Jump to content

HTC One X / X+


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 8,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το dropbox το εχω απενεργοποιημενο, τους χαρτες τους χρησιμοποιω, ενω οταν κλεινω το location δεν μπορω να δω την πολη μου στο κεντρικο widget καιρου-ρολογιου.

 

Μου φαινεται εσβησα καποια sync, ελπιζω να δω διαφορα. και το google now κλειστο ειναι

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια.

Καποιο θεμα υπαρχει με το twitter.Eκτος οτι δεν ερχεται κανενα sound notification αργει πολυ να εμφανισει την ειδοποιηση και σημερα που προσπαθησα να στειλω απο το gallery 2 φωτο στο twitter ειναι στα 8 λεπτα και δεν εχει κανει ακομη upload τις φωτο.To χρησιμοποιει κανεις να μου πει? Μηπως ειναι καλυτερα να κατεβασω καμια αλλη εφαρμογη για το twitter?

www.viewmasterphotos.com

http://viewmasterphotos.blogspot.com

Link to comment
Share on other sites

Κανενα νεο με εκεινο το update γισ τη καμερα, που θα ερχοταν, εχουμε;
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω πάρει δύο παρά πολύ μικρά update για κάμερα κ επαφές .

Για επαφες ναι εχω παρει και γω. Για καμερα;;; Πότε το πηρες και τι version ειναι η camera app (το βλεπεις στις εφαρμογες πατωντας το ALL);;

Link to comment
Share on other sites

Για επαφες ναι εχω παρει και γω. Για καμερα;;; Πότε το πηρες και τι version ειναι η camera app (το βλεπεις στις εφαρμογες πατωντας το ALL);;

 

Εάν δεν έχουμε πρόβλημα με τις επαφές υπάρχει θέμα αν δε περάσουμε το update (στο επόμενο update δηλ. θα ενημερωθώ ή θα πρέπει να εγκαταστήσω αυτό για να βλέπω τα επόμενα? )

Link to comment
Share on other sites

Για επαφες ναι εχω παρει και γω. Για καμερα;;; Πότε το πηρες και τι version ειναι η camera app (το βλεπεις στις εφαρμογες πατωντας το ALL);;

 

4.0.523863

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θα ενημερωθεις σε επομενο update αλλα δε βλεπω το λογο να μη περασεις το update των επαφων. Ουτε εγω ειχα προβλημα με τις επαφες αλλα οτι update βγαινει παντα ειναι προς το καλο της συσκευης.

 

@toroman την ιδια version εχουμε. Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

παιδια σημερα μολις πηρα απο την arvato μου αλλαξανε πλακετα και ολα μια χαρα και πολυ γρηγορα κιολας!!!δεν ξερω αλλα μου φαινονται πολυ καλοι.!!
Link to comment
Share on other sites

παιδια σημερα μολις πηρα απο την arvato μου αλλαξανε πλακετα και ολα μια χαρα και πολυ γρηγορα κιολας!!!δεν ξερω αλλα μου φαινονται πολυ καλοι.!!
Έχουν γινει πολύ γρήγοροι τελευταία.Πόσες μέρες σου πήρε όλο αυτό?Ελληνικό κινητό η όχι?
Link to comment
Share on other sites

Εμένα σαν να δείχνει βελτίωση η μπαταρία :)

Να πω την αλήθεια έχω παρατηρήσει ότι όταν το φορτίζω το κινητό από τον υπολογιστή η μπαταρία μου κρατάει περισσότερο και πέφτει πιο δύσκολα!Αντίθετα με τη φόρτιση από τη πρίζα μου φαίνεται ότι πέφτει πιο γρήγορα!Χθες έκανα claibration την μπαταρία κιόλας!Θα ανεβάσω και εγώ σύντομα μία φωτογραφία με τα stats της μπαταρίας!

Link to comment
Share on other sites

το ειχα παει στις 2 και το πηρα σημερα!!ελληνικο
Oσο πανε και πιο γρηγοροι γινονται!!Εχουν και μια αδυναμια στα Ελληνικα απ οτι συνεχιζω να διαπιστωνω ....:D Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο μια μικρη ...παρασποδια ολιγων ημερων με Γαλαξια 3 ξανα εδω με το HOX

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο μια μικρη ...παρασποδια ολιγων ημερων με Γαλαξια 3 ξανα εδω με το HOX
Welcome back και καλορίζικο :)

Πως σου φαίνεται τώρα που είσαι στην αλλαγή?

Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

γτ ετσι??:worry::worry::worry::worry::worry:

 

Wellcome back και καλορίζικο :)

Πως σου φαίνεται τώρα που είσαι στην αλλαγή?

 

Σαφως πιο ευχρηστο το HOX αλλα πιο γρηγορο και με καλυτερη οθονη το S3

 

Ο καθενας κανει τις επιλογες του

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Σαφως πιο ευχρηστο το HOX αλλα πιο γρηγορο και με καλυτερη οθονη το S3

 

Ο καθενας κανει τις επιλογες του

Πιο γρηγορο το s3??? :blink:...που το βασιζεις αυτο?
Link to comment
Share on other sites

Οριστε τα στατιστικα της μπαταριας. Οπως βλεπεται ελαχιστη χρηση του κινητου και η μπαταρια εξαφανιζεται ετσι χωρις λογο. Εχετε καμια ιδεα;;;

 

Στα υποψην αυτα ειναι τα τελευταια στατιστικα, δεν μπηκε το προγραμμα απο 100% μπαταρια, αλλα οταν μπηκε, πριν 3 ωρες περιπου ελεγε οτι η διαθεσιμη μπαταρια θα διαρκουσε 10 ωρες...

Link to comment
Share on other sites

Πιο γρηγορο το s3??? :blink:...που το βασιζεις αυτο?

 

Στην εναλλαγη οθονων...χω φορτωσει ενα κινουμενο wallpapper ελληνικη σημαια και το S3 το φορτωνε χωρεις να λεει "Φορτωνει"

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Στην εναλλαγη οθονων...χω φορτωσει ενα κινουμενο wallpapper ελληνικη σημαια και το S3 το φορτωνε χωρεις να λεει "Φορτωνει"
Ελα ρε Γιαννη και με εστειλες τωρα!!!!Eκτος απο το δικο μου s3,το εχω βαλει και με αλλα 4 φιλων και γνωστων διπλα διπλα και ολα χαμηλωνουν τα ματια μπροστα στο hox!!Εκει πας να δεις την ταχυτητα??Προφανως υπαρχει ασυμβατοτητα με το συγκεκριμενο wallpaper

 

 

@vlachaquito κατι τρεχει και σου λιωνει την μπαταρια,αυτο το ποσοστο στον κερνελ ειναι πολυ ανεβασμενο,η cpu σου ειναι συνεχεια στη μια ροδα!!

Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

Ελα ρε Γιαννη και με εστειλες τωρα!!!!Eκτος απο το δικο μου s3,το εχω βαλει και με αλλα 4 φιλων και γνωστων διπλα διπλα και ολα χαμηλωνουν τα ματια μπροστα στο hox!!Εκει πας να δεις την ταχυτητα??Προφανως υπαρχει ασυμβατοτητα με το συγκεκριμενο wallpaper

 

 

@vlachaquito κατι τρεχει και σου λιωνει την μπαταρια,αυτο το ποσοστο στον κερνελ ειναι πολυ ανεβασμενο,η cpu σου ειναι συνεχεια στη μια ροδα!!

 

Παντως απο το τελευταιο S One που ειχα δεν εχει μεγαλες διαφορες.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to HTC One X / X+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...