Jump to content

HTC One X / X+


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικά ρε παιδιά διαβάζοντας για lag ειδικά μετά το update με κάνετε να νομίζω ότι έχω άλλη συσκευή η ότι μετά από τόσα smartphones και λειτουργικά που έχω αλλάξει, δεν μπορώ να αντιληφθώ τα προβλήματα.

Δυστυχώς δεν εχω δυνατότητα να κάνω ένα βίντεο από την χρήση της συσκευής μου για να δείξω πόσο smooth είναι. Η εφαρμογή που έχω γι αυτή την δουλειά χρειάζεται να είμαι root.

Αυτό που πιθανολογώ για όσους έχουν τέτοια προβλήματα είναι ότι προέρχονται από εφαρμογές.

Έχω 12 widgets και καμία 60 άρια εφαρμογές. Δεν παρατηρώ τίποτα που να μπορεί να θεωρηθεί σαν lag.

 

Κωστα δοκιμασε -οπως εισαι για παραδειγμα στον web browser- να βγεις στην κεντρικη οθονη και ΑΜΕΣΩΣ να κανεις αριστερα ή δεξια για να πας στις υπολοιπες οθονες αναμονης. Αυτο γινεται σχεδον παντα με ενα μικρο "δισταγμο". :shifty:

ΜySmartphone: OnePlus 12 16/512

MySmartwatch:  Garmin Forerunner 965

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Η αλήθεια είναι ότι αυτό που παρατηρώ είναι σαν υποψία λαγκ στις ενναλαγες των σελίδων του sense.δηλαδή ένα πολύ πολύ ελαφρύ σπασιματακι.πιο πολύ για να πω κάτι το λέω.η συσκευή είναι άριστη,οθόνη καταπληκτική,σου δίνει την αίσθηση ότι δεν θα κολλήσει ποτέ.η μπαταρία μέχρι στιγμής το χει το θεματάκι της.

 

Αυτό το lag υπάρχει από την πρώτη μέρα που το αγόρασα και μετά από δυο updates, εξακολουθεί να υφίσταται. Το θέμα της μπαταρίας, δεν βλέπω πως μπορεί να λυθεί. :confused:

Βασίλης

 

Panasonic G600, Samsung N100, Ericsson T65, Siemens SL10, SE T610, SE K700, SE K750, SE W850, Samsung U600, SE T650, SE G900, SE Vivaz, HTC Desire HD, HTC One X, HTC One (M7), HTC One (M8), Nexus 5x, Google Pixel XL, OnePlus 7T Pro, Samsung Galaxy S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Κωστα δοκιμασε -οπως εισαι για παραδειγμα στον web browser- να βγεις στην κεντρικη οθονη και ΑΜΕΣΩΣ να κανεις αριστερα ή δεξια για να πας στις υπολοιπες οθονες αναμονης. Αυτο γινεται σχεδον παντα με ενα μικρο "δισταγμο". :shifty:

 

Τελικά ρε παιδιά διαβάζοντας για lag ειδικά μετά το update με κάνετε να νομίζω ότι έχω άλλη συσκευή η ότι μετά από τόσα smartphones και λειτουργικά που έχω αλλάξει, δεν μπορώ να αντιληφθώ τα προβλήματα.

Δυστυχώς δεν εχω δυνατότητα να κάνω ένα βίντεο από την χρήση της συσκευής μου για να δείξω πόσο smooth είναι. Η εφαρμογή που έχω γι αυτή την δουλειά χρειάζεται να είμαι root.

Αυτό που πιθανολογώ για όσους έχουν τέτοια προβλήματα είναι ότι προέρχονται από εφαρμογές.

Έχω 12 widgets και καμία 60 άρια εφαρμογές. Δεν παρατηρώ τίποτα που να μπορεί να θεωρηθεί σαν lag.

 

 

Επιβεβαιωνω και εγω τα λεγομενα του Κωστα το τηλεφωνο ειναι απιστευτα smooth και δεν το περιμενα να πω την αληθεια προερχομενος απο το μηλο .

 

 

Οσον αφορα την μπαταρια ισχυει οτι στις πρωτες φορτισεις η διαρκεια της ηταν απογοητευτη , ουτε εμενα κρατουσε με το ζορι 4 ωρες μου εβγαζε , μετα απο αρκετες φορτισεις αποφορτισεις η μπαταρια πλεον εχει στρωσει και ειναι αρκετα καλη μια μερα την βγαζει και εχω και υπολοιπο και με λογικη χρηση , συγχρονισμους χειροκινητα ( οικονομια στα δεδομενα :P ) .

 

Και μια γενικη αποψη , ωφειλω να ομολογησω οτι το τηλεφωνο μονο καλες εντυπωσεις μου εχει αφησει . Ειχα να χρησιμοποιησω htc απο εποχες desire ομως ειχα δει το sense απο τα γενοφασκια του ελεω htc hero , οποτε λιγο πολυ ηξερα τι να περιμενω . Ομολογω ομως οτι η htc εκανε εξαιρετικη δουλεια , εχει ενσωματωσει τοσο καλα το sense με τις δικες της εφαρμογες να ειναι καλογυαλισμενες και πολυ πρακτικες .

Η οθονη χαρμα οφθαλμων πραγματικα απιστευτες γωνιες θεασης με πολυ ωραια χρωματα .

Μουσικη αποδοση πραγματικα δεν το περιμενα και σε συνδιασμο και με τον ισοσταθμιστη του beats που δεν περιμενα να κανει δουλεια και ομως εχει πολυ καλα αποτελεσματα .

Καμερα , ταχυτατη απιστευτα γρηγορη ειδικα αν βγαλεις την επιλογη να σου δειχνει για μερικα δευτερολεπτα την φωτογραφια που εβγαλ πραγματικα αναρωτιεσαι ποτε προλαβε και την εβγαλε , με αποτελεσμα χωρις να το καταλαβαινω να εχω την ιδια φωτογραφια δυο και τρεις φορες :D

O πλοηγος αρκετα καλος και χρησιμος , σε συνδιασμο με την εξαιρετικη οθονη και την χορταστικη αναλυση ειναι πραγματικα σκετη απολαυση , και πλεον η πλοηγηση στο μηλο μου φαινεται μινιατουρα .

Το μονο μου παραπονο ειναι το πληκτρολογιο που δεν με εχει βολεψει καλυτερα αλλα με το swype που εχει ενσωματωσει η htc σωζεται η κατασταση .

Τελος να επισημαινω οτι ειναι και πολυ ανθεκτικη συσκευη καθως εν αναμονη της θηκης που εχω παραγγειλει το κυκλοφορω γυμνο αν και προσεκτικος κατα αλλα δεν σου δειχνει οτι ειναι ευθραυστο η αμα πεσει κατω θα το κλαις ( γκουχ μηλαρακι γκουχ :P )

 

Αυτα , θα επανελθω δριμυτερος

Ομολογω οτι η htc εκανε εξαιρετικη δουλεια με το one και δεν το περιμενα σε σημειο να μην με ενδιαφερει να βγει το gs3 ( φανατικος οπαδος της σειρας galaxy ομολογω ) και να με κανει να σκεφτω οτι αν η αππλε δεν κανει το μπαμ στο 5 να μην προχωρησω καν στην αλλαγη .

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Κωστα δοκιμασε -οπως εισαι για παραδειγμα στον web browser- να βγεις στην κεντρικη οθονη και ΑΜΕΣΩΣ να κανεις αριστερα ή δεξια για να πας στις υπολοιπες οθονες αναμονης. Αυτο γινεται σχεδον παντα με ενα μικρο "δισταγμο". :shifty:

 

Μολις το δοκιμασα και μαλιστα με δυο τροπους. Πρωτα με το κουμπι της επιστροφης και μετα με το home button. Σε καμια περιπτωση απο τις δυο δεν ειδα τον παραμικρο δισταγμο. ειχα μπει στην σελιδα του myphone.

 

Κι εγω ειμαι ιδιοτροπος, αν μ ενοχλουσε κατι θα το ειχα δωσει με την μια. ειδικα εδω που ειμαι ειναι τρελαμενοι με τα HTC και ενω διαφημιζεται δεν εχει κυκλοφορησει ακομα. Μπορω να το δωσω ανετα οσο το πηρα. (550 ευρω).

Εδω πριν λιγες μερες ημουν ετοιμος να το δωσω σε μελος του φορουμ ο οποιος τελικα αγορασε ΟΝΕ Χ, επειδη νομιζα οτι εχει το ιδιο προβλημα με το Sii στην βιντεοσκοπιση.

Μοναδικο αν μπορουμε να το πουμε lag που εχω παρατηρησει ειναι στο ξυπνημα της οθονης αλλα κι εδω ειναι μικροτερο απ αυτο που εχει το Sii. Αντε και με το δεξι button που δεν μπορω να το πω καθυστεριση αφου απλα χρειαζεται ενα κλασμα του δευτερολεπτου. Θα προσπαθησω να ανεβασω ενα βιντεο τραβηγμενο εστω και με το ipad για να σας δειξω πως δουλευει η συσκευη μου.

Στην δουλεια μου με την χρηση που κανω, αναγκαζομαι να πηγαινω απο την μια εφαρμογη στην αλλη. Δεν εχω τον παραμικρο δισταγμο.

 

Ακομα δεν μου δινει την αναβαθμιση. Εβαλα την καρτα της cosmote, ενεργοποιησα το data roaming, ειμαι με wifi, foul μπαταρια, αλλα μου λεει οτι δεν υπαρχει αναβαθμιση.

 

@@Spireto

Σπυρο ετσι ακριβως. Χαιρομαι που ακομα ενας χρηστης iphone παραδεχεται οτι πλεον κι αλλες συσκευες ειναι το ιδιο smooth. Ειλικρινα στο θεμα apple δεν μ ενοχλουν τοσο οι πρακτικες της εταιρειας, αφου το συμφερον της κοιταει, οσο ο τροπος που σκεφτονται οι fan της. ακομα και τον καιρο μου ημουν mode και υποστηριζα την ανωτεροτητα το i4 εναντι του Galaxy S δεν ειχα αυτη την τακτικη. Με το που βγηκε το Sii ειπα θα το δοκιμασω και αν ειναι ετσι οπως ελεγαν καποιοι συμφορουμητες δεν θα διστασω να το παραδεχθω. Και το εκανα.

Χθες καποιος γνωστος στο twitter εκανε 20 post μονο και μονο για να μειωσει το ONE X. Κατι τετοιο παντα μολις βγαινει μια συσκευη που ειναι καλυτερη κανουν το ιδιο για να πεισουν τον εαυτο τους.

Ξεχνουν τα δικα τους. Σχεδον επανακυκλοφορια του 4 ηταν το 4s και για 5 μηνες ειχε τρομερα προβληματα. Εχανε το σημα, η μπαταρια του ηταν αθλια, εσκαγαν πολλες εφαρμογες, συσκευες με κιτρινιλες στην οθονη, υπερθερμανση.

Εγω δεν εχω κολλημα με καμια εταιρεια, σημερα μου κανει το HTC και τα android, αυριο αν το iphone 5 ειναι καλυτερο και μπορω να το αγορασω, θα το παρω.

 

Για το Beatsaudio ειπα και σε αλλο post: Χρησιμοποιω παντα στο αυτοκινητο για να ακουω μουσικη το κινητο μου συνδεδεμενο με το car stereo. Με καμια συσκευη ως τωρα δεν ειχα τετοιο ηχο. Ειναι τοσο προσεγμενες οι ρυθμισεις του που δεν μπουκωνουν τα ηχεια οσο δυνατα και αν το βαλω.

Edited by Te_salat
Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Lag δεν εχω καθολου.

 

Το μονο θεμα για μενα,ειναι η μπαταρια.

Και η αποψη μου ειναι οτι δεν προκειται να διορθωθει ουτε με 100 update απο την htc.

 

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2 Beta-6

................................

Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Συμfωνω σε οσα λες. Οθονη για σεμιναριο με φοβερη αναλυση, φυσικη αποδοση χρωματων, μεγαλες γωνιες θεασης: κοινως, η καλυτερη οθονη στην αγορα αυτη τη στιγμη.

Αλλα ο Tegra 3 δεν ειναι σπιρτο.

Δοκιμαστε να ξεκλειδωσετε τη συσκευη μπαινοντας στα μηνυματα κειμενου (οθονη κλειδωματος: συρσιμο εικονιδιου μηνυματων μεσα στο δακτυλιο).

Ε δεν το κανει γρηγορα. Δε λεω οτι καθυστερει, αλλα δεν ειναι αυτο που διαφημιζε η nvidia για 4+1 πυρηνες και μπλα μπλα μπλα.

Μου δινει την αισθηση οτι ο χρονισμος των πυρηνων πεφτει παρα πολυ και οταν καλειται το κινητο να κανει κατι υπαρχει μια πολυ μικρη καθυστερηση.

Νομιζω οτι το One X με εναν 2πυρηνο Krait θα πεταγε φλογες.

Για να λεμε και τα καλα παντως, το κυκλωμα γραφικων του tegra 3 δειχνει πολυ καλο. Εβλεπα στο youtube βιντεο με ενα game σε One S και One X: η λεπτομερεια και τα χρωματα ηταν κλασεις ανωτερα στο One X χωρις να πεφτει το frame rate. Δεν ξερω κατα ποσο οφειλεται αυτο και στην οθονη.

 

Περιμενω να δω και την 4πυρηνη προταση της Sammy για να δουμε αν οντως αξιζουν οι 4 πυρηνες ή απλα ειναι μαρκετινγκ και οι 2πυρηνοι ειναι υπεραρκετοι.

ΜySmartphone: OnePlus 12 16/512

MySmartwatch:  Garmin Forerunner 965

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι λαγκαρισμα ακριβώς,είναι αυτό που λένε τα παιδιά,κάποιες φορές δείχνει να μην είναι τόσο σπίρτο στην αρχή,αλλά κατά τα αλλά δεν θα κολλήσει ποτέ και είναι εμφανής η δύναμη του.οθόνη τέλεια όσες φορές και να το πω.μπαταρία όμως...
Eriscsson 748, Ericsson T28, NOKIA 3310, Panasonic GD67, NOKIA 5210, SonyEriscsson W800, SonyEricsson Z600, SonyEricsson W910, NOKIA N97, Dell Streak 5, HTC One X (κλάπηκε:(), ΖΤΕ racer II, NOKIA 925, Ms Lumia 950, Galaxy S8, oneplus 8 pro
Link to comment
Share on other sites

Συμfωνω σε οσα λες. Οθονη για σεμιναριο με φοβερη αναλυση, φυσικη αποδοση χρωματων, μεγαλες γωνιες θεασης: κοινως, η καλυτερη οθονη στην αγορα αυτη τη στιγμη.

Αλλα ο Tegra 3 δεν ειναι σπιρτο.

Δοκιμαστε να ξεκλειδωσετε τη συσκευη μπαινοντας στα μηνυματα κειμενου (οθονη κλειδωματος: συρσιμο εικονιδιου μηνυματων μεσα στο δακτυλιο).

Ε δεν το κανει γρηγορα. Δε λεω οτι καθυστερει, αλλα δεν ειναι αυτο που διαφημιζε η nvidia για 4+1 πυρηνες και μπλα μπλα μπλα.

Μου δινει την αισθηση οτι ο χρονισμος των πυρηνων πεφτει παρα πολυ και οταν καλειται το κινητο να κανει κατι υπαρχει μια πολυ μικρη καθυστερηση.

Νομιζω οτι το One X με εναν 2πυρηνο Krait θα πεταγε φλογες.

Για να λεμε και τα καλα παντως, το κυκλωμα γραφικων του tegra 3 δειχνει πολυ καλο. Εβλεπα στο youtube βιντεο με ενα game σε One S και One X: η λεπτομερεια και τα χρωματα ηταν κλασεις ανωτερα στο One X χωρις να πεφτει το frame rate. Δεν ξερω κατα ποσο οφειλεται αυτο και στην οθονη.

 

Περιμενω να δω και την 4πυρηνη προταση της Sammy για να δουμε αν οντως αξιζουν οι 4 πυρηνες ή απλα ειναι μαρκετινγκ και οι 2πυρηνοι ειναι υπεραρκετοι.

Μηπως να εκανες ενα hard reset? Κι αυτο που λες το δοκιμασα. Ενα κλικ ειναι ο χρονος που χρειαζεται για να ανοιξει η εφαρμογη.

Δεν ειναι καθυστεριση. Ειδικα με το mail ειναι αστραπιαιο επειδη λογο χρησης ειναι παντα ενεργο σε αντιθεση με τα SMS που σπανια χρησιμοποιω. Δεν πιστευω οτι το Siii θα εχει κατι καλυτερο σε τετοιες λεπτομερειες.

 

Δεν είναι λαγκαρισμα ακριβώς,είναι αυτό που λένε τα παιδιά,κάποιες φορές δείχνει να μην είναι τόσο σπίρτο στην αρχή,αλλά κατά τα αλλά δεν θα κολλήσει ποτέ και είναι εμφανής η δύναμη του.οθόνη τέλεια όσες φορές και να το πω.μπαταρία όμως...

 

Παιδια την μπαταρια την τσεκαρα αυτες τις μερες που γυρισα στην δουλεια. Κανοντας τα ιδια πραγματα καθε μερα, γυρναω στο σπιτι με το ιδιο ποσοστο που ειχα στο Sii.

Για μενα δεν υπαρχουν σημαντικες διαφορες μεταξυ των κορυφαιων android συακευων. Σιγουρα οταν καποιο εχει μεγαλυτερα μπαταρια λογικο ειναι να εχει και καλυτερη αυτονομια. Οι μονοι που πρεπει να αγχωνονται ειναι οσοι βρισκονται ολη μερα στον δρομο η σε μερος που δεν μπορουν να φορτισουν και το χρησιμοποιουν σαν tablet.

Διφορετικα με πληρη φορτιση το βραδυ, και με σκληρη χρηση θα βγαλει την μερα. Αν τωρα καποιος θελει ακομα πιο σκληρη χρηση, ενας φορτιστης αυτοκινητου η ενα καλωδιο usb στο γραφειο, θα του λυσει το προβλημα.

 

Εν κατακλειδι δεν αλλαζω αυτη την τρομερη ποιοτητα κατασκευης, τα υλικα και το design μ ενα Siii φταγμενο απο τα ιδια πλαστικα με μοναδικη διαφορα οτι θα μοιαζει λιγο με GN. Ειδικα οταν προκειται για διαφορες που μετρουνται σε κλασματα του δευτερολεπτου.

Αυτο το χονευτο Logo της HTC στην πλατη της συσκευης, δειχνει ποιοτητα, την κανει να δειχνει ακριβη οσο ειναι. Τετοια περιμενα απο την Samsung οχι να ψαχνουμε παντα θηκη για να κρυψουμε το πισω μερος μαζι με το glossy γυρω απο την οθονη.

 

 

@@@ ΣΥΓΚΡΙΤΙΚΟ ΤΕΣΤ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ ΣΕ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΔΩΜΑΤΙΟΥ http://dl.dropbox.com/u/3146130/Test.zip

Οι φωτο εχουν τραβηχθει σε γραφειο με τον τοιχο να εχει μεγαλο παραθυρο και λαμπες φθορισμου.

Οι συνθηκες φωτισμου ηταν παρομοιες αλλα οπως ειναι φυσικο εχουν τραβηχθει διαφορετικη περιοδο. Δεν μπορω να εχω και τις 3 συσκευες ταυτοχρονα :)

Μπορειτε να δειτε στον κομπιουτερ σας τις πληροφοριες για καθε φωτογραφια στο properties.

Δεν υποστηριζω οτι αυτο που θα δειτε συμβαινει σε οποιεσδηποτε συνθηκες πχ εξωτερικους χωρους κλπ. Αφορα αποκλειστικα συνθηκες ενος καλοφωτισμενου γραφειου οπου φαινεται η υπεροχη του ΟΝΕ Χ. (Στο SGSii ειχα την official KJ3).

Edited by Te_salat
Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εμενα το update δεν εχει ερθει ακομη...ηρθε σε ολους;

 

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2 Beta-5

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εμενα το update δεν εχει ερθει ακομη...ηρθε σε ολους;

 

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2 Beta-5

 

Οχι το 1.29.401.7 δεν το βλεπω ουτε και εγω ακομα. Ειμαι στο 1.28.401.9

Samsung S21 Ultra

Samsung Note 9

Samsung Galaxy Watch 4

[c0rrupt3d_tranSm1SS10n]

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση, ψαχνω για θηκη και επειδη εχω το ασπρο θελω να παρω μια διαφανη, εχει βρει κανεις καμμια καλη να προτεινει γιατι δεν μπορω να βρω την HTC HC C700 ουτε στο ebay που μου φαινεται περιεργο και ειναι και ακριβη. Λεω προς το παρων να παρω την Tough Case απο την Case Mate η οποια ειναι απιστευτη και δοκιμασμενη σε Desire HD και Sensation αλλα ψαχνω για μια διαφανη.

Samsung S21 Ultra

Samsung Note 9

Samsung Galaxy Watch 4

[c0rrupt3d_tranSm1SS10n]

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εμενα το update δεν εχει ερθει ακομη...ηρθε σε ολους;

Οχι το 1.29.401.7 δεν το βλεπω ουτε και εγω ακομα. Ειμαι στο 1.28.401.9

Ούτε και σε μένα έχει έρθει το update .

 

 

Σ εμενα ηρθε χθες

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2 Beta-6

Edited by jonk

................................

Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Σ εμενα ηρθε χθες

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2 Beta-6

 

Απο που το εχεις αγορασμενο φιλε μου;

 

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2 Beta-5

Link to comment
Share on other sites

Απο που το εχεις αγορασμενο φιλε μου;

 

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2 Beta-5

 

Απο expansys

 

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2 Beta-6

................................

Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση, ψαχνω για θηκη και επειδη εχω το ασπρο θελω να παρω μια διαφανη, εχει βρει κανεις καμμια καλη να προτεινει γιατι δεν μπορω να βρω την HTC HC C700 ουτε στο ebay που μου φαινεται περιεργο και ειναι και ακριβη. Λεω προς το παρων να παρω την Tough Case απο την Case Mate η οποια ειναι απιστευτη και δοκιμασμενη σε Desire HD και Sensation αλλα ψαχνω για μια διαφανη.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4082918#post4082918

Για δες εδω

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Στο dropbox εμένα μου έδωσε αυτόματα μόλις συνδέθηκα 23gb και όχι25 και έφτασα σύνολο 29.γιατί;υπάρχει μήπως κάποιος περιορισμός;
Eriscsson 748, Ericsson T28, NOKIA 3310, Panasonic GD67, NOKIA 5210, SonyEriscsson W800, SonyEricsson Z600, SonyEricsson W910, NOKIA N97, Dell Streak 5, HTC One X (κλάπηκε:(), ΖΤΕ racer II, NOKIA 925, Ms Lumia 950, Galaxy S8, oneplus 8 pro
Link to comment
Share on other sites

 

Αχαχα πως τα φερνει η τυχη. Απο εκει εχω παρει ολες τις θηκες για τα HTC κινητα μου. Αυριο απο εκει θα περνουσα για να παρω την Tough Case και αυτη τη διαφανη θα επαιρνα απλα ηθελα να δω αν εχουμε αλλες επιλογες.

Thank you.

Samsung S21 Ultra

Samsung Note 9

Samsung Galaxy Watch 4

[c0rrupt3d_tranSm1SS10n]

Link to comment
Share on other sites

Παράγγειλα και εγώ σήμερα τη συγκεκριμένη θήκη για το κινητό :

http://www.ebay.co.uk/itm/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=260997372340&ssPageName=ADME:B:EOIBSA:US:3160

Δεν μ'αρέσουν αυτές που εφαρμόζουν στο κινητό γιατί η οθόνη είναι πάλι εκτεθειμένη και είναι που είναι μεγαλό το κινητό το δείχνουν ακόμα πιο μεγάλο!

Ελπίζω μόνο να είναι καλή ποιότητας η θήκη και μην τρέχω σε μικρό χρονικό διαστήμα να ψάχνω καινούργια!Είδωμεν...:p

Link to comment
Share on other sites

Παράγγειλα και εγώ σήμερα τη συγκεκριμένη θήκη για το κινητό :

http://www.ebay.co.uk/itm/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=260997372340&ssPageName=ADME:B:EOIBSA:US:3160

Δεν μ'αρέσουν αυτές που εφαρμόζουν στο κινητό γιατί η οθόνη είναι πάλι εκτεθειμένη και είναι που είναι μεγαλό το κινητό το δείχνουν ακόμα πιο μεγάλο!

Ελπίζω μόνο να είναι καλή ποιότητας η θήκη και μην τρέχω σε μικρό χρονικό διαστήμα να ψάχνω καινούργια!Είδωμεν...:p

 

την ίδια έχω παραγγείλει από την Παρασκευή για το galaxy nexus και την περιμένω μέσα στην βδομάδα..:)οψόμεθα..;)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, καλο μηνα, εχω το τηλεφωνο αρκετες μερες , ειχα λογαριασμο στο dropbox παλιο, οταν το εβαλα στο νεο τηλεφ. δεν μου εδωσε τα 25 gb συνεχιζω να ειμαι με τα 5 gb , υπαρχει καποια δικη σας βοηθεια σας ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, καλο μηνα, εχω το τηλεφωνο αρκετες μερες , ειχα λογαριασμο στο dropbox παλιο, οταν το εβαλα στο νεο τηλεφ. δεν μου εδωσε τα 25 gb συνεχιζω να ειμαι με τα 5 gb , υπαρχει καποια δικη σας βοηθεια σας ευχαριστω.

 

Φίλε μπες στη σελίδα και ακόλουθα τα βήματα που υπάρχουν εκεί .. http://www.dropbox.com/gs

Παύλος
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τι γίνεται με τις κιτρινίλες και το θέμα στην οθόνη πάνω από το usb?

Είναι μια από τις επιλογές μου το κινητό, άλλα μόλις άρχισα να διαβάζω για αυτά τα θέματα ξενέρωσα μέχρι αηδίας..

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τι γίνεται με τις κιτρινίλες και το θέμα στην οθόνη πάνω από το usb?

Είναι μια από τις επιλογές μου το κινητό, άλλα μόλις άρχισα να διαβάζω για αυτά τα θέματα ξενέρωσα μέχρι αηδίας..

 

Νίκο θα σου πω εγώ τι γίνεται. Απλά η HTC δεν είναι πια της μόδας.

Πραγματικά ούτε στο iPhone δεν έκαναν αυτό που γίνεται με τα ONE.

Για μένα είναι η καλύτερη συσκευή που έχει περάσει από τα χέρια μου. Η μόνη που δεν είπα "καλή αλλά να είχε και ποιότητα η να είχε λίγο μεγαλύτερη οθόνη κλπ".

Το ότι στις πρώτες παρτίδες βρέθηκε μεγαλύτερο ποσοστό προβληματικών συσκευών από το κανονικό δεν σημαίνει τίποτα.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ Κώστα.

 

Τα προβλήματα είναι για τις πρώτες παρτίδες?

Περισσότερο με καίει το θέμα της οθόνης πάνω από το usb.

 

Καλά κι αυτοί δεν μπορούσαν να το βάλουν πάνω ή κάτω?!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to HTC One X / X+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...