Jump to content

iPad (3rd & 4th Gen - 2012)


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ολομαυρη ειναι,το εχω κατορθωσει απλα πρεπει να εχω μεγαλυτερο προβλημα δεν μου το γραφει καθολου αυτο στο tunes

δοκιμάστε να αλλάξετε usb port καταπροτίμηση χρησιμοποοιήστε τις πίσω usb κι επαναλάβετε την διαδικασία. Το καλώδιο είναι αυθεντικό;

Link to comment
Share on other sites

εχω laptop,να το ξαναβαλλω σε dfu mode ενοειτε ?

 

Ναι δοκιμάστε πάλι, κι άν έχετε κι άλλο καλώδιο, αλλάξτε και αυτό θα την βρούμε την ακρη. Για να βγει από DFU κρατήστε πατημένα για 10 sec home+power buttons χωρίς σύνδεση.

Link to comment
Share on other sites

την ειδατε την εικονα ? δεν χρειαστηκε να ξανακανω την διαδικασια γιατι μολις το συνδεσα σε αλλη θυρα μου το εβγαλε παλι σε dfu mode
Link to comment
Share on other sites

την ειδατε την εικονα ? δεν χρειαστηκε να ξανακανω την διαδικασια γιατι μολις το συνδεσα σε αλλη θυρα μου το εβγαλε παλι σε dfu mode

 

ναι θέλω όμως να το βγάλετε από dfu και να το ξαναβάλετε.. το πρόγραμμα οδήγησης βρίσκεται στη συσκευή κι οχι στον υπολογιστή,

Link to comment
Share on other sites

το ξανα εκανα,αλλα δεν το αναγνωριζει με τιποτα,μάλλον θα το σπασω

 

δομικάστε να κάνετε απεγκατάσταση του iTunes δεν χάνεται τίποτα από τις βιβλιοθήκες σας. Συγκεκριμένα τα προγράμματα:

 

iTunes

Apple Software Update

Apple Mobile Device Support

Bonjour

Apple Application Support (iTunes 9 or later)

 

και στη συνέχεια κατεβάστε το πάλι από την Apple.

Link to comment
Share on other sites

γιατι να το κανω αυτο ? αφου πριν απο την ζημια το αναγνωριζε κανονικα

 

έχουμε δύο επιλογές ή να δοκιμάσετε τη δαδικασία σε άλλον υπολογιστή ή να απεγκαταστήσετε το iTunes (5 λεπτά υπόθεση) και να το εγκαταστήσετε πάλι για να αποκλείσουμε το ενδεχόμενο software του υπολογιστή!

Link to comment
Share on other sites

ηδη εχω ξεκινησει τις διαδικασιες

 

----- προσθήκη μηνύματος 19 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

έχουμε δύο επιλογές ή να δοκιμάσετε τη δαδικασία σε άλλον υπολογιστή ή να απεγκαταστήσετε το iTunes (5 λεπτά υπόθεση) και να το εγκαταστήσετε πάλι για να αποκλείσουμε το ενδεχόμενο software του υπολογιστή!

δυστηχως και παλι δεν εγινε απολυτως τιποτα

Link to comment
Share on other sites

ηδη εχω ξεκινησει τις διαδικασιες

 

----- προσθήκη μηνύματος 19 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

δυστηχως και παλι δεν εγινε απολυτως τιποτα

 

οριστε το ιδιο παλι δειτε και την εικονα

Link to comment
Share on other sites

θυμάστε εάν είχατε διαγράψει αρχεία μέσω του ifunbox; επίσης έχετε δυνατότητα να το δοκιμάσετε σε άλλο pc; or mac;
Link to comment
Share on other sites

απο το ifunbox ειχα διαγραψει μονο αρχεια παιχνιδιων για να βαλλω τα αλλα που ηταν τερματισμενα,δυστηχως την μονη δυνατητα που εχω τωρα και την εχω κανει ειναι να φτιαξω νεο χρηστη και να κανω τις διαδικασιες απο εδω,οπως και εκανα εδω μαζι σας,αλλα δεν πιστευω να επηρεασε η διαγραφη αρχειων απο τα παιχνιδια το γενικο συνολο του ipad

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

θυμάστε εάν είχατε διαγράψει αρχεία μέσω του ifunbox; επίσης έχετε δυνατότητα να το δοκιμάσετε σε άλλο pc; or mac;

απο το ifunbox ειχα διαγραψει μονο αρχεια παιχνιδιων για να βαλλω τα αλλα που ηταν τερματισμενα,δυστηχως την μονη δυνατητα που εχω τωρα και την εχω κανει ειναι να φτιαξω νεο χρηστη και να κανω τις διαδικασιες απο εδω,οπως και εκανα εδω μαζι σας,αλλα δεν πιστευω να επηρεασε η διαγραφη αρχειων απο τα παιχνιδια το γενικο συνολο του ipad

Link to comment
Share on other sites

απο το ifunbox ειχα διαγραψει μονο αρχεια παιχνιδιων για να βαλλω τα αλλα που ηταν τερματισμενα,δυστηχως την μονη δυνατητα που εχω τωρα και την εχω κανει ειναι να φτιαξω νεο χρηστη και να κανω τις διαδικασιες απο εδω,οπως και εκανα εδω μαζι σας,αλλα δεν πιστευω να επηρεασε η διαγραφη αρχειων απο τα παιχνιδια το γενικο συνολο του ipad

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

απο το ifunbox ειχα διαγραψει μονο αρχεια παιχνιδιων για να βαλλω τα αλλα που ηταν τερματισμενα,δυστηχως την μονη δυνατητα που εχω τωρα και την εχω κανει ειναι να φτιαξω νεο χρηστη και να κανω τις διαδικασιες απο εδω,οπως και εκανα εδω μαζι σας,αλλα δεν πιστευω να επηρεασε η διαγραφη αρχειων απο τα παιχνιδια το γενικο συνολο του ipad

 

μου κάνει εντύπωση που δεν αναγνωρίζει τους drivers

Link to comment
Share on other sites

ναι ειναι παρα πολυ παραξενο

 

δοκίμασε αυτο

 

http://support.apple.com/kb/TS1567

Link to comment
Share on other sites

δοκίμασε αυτο

 

http://support.apple.com/kb/TS1567

 

δεν μπορω να καταλαβω με τιποτα τι συμβαινει το ειχα ξανα κανει αυτο το εκανα και τωρα και τιποτα απολυτως,και ουτε επροκειτο να το αναγνωρισει

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω να καταλαβω με τιποτα τι συμβαινει το ειχα ξανα κανει αυτο το εκανα και τωρα και τιποτα απολυτως,και ουτε επροκειτο να το αναγνωρισει

 

προσωπικά δεν τα παρατάω εύκολα πάμε παρακάτω, http://support.apple.com/kb/TS1538

Link to comment
Share on other sites

τα παραταω εγω δεν δουλευει τιποτα

 

Ok κάνε ένα διάλειμμα και ξαναπροσπαθείς, εάν κουραστείς μου το στέλνεις και χρεώνεσαι μόνο τα μεταφορικά 10€. Ασχολούμαι επαγγελματικά. Φυσικά μετά το Πάσχα :)

Link to comment
Share on other sites

πραγματικα με σωζεις αν το δεχτεις,φυσικα και δεν θα σου πληρωσω ΜΟΝΟ μεταφορικα,ολος αυτος ο κοπος εδω απο το πρωι που παει ?
Link to comment
Share on other sites

πραγματικα με σωζεις αν το δεχτεις,φυσικα και δεν θα σου πληρωσω ΜΟΝΟ μεταφορικα,ολος αυτος ο κοπος εδω απο το πρωι που παει ?

 

Επικοινωνούμε μέσω PM την Τρίτη, να δώσω εντολή να το παραλάβουν καλή Ανάσταση!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPad (3rd & 4th Gen - 2012)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...