Jump to content

[iPad Αξεσουάρ] Θήκες / Ακουστικά / BT / Καλώδια / Φορτιστές κτλ


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Από το pub..c την παρηγγειλα.. Την original πήρα ..φαρμακείο 84 € αλλά ταιριάζει γάντι .

 

Φίλε μου αν επιτρέπεται σε τι χρωμα πήρες την θήκη ; Γιατί η αλήθεια ειναι πως οσες έχω δει δεν με ικανοποιούν και θελω να μην χάσει την ωραία αίσθηση που σου αφήνει το μηχανιμα , όποτε με βλέπω και εμενα να πηγαίνω κατα εκει...

Ειναι όμως πολλά τα χρηματα..

Iphone 6 s plus Rose gold 64 gb

IPad Air 2 gold 64gb

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 151
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Φίλε μου αν επιτρέπεται σε τι χρωμα πήρες την θήκη ; Γιατί η αλήθεια ειναι πως οσες έχω δει δεν με ικανοποιούν και θελω να μην χάσει την ωραία αίσθηση που σου αφήνει το μηχανιμα , όποτε με βλέπω και εμενα να πηγαίνω κατα εκει...

Ειναι όμως πολλά τα χρηματα..

 

Ειναι φαρμακείο η τιμή το ξέρω...

Σε μπλε σκούρο πήρα την θήκη.. Μια χαρά ειναι..

Link to comment
Share on other sites

Με ενδιαφερει να την αγοράσω και εγω σε μπλε σκούρο και δεν μπορω να την βρω πουθενά παρά μονο σε φωτογραφιες... Μπορω να σε αγγαρεψω να μου βγάλεις μερικές φωτογραφιες ν την δω ; Θα με βοηθούσε πολυ..

Iphone 6 s plus Rose gold 64 gb

IPad Air 2 gold 64gb

Link to comment
Share on other sites

Με ενδιαφερει να την αγοράσω και εγω σε μπλε σκούρο και δεν μπορω να την βρω πουθενά παρά μονο σε φωτογραφιες... Μπορω να σε αγγαρεψω να μου βγάλεις μερικές φωτογραφιες ν την δω ; Θα με βοηθούσε πολυ..

 

Θα σου στείλω αύριο για να φαίνεται καλύτερα με φυσικό φως.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Ψάχνω κι εγώ μια θήκη για το iPad mini with Retina display αλλά από σιλικόνη, χρωματιστή αν γίνεται ημιδιαφανη, αν έχετε υπόψη καμία από αξιόπιστο μαγαζί... Να καλύπτει όμως όλο το tablet, όχι να αφήνει κενό στο πλάι για το smart cover

Edited by Itchrist86
Ericsson GH 688 --> Nokia 7110 --> Siemens SL45 --> Nokia 6510 --> Nokia 6600 --> Motorola MPx 220 --> Mitac MIO A701 --> Motorola RAZR V3 --> HTC Touch --> Motorola V525 --> iPhone 3G --> SE x10 mini --> LG P970 --> SGN i9250 --> i9505 --> iPhone 5s 16 GB --> iPhone 6 64GB --> iPhone 7 plus 256GB ---> iphone SE 128GB ---> iphone SE 2020 256 GB
Link to comment
Share on other sites

 

 

Καλημερα.

Εχει παρα πολλα ειδη εκει.σαν smart case,που κλεινει με "σκρατς"....

Σε ποιο απο ολα αναφερεσαι;

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.

Εχει παρα πολλα ειδη εκει.σαν smart case,που κλεινει με "σκρατς"....

Σε ποιο απο ολα αναφερεσαι;

 

Για το AIR 2, το μοντέλο SLIM BLACK (ή όποιο άλλο χρώμα θέλεις...)

Link to comment
Share on other sites

Για το AIR 2, το μοντέλο SLIM BLACK (ή όποιο άλλο χρώμα θέλεις...)

 

Ευχαριστω.και ειναι και σε καλη τιμη παρεπιπτοντως...

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλα αδερφέ...ευχαριστώ.

 

Καλημέρα , έβγαλα την φωτό βάζοντας και μαύρη θήκη δίπλα για να δεις την διαφορά μεταξύ του μπλε και του μαύρου .

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα φίλε και ευχαριστώ για τον κόπο που έκανες με τις φωτογραφιες..

Από ότι βλέπω η διαφορα ειναι μικρή... Η θήκη μοιάζει αρκετά με όχι και τόσο σκούρο μαύρο και Οχ ι σε μπλε σκούρο...

Iphone 6 s plus Rose gold 64 gb

IPad Air 2 gold 64gb

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα φίλε και ευχαριστώ για τον κόπο που έκανες με τις φωτογραφιες..

Από ότι βλέπω η διαφορα ειναι μικρή... Η θήκη μοιάζει αρκετά με όχι και τόσο σκούρο μαύρο και Οχ ι σε μπλε σκούρο...

 

Έτσι όπως το λες ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Το καλό ειναι όμως ότι θα γεράσει πιο ωραία με αυτο το χρωμα... Αν και μου αρέσει η κόκκινη με φοβίζει λιγο το πως θα γεράσει το δέρμα...

Iphone 6 s plus Rose gold 64 gb

IPad Air 2 gold 64gb

Link to comment
Share on other sites

Το καλό ειναι όμως ότι θα γεράσει πιο ωραία με αυτο το χρωμα... Αν και μου αρέσει η κόκκινη με φοβίζει λιγο το πως θα γεράσει το δέρμα...

 

Μεχρι να γεράσει η θήκη θα χει βγει το iPad 10. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Λες ε ?

Έχω δει πως στην συγκεκριμένη θήκη για το αιρ 2 το ipad μπαίνει μέσα και περιμένει πάνω κάτω δεξιά αριστερά ένα χείλος της θήκης"... Αυτο πως σου φαίνεται στην καθημερινότητα ? σε ενοχλεί σε βολεύει ?

Iphone 6 s plus Rose gold 64 gb

IPad Air 2 gold 64gb

Link to comment
Share on other sites

Λες ε ?

Έχω δει πως στην συγκεκριμένη θήκη για το αιρ 2 το ipad μπαίνει μέσα και περιμένει πάνω κάτω δεξιά αριστερά ένα χείλος της θήκης"... Αυτο πως σου φαίνεται στην καθημερινότητα ? σε ενοχλεί σε βολεύει ?

 

Μια χαρά ειναι ... Δεν με ενοχλεί καθόλου φίλε.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά λοιπόν... Αν δε θα σε πείραζε θα μπορούσες να μου πεις τέλος, αν τα μαγνητάκια της ειναι αρκετά δυνατά ?θελω να πω όταν την κλείνεις και το γυρνάς ανάποδα μένει κλειστώ η ανοίγει πολυ εύκολα ? το ίδιο θελω να μου πεις και για την περίπτωση όπου το έχεις ανοιχτό με το καπάκι διπλωμένο πίσω.. Μένει διπλωμένο η ξεκολλάει πολυ εύκολα ?

 

,ε βλέπω πάντως να πηγαίνω για αγορά της θήκης αυτο το διάστημα αλλα λέω να πάρω μαζί και ad card connection kit που μου χρειάζεται και το κόστος ανεβαίνει αρκετά..

Iphone 6 s plus Rose gold 64 gb

IPad Air 2 gold 64gb

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά λοιπόν... Αν δε θα σε πείραζε θα μπορούσες να μου πεις τέλος, αν τα μαγνητάκια της ειναι αρκετά δυνατά ?θελω να πω όταν την κλείνεις και το γυρνάς ανάποδα μένει κλειστώ η ανοίγει πολυ εύκολα ? το ίδιο θελω να μου πεις και για την περίπτωση όπου το έχεις ανοιχτό με το καπάκι διπλωμένο πίσω.. Μένει διπλωμένο η ξεκολλάει πολυ εύκολα ?

 

,ε βλέπω πάντως να πηγαίνω για αγορά της θήκης αυτο το διάστημα αλλα λέω να πάρω μαζί και ad card connection kit που μου χρειάζεται και το κόστος ανεβαίνει αρκετά..

 

Λοιπόν, σε περίπτωση που το γυρνάς ανάποδα το καπακι παραμένει κλειστό .αν το έχεις διπλωμένο πίσω (σε ένα κομμάτι εννοείται) και ανοικτό τότε ξεκολλάει.

Link to comment
Share on other sites

Θελω να αγορασω μια θηκη για το ipad mini retina. Η παρακατω ειναι καλη;

 

http://www.aliexpress.com/item/Luxury-Vintage-Ultrathin-PU-Leather-Case-for-ipad-mini-2-Retina-Smart-cover-Magnetic-with/1587655334.html?s=p

 

Ή εαν εχετε να προτεινετε καποια καλυτερη;

 

 

Βλεπω αυθεντικες απο 30 μεχρι 75 ευρω! Ελεος!!

 

Στο skroutz υπαρχουν και OEM θηκες σε καλη τιμη.

 

http://www.skroutz.gr/c/1608/thikes-tablet.html?from=catspan&keyphrase=ipad+mini+retina

 

Υπαρχει καποια καλη;

Edited by Lux
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα , έβγαλα την φωτό βάζοντας και μαύρη θήκη δίπλα για να δεις την διαφορά μεταξύ του μπλε και του μαύρου .

 

Αδερφέ επειδή γυρνάω στα μαγαζιά να πάρω την smart case αλλα κανένας δεν ξέρει αν κανει σίγουρα για το 2 μιας και το κόκκινο χρωμα υπάρχει και για τα δυο, θαθελα να σε ρωτήσω κάτι...

Απο ότι έχω δει η smart case για το 2 δεν εχει έντονο μπροστά το iPad Air και πίσω εχει το ipad με θηλή μπλε χρώματος... Ισχύει το ίδιο και στη δικιά σου ? γιατί δεν βγάζω άκρη με αυτούς εδώ..

Iphone 6 s plus Rose gold 64 gb

IPad Air 2 gold 64gb

Link to comment
Share on other sites

Αδερφέ επειδή γυρνάω στα μαγαζιά να πάρω την smart case αλλα κανένας δεν ξέρει αν κανει σίγουρα για το 2 μιας και το κόκκινο χρωμα υπάρχει και για τα δυο, θαθελα να σε ρωτήσω κάτι...

Απο ότι έχω δει η smart case για το 2 δεν εχει έντονο μπροστά το iPad Air και πίσω εχει το ipad με θηλή μπλε χρώματος... Ισχύει το ίδιο και στη δικιά σου ? γιατί δεν βγάζω άκρη με αυτούς εδώ..

 

Δεν κανει η ιδια θηκη στις 2 συσκευες δυστυχως λογω παχους!

κ @ τ @ ν τ ι @
Link to comment
Share on other sites

Να το πάχος την της θήκης του air2 ειναι ίδιο με το πάχος του air 1 κάποιες εγκοπές αλλάζουν μονο ..

Iphone 6 s plus Rose gold 64 gb

IPad Air 2 gold 64gb

Link to comment
Share on other sites

Περα απο τις εγκοπες (προφανως) και στο υψος υπαρχει θεμα! Το 2 στη θηκη του 1 δεν καθετε καλα και κουναει παρα πολυ!
κ @ τ @ ν τ ι @
Link to comment
Share on other sites

Θελω να αγορασω μια θηκη για το ipad mini retina. Η παρακατω ειναι καλη;

 

http://www.aliexpress.com/item/Luxury-Vintage-Ultrathin-PU-Leather-Case-for-ipad-mini-2-Retina-Smart-cover-Magnetic-with/1587655334.html?s=p

 

Ή εαν εχετε να προτεινετε καποια καλυτερη;

 

 

Βλεπω αυθεντικες απο 30 μεχρι 75 ευρω! Ελεος!!

 

Στο skroutz υπαρχουν και OEM θηκες σε καλη τιμη.

 

http://www.skroutz.gr/c/1608/thikes-tablet.html?from=catspan&keyphrase=ipad+mini+retina

 

Υπαρχει καποια καλη;

Καποιος;;;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [iPad Αξεσουάρ] Θήκες / Ακουστικά / BT / Καλώδια / Φορτιστές κτλ
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...