Jump to content

Sony Xperia Go


Koucos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εγω παντως εκανα την αναβαθμιση εδω και κανα μηνα και μεχρι τωρα (φτου φτου) δεν εχω κανενα προβλημα. Ολο κι'όλο 2-3 φορες κολλησε για 2 δευτερα. αλλα αυτο μου το εκανε και πριν και μαλιστα πολυ πιο συχνα. τελος να πω οτι απο λαθος ΔΕΝ το εκανα με clean install
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Απαντήσεις 937
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καλησπέρα παιδιά...(δεν ξέρω αν γράφω σωστά εδώ) αλλά έχω ένα θεματάκι με το xreria go...πατάω το πλήκτρο ''άλμπουμ'' και ενώ φαίνεται ότι ανοίγει η οθόνη είναι ''μαύρη'' (πάνω πάνω έχει τους τίτλους επιλογής 'φωτογραφίες' και 'άλμπουμ'...τις φωτό μου της βλέπω για π.χ. μέσα από την επιλογή κάμερα με άνοιγμα ''άλμπουμ'' αλλά όχι απευθείας από την επιλογή άλμπουμ...ξέρετε κάτι;; (αν έγινα κατανοητός)...!!!
Link to comment
Share on other sites

Μηπως εχεις πλεον παρα πολλες φωτογραφιες μεσα στο κινητο και αργει να τις διαβασει; Διαφορετικα πανε μεσα στις ρυθμισεις εφαρμογες ολες βρες το αλμπουμ και κανε εκκαθαριση δεδομενων της εφαρμογης, ωστε την επομενη φορα που θα την ανοιξεις να δημιουργησει τα thumbnails εξαρχης.

Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Samsung Galaxy 3 i5800, Sony Xperia Go, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u), Nexus 5, Nexus 5X LineageOS 15.0 (14/12/2017), Huawei P9 Lite (2017), Samsung S9+ 6GB/64GB, Samsung S20+ 8GB/128GB

Link to comment
Share on other sites

Psylos_ Οι φωτό μου είναι μόλις 7,58 ΜΒ.... σχετικά λίγες... έκανα όμως την εκκαθάριση μέσα από της εφαρμογές και όλα οκ... :-) Ευχαριστώ....!!
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά...(δεν ξέρω αν γράφω σωστά εδώ) αλλά έχω ένα θεματάκι με το xreria go...πατάω το πλήκτρο ''άλμπουμ'' και ενώ φαίνεται ότι ανοίγει η οθόνη είναι ''μαύρη'' (πάνω πάνω έχει τους τίτλους επιλογής 'φωτογραφίες' και 'άλμπουμ'...τις φωτό μου της βλέπω για π.χ. μέσα από την επιλογή κάμερα με άνοιγμα ''άλμπουμ'' αλλά όχι απευθείας από την επιλογή άλμπουμ...ξέρετε κάτι;; (αν έγινα κατανοητός)...!!!

 

Αν κατάλαβα καλά, μάλλον πρέπει να κάνεις το εξής. Ρυθμήσεις > Εφαρμογές > Όλα, βρήσκεις το "Άλμπουμ", το ανοίγεις και πατάς "εκαθάριση δεδεομένων εφαρμογής".

 

Ερώτηση: Έχει δοκιμάσει κανείς CM11 στο Go του; Απόψεις; Δουλεύουν τα πάντα (πχ FM radio); Αξίζει; Καμιά δυσκολία με την εγκατάσταση; Το τελευταίο update της Sony δε με ικανοποιηεί... Πέρα από το κλασσικό θέμα με τις κλήσεις που συμβαίνει σε όλους, έχω μεγάλο πρόβλημα με την ακρίβεια του GPS που δεν το είχα παλιά.

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση: Έχει δοκιμάσει κανείς CM11 στο Go του; Απόψεις; Δουλεύουν τα πάντα (πχ FM radio); Αξίζει; Καμιά δυσκολία με την εγκατάσταση; Το τελευταίο update της Sony δε με ικανοποιηεί... Πέρα από το κλασσικό θέμα με τις κλήσεις που συμβαίνει σε όλους, έχω μεγάλο πρόβλημα με την ακρίβεια του GPS που δεν το είχα παλιά.

 

Χρησιμοποιω τη CM11 που εχει στο θεμα που ανοιξε ο Rodger_Rulez στο xda. Γενικα νομιζω οτι ειναι αρκετα καλη ρομ. Απο επιδοσεις πεταει, αν και θελει μια μιρκη προσοχη στη μπαταρια, αλλα μερα τη βγαζεις. Καμια CM rom δεν εχει ραδιοφωνο. Μην το περιμενεις. Bluetooth λενε οτι λειτουργει για αποστολη αρχειων, αλλα οχι για συνδεση σε bluetooth kits, hands-free κλπ. Δεν το εχω δοκιμασει ποτε και δεν ξερω... Αλλα πριν 2 μερες που δοκιμαζα το gps, με απογοητευσαι... Εχασε το σημα για ελαχιστο σε ανοιχτο δρομο στην ΠΑΘΕ, ενω και μεσα στην πολη με εβγαζε μερικες φορες σε παραλληλο δρομο, το οποιο ειναι τραγικο. Αν και το GPS θα το δοκιμασω ξανα για να ειμαι σιγουρος για τα αποτελεσματα.

 

Με τη CM11 και OC 1150MHz, governor -> performance και i/o scheduler -> row εβγαλα στο antutu πανω απο 10000 σκορ. Εγω πρωτη φορα ειδα το Go μου να σπαει το φραγμα των 10000 βαθμων.

Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Samsung Galaxy 3 i5800, Sony Xperia Go, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u), Nexus 5, Nexus 5X LineageOS 15.0 (14/12/2017), Huawei P9 Lite (2017), Samsung S9+ 6GB/64GB, Samsung S20+ 8GB/128GB

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Οποίος έχει ακόμα τη συσκευή ξεκάθαρη επιλογή είναι το ξεκλείδωμα του bootloader και πέρασμα της cm 11. Το κινητό είναι εξαιρετικά καλύτερο. Πλέον λένε ότι λειτουργεί και το bluetooth, αλλά δεν το δοκίμασα ακόμα.

Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Samsung Galaxy 3 i5800, Sony Xperia Go, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u), Nexus 5, Nexus 5X LineageOS 15.0 (14/12/2017), Huawei P9 Lite (2017), Samsung S9+ 6GB/64GB, Samsung S20+ 8GB/128GB

Link to comment
Share on other sites

Οποίος έχει ακόμα τη συσκευή ξεκάθαρη επιλογή είναι το ξεκλείδωμα του bootloader και πέρασμα της cm 11. Το κινητό είναι εξαιρετικά καλύτερο. Πλέον λένε ότι λειτουργεί και το bluetooth, αλλά δεν το δοκίμασα ακόμα.

 

Για πες και άλλα... Από μπαταρία πώς πάμε? Και το κυριότερο για μένα, το θέμα με τις κλήσεις... Αργεί υπερβολικά να το σηκώσει (αν το σηκώσει) και να καλέσει. Εγώ φοράω SuperJB τώρα αλλά νομίζω όλες οι JB ROM είτε custom είτε όχι το έχουν αυτό το θέμα... :( :mad:

the only way is str8 to the top!

Motorola V2288 > Panasonic GD67 > Sony Ericsson K700 > Sony Ericsson W800 > Nokia N90 > Sony Ericsson W710 > Nokia N79 > Samsung Galaxy S > Galaxy SII > Xperia Go > LG G2 > Oneplus 3 totally ninja :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Το εχουν ολες οι stock based roms (πχ SuperJB). Η cm11 δεν εμφανιζει αυτο το lag, αν και καποια στιγμη ξεκιναει να lagαρει οταν κανεις κληση, αλλα εννοω οτι κανεις κληση και μαυριζει η οθονη για λιγοτερο απο 1 sec και μετα καλει κανονικα, δηλαδη καμια σχεση με τις stock ή stock based roms. Αν θες μπες στο xda και δες το αντιστοιχο θεμα.

Μονη παραφωνια ειναι οτι το ξεκλειδωμα του bootloader σημαινει και αυτοματα παυση της εγγυησης.

Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Samsung Galaxy 3 i5800, Sony Xperia Go, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u), Nexus 5, Nexus 5X LineageOS 15.0 (14/12/2017), Huawei P9 Lite (2017), Samsung S9+ 6GB/64GB, Samsung S20+ 8GB/128GB

Link to comment
Share on other sites

Το εχουν ολες οι stock based roms (πχ SuperJB). Η cm11 δεν εμφανιζει αυτο το lag, αν και καποια στιγμη ξεκιναει να lagαρει οταν κανεις κληση, αλλα εννοω οτι κανεις κληση και μαυριζει η οθονη για λιγοτερο απο 1 sec και μετα καλει κανονικα, δηλαδη καμια σχεση με τις stock ή stock based roms. Αν θες μπες στο xda και δες το αντιστοιχο θεμα.

Μονη παραφωνια ειναι οτι το ξεκλειδωμα του bootloader σημαινει και αυτοματα παυση της εγγυησης.

 

Καλά αυτό το έχω καιρό τώρα πάρει απόφαση σε ό,τι Android συσκευή είχα. Και με το root δε χάνεις άμεσα την εγγύηση σου? Ναι τα έχω δει και xda αλλά είπα να ρωτήσω και έναν έλληνα. Από μπαταρία? Βγάζει μέρα ,δηλαδή να το φορτίζω βράδυ, με ανοιχτό internet?

the only way is str8 to the top!

Motorola V2288 > Panasonic GD67 > Sony Ericsson K700 > Sony Ericsson W800 > Nokia N90 > Sony Ericsson W710 > Nokia N79 > Samsung Galaxy S > Galaxy SII > Xperia Go > LG G2 > Oneplus 3 totally ninja :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται την χρήση. Γενικά κι εγώ το έχω μόνιμα ανοιχτό το 2g και βγάζω μετά. Φόρτιση κλασικά κάθε βράδυ. Όχι δεν χάνεις την εγγύηση με το root, γιατί μπορείς να το γυρίσεις κανονικά σε stock κατάσταση και δεν φαίνεται τίποτα.

Απλά το ξεκλείδωμα του bootloader γίνεται μέσα από το site της Sony, οπότε και να τον κλειδώσεις ξανά φαίνεται ότι τον είχες ξεκλειδώσει, γιατί βάζεις το imei σου. Γενικά εγώ είμαι αρκετά ευχαριστημένος με τη cm και από θέμα ταχύτητας και γενικά. Ότι θες ρώτα να σου πω.

Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Samsung Galaxy 3 i5800, Sony Xperia Go, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u), Nexus 5, Nexus 5X LineageOS 15.0 (14/12/2017), Huawei P9 Lite (2017), Samsung S9+ 6GB/64GB, Samsung S20+ 8GB/128GB

Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται την χρήση. Γενικά κι εγώ το έχω μόνιμα ανοιχτό το 2g και βγάζω μετά. Φόρτιση κλασικά κάθε βράδυ. Όχι δεν χάνεις την εγγύηση με το root, γιατί μπορείς να το γυρίσεις κανονικά σε stock κατάσταση και δεν φαίνεται τίποτα.

Απλά το ξεκλείδωμα του bootloader γίνεται μέσα από το site της Sony, οπότε και να τον κλειδώσεις ξανά φαίνεται ότι τον είχες ξεκλειδώσει, γιατί βάζεις το imei σου. Γενικά εγώ είμαι αρκετά ευχαριστημένος με τη cm και από θέμα ταχύτητας και γενικά. Ότι θες ρώτα να σου πω.

 

Καλή μου ακούγεται από την περιγραφή πάντως. Ααα σωστή παρατήρηση αυτή για τον bootloader. Δεν το είχα σκεφτεί... Ευχαριστώ αλλά ούτως ή άλλως το είχα ξεκλειδώσει και πιο πριν. :P

the only way is str8 to the top!

Motorola V2288 > Panasonic GD67 > Sony Ericsson K700 > Sony Ericsson W800 > Nokia N90 > Sony Ericsson W710 > Nokia N79 > Samsung Galaxy S > Galaxy SII > Xperia Go > LG G2 > Oneplus 3 totally ninja :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Τωρα που το θυμηθηκα. Ισως το πιο "σπαστικο" bug ειναι οτι αν scrollαρεις στον browser πχ και το κανεις με αργη κινηση, κανει ταυτοχρονα και ζοομ η οθονη... Αυτο το ειχαν και οι CM10 το bug και δεν ξερει κανενας απο που προερχεται και που οφειλεται... Αλλα μετα απο λιγο καιρο συνηθιζεις πως ακριβως πρεπει να το χειριζεσαι για να κουνας την οθονη σου κανονικα...

Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Samsung Galaxy 3 i5800, Sony Xperia Go, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u), Nexus 5, Nexus 5X LineageOS 15.0 (14/12/2017), Huawei P9 Lite (2017), Samsung S9+ 6GB/64GB, Samsung S20+ 8GB/128GB

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, το έχει ένας φίλος και έχει ξενερώσει με τα κολλήματα που τρώει συνεχώς η συσκευή χωρίς να είναι φορτωμένη με πολλές εφαρμογές.

Είναι με την τελευταία επίσημη αναβάθμιση έχει κάνει 2 φορές επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και τώρα είναι με 4-5 εφαρμογές βασικές που χρησιμοποιεί.

Υπάρχει κάποια ρομ που να είναι ελαφρύτερη από την τελευταία επίσημη και να λειτουργεί ποιο "άνετα" το τηλέφωνο;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, το έχει ένας φίλος και έχει ξενερώσει με τα κολλήματα που τρώει συνεχώς η συσκευή χωρίς να είναι φορτωμένη με πολλές εφαρμογές.

Είναι με την τελευταία επίσημη αναβάθμιση έχει κάνει 2 φορές επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και τώρα είναι με 4-5 εφαρμογές βασικές που χρησιμοποιεί.

Υπάρχει κάποια ρομ που να είναι ελαφρύτερη από την τελευταία επίσημη και να λειτουργεί ποιο "άνετα" το τηλέφωνο;

 

Ναι. Αυτή που συζητούσαμε λίγο πιο πάνω, CM11. Mακράν πιο άνετη η χρήση του τηλεφώνου αλλά είναι CyanogenMod, κάτι το οποίο συνεπάγεται root και ξεκλείδωμα των bootloaders.

the only way is str8 to the top!

Motorola V2288 > Panasonic GD67 > Sony Ericsson K700 > Sony Ericsson W800 > Nokia N90 > Sony Ericsson W710 > Nokia N79 > Samsung Galaxy S > Galaxy SII > Xperia Go > LG G2 > Oneplus 3 totally ninja :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Αλλά από ότι διάβασα στο xda με το ξεκλειδωμα του bootloader βγαίνεις εκτός εγγύησης χωρίς επιστροφή, όπως γίνεται σε αλλά τηλέφωνα. Σωστά?
Link to comment
Share on other sites

Σωστά. Αλλά αποκτάς κινητό. Προσωπικά θεωρώ ότι αξίζει. Διαφορετικά βάζεις κάποια rom για locked bootloader που απλά είναι ελαφρώς βελτιωμένη η κατάσταση.

Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Samsung Galaxy 3 i5800, Sony Xperia Go, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u), Nexus 5, Nexus 5X LineageOS 15.0 (14/12/2017), Huawei P9 Lite (2017), Samsung S9+ 6GB/64GB, Samsung S20+ 8GB/128GB

Link to comment
Share on other sites

@Psylos_ Εσύ νομίζω χρησιμοποιεις το ART σωστά? Για πες λίγο για αυτό. Κατ'αρχάς, από σταθερότητα και στην συνέχεια αν βλέπεις διαφορά...

the only way is str8 to the top!

Motorola V2288 > Panasonic GD67 > Sony Ericsson K700 > Sony Ericsson W800 > Nokia N90 > Sony Ericsson W710 > Nokia N79 > Samsung Galaxy S > Galaxy SII > Xperia Go > LG G2 > Oneplus 3 totally ninja :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω είδα μια μικρή διαφορά, αλλά δεν είμαι και 100% σίγουρος. Μπορεί να είναι απλά στο μυαλό μου μόνο. Γενικά με θέμα σταθερότητας δεν αντιμετώπισα κάποιο πρόβλημα. Πλέον το έχω γυρίσει ξανά σε dalvik και έκανα πειράματα με το xposed.

Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Samsung Galaxy 3 i5800, Sony Xperia Go, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u), Nexus 5, Nexus 5X LineageOS 15.0 (14/12/2017), Huawei P9 Lite (2017), Samsung S9+ 6GB/64GB, Samsung S20+ 8GB/128GB

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

καλημέρα

θα ήθελα την βοήθεια σας σχετικά με την συγκεκριμένη συσκευή.

την πήρα μεταχειρησμένη σε πολύ καλή κατάσταση απο γνωστό μου που ειναι πολύ προσεκτικός με τα πράγματα του γενικά. γιατι το λεω αυτό? για να πώ ότι ημουν γνώστης απο που το πήρα. και όχι τυχαία .

λοιπόν το πρόβλημα μου είναι ότι.

εχω την συσκευή 1 εβδομάδα όταν την πήρα τις έκανα hard reset στις εργοστασιακές ρυθμήσεις. όλα καλά.

όταν με καλούν και χτυπάει κανονικά το τηλέφωνο αργεί να παίξει ο ήχος και κάνει μόνο δόνηση, όταν απαντάω εγώ αυτό συνεχίζει να δονείτε και να παίζει ήχο ενώ έχω απαντήσει στην κλήση και με ακουν. εγώ δεν ακούω τίποτα βεβαια. μετ'α απο 20'' περίπου ξεκολάει και ακούω κανονικά την κλήση.

δεν ξέρω τι συμβαίνει με αυτό.

το 2ο που αντιμετωπίζω είνια η μπαταρία.

το βάζω να φορτίσει μετα απο αρκετή ώρα βεβαια φτάνει στο 100%. μόλις αποσυνδέσω τον φορτιστή μου πάει στο 99% 98% καλά δεν τολμάω να μπώ ίντερνετ. εκει σαν το ρολόι τις βενζίνης κάνει. και κατεβαινει.

 

εχει αντιμετωπίσει κανεις αυτα τα προβλήματα ή υπάρχει καμία λύση σε αυτό πρίν το πουλήσω η το πετάξω

ευχαριστώ πολυ .

Link to comment
Share on other sites

Αυτο για την κληση ειναι προβλημα του λογισμικου που εβγαλε η sony για την εκδοση jelly bean 4.1.2. Για την μπαταρια μπες στα στατιστικα και δες τι ειναι αυτο που σου καιει τη μπαταρια διχως αυριο, να δεις τι φταιει. Αλλα αν πεφτει τοσο γρηγορα, μηπως τα εχει παιξει η μπαταρια και δεν αντεχει πλεον; Ο προηγουμενος ιδιοκτητης το μεταχειριζοταν με καλο τροπο, οσον αφορα στο θεμα φορτιση μπαταριας; (τα 5 λεπτα φορτιση για να αντεξει το κινητο ενα καφε δεν ειναι καλη χρηση προφανως)

Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Samsung Galaxy 3 i5800, Sony Xperia Go, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u), Nexus 5, Nexus 5X LineageOS 15.0 (14/12/2017), Huawei P9 Lite (2017), Samsung S9+ 6GB/64GB, Samsung S20+ 8GB/128GB

Link to comment
Share on other sites

και δεν υπάρχει σωτηρία για αυτο το πρόβλημα με τις κλήσεις? ή κάποια αναβάθμιση.

τώρα για την μπαταρία ξέρω ότι ο προηγούμενος τηρούσε όλες τις σωστές λειτουργίες,

απ'ότι είδα περισσότερη μπαταρία τρώει η οθόνη 69% με 75%.

Link to comment
Share on other sites

και δεν υπάρχει σωτηρία για αυτο το πρόβλημα με τις κλήσεις? ή κάποια αναβάθμιση.

τώρα για την μπαταρία ξέρω ότι ο προηγούμενος τηρούσε όλες τις σωστές λειτουργίες,

απ'ότι είδα περισσότερη μπαταρία τρώει η οθόνη 69% με 75%.

 

Ναι η μόνη λύση gingerbread ή ics.

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παιδιά.

γιατί δεν μπορώ να γράψω μήνυμα sms πάνω απο 40-50 χαρακτήρες ? τι πρέει να ρυθμίσω ?

Link to comment
Share on other sites

Σε ποια rom είσαι και με ποια εφαρμογή; γενικά από τις ρυθμίσεις των μηνυμάτων πρέπει να αφαιρέσεις τους unicode χαρακτήρες.

Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Samsung Galaxy 3 i5800, Sony Xperia Go, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u), Nexus 5, Nexus 5X LineageOS 15.0 (14/12/2017), Huawei P9 Lite (2017), Samsung S9+ 6GB/64GB, Samsung S20+ 8GB/128GB

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Go

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...