Jump to content

[Android - προτάσεις] Εφαρμογές σε προσφορά


Villis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

Ευχαριστώ,

Μια χαρά δουλεύει!

 

 

 

 

 

Εμένα στο παρελθόν δε μου έχει δώσει amazon coins. Εσύ έχεις μοναδική δηλωμένη διεύθυνση σε ΗΠΑ?

Εγώ έχω δηλώσει στις ρυθμίσεις της σελίδας, στο Your Device and Settings, ότι είμαι Αμερική.

Δες μήπως παίζει ρόλο.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

 

Τις εγκατέστησα όλες αλλά δεν πήρα κανένα coin.

Που βλέπω πόσα coins έχω ;

Link to comment
Share on other sites

Είχε πει κάποιο άλλο παιδί, ότι αγόρασε το GTA SAN ANDREAS στο Amazon Appstore και ότι πήρε έτσι δώρο 2.000 coins.

Δοκίμασα να το βάλω σήμερα με κάποια coins Πιτ έχω καβατζα και διαπίστωσα ότι δεν το κατεβάζει σε καμιά συσκευή μου, γιατί θέλει μόνο Amazon kindle.

Πώς το έβαλε λοιπόν το παιδί και μας το πρότεινε να το βάλουμε και εμείς;

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Την αγορά θα την κάνεις από υπολογιστή, θα σου πετάξει μήνυμα ότι δεν είναι συμβατή με τις συσκευές σου αλλά στο τέλος θα την πάρεις.
Link to comment
Share on other sites

Την αγορά θα την κάνεις από υπολογιστή, θα σου πετάξει μήνυμα ότι δεν είναι συμβατή με τις συσκευές σου αλλά στο τέλος θα την πάρεις.

 

Δηλαδή εννοείς να την πληρώσω έτσι και αλλιώς;

Και αφού δεν είναι συμβατή, πώς θα την κατεβάσει στο ταμπλετ που την θέλω;

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή εννοείς να την πληρώσω έτσι και αλλιώς;

Και αφού δεν είναι συμβατή, πώς θα την κατεβάσει στο ταμπλετ που την θέλω;

 

την εφαρμογή την παίρναμε με τα coins που "κερδίζαμε" από τις υπόλοιπες δωρεάν εφαρμογές με σκοπό να "κερδίσουμε" τα 2000 coins που δίνει με την αγορά της.

Μιλάμε για win-win κατάσταση όπως θα έλεγε και ο γαπ...

 

Τώρα αν εσύ την θέλεις και για να παίξεις, τότε πρέπει να δεις αν η συσκευή σου την υποστηρίζει.

Link to comment
Share on other sites

 

Μιας και δεν πήρα καμία απάντηση ρωτάω και πάλι...

Τις εγκατέστησα όλες αλλά δεν βλέπω κανένα coins , τί πρέπει να κάνω και που βλέπω πόσα Coins έχω ;

Link to comment
Share on other sites

Μιας και δεν πήρα καμία απάντηση ρωτάω και πάλι...

Τις εγκατέστησα όλες αλλά δεν βλέπω κανένα coins , τί πρέπει να κάνω και που βλέπω πόσα Coins έχω ;

 

Θα πρεπει να εχεις αμερικανικη διευθυνση δηλωμενη για να μπορεις να τα χρησιμοποιεις .

 

Μετα για να τα δεις:

-Απο τον υπολογιστη, οταν πας να αγορασεις μια εφαρμογη θα σου βγαζει δεξια επιλογη να την αγορασεις και με τα coins. Θα σου λεει ποσα εχεις συνολο και ποσα θα χρειαστεις για την καθε εφαρμογη. (προσεξε γιατι νομιζω δειχνει ποσα coins χρειαζεσαι χωρις ομως το φπα, οποτε να το εχεις στο νου σου)

http://www.lovemyfire.com/images/amazon-app-plants-vs-zombies-spend-coins-500x165.jpg

 

-Απο την εφαρμογη του amazon για το κινητο, θα στα βγαζει πανω δεξια.

http://www.androidcentral.com/sites/androidcentral.com/files/styles/large_wm_brw/public/article_images/2014/04/amazon_appstore_music_sale_hero.JPG?itok=U-EZzcyH

•••
Link to comment
Share on other sites

Θα πρέπει να αλλάξεις την διευθυνση σου με μια άλλη στην Αμερική, είναι λίγο περίπλοκο αλλά αν το ψάξεις θα το καταφέρεις, Τα coins είναι μόνο για μέσα στις ΗΠΑ.

 

 

 

Edit : Αργησα!

Link to comment
Share on other sites

την εφαρμογή την παίρναμε με τα coins που "κερδίζαμε" από τις υπόλοιπες δωρεάν εφαρμογές με σκοπό να "κερδίσουμε" τα 2000 coins που δίνει με την αγορά της.

Μιλάμε για win-win κατάσταση όπως θα έλεγε και ο γαπ...

 

Τώρα αν εσύ την θέλεις και για να παίξεις, τότε πρέπει να δεις αν η συσκευή σου την υποστηρίζει.

 

Τελικά τα αγόρασα όλα μέσω pc.

Είχα 700 coins και πλέον έχω 2940!! :)

Δηλαδή αγοράζω πράγμα μέχρι 29,5€!

Γουστάρω Αμαζον!!

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Να ρωτησω κατι ρε παιδια: εχω αγορασει αρκετες εφαρμογες απο amazon αλλα ενω βλεπω τις αντιστοιχες στο play store να παιρνουν updates αυτες του amazon δεν μου εχουν βγαλει ποτε τιποτε και παραμενουν παντα στην αρχικη εκδοση.Why??
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι ρε παιδια: εχω αγορασει αρκετες εφαρμογες απο amazon αλλα ενω βλεπω τις αντιστοιχες στο play store να παιρνουν updates αυτες του amazon δεν μου εχουν βγαλει ποτε τιποτε και παραμενουν παντα στην αρχικη εκδοση.Why??

 

Γίνονται update και στο Amazon αλλά καθυστερούν...

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι ρε παιδια: εχω αγορασει αρκετες εφαρμογες απο amazon αλλα ενω βλεπω τις αντιστοιχες στο play store να παιρνουν updates αυτες του amazon δεν μου εχουν βγαλει ποτε τιποτε και παραμενουν παντα στην αρχικη εκδοση.Why??

 

Παίρνουν update, αλλά από το amazon appstore. Αν πας εκεί στις εφαρμογές σου, σου βγάζει για ποιές έχει update. Είναι πιθανό να μην βγαίνουν την ίδια στιγμή τα updates και στα 2 stores

Link to comment
Share on other sites

Εννοειται οτι τσεκαρω μεσω της εφαρμογης του appstore για αναβαθμισεις αλλα δεν εχω δει να μου βγαζει ποτε κατι ενω στο playstore οι ιδιες εχουν παρει 3 και 4 φορες updates. Τεσπα,σας ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Το pixelphone pro https://play.google.com/store/apps/details?id=net.pixelrush σε προσφορά.

Σε τι τιμή το έβαλαν ? Το έχω ήδη αγορασμένο και δεν μπορώ να δω :)

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Το pixelphone pro https://play.google.com/store/apps/details?id=net.pixelrush σε προσφορά.

Σε τι τιμή το έβαλαν ? Το έχω ήδη αγορασμένο και δεν μπορώ να δω :)

 

2euro το έχουν

Link to comment
Share on other sites

Το pixelphone pro https://play.google.com/store/apps/details?id=net.pixelrush σε προσφορά.

Σε τι τιμή το έβαλαν ? Το έχω ήδη αγορασμένο και δεν μπορώ να δω :)

 

Στα 1.99€ αυτή τη στιγμή. :)

Link to comment
Share on other sites

Εννοειται οτι τσεκαρω μεσω της εφαρμογης του appstore για αναβαθμισεις αλλα δεν εχω δει να μου βγαζει ποτε κατι ενω στο playstore οι ιδιες εχουν παρει 3 και 4 φορες updates. Τεσπα,σας ευχαριστω

 

 

Πως τις ελέγχεις και στα δυο store ;

Οτι ειναι εγκατεστημένο απο το play θα αναβαθμιστεί απο το play ,και οτι ειναι εγκατεστημένο απο το amazon θα αναβαθμιστεί απο το amazon.

Τα update στο amazon τα βρίσκεις : My Apps-UPDATES.

Link to comment
Share on other sites

Πως τις ελέγχεις και στα δυο store ;

Οτι ειναι εγκατεστημένο απο το play θα αναβαθμιστεί απο το play ,και οτι ειναι εγκατεστημένο απο το amazon θα αναβαθμιστεί απο το amazon.

Τα update στο amazon τα βρίσκεις : My Apps-UPDATES.

Μα δεν ειναι κατι δυσκολο να τσεκαρεις μια εφαρμογη σε διαφορετικα store.Το office suite πχ που το εχω αγορασμενο απο amazone ,βλεπω τι εκδοση εχει και πηγαινοντας στη συνεχεια στο play store που υπαρχει κι εκει η συγκεκριμενη εφαρμογη,βλεπω τι εκδοση τρεχει εκεινη τη στιγμη και ποτε εγινε το update. Σε εκδοσεις ιδιων εφαρμογων παρατηρω οτι του amazone ειναι ψιλοαρχαιες.Που ειναι το δυσκολο βρε παιδια?

 

Υγ Γνωριζω που κοιταω τα updates των εφαρμογων στο amazon store και γι αυτο λεω οτι,σε οσες εχω εγω τουλαχιστον,δεν πηρα ποτε αναβαθμιση ενω στο play store οι ιδιες ειναι 3-5 εκδοσεις μπροστα.

Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

Μα δεν ειναι κατι δυσκολο να τσεκαρεις μια εφαρμογη σε διαφορετικα store.Το office suite πχ που το εχω αγορασμενο απο amazone ,βλεπω τι εκδοση εχει και πηγαινοντας στη συνεχεια στο play store που υπαρχει κι εκει η συγκεκριμενη εφαρμογη,βλεπω τι εκδοση τρεχει εκεινη τη στιγμη και ποτε εγινε το update. Σε εκδοσεις ιδιων εφαρμογων παρατηρω οτι του amazone ειναι ψιλοαρχαιες.Που ειναι το δυσκολο βρε παιδια?

 

Υγ Γνωριζω που κοιταω τα updates των εφαρμογων στο amazon store και γι αυτο λεω οτι,σε οσες εχω εγω τουλαχιστον,δεν πηρα ποτε αναβαθμιση ενω στο play store οι ιδιες ειναι 3-5 εκδοσεις μπροστα.

Οι εφαρμογές του Amazon πρέπει να περάσουν από χωριστή πιστοποίηση για κάθε νέα έκδοση, γιαυτό μένουν λίγο ή πολύ πίσω... Πάντως έχω ενημερώσει αρκετές χωρίς πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Υγ Γνωριζω που κοιταω τα updates των εφαρμογων στο amazon store και γι αυτο λεω οτι,σε οσες εχω εγω τουλαχιστον,δεν πηρα ποτε αναβαθμιση ενω στο play store οι ιδιες ειναι 3-5 εκδοσεις μπροστα.

Δεν ισχύει αυτό.

Συνέχεια έχω updates στο Amazon ( βέβαια έχω πάνω από 10 περασμένες).

Πχ. Το ebay, το Tune in radio pro,.το Tinycam pro έχουν συχνά update.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Εφαρμογές σε προσφορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...