Jump to content

HTC One X / X+


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γενικα βεβαια ουτε η HTC ουτε η Samsung φημιζονται σε αυτο το τομεα σε αντιθεση με Nokia και τη Sony κυριως λογω τεχνογνωσιας και ειδικευσεις στο τομεα αυτο μιας και εχει μακρα παραδοση και ειδικο τμημα στις φωτο και το video.Παντως οντως το android εχει συμβολη στα οποια κουσουρια των φωτο και video καπου πασχει σαν λειτουργικο στη δομη και στο πως εχει στηθει απο την αρχη:)

 

Το έψαξα λίγο περισσότερο. Στην οθόνη του iPad 2 παίζει σχεδόν άριστα. Ενω στην συσκευη παρουσιάζονται τα σπασιματα. Πολυ περίεργο.

Το ανέβασα στο Dropox. Δείτε το αλλα αφήστε το να γίνει download πριν το προβαλετε γιατι μπορει αν η σύνδεση είναι αργή να μην παίζει στρωτα.

 

http://db.tt/1JVkDEDW

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

223 απο το 1gb??? :lol::lol::lol:

 

τραγικο, απλα τραγικο...

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

223 απο το 1gb??? :lol::lol::lol:

 

τραγικο, απλα τραγικο...

 

Δεν έχει όμως κανένα πρόβλημα διατηρηται συνεχώς γύρω στα 200. Μην ξεχνάς ότι στο sense τρέχουν κανονικα εφαρμογές που χρησιμοποιούνται σε ζωντανά widgets και δεν έχουν καμία σχέση με αυτα που ξέρουμε απο τυποποιημένο widgets άλλων UI. Για παράδειγμα το notes που συνδέεται με γνωστές εφαρμογές σημειώσεων όπως το Evernote κλπ. Όμως όπως σου είπα στην πράξη δεν αντιλαμβάνεσαι τίποτα.

Edited by Te_salat
Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει όμως κανένα πρόβλημα διατηρηται συνεχώς γύρω στα 200. Μην ξεχνάς ότι στο sense τρέχουν κανονικα εφαρμογές που χρησιμοποιούνται σε ζωντανά widgets και δεν έχουν καμία σχέση με αυτα που ξέρουμε απο τυποποιημένο widgets άλλων UI. Για παράδειγμα το notes που συνδέεται με γνωστές εφαρμογές σημειώσεων όπως το Evernote κλπ. Όμως όπως σου είπα στην πράξη δεν αντιλαμβάνεσαι τίποτα.

 

αμα ανοιξεις opera mobile με 3-4 tabs που πιανουν 100-120mb μπορεις να τρεξεις ακομη 2 παιχνιδια πχ ταυτοχρονα χωρις να κλεισει καποια απο τις εφαρμογες?

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

αμα ανοιξεις opera mobile με 3-4 tabs που πιανουν 100-120mb μπορεις να τρεξεις ακομη 2 παιχνιδια πχ ταυτοχρονα χωρις να κλεισει καποια απο τις εφαρμογες?

 

Η ram ανεβαίνει στην διαρκεια της χρησης και στα 280ΜΒ παρόλο που μετα απο reset ξεκινά με λιγότερο.

Είναι τέτοια η δύναμη του επεξεργαστη που οτιδήποτε κι αν ανοιξεις γίνεται αστραπιαία. Οπότε δεν δίνω σημασία τι κλείνει. Εκτός αυτου μην νομίζεις τα 775 ΜΒ χρησιμοποιούνται απο τον sense. Είναι παρα πολλές οι εφαρμογές που βρίσκονται σε κατάσταση ετοιμότητας.

Επίσης έχω δουλέψει το ics πάνω απο 20 μέρες με επίσημη ram στο SGSII και η διάφορα βρίσκεται μόνο στο νούμερο με το οποίο ξεκινα. Στην πορεία κι αυτο δουλεύει στα 200-280. Ενω με gingerbread ήταν αρκετά πιο πάνω.

Είναι υπεροχή συσκευη. Το απόγευμα απογοητεύτηκα απο τα βίντεο αλλα όταν τα είδα στο MacBook μου συνηλθα.:lol:

Κάποιες υπόνοιες σπασιματος φαίνονται μόνο όταν αλλάζω στην διαρκεια της λήψης το zoom. Γενικά στο μόνο που θα ήθελα κάτι παραπάνω είναι στην κάμερα.

Edited by Te_salat
Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Η ram ανεβαίνει στην διαρκεια της χρησης και στα 280ΜΒ παρόλο που μετα απο reset ξεκινά με λιγότερο.

Είναι τέτοια η δύναμη του επεξεργαστη που οτιδήποτε κι αν ανοιξεις γίνεται αστραπιαία. Οπότε δεν δίνω σημασία τι κλείνει. Εκτός αυτου μην νομίζεις τα 775 ΜΒ χρησιμοποιούνται απο τον sense. Είναι παρα πολλές οι εφαρμογές που βρίσκονται σε κατάσταση ετοιμότητας.

Επίσης έχω δουλέψει το ics πάνω απο 20 μέρες με επίσημη ram στο SGSII και η διάφορα βρίσκεται μόνο στο νούμερο με το οποίο ξεκινα. Στην πορεία κι αυτο δουλεύει στα 200-280. Ενω με gingerbread ήταν αρκετά πιο πάνω.

Είναι υπεροχή συσκευη. Το απόγευμα απογοητεύτηκα απο τα βίντεο αλλα όταν τα είδα στο MacBook μου συνηλθα.:lol:

Κάποιες υπόνοιες σπασιματος φαίνονται μόνο όταν αλλάζω στην διαρκεια της λήψης το zoom. Γενικά στο μόνο που θα ήθελα κάτι παραπάνω είναι στην κάμερα.

 

φιλε μου δεν αμφιβαλω οτι εχει πολυ δυνατη cpu το κινητο, οπως και το οτι ανοιγει "αστραπιαια" την οποια εφαρμογη

εμενα αυτο που με ενδιαφερει περισσοτερο, ειναι να εχει τοση ραμ ωστε να τρεχω 3 εφαρμογες που θελω εγω μαζι και να μην τις κλεινει ποτε, γιατι αμα τις κλεισει μηδενιζουν τα δεδομενα

βλεπε Opera πχ που αμα κλεισει και εχω ανοιξει 5 tabs πρεπει να τα ξαναφορτωσει και ειναι πολυ σπαστικο

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου δεν αμφιβαλω οτι εχει πολυ δυνατη cpu το κινητο, οπως και το οτι ανοιγει "αστραπιαια" την οποια εφαρμογη

εμενα αυτο που με ενδιαφερει περισσοτερο, ειναι να εχει τοση ραμ ωστε να τρεχω 3 εφαρμογες που θελω εγω μαζι και να μην τις κλεινει ποτε, γιατι αμα τις κλεισει μηδενιζουν τα δεδομενα

βλεπε Opera πχ που αμα κλεισει και εχω ανοιξει 5 tabs πρεπει να τα ξαναφορτωσει και ειναι πολυ σπαστικο

 

Εξαρτάται από το πόσο διάστημα θα μεσολαβησει και το πόσες εφαρμογές θα ανοιξεις. Αν βγεις από τον browser απλά για να δεις ένα mail, η μια ειδοποίηση στο facebook και γενικά οποιαδήποτε εργασία δεν θα χρειασθεί να ξαναφορτωσει. Αν επιστρέψεις μετά από μισή ώρα και έχεις χρησιμοποιήσει 10 εφαρμογες είναι λογικό και αυτή είναι η λειτουργία του multi tasking.

Τώρα μόλις δοκίμασα έχοντας 3 tab ανοικτα, ανέβασα φωτο μπήκα στο facebook, στις φωτο, και αλλα που δεν θυμάμαι. Δεν χρειάστηκε να ξαναφορτωσει κανένα tab.

 

Δες αυτό που σου είπα πριν.

http://img713.imageshack.us/img713/8946/20120422232618picsay.jpg

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

γενικα οποιες εφαρμογες χρησιμοποιω τις κλεινω καθε μια ξεχωριστα οχι με task manager που κλεινει διεργασιες συστηματος κα

τις κλεινω για τον λογο που ειπα παραπανω, οτι τις 2-3 εφαρμογες που θα χρειαστω καποια στιγμη (βαριες-ελαφριες) θελω να μου τις εχει ανοικτες οση ωρα το θελησω εγω χωρις να ανοιξω φυσικα αλλες 10 εφαρμογες το διαστημα που μεσολαβει οπως ειπες, γιατι γνωριζω πολυ καλα οτι δεν προκειται για desktop

αλλα τις 2-3 εφαρμογες που θελω, θελω να τις κρατησει ανοικτες και εχω σοβαρο προβλημα με αυτο

και το βρισκω "τραγικο" που κινητα με μνημες 1gb το κανουν δεν το κανουν

 

αυτο ειναι multitasking ;)

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

γενικα οποιες εφαρμογες χρησιμοποιω τις κλεινω καθε μια ξεχωριστα οχι με task manager που κλεινει διεργασιες συστηματος κα

τις κλεινω για τον λογο που ειπα παραπανω, οτι τις 2-3 εφαρμογες που θα χρειαστω καποια στιγμη (βαριες-ελαφριες) θελω να μου τις εχει ανοικτες οση ωρα το θελησω εγω χωρις να ανοιξω φυσικα αλλες 10 εφαρμογες το διαστημα που μεσολαβει οπως ειπες, γιατι γνωριζω πολυ καλα οτι δεν προκειται για desktop

αλλα τις 2-3 εφαρμογες που θελω, θελω να τις κρατησει ανοικτες και εχω σοβαρο προβλημα με αυτο

και το βρισκω "τραγικο" που κινητα με μνημες 1gb το κανουν δεν το κανουν

 

αυτο ειναι multitasking ;)

 

Φίλε μου η ram στο HOX είναι το μόνο πράγμα που δεν με απασχολεί. Δεν έχω αντιληφθεί ούτε μια φορα καθυστέρηση σ αυτο που θέλω να κάνω.

Κάποιες εφαρμογές θα τους έκανα έτσι κι αλλιώς refresh αφου χρειάζονται φρεσκαρισμα τα δεδομένα τους.

 

Βεβαίως υπάρχουν πράγματα αδικαιολόγητα για τέτοιες συσκευές. Όπως ο player του sense. Σου είπα το απόγευμα πριν δω τα βιντεο μου στο MacBook ήμουν έτοιμος να βάλω αγγελία να το πουλήσω έξω αιτίας απο τα σπασιματα που προέρχονταν απο τον player και όχι απο την κάμερα όπως νόμιζα.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Ένας σημαντικός λόγος που άφησα την HTC ήταν η απαράδεκτη μικρή γραμματοσειρά, ειδικά στις επαφές και αριθμούς τηλεφώνων. Έκανε την ζωή μου δύσκολη. Περιμένοντας και την άφιξη του galaxy s iii για να αποφασίσω, οι γραμματοσειρές στο x είναι ικανοποιητικές από πλευρά μεγέθους?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Ένας σημαντικός λόγος που άφησα την HTC ήταν η απαράδεκτη μικρή γραμματοσειρά, ειδικά στις επαφές και αριθμούς τηλεφώνων. Έκανε την ζωή μου δύσκολη. Περιμένοντας και την άφιξη του galaxy s iii για να αποφασίσω, οι γραμματοσειρές στο x είναι ικανοποιητικές από πλευρά μεγέθους?

 

Πλέον υπάρχει η δυνατότητα αλλαγής του μεγέθους της γραμματοσειράς όπως βολεύει τον καθένα, οπότε μπορείς να τα κάνεις τεράστια!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Προχτές πήρα και γω στα χέρια μου το κινητό. Έχω παρατηρήσει πως μετά από λίγη ώρα παιχνιδιού (angry birds πχ), το κινητό ζεσταίνεται πάρα πολύ, κυρίως στην πίσω αριστερή πάνω πλευρά!!! είναι φυσιολογικό;:wacko:
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλησπέρα παιδιά. Προχτές πήρα και γω στα χέρια μου το κινητό. Έχω παρατηρήσει πως μετά από λίγη ώρα παιχνιδιού (angry birds πχ), το κινητό ζεσταίνεται πάρα πολύ, κυρίως στην πίσω αριστερή πάνω πλευρά!!! είναι φυσιολογικό;:wacko:

 

Ναι συμβαίνει αυτό.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Προχτές πήρα και γω στα χέρια μου το κινητό. Έχω παρατηρήσει πως μετά από λίγη ώρα παιχνιδιού (angry birds πχ), το κινητό ζεσταίνεται πάρα πολύ, κυρίως στην πίσω αριστερή πάνω πλευρά!!! είναι φυσιολογικό;:wacko:

 

Σε όλα τα smartphones συμβαίνει αυτο. Όμως το polycarbonate εκτός των άλλων έχει ένα ακόμα ατού έναντι του απλού πλαστικού: Σε κάνει να μην αισθάνεσαι έντονα την θερμότητα όταν κρατάς την συσκευη.

Στο SGSII με τις ίδιες θερμοκρασίες δεν μπορούσα να κρατήσω την συσκευη χωρίς θήκη.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται από το πόσο διάστημα θα μεσολαβησει και το πόσες εφαρμογές θα ανοιξεις. Αν βγεις από τον browser απλά για να δεις ένα mail, η μια ειδοποίηση στο facebook και γενικά οποιαδήποτε εργασία δεν θα χρειασθεί να ξαναφορτωσει. Αν επιστρέψεις μετά από μισή ώρα και έχεις χρησιμοποιήσει 10 εφαρμογες είναι λογικό και αυτή είναι η λειτουργία του multi tasking.

Τώρα μόλις δοκίμασα έχοντας 3 tab ανοικτα, ανέβασα φωτο μπήκα στο facebook, στις φωτο, και αλλα που δεν θυμάμαι. Δεν χρειάστηκε να ξαναφορτωσει κανένα tab.

 

Δες αυτό που σου είπα πριν.

http://img713.imageshack.us/img713/8946/20120422232618picsay.jpg

 

Φιλε μου ποιο widget ειναι αυτο;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πρωτη απαντηση eXpansys στο αιτημα επιστροφης:

 

'θα σας ανοιξω επιστροφη σημερα. Θα λαβετε ειδοποιηση απο το τμημα επιστροφων μεσα σε 48 ωρες.'

 

Παει καλα το πραγμα;

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου ποιο widget ειναι αυτο;

 

System info widget.

Είναι paid έκδοση και μάλλον δεν υπάρχει στο ελληνικό play. To έχω απο το σχεδόν 2 χρόνια απο το πρώτο μου android αγορασμενο μέσω market enabler.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά, από το Δεκέμβριο είμαι κάτοχος ενός Galaxy Note όμως αυτό το διάστημα γλυκοκοιτάζω το HOX αρκετά θα έλεγα! Τί λέτε? Αξίζει να μεταπηδήσω στο HOX ?
Link to comment
Share on other sites

Με χίλια φίλε!

 

Πολυ καλή παρουσίαση έχει το επίσημο site της Htc, θα πάρεις μια ιδέα..και καλό θα ναι να πας σε κανα Πλαίσιο πχ που το χει και Live να παίξεις μαζί του.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήγα και είδα το one X στο Πλαίσιο.

Πραγματικά πολύ όμορφο κινητό. Στιβαρή κατασκευή, με πολύ καλή αίσθηση στο χέρι.

Με την οθόνη έπαθα την πλάκα μου. Απλά απίστευτη. Δεν είχε καθόλου κιτρινίλες, με πολύ καλό λευκό.

Είχε όμως το θέμα με τους κυματισμούς στην αριστερή άκρη. Μάλιστα οι κυματισμοί εμφανίζονταν με ελάχιστη πίεση.

Το επισήμανα στον υπάλληλο (ο οποίος γνώριζε το πρόβλημα) και μου συνέστησε να περιμένω επόμενες παρτίδες ή να στραφώ σε iphone 4s.

 

Κατα την δοκιμή παρατήρησα μικροlags στο Sense οταν άλλαζα σελίδες στις εφαρμογές (όταν πήγαινα από την σελίδα 1 στην σελίδα 2). Η έκδοση λογισμικού ήταν η 1.28! Δεν τόλμησα να κάνω επαναφορά ρυθμίσεων για να δω μήπως βελτιωθεί.

Στο one V που υπήρχε δίπλα δεν εμφανίζονταν αυτά τα lag. Αυτό με ψιλοχάλασε.

 

Αν δεν υπήρχαν αυτά τα προβληματάκια θα προχωρούσα σε αγορά.

Μάλλον θα περιμένω να δω και Siii και μετά θα αποφασίσω ποιο να πάρω.

Edited by kapazita
Link to comment
Share on other sites

Ειδα τεραστια διαφορα οταν αλλαξα τη ρυθμιση της φωτεινοτητας απο ΑΥΤΟΜΑΤΗ στο 40% μονιμα.

Ειναι και παλι αρκετα φωτεινη και λιγοτερο ενεργοβορα.

ΜySmartphone: Samsung Galaxy S24 Ultra

MySmartwatch:  Garmin Forerunner 965

 

Link to comment
Share on other sites

Ειδα τεραστια διαφορα οταν αλλαξα τη ρυθμιση της φωτεινοτητας απο ΑΥΤΟΜΑΤΗ στο 40% μονιμα.

Ειναι και παλι αρκετα φωτεινη και λιγοτερο ενεργοβορα.

 

και εγω ετσι την εχω βαλει...

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήγα και είδα το one X στο Πλαίσιο.

Πραγματικά πολύ όμορφο κινητό. Στιβαρή κατασκευή, με πολύ καλή αίσθηση στο χέρι.

Με την οθόνη έπαθα την πλάκα μου. Απλά απίστευτη. Δεν είχε καθόλου κιτρινίλες, με πολύ καλό λευκό.

Είχε όμως το θέμα με τους κυματισμούς στην αριστερή άκρη. Μάλιστα οι κυματισμοί εμφανίζονταν με ελάχιστη πίεση.

Το επισήμαινα στον υπάλληλο (ο οποίος γνώριζε το πρόβλημα) και μου συνέστησε να περιμένω επόμενες παρτίδες ή να στραφώ σε iphone 4s.

 

Κατα την δοκιμή παρατήρησα μικροlags στο Sense οταν άλλαζα σελίδες στις εφαρμογές (όταν πήγαινα από την σελίδα 1 στην σελίδα 2). Η έκδοση λογισμικού ήταν η 1.28! Δεν τόλμησα να κάνω επαναφορά ρυθμίσεων για να δω μήπως βελτιωθεί.

Στο one V που υπήρχε δίπλα δεν εμφανιζόταν αυτά τα lag. Αυτό με ψιλοχάλασε.

 

Αν δεν υπήρχαν αυτά τα προβληματάκια θα προχωρούσα σε αγορά.

Μάλλον θα περιμένω να δω και Siii και μετά θα αποφασίσω ποιο να πάρω.

 

Παιδιά το τηλέφωνο είναι καταπληκτικό. Δεν υπάρχει ίχνος lag ΠΟΥΘΕΝΑ. Δεν είμαστε χθεσινοί στα smartphones και παράλληλα δουλεύω και άλλες συσκευές.

 

Τώρα για τους κυματισμους έχω πει: αν περιορίζονται στην αριστερή πλευρά πάνω και γυρω απο την USB και χρειάζεται μη φυσιολογική πίεση για να εμφανισθούν, ΔΕΝ ΕΊΝΑΙ ΠΡΌΒΛΗΜΑ.

Το polycarbonate σ αυτο το σημείο είναι πιο αδύνατο λόγο της οπής για την USB με αποτέλεσμα να μετακινείται όταν ασκείται ισχυρή πίεση. Οπότε είναι φυσιολογικο οποιαδήποτε στρέβλωση στην οθόνη να δημιουργει κυματισμους.

Οτιδήποτε άλλο απ αυτο που περιέγραψα, είναι πρόβλημα.

 

Τα πάντα λειτουργούν στην εντέλεια και το μόνο που χρειάζεται η συσκευη είναι ένα καλο στήσιμο χωρίς άχρηστες η προβληματικές εφαρμογές.

 

Μετα απο πολλές συγκρίσεις και ψάξιμο η κάμερα αποδεικνύεται πολυ εύχρηστη και απόλυτα ικανοποιητική.

Υστερει σε ευκρίνεια (λεπτομέρεια) στα μακρινα πλάνα και μόνο έναντι του iPhone, N8και πιθανώς του Galaxy Note.

Όμως υπερτερεί σε νυχτερινές φωτο, έχει καλύτερο HDR και φυσικά σε ταχύτητα η οποία μας επιτρέπει να μην χάνουμε σημαντικα πλάνα.

Η βιντεοσκοπιση είναι ανώτερη του μέτριου και μπορω να πω ότι είναι εφαμιλη του iPhone. Αρκεί να μην προβαλετε τα βίντεο στον official media player:p ο οποίος δημιουργει τεράστια σπασιματα. Μετα την πλάκα που έπαθα χθες, αντικατέστησα την Galery με το Quick pics και σαν βασικό media player έβαλα τον MX player Pro.

 

Περιμένω λίγες μέρες χρήσης ακόμα και θα ανέβασε ένα πλήρες review.

Το βέβαιο είναι ότι έχει γίνει υπερβολικός θόρυβος για τα προβλήματα των πρώτων πατρίδων και λογικά κόπηκε ο ρυθμός των πωλήσεων. Πιστεύω όμως ότι σύντομα θα επανέλθουν δυναμικά και ειδικά αν το Siii ειναι foul plastic, πολύς κόσμος θα στραφεί σε αυτο.

Το One X είναι μια συσκευη που δεν περνά απαρατήρητη πουθενά. Τουλάχιστον αυτο διαπίστωσα 9 μέρες που την έχω.

 

@@Megatron.

Δοκίμασε στις custom ρυθμίσεις της camera να μειώσεις μια σκάλα το saturation και να αυξάνεις το brightness αν έχεις σκοτεινά σημεία στο πλάνο σου.

Για media player έγραψα πριν.

Edited by Te_salat
Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to HTC One X / X+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...