Jump to content

HTC One X / X+


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Iσως ειναι off topic η ερωτηση μου αλλα εδω υπαρχουν και παλιοι χρηστες htc και κυριως παλιοι power users.Εχουν ακουστει πολλα περιστατικα να <πεθαινουν> ξαφνικα high end τηλεφωνα htc? (εννοω να καινε πλακετα στα καλα του καθουμενου,χωρις εμφανη λογο και αιτια).

 

Αν κρινω απο το τελευταιο μου HTC HD2 που το φλασαριζα 3 φορες την μερα, οχι.

Δεν ξερω τι κανουν τα android HTC.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • Administrators
Eρωτω λοιπον-εχουν ακουστει περιστατικα να <πεθαινουν> ξαφνικα high end τηλεφωνα htc?

 

Όχι, δεν υπάρχει τέτοιο θέμα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας!

λοιπον το ανοιξα το κινητο.

Με πηγε αμεσως στην αναβαθμιση.

 

Εβαλα την καρτουλα μεσα το ανοιξα ...ολα οκ.

Η οθονη ειναι τελεια δεν εχει κανενα ιχνος κιτρινιλας.

 

αλλα...

εχω διαχυση φωτος στα αριστερα και κατω.

Το παρατηρησα σε εντελως σκοτεινο δωματιο και ειναι εντονο φαινομενο.

Αναρωτιεμαι ποση σκονη θα μαζευει μια και δεν ανοιγει απο πουθενα αλλου.

 

κριμα γιατι πεταει και ειναι πανεμορφο.εστειλα ηδη mail στον μαγαζατορα( τον ξερω χρονια) και μου ειπε κανενα προβλημα ελα και αν θες η αντικατασταση ή τα λεφτα σου πισω.

εχω μεχρι την Δευτερα να αποφασισω

 

αν μη τι αλλο απογοητευση γιατι δεν αλλαζω συχνα κινητο τελευταια και ηθελα κατι το ποιοτικο.

 

Το κινητο ειναι πανεμορφο ομως.

Θα σκεφτω τι θα κανω

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Αν κρινω απο το τελευταιο μου HTC HD2 που το φλασαριζα 3 φορες την μερα, οχι.

Δεν ξερω τι κανουν τα android HTC.

Όχι, δεν υπάρχει τέτοιο θέμα.

 

Η ερωτηση μου εγινε για τον εξης λογο: στο συγκεκριμενο thread μπαινουν καθημερινα πολλοι υποψηφιοι αγοραστες του hox,οπως κι εγω,για να ενημερωθουν,να μαθουν και να αντισταθμισουν τα συν και τα πλην των επικρατεστερων αντιπαλων,μετα μαλιστα και απο τη παρουσιαση του s3,ωστε να κατασταλαξουν σε αυτο που τελικα θα αγορασουν.Εκανα την ερωτηση γιατι σαν παλιος χρηστης των samsung που ειμαι (4 απανωτα κινητα σαμυ,τα 3 εκ των οποιων android,απο το πρωτο galaxy εως το s2) θαθελα να εστιασω στο θεμα <ποιοτητας hardware> στο οποιο υποφερει η σαμυ (καινε πλακετες σαν τις μυγες,προσωπικη μου εμπειρια και αλλων 3 γνωστων μου,με παντα στοκ ρομς) σε συγκριση με την htc.Δεν κανω σε καμια περιπτωση διαξιφισμο και συγκριση,θελω απλα να μαθουμε την κληρονομικοτητα της καθε εταιρειας σε τετοια θεματα τα οποια θεωρω απο τα πλεον σοβαρα.Νομιζω οτι ειναι ενα τεραστιο + σε καποια εταιρεια που δεν παρουσιαζει τετοια φαινομενα (η παρουσιαζονται απειροελαχιστα).

Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια,,χθες το αγορασα απο πλαισιο.. πηγα σπιτι να το δω και απιστευτω το κιν ηταν μεσα ολα ανοιχτα..και φυσικα το πηγα πισω, και μου εδωσαν αλλο, παιδια το τηλ τα σπαει..
«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια,,χθες το αγορασα απο πλαισιο.. πηγα σπιτι να το δω και απιστευτω το κιν ηταν μεσα ολα ανοιχτα..και φυσικα το πηγα πισω, και μου εδωσαν αλλο, παιδια το τηλ τα σπαει..

 

τι εννοείς ; ήταν σπασμένο ; αποσυναρμολογημένο ;

Γιώργος//ROM: Omega XT v16/RADIO:2.14/NATIVE ANDROID ROMS

pinterest,instagram,EyeEm,flickr

Link to comment
Share on other sites

ηταν η συσκευασια ανοιχτη μεσα,, παιδια οταν ζουλατε ελαφροσ την οθονη κατω δεξια η αριστερα κανει κατι σαν κυματα ασπρα,, εχετε δει κατι τετοιο εσεισ;;δοκιμαστε και απαντηστε και το κανει και οταν βαλεισ το δαχτυλο στην μεση στην οθονη και συρτε το δεξια.. ειναι απο την οθονη εχει καποιο προβλημα η το κανουνε ολεσ η οθονεσ ;
«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Τελικά παιδιά μου φαίνεται ότι επειδή το one x είναι πανέμορφο, μαζευτήκαμε εδω όλοι οι μίζεροι και ξυριζουμε την μαϊμού :)

Κάθε φορά που διαβάζω για κάτι τρέχω να το τεσταρω. Μολις μ έπιασε η γυναίκα μου στα σκοτεινά να προσπαθώ να δω διάχυση και νόμιζε ότι έστελνα sms σε γκόμενά :)

Τέλος πάντων πέρασε κι αυτό το τεστ :p

 

http://2.bp.blogspot.com/_nr5D8lRw81g/S4TmX9wkHFI/AAAAAAAAD3U/j0N3wxaoth8/s320/Laugh.jpg χαχαχαχαχα με εχεις κανει και εγω πεθανει !!!!!Κορυφαιος!

 

που ειναι κατασκευασμενο το δικο σου;Ταιβαν λεει εδω το εργαλειο μου :p

Το καλο ειναι οτι ευτυχως δεν εχω αγχος μια και εχω επιλογες.

Το κινητο τα σπαει οντως αλλα αν επιστρεψω σε αυτο,θα γινει μετα απο κανενα μηνα και αφου ειμαι σιγουρος πως δεν θα εχει προβληματακια.

 

Στα μειον το οτι εμφανιζει γκριζα τετραγωνακια στον browser αλλα αυτο ειναι ζητημα rom/HTC.

Πιστευω βιαστηκαν λιγο να το βγαλουν στην αγορα γιατι ειχαν πατωσει σε πωλησεις.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

ηταν η συσκευασια ανοιχτη μεσα,, παιδια οταν ζουλατε ελαφροσ την οθονη κατω δεξια η αριστερα κανει κατι σαν κυματα ασπρα,, εχετε δει κατι τετοιο εσεισ;;δοκιμαστε και απαντηστε και το κανει και οταν βαλεισ το δαχτυλο στην μεση στην οθονη και συρτε το δεξια.. ειναι απο την οθονη εχει καποιο προβλημα η το κανουνε ολεσ η οθονεσ ;

 

Αν δεις στις προηγούμενες σελίδες,θα δεις ότι το κάνει και σε άλλους αυτό...το είχα γραψει και παλαιότερα αλλά δεν πήρα απάντηση.Μήπως φταίει το ότι η οθόνη είναι IPSγια τους κυματισμούς.Και στο tablet μου αν το πατησω με υπέρ βολική δύναμη κάνει κυματισμούς...

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Η ερωτηση μου εγινε για τον εξης λογο: στο συγκεκριμενο thread μπαινουν καθημερινα πολλοι υποψηφιοι αγοραστες του hox,οπως κι εγω,για να ενημερωθουν,να μαθουν και να αντισταθμισουν τα συν και τα πλην των επικρατεστερων αντιπαλων,μετα μαλιστα και απο τη παρουσιαση του s3,ωστε να κατασταλαξουν σε αυτο που τελικα θα αγορασουν.Εκανα την ερωτηση γιατι σαν παλιος χρηστης των samsung που ειμαι (4 απανωτα κινητα σαμυ,τα 3 εκ των οποιων android,απο το πρωτο galaxy εως το s2) θαθελα να εστιασω στο θεμα <ποιοτητας hardware> στο οποιο υποφερει η σαμυ (καινε πλακετες σαν τις μυγες,προσωπικη μου εμπειρια και αλλων 3 γνωστων μου,με παντα στοκ ρομς) σε συγκριση με την htc.Δεν κανω σε καμια περιπτωση διαξιφισμο και συγκριση,θελω απλα να μαθουμε την κληρονομικοτητα της καθε εταιρειας σε τετοια θεματα τα οποια θεωρω απο τα πλεον σοβαρα.Νομιζω οτι ειναι ενα τεραστιο + σε καποια εταιρεια που δεν παρουσιαζει τετοια φαινομενα (η παρουσιαζονται απειροελαχιστα).

 

Άνοιξε ένα θέμα εδώ... http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=34

 

Στο παρόν forum είσαι εντελώς off topic.

 

ηταν η συσκευασια ανοιχτη μεσα,, παιδια οταν ζουλατε ελαφροσ την οθονη κατω δεξια η αριστερα κανει κατι σαν κυματα ασπρα,, εχετε δει κατι τετοιο εσεισ;;δοκιμαστε και απαντηστε και το κανει και οταν βαλεισ το δαχτυλο στην μεση στην οθονη και συρτε το δεξια.. ειναι απο την οθονη εχει καποιο προβλημα η το κανουνε ολεσ η οθονεσ ;

 

Για αυτό το θέμα υπάρχει συζήτηση εδώ... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=332413

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη εγώ δεν βλέπω τετραγωνακια μια χαρά είναι ο browser. Ταχυτατος.

Διαθέτει μάλιστα και δυνατότητα ανάγνωσης αλά safari.

Γενικά για μένα είναι κομπλέ. Αν δεν υπήρχαν αυτά τα παρατράγουδα με τις ελαττωματικες συσκευές που πέρασαν τα control πολύ παραπάνω από το κανονικο, θα ήταν όλα τέλεια.

Πιστεύω ότι δεν έχει υπάρξει άλλη συσκευή που να την ψυριζουμε τόσο πολύ.

Όσο περνά ο καιρός θα ανεβαίνει ο σεβασμός του κοινού γι αυτήν.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη εγώ δεν βλέπω τετραγωνακια μια χαρά είναι ο browser. Ταχυτατος.

Διαθέτει μάλιστα και δυνατότητα ανάγνωσης αλά safari.

Γενικά για μένα είναι κομπλέ. Αν δεν υπήρχαν αυτά τα παρατράγουδα με τις ελαττωματικες συσκευές που πέρασαν τα control πολύ παραπάνω από το κανονικο, θα ήταν όλα τέλεια.

Πιστεύω ότι δεν έχει υπάρξει άλλη συσκευή που να την ψυριζουμε τόσο πολύ.

Όσο περνά ο καιρός θα ανεβαίνει ο σεβασμός του κοινού γι αυτήν.

 

μα αλοιμονο δεν ειπα οτι το κινητο δεν αξιζει.

θα το συνεστηνα ανεπιφυλακτα σε φιλο γνωστο η συγγενη μου χωρις ενδοιασμους.

Ειναι πανεμορφο,σε ορισμενα παιχνιδια απιστευτα γρηγορο,λατρευω την οθονη του οντως,αν και θα επιθυμουσα λιγο καλυτερο contrast.

 

το αν το δωσω πισω ειναι κατι το προσωπικο...εχω ζησει με κινητα που ειχαν παρομοιο προβλημα απλα εδω δεν το νιωθω και τοσο πολυ να το κρατησω.

Πραγματικα το καλυτερο κινητο που εχει βγαλει η HTC εδω και καιρο.

 

Πιστευω αν γινει και το root παμε για τρελες καταστασεις.

 

ΥΓ.αγαπητε γνωριζομαστε τοσο καιρο,δεν θες να ξερεις ποσα τεστ κανω σε ενα κινητο για να το κρατησω.

Πχ ακομα δεν εχω δοκιμασει το σημα του...Αυριο ειδικα θα παω στον ειδικο χωρο που δοκιμαζω ολα μου τα κινητα ...και θα γινει επιτοπου συγκριση με Gnex και iP4S...

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Δημητρη καλα κανείς. Τα λεφτά μας δίνουμε.

Εγώ κατά κάποιο τρόπο μιλώ εκ του ασφαλούς γιατί η συσκευή μου δεν έχει πρόβλημα.

 

Από εκεί και πέρα μου έχει κάτσει στην χρήση που κανω, γάντι που λένε.

Ένα παράδειγμα: Συνηθίζω στην δουλειά μου να κάνω όλα τα σημαντικά mail σημειώσεις στο Evernote ταξινομιμενα σε note books ώστε να τα βρίσκω εύκολα και παράλληλα να προσθέτω παρατηρήσεις υπενθημισεις κλπ.

Έτσι όπως δουλεύει το widget του HTC sense, βρίσκω τα πάντα άμεσα και μ ένα.κλικ μου ανοίγει αστραπιαία την σημείωση. Συν ότι είναι πάντα στγχρονισμενο.

Δεν αισθάνομαι πουθενά αδυναμία η αργοπορεια. Και η ραμ είναι πάντα πάνω από 200. Κάποιες στιγμές πάει και 300+.

Ερχόμενος από sii το βρίσκω ταχυτατο.

Μια και με ξέρεις, αν δεν ήμουν ευχαριστημένος, δεν θα δίσταζα να πάω σε κάτι άλλο όπως το Siii.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Δημητρη καλα κανείς. Τα λεφτά μας δίνουμε.

Εγώ κατά κάποιο τρόπο μιλώ εκ του ασφαλούς γιατί η συσκευή μου δεν έχει πρόβλημα.

 

Από εκεί και πέρα μου έχει κάτσει στην χρήση που κανω, γάντι που λένε.

Ένα παράδειγμα: Συνηθίζω στην δουλειά μου να κάνω όλα τα σημαντικά mail σημειώσεις στο Evernote ταξινομιμενα σε note books ώστε να τα βρίσκω εύκολα και παράλληλα να προσθέτω παρατηρήσεις υπενθημισεις κλπ.

Έτσι όπως δουλεύει το widget του HTC sense, βρίσκω τα πάντα άμεσα και μ ένα.κλικ μου ανοίγει αστραπιαία την σημείωση. Συν ότι είναι πάντα στγχρονισμενο.

Δεν αισθάνομαι πουθενά αδυναμία η αργοπορεια. Και η ραμ είναι πάντα πάνω από 200. Κάποιες στιγμές πάει και 300+.

Ερχόμενος από sii το βρίσκω ταχυτατο.

Μια και με ξέρεις, αν δεν ήμουν ευχαριστημένος, δεν θα δίσταζα να πάω σε κάτι άλλο όπως το Siii.

σε πιστευω.Δεν εχουμε κολληματα με καμμια μαρκα...τα εχουμε αγορασει ολα και τα χρησιμοποιουμε ολα ταυτοχρονα ;)

 

το κινητο αξιζει . και _

σαν design δεν υπαρχει ομοιο του σημερα.

Τερατακι!

 

αυριο μαλλον θα του πω να μου ανοιξει ενα αλλο μπροστα μου να δουμε.

 

αληθεια για να το καθαριζεις χρησιμοποιεις απλο πανακι απο μικρο ινες και λιγο νερο;

Μετα απο χρηση αυτο χρησιμοποιησα και ειναι τελειο.

 

Στα μειον που δεν μπορω να το ακουμπησω κατω στο τραπεζι χωρις να ακουμπαει η καμερουλα του

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Κατά περίεργο τρόπο δεν λερώνει ευκολα το λευκό.

Που και που το καθαρίζω μ ένα υγρό καθαρισμού κινητών με το οποίο ψεκαζω ένα μαλακό πανί.

Γενικά όπως και το iPhone δεν το ακουμπάω απευθείας στο τραπέζι. Το βάζω πάνω στο patch που χρησιμοποιώ η στα τσιγάρα μου. Τις περισσότερες φορές δεν βγάζω το κινητό από την τσέπη σε μαγαζιά κλπ. Μόνο στο γραφείο και στο σπίτι..

Και στο sii ακουμπαει αν το έχεις χωρίς θήκη.

 

Τέλος δεν διαβάζω XDA πλην του φόρουμ με τις custom Rom κι αυτό μόνο την αρχική σελίδα κάθε rom. Είναι φουλ από άσχετα άτομα. Έχει γίνει κουραστικό. Σ ένα θέμα που αφορά το τελευταίο update γράφουν 100 σελίδες με άσχετες ερωτήσεις και λάθος συμπερασματα.

 

Το Χ θέλει μια δύο μέρες προσαρμογής για όσους δεν έχουν χρησιμοποιήσει πριν HTC android, ώστε να ανακαλύψουν και να αξιοποιήσουν όσα προσφέρει.

 

Και για να ξεκαθαρίσουμε τα πράγματα, πλέον οποία κορυφαία android συσκευή και να πάρεις θα κανεις άνετα την δουλειά σου. Κάπου υπερτερεί η μια κάπου η άλλη.

Για μένα πλέον παίζουν ρόλο αλλά πράγματα που έχουν να κάνουν και με το στυλ της εταιρείας.

Edited by Te_salat
Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Έγραψε ο Κ. Βλαχακης απο το techblog.gr :

 

" Η πλάτη του HTC One X σε σκούρο γκρι είναι αρκετά ευαισθητη. 4 μέρες το δουλεύω για πρώτο κινητό και πίσω έχει φθορες που το ακουμπάω σε τραπέζι και τέτοια. Καθημερινη νορμάλ χρηση δηλαδή."

 

Οι κάτοχοι έχετε κάτι ανάλογο;;

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Έγραψε ο Κ. Βλαχακης απο το techblog.gr :

 

" Η πλάτη του HTC One X σε σκούρο γκρι είναι αρκετά ευαισθητη. 4 μέρες το δουλεύω για πρώτο κινητό και πίσω έχει φθορες που το ακουμπάω σε τραπέζι και τέτοια. Καθημερινη νορμάλ χρηση δηλαδή."

 

Οι κάτοχοι έχετε κάτι ανάλογο;;

 

Προς το παρων εγω οχι διοτι ειναι η δευτερη μερα που το εχω στα χερια μου και προσεχω, ομως λογικο δεν ειναι; η πλατη του και γενικα το κινητο εχει απιστευτη ποιοτητα και αισθηση αλλα φαινεται οτι ειναι αρκετα ευαισθητη!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Η μόνη επίφοβη φθορά από φυσιολογική χρήση (όχι χτυπήματα / πεσίματα) είναι στο κάλυμμα της κάμερας.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Έγραψε ο Κ. Βλαχακης απο το techblog.gr :

 

" Η πλάτη του HTC One X σε σκούρο γκρι είναι αρκετά ευαισθητη. 4 μέρες το δουλεύω για πρώτο κινητό και πίσω έχει φθορες που το ακουμπάω σε τραπέζι και τέτοια. Καθημερινη νορμάλ χρηση δηλαδή."

 

Οι κάτοχοι έχετε κάτι ανάλογο;;

 

Εννοεις γρατζουνιες και τετοια?

Εχω το λευκο αλλα δεν το αφηνω να ακουμπα κατευθειαν σε τραπεζια. Αν ομως ειναι τοσο ευαισθητο καληνυχτα σας. Θα μου πεις και το iphone που ειναι γυαλι κανεις γραμμες.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Η μόνη επίφοβη φθορά από φυσιολογική χρήση (όχι χτυπήματα / πεσίματα) είναι στο κάλυμμα της κάμερας.

 

Έτσι που προεξέχει η κάμερα είναι καταδικασμένο να υποστεί φθορές απλώς ακουμποντας το στο τραπεζι

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι σε τραπέζια ειδικά σε καφεταιριες που υπαρχει σκόνη κλπ αν το συρεις θα κάνει γραμμές.

Επομένως όταν το έχεις γυμνό θέλει προσοχή που το ακουμπάς.

Εγώ όπως είπα το ακουμπάω στο patch η στα τσιγάρα μου.

δυστυχώς μέχρι στιγμής δεν υπάρχει συσκευή που να μην παθαίνει τίποτα χωρίς καμία προστασία.

Φανταστειτε τι θα γίνεται με κάποιος άλλες που έχουν επινικελωμενο πλαστικό γύρω από την οθόνη.

 

Για όσους δεν θέλουν να αγχώνονται υπάρχουν διάφανες θήκες Jel που παρέχουν πλήρη προστασία και δεν κρύβουν την συσκευή.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Το δικο μου που ειναι γκρι και δε χρησιμοποιω θηκη, η πλατη δεν εχει το παραμικρο γρατζουνισμα και το αφηνω κανονικα πανω σε τραπεζια/γραφεια κτλ...

ΜySmartphone: OnePlus 12 16/512

MySmartwatch:  Garmin Forerunner 965

 

Link to comment
Share on other sites

Το δικο μου που ειναι γκρι και δε χρησιμοποιω θηκη, η πλατη δεν εχει το παραμικρο γρατζουνισμα και το αφηνω κανονικα πανω σε τραπεζια/γραφεια κτλ...

 

Ωραίος. Οπότε εξαρτάται από το τι και πως το μεταχειρίζεται καθένας.

 

@@ Στο HTC HUB υπάρχουν κάποια νέα skin & wallpaper. Ρίξτε μια μάτια.

 

http://img268.imageshack.us/img268/6894/20120505203703.png

Edited by Te_salat
Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

πΑρελαβα και εγω και αφου εγκατασταθηκαν οι εφαρμογες και ταυτοχρονα φορτιζει, μου εβγαλε και αναβαθμιση

το θεμα ειναι πως ενω την κατεβασα,στην εγκατασταση εχει κολησει η οθονη στο πρασινο κυκλακι με το βελος στη μεση εδω και 10 λεπτα

Τοση ωρα ειναι σωστο η κολησε?

τι να κανω?

Βοηθατε χριστιανοι!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to HTC One X / X+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...