Jump to content

[Επίσημο] HTC One S


kollatos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα παιδιά!

Πρώτο μου ποστ. Καλώς σας βρήκα, λοιπόν!

 

Πάνω που είχα ψηθεί για το One S, έπεσα εδώ:

http://www.techradar.com/reviews/phones/mobile-phones/htc-one-s-1075440/review/13#article-comments

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1679649

 

Εδώ έχει και βιντεάκι όταν τρελαίνεται...

http://htcsource.com/2012/06/htc-one-s-bug-causes-home-screen-helicopter-dance/

 

Κάπου στη μέση της σελίδας, υπάρχει και αυτό:

October 4, 2012

manda

The same problem for me. I’m from Greece and i am Vodafone user… I send my phone for service, they fixed it, but after 2 months i have the same problem! I send it again and now i’m waiting a reply..

 

Ξέρουμε αν έχει εμφανιστεί σε κινητά στην Ελλάδα αυτό το πρόβλημα με το Home Button ?

 

Μιλάμε, στα αγγλικά forum γίνεται χαμός. Και με έβαλε σε σκέψεις το θέμα... :rolleyes:

 

Sorry που επανέρχομαι. Έχουμε ακούσει κάτι για αυτό;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εμενα ειναι apo birdphone t-mobile αλλα εχει παρει κανονικα 4.04 κaι 4.1. sense!!!

παντως με τη χρηση που του κανω εχω μεινει ικανοποιημενος με τη μπαταρια και εχω ενθουσιαστει απο τις λειτουργιες στο συνολο τους-συνδεσιμοτητα ειτε wifi -blue tooth ταχυτατο παρολο το avg

Link to comment
Share on other sites

εμενα ειναι apo birdphone t-mobile αλλα εχει παρει κανονικα 4.04 κaι 4.1. sense!!!

παντως με τη χρηση που του κανω εχω μεινει ικανοποιημενος με τη μπαταρια και εχω ενθουσιαστει απο τις λειτουργιες στο συνολο τους-συνδεσιμοτητα ειτε wifi -blue tooth ταχυτατο παρολο το avg

 

Οπότε, δεν είδες ουσιαστική διαφορά, σωστά;

Ούτε κάποιο σηματάκι να λέει T-Mobile?

Link to comment
Share on other sites

παιδια και εγω εχω παρει το t-mobile απο τη γερμανια και απο το birdphone. Τους πηρα τηλεφωνο και τους ειπα οτι δεν το ειχα ζητησει και δεν ειχα ενημερωθει για αυτο. Μου ειπαν οτι δεν εχει διαφορα .Επισης αντιμετωπιζω και εγω τα ιδια προβληματα με τον χρηστη DTsouro http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=333149&page=51 .Kαι μου λενε πως πρεπει να τους το στειλω για επισκευη μεσα στην εγγυηση . επισης δεν εχω λαβει κανενα update . τι μπορω να τους πω ??? τι να κανω ??
Link to comment
Share on other sites

παιδια και εγω εχω παρει το t-mobile απο τη γερμανια και απο το birdphone. Τους πηρα τηλεφωνο και τους ειπα οτι δεν το ειχα ζητησει και δεν ειχα ενημερωθει για αυτο. Μου ειπαν οτι δεν εχει διαφορα .Επισης αντιμετωπιζω και εγω τα ιδια προβληματα με τον χρηστη DTsouro http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=333149&page=51 .Kαι μου λενε πως πρεπει να τους το στειλω για επισκευη μεσα στην εγγυηση . επισης δεν εχω λαβει κανενα update . τι μπορω να τους πω ??? τι να κανω ??

 

Όπως είχα πει και τότε, αν μπορείς άμεσα επιστροφή και αντικατάσταση με unbranded εφόσον κανείς δεν σε ενημέρωσε σχετικά και εσύ από μεριάς σου δεν το αποδέχτηκες (είναι δικαίωμα σου)!

Branded= Καθυστέρηση σε αναβαθμίσεις λογισμικού και το σημαντικότερο δεν είναι ξεκάθαρο αν καλύπτονται (μάλλον όχι) από το επίσημο service (Arvato) της HTC στα πλαίσια εγγύησης. Αν δεν κάνω λάθος ακόμα και να το καλύψουν θα περιμένεις αρκετά για να φέρουν το ανταλλακτικό που θα χρειαστείς από το εξωτερικό.

Link to comment
Share on other sites

τι να πω ...εμενα ευτυχως κανει τις αναβαθμισεις χωρις προ το παρον κανενα θεμα,για την εγγυηση δε το καταλαβα το καταστημα δεν σε εξυπηρετει?πρεπει να το ξερουμε γιατι θα γινουν τις επομενες μερες αγορες απο γνωστους ,εχει μεγαλη σημασια after sale...
Link to comment
Share on other sites

Επικοινωνησα με το servise της arvato στην πολη μου και μου ειπαν πολυ απλα οτι η Htc τα updates τα κυκλοφορει σταδιακα και το δικο μου μοντελο One S ακομα δεν το εχει παρει αλλα θα... μιλαω βεβαια για το 4.0.4.. τι 4.1, 4.2 και αηδιες μου λετε εσεις? Λογικα τα Htc κινητα δε θα ξαναμπουν στη λιστα με τις επιλογες μου. :mad: Καλα Χριστουγεννα σε ολους!
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει παιδιά μην τρελαινόμαστε κιόλας με τις αναβαθμίσεις.Το τηλέφωνο όπως φαίνεται δουλεύει μία χαρά μέχρι τώρα.Ολα θα γίνουν.

Εδω βλέπω ότι από τις 100+ σελίδες οι μισές είναι για τις διαφορές αλλά και το τι είναι ο s3 και ο s4.Ας είμαστε λίγο πιο χαλαροί.

Καλές γιορτές. Σε όλους , είτε με s3 είτε με s4.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει παιδιά μην τρελαινόμαστε κιόλας με τις αναβαθμίσεις.Το τηλέφωνο όπως φαίνεται δουλεύει μία χαρά μέχρι τώρα.Ολα θα γίνουν.

Εδω βλέπω ότι από τις 100+ σελίδες οι μισές είναι για τις διαφορές αλλά και το τι είναι ο s3 και ο s4.Ας είμαστε λίγο πιο χαλαροί.

Καλές γιορτές. Σε όλους , είτε με s3 είτε με s4.

Δίκιο έχεις το τηλέφωνο είναι πολύ καλό ως έχει.. Απλά αδημονω να το δω να τρέχει ζελεδακι έχοντας περάσει από s3/note2 και τώρα στο nexus4.. Πιστεύω θα τρέχει διαολεμένα όμορφα!!

Καλές γιορτές σε όλους ότι καλύτερο εύχομαι από καρδιάς :)

Link to comment
Share on other sites

Στο ΗΟΧ άκουσα ότι τώρα με το νέο λογισμικό έχει επιλογή για εξοικονόμηση ενέργειας.

 

Αν κάτι είναι που χρειάζεται το κινητό μας, είναι ακριβώς αυτό...

 

Πραγματικά μας έχει πρήξει λίγο τα μπολίνια η μαμά HTC...

Link to comment
Share on other sites

καλες και πολυ χρήσιμες ολες οι κουβεντες που κάνετε....

τις παρακολουθώ περίπου 40 ημερες τωρα. οσος ειναι ο καιρος που περιμενω να φερει η vodafone το τηλεφωνο.

μα καλα τι κανουν τοσο καιρο !!!!!!

μεχρι την νεα χρονια θα περιμενω. μετα αγορα απο αλλου, ειτε εσωτερικο ειτε εξωτερικο

Link to comment
Share on other sites

καλες και πολυ χρήσιμες ολες οι κουβεντες που κάνετε....

τις παρακολουθώ περίπου 40 ημερες τωρα. οσος ειναι ο καιρος που περιμενω να φερει η vodafone το τηλεφωνο.

μα καλα τι κανουν τοσο καιρο !!!!!!

μεχρι την νεα χρονια θα περιμενω. μετα αγορα απο αλλου, ειτε εσωτερικο ειτε εξωτερικο

 

Γιατι απαραιτητα το θελεις απο Vodafone ?

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

επιδοτήσεις....

 

Μπορεις σιγουρα απο Πλαισιο και ισως και αλλα μαγαζια ανανεωνοντας το συμβολαιο σου.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

το εχω ξαναφέρει και σε αλλο ποστ, δυστυχώς ειναι επιδοτήσεις που μπορω να παρω μονο απο συγκεκριμενο καταστημα vodafone
Link to comment
Share on other sites

Στο ΗΟΧ άκουσα ότι τώρα με το νέο λογισμικό έχει επιλογή για εξοικονόμηση ενέργειας.

 

Αν κάτι είναι που χρειάζεται το κινητό μας, είναι ακριβώς αυτό...

 

Πραγματικά μας έχει πρήξει λίγο τα μπολίνια η μαμά HTC...

 

Ναι υπάρχει πλέον αυτή η επιλογή,αν και δεν νομίζω να την χρησιμοποιούν και τόσοι πολλοί.Αυτό που θέλω να επισημάνω σχετικά με τις αναβαθμίσεις της Htc είναι ότι μπορεί να καθυστερεί αλλά δίνει σωστές και σταθερές εκδόσεις χωρίς προβλήματα και οφείλουμε να το αναγνωρίσουμε.Καλές γιορτές σε ολους

Link to comment
Share on other sites

Σας το κάνε το δωράκι η HTC.Jelly bean is rolling out!

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Τα S4 ξεκίνησαν να το παίρνουν σήμερα. 4.1.1 με sense 4+

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Τα S4 ξεκίνησαν να το παίρνουν σήμερα. 4.1.1 με sense 4+

 

Ωραια!! Για να δουμε τους χρονους παραδοσης των αναβαθμισεων.... S4 vs S3..... S4 branded vs S3... S3 branded vs S3...

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα πάντως είναι διαθέσιμη η ενημέρωση. Προς το παρόν δε την έχω βαλει. Μετά τις γιορτές .
Link to comment
Share on other sites

Σε μένα πάντως είναι διαθέσιμη η ενημέρωση. Προς το παρόν δε την έχω βαλει. Μετά τις γιορτές .

 

 

Με τι επεξεργαστη εισαι? Εχεις Branded συσκευη?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...