Jump to content

myphone.gr : mobile site launched!


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν έχει βρεθεί ακόμη κάποια λύση ώστε όταν μπαίνουμε από android phone σε ένα μεγάλο θέμα,να σκρολάρουμε μέχρι τον αριθμό της σελίδας που θέλουμε να πάμε ή έστω να τον πληκτρολογούμε;

 

Σε μεγάλα θέματα πήγαινε κάτω κάτω και πάτα εκεί που λέει αριθμό σελίδας.

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 212
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Εννοείς να πατήσω πάνω εκεί που λέει π.χ. Σελίδα 1 απο 30 και με τα βελάκια που θα βγουν να τα κρατώ πατημένα μέχρι να πάει εκεί που θέλω; Aν λες αυτό,ειναι πολύ κουραστικό και δύσχρηστο.Δε μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο;

http://img444.imageshack.us/img444/3233/screenshot2012082316062.png

 

Uploaded with ImageShack.us

Να πατας πάνω εκεί που λέει σελίδα και να βγάζει ένα τέτοιο μενού;

Αυτό βέβαια ειναι από tapatalk αλλά αν μπεις από android browser στην κανονική σελίδα του myphone και πατήσεις π.χ. κάτω δεξιά στο πλαίσιο που στην ενότητα που είμαστε τώρα λέει "Απόψεις" βγαίνει ένα ανάλογο μενού που μπορείς να σκρολάρεις εύκολα και γρήγορα.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Λειτουργεί το mobile site σε Symbian 3 Belle με Opera Mobile; Ενώ παλιότερα λειτουργούσε, έχω 2-3 μέρες που δοκιμάζω να μπω και μου δείχνει την κανονική όψη του. Υπάρχουν ρυθμίσεις στον Opera Mobile που δεν έκανα και πρέπει να κάνω;
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Λειτουργεί το mobile site σε Symbian 3 Belle με Opera Mobile; Ενώ παλιότερα λειτουργούσε, έχω 2-3 μέρες που δοκιμάζω να μπω και μου δείχνει την κανονική όψη του. Υπάρχουν ρυθμίσεις στον Opera Mobile που δεν έκανα και πρέπει να κάνω;

 

Πάνο από το 71 με Opera Mobile είμαι κανονικά μέσα. Δες τον user agent στις ρυθμίσεις σου! :)

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

Πάνο από το 71 με Opera Mobile είμαι κανονικά μέσα. Δες τον user agent στις ρυθμίσεις σου! :)

 

Desktop ή mobile θέλει Χρήστο;

 

 

Edit:

Όλα οκ, mobile θέλει. Θενξ ρε Χρηστάρα. :)

Edited by panosz75
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Με opera mini δε μπορω να μπω στο mobile site (και πλεον στα settings δεν εχει επιλογη για desktop η mobile view) :cry: Edited by arisgrc1
Link to comment
Share on other sites

Με opera mobile δε μπορω να μπω στο mobile site (και πλεον στα settings δεν εχει επιλογη για desktop η mobile view) :cry:

 

Άλλαξε το από τις ρυθμίσεις του browser σε mobile έκδοση η android.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Άλλαξε το από τις ρυθμίσεις του browser σε mobile έκδοση η android.

 

Η εγω δε βλεπω το option που υποτιθεται πως αλλαζει την εκδοση σε mobile η εσυ δε διαβασες τι εγραψα ! :p

Link to comment
Share on other sites

οπως θα σε ανοιξει την σελιδα, πανε κατω κατω δεξια και θα δεις επιλογη για mobile site

 

κατω δεξια μονο αρχειο επικοινωνια και οροι χρησης μου εμφανιζει ο opera mobile...με ΟΛΟΥΣ τους αλλους browsers μπαινω κανονικα στο mobile site...οτι ναναι?:mad:

Link to comment
Share on other sites

Σε ποια συσκευή αναφέρεσαι; Έμπαινες παλιότερα με opera mobile και τώρα δεν μπορείς;

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Σε ποια συσκευή αναφέρεσαι; Έμπαινες παλιότερα με opera mobile και τώρα δεν μπορείς;

 

Motorola Razr I 4.1.2 stock Android .Παλαιοτερα εμπαινα με opera mobile ,τωρα δοκιμαζω με Opera Mini και μπαινω μονο στο desktop site και επιλογη για mobile δε παιζει να εχει

Link to comment
Share on other sites

Ο opera mini δεν είναι ανάμεσα στους browsers που υποστηρίζονται από την mobile έκδοση του forum.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

κατω δεξια μονο αρχειο επικοινωνια και οροι χρησης μου εμφανιζει ο opera mobile...με ΟΛΟΥΣ τους αλλους browsers μπαινω κανονικα στο mobile site...οτι ναναι?:mad:

 

μια απτα ιδια και γω αλλα με firefox.cashe καθαρισμενη,request desktop site μη κλικαρισμενο.κατω δεξια δε βγαζει καμια επιλογη για αλλαγη σε mobile version.samsung galaxy tab ii 7"

μηπως δεν μπορω απο tablet?

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

μια απτα ιδια και γω αλλα με firefox.cashe καθαρισμενη,request desktop site μη κλικαρισμενο.κατω δεξια δε βγαζει καμια επιλογη για αλλαγη σε mobile version.samsung galaxy tab ii 7"

μηπως δεν μπορω απο tablet?

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4120176#post4120176

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
εφοσον υπαρχει site, την app τι την θες;

 

Ποιο app,το mobile είναι καλό αλλά θέλω και πλήρης υποστήριξή tapatalk,θα ήθελα τουλάχιστον

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

αρκετα κιολας... και συμφωνω με του υπευθυνους, το υποστηριζουν απλα τυπικα και αυτο μεχρι να δωσουν το δικο τους app... φαουλ για μενα αλλα οκ

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

πολύ καλή η έκδοση για κινητά και βολεύει μιας και δεν είμαι συνέχεια στον υπολογιστή.

 

έχω όμως ένα θέμα: όταν μπαίνω σε μια υποκατηγορία (π.χ ειδήσεις, συσκευές), δε μπορώ να ξαναγυρίσω στις ειδήσεις, αλλά με πάει πάλι στο φόρουμ.. κάνω κάτι λάθος? :worry:

Link to comment
Share on other sites

πολύ καλή η έκδοση για κινητά και βολεύει μιας και δεν είμαι συνέχεια στον υπολογιστή.

 

έχω όμως ένα θέμα: όταν μπαίνω σε μια υποκατηγορία (π.χ ειδήσεις, συσκευές), δε μπορώ να ξαναγυρίσω στις ειδήσεις, αλλά με πάει πάλι στο φόρουμ.. κάνω κάτι λάθος? :worry:

 

Κάτω (τέρμα κάτω) αριστερά σε κάθε άρθρο του My News, έχει ένα μεγάαααλο link: Ειδήσεις :)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...