Jump to content

Sony Xperia P


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τελευταια φορτιση εχθες 14.00 το μεσημερι

τραβηξα βιντεο και μερικες φωτος 4 gb

το ταλαιπωρισα καλουτσικα εχθες μεχρι αργα

και τωρα εχει 36 % οποτε και το φορτιζω καλου κακου

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ok, ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια. Μόλις δοκιμάσω θα σας ενημερώσω για λεπτομέρειες Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Ναι το Avra Sygic εννοώ . Καλύτερο Interface απ όλα και περισσότερες επιλογές. Το Navigon έχει καλύτερους χάρτες αλλά δεν μου άρεσε καθόλου σαν UI.

 

Σε ευχαριστω φιλε για της πληροφοριες! I' ll give a shot

Link to comment
Share on other sites

τελευταια φορτιση εχθες 14.00 το μεσημερι

τραβηξα βιντεο και μερικες φωτος 4 gb

το ταλαιπωρισα καλουτσικα εχθες μεχρι αργα

και τωρα εχει 36 % οποτε και το φορτιζω καλου κακου

 

Εμένα η μπαταρία πάει από το κακό στο χειρότερο....

 

Ποια ROM φοράς ? Έκανες την αναβάθμιση ή όχι ?

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

Εμένα η μπαταρία πάει από το κακό στο χειρότερο....

 

Ποια ROM φοράς ? Έκανες την αναβάθμιση ή όχι ?

 

δεν εκανα την αναβαθμιση oxi

πως μπωρο να δω την ROM ? :(

Link to comment
Share on other sites

Τελευταία φόρτιση χτες στις 10 το βράδυ ... σήμερα το πρωί χωρίς καθόλου χρήση το κινητό μετά από 9 ώρες ήταν στο 89% .

 

Έχασε σε stand by 11% σε 9 ώρες. Τραγικό. Το πρόβλημα με την κατανάλωση μπαταρίας είναι το "Λειτουργικό σύστημα Android" το οποίο δεν έχω ιδέα τι είναι (το εικονίδιό τους είναι μαύρο τετράγωνο με έναν γκρι κεραυνό) . Αυτό μου κατανάλωσε το 24% και "τρέχει" άκυρες στιγμές στο backround. Γενικά είμαι πάρα πολύ απογοητευμένος από την μπαταρία του κινητού και τι γενικότερη αυτονομία του.

Edited by DuAl_SuN

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

μια μερα κατηγορισα το κινητο φυσικα μετανοιωσα για ολα

οτι δεν ειχε στις επαφες να αποθηκευσω καπου γενεθλια ετσι και ειναι

αλλα με την παρακατω εφαρμογη γινεται τελεια και αξιζει κανεςι να την κατεβασει

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.withouthat.acalendar&feature=search_result

Edited by Dimis39
Link to comment
Share on other sites

πολλές φορές το display είναι αυτό που τρώει τη μπαταρία. live wallpapers, widgets που κάνουν updates μόνα τους από wifi και κάτι τέτοια να αποφεύγονται καλύτερα
Link to comment
Share on other sites

Φιλε Dual_Sun, καλημερα! βρηκα λιγο χρονο να για απαντησω κατι μηπως και βοηθησω :worry:

1.- Το Λειτουργικό σύστημα Android -εικονιδιο αύρο τετράγωνο με έναν γκρι κεραυνό ειναι το CPU. Αν το επιλεξεις

στο γραφει το ιδιο. Επομενως με απλα λογια εκφραζει την καταναλωση απο το CPU.

2.- Να ξεκαθαρησουμε την estimate battery usage απο την actual battery usage, τα οποια οπως και θα αντιλαβανεσαι ειναι τελειως

διαφορετικα πραγματα γιατι βασιζονται σε διαφορετικο target για να εμφανισουν αυτες τις τιμες. Το πιο απλο!

-> Η μπαταρια ειναι στο 100% (99%) και στο stanby πηγε στο 89%. Και με μαθηματικη ακριβεια δεν μπορει το CPU να σου

καταναλωσε το 24% γιατι το η actual data return στην τελικη τιμη της μπαταριας θα ηταν 75%. Για να μην σε μπερδευω αλλο με αυτο,

η τιμη που ειδες για το CPU Usage 24% ειναι η εκτιμωμενη τιμη καταναλωσης, την οποια το CPU θα καταναλωσει για το χρονικο

διαστημα που λειτουργει λογω των συγκεκριμενων αναγκων του και σου δειχνει το ποσο που θα καταναλωνε αν συνεχιζε η συγκεκριμενη εργασια μεχρι και την πληρη καταναλωση ολης της ισχυος της μπαταριας. Ακομα πιο απλα. Επειδη και εγω ειχα την ιδια απορια παλια με το ARC και μου εδενε ουτε προγραμματιστικα ουτε αριθμητικα ο αλγοριθμος παρουσιασης της μπαταριας εφτιαξα ενα προχειρο diagram με το P:

Baterry Status before Turned Off - 95% --> Κλεινω και ανοιγω το τηλεφωνο παλι (reboot). H προβολη ειναι στο 65%! Μα πως εναι δυνατον; Μου δειχνει οτι με το πρωτο "initialisation" που εκανε το κινητο η εκτιμωμενη χρηση 65%. CPU 6% e.t.c. Δεν ξερω αν μπορεσα να στο εξηγησω καλα, απλα πιστευω να σου εδωσα να καταλαβεις το βασικο consept.

 

Solutions:

1.- Κατα πρωτη εκτιμιση φιλε, που φαινεται οτι κατι τρεχει στο background σου και απασχολει συνεχεια το CPU. Τι προτεινω (παντα) κατα προσωπικη αποψη:

α.) Τσεκαρε αν εχεις εγκαταστησει επιπλεον εφαρμογες για την καμερα. i.e Camera Pro e.t.c. ειδικα αυτες οι εφαρμογες κανουν συνεχεια triger στην εφαρμογη που εντασονται να λειτουργησουν και αυτο καταναλωνει πανω απο το 2% της μπαταριας μπορει και σε μια ωρα. β.) Τσεκαρε αν εχεις Anti-Virus.

γ.) Αν εχεις εγκαταστησει καποιο επιπλεον equaliser η volume boost. Ολα αυτα ζητανε απο το συστημα συνεχεια πορους για να ειναι παντα active και να κανουν φυσικα αυτο που λενε.

δ.) Φυσικα να υποθεσω οτι κατα το Stanby δεν ειχες ανοικτο - bluetooth, wifi, webserver, ftp, 3GData η κατι τετοιο.

ε.) Δεν ξερω αν στο ειχα ξανα-αναφερει (και σορρυ αν επαναλαμβανομαι) δοκιμασε καποιο task killer, βοηθαει κατα καποιο τροπο κατα το σβησιμο της οθονης εστω και 4%-5% της ολης χρησης. Αν θελεις καποιο task killer κανε ενα post να σου επισυναψω links.

 

Δυστυχως δεν υπαρχει αμφιβολια, οτι η μπαταρια-αυτονομια ειναι προβλημα ωστοσο, οπως και τα εχουμε ξαναπει με τετοιες δυνατοτητες και τοσο "αδυναμη" μπαταρια μην περιμενουμε κατι απιστευτο ακομα και με το ICS.

 

Κλεινοντας να σημειωσω οτι παραπανω τιμες που παρατηρηθηκαν στην μπαταρια ειναι απο 2.3.7 - 6.0.B.1.564

Link to comment
Share on other sites

Sony Xperia P, το κινητό με την πιο φωτεινή οθόνη

 

Μετά από έρευνα το αποτέλεσμα έδειξε ότι το Xperia P είναι το κινητό με την πιο φωτεινή οθόνη.

 

Οι μελέτες έγιναν από το theTESTfactory της Στουτγάρδης και ο νικητής είναι η συγκεκριμένη συσκευή λόγω μιας καινούριας τεχνολογίας της Sony που ονομάζεται WhiteMagic.Για να δούμε πως δουλεύει αυτή η τεχνολογία.

Η τεχνολογία WhiteMagic χρησιμοποιεί την διάταξη RGBW, δηλαδή μια σειρά από 4 υποpixel, κόκκινο, πράσινο, μπλε και λευκό εν αντιθέσει με την βασική σειρά RGB από 3 υποpixel (κόκκινο, πράσινο και μπλε) που χρησιμοποιούν τα υπόλοιπα κινητά.Η Sony έχει καταφέρει με ειδικούς αλγόριθμους να χρησιμοποιείται αυτό το λευκό υποpixel ώστε να διπλασιάζεται η φωτεινότητα της οθόνης σε εξωτερικό χώρο ενώ σε εσωτερικό χώρο να γίνεται δύο φορές πιο ενεργειακά αποδοτική

 

Πηγή: gameside.gr

Naxos Guide App - Ο οδηγός για κινητά τηλέφωνα που σας οδηγεί κατευθείαν στα καλύτερα…
Link to comment
Share on other sites

Sony Xperia P, το κινητό με την πιο φωτεινή οθόνη

 

 

 

Πηγή: gameside.gr

 

Ωπα!!τι εγινε;;μεχρι το myphone εφτασε η χαρη μου;;:rolleyes:

Ισχυει,παιδια.και κατι που δεν αναφερω στο αρθρο, ειναι οτι η τεχνολογια αυτη εξεταστηκε μαζι με οθονες απο αλλα 11 smartphones (και τα περισσοτερα high-end κινητα) με την μετρηση της φωτεινοτητας να φτανει τις 867 κανδελες.(ψαξτε στο wikipedia τι ειναι οι κανδελες)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ωπα!!τι εγινε;;μεχρι το myphone εφτασε η χαρη μου;;:rolleyes:

Ισχυει,παιδια.και κατι που δεν αναφερω στο αρθρο, ειναι οτι η τεχνολογια αυτη εξεταστηκε μαζι με οθονες απο αλλα 11 smartphones (και τα περισσοτερα high-end κινητα) με την μετρηση της φωτεινοτητας να φτανει τις 867 κανδελες.(ψαξτε στο wikipedia τι ειναι οι κανδελες)

 

Τι να την κάνω την φωτεινή οθόνη όταν δεν μου βγάζει ούτε 12 ώρες χρήσης τη στιγμή που το Arc μου έβγαζε άνετα 17-19 ώρες...

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

Τι να την κάνω την φωτεινή οθόνη όταν δεν μου βγάζει ούτε 12 ώρες χρήσης τη στιγμή που το Arc μου έβγαζε άνετα 17-19 ώρες...

 

Μην συγχαιεις τα πραγματα.

Με το ιδιο σκεπτικο θα σου πει ο αλλος,τι να την κανω την αυτονομια ενος dumbphone οταν δεν θα μπορω να εχω τις λειτουργιες ενος smartphone.

 

Ειναι χαρακτηριστικο της συσκευης.σαν να λεμε για την ποιοτητα κατασκευης.:-)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μην συγχαιεις τα πραγματα.

Με το ιδιο σκεπτικο θα σου πει ο αλλος,τι να την κανω την αυτονομια ενος dumbphone οταν δεν θα μπορω να εχω τις λειτουργιες ενος smartphone.

 

Ειναι χαρακτηριστικο της συσκευης.σαν να λεμε για την ποιοτητα κατασκευης.:-)

 

Καλημέρα. Τώρα τι λέμε κοροϊδευόμαστε ? Δεν μιλάμε για ένα Dumbphone κι ένα Smartphone ... Μιλάμε για 2 Smartphones Και μάλιστα το ένα (Xperia P) έχει διαφημιστεί από τη Sony για τον Power efficient 2πύρηνο επεξεργαστή και για την Power efficient τεχνολογία White Magic .... Καλό είναι να μην γινόμαστε fan boys .... Η Sony με μια κίνηση που ποτέ δεν την κατάλαβα κατέστρεψε ουσιαστικά ένα κινητό.

 

Ο συνδυασμός μπαταρίας 1305 Mah με ROMs οι οποίες είναι τίγκα στα προβλήματα , έχει δώσει στο κινητό αυτονομία της πλάκας. Προσωπικά μετά από 2 Samsung , 1 motorola , 1 SE Και 1 Sony έκλεισα πλέον σαν αγοραστής τηλεφώνων τρίτων κατασκευαστών. ΠΛέον αν θέλω Android Θα πάρω Nexus .... αν θελήσω IOS Θα πάρω Iphone Κι αν θελήσω WM Θα πάρω Nokia.

 

 

ΥΓ: Το κινητό σαν κινητό είναι κορυφαίο για μένα - γρήγορο, μεγάλη RAM, δεν lagarei ΚΑΘΟΛΟΥ, φανταστική κάμερα, πολύ καλός ήχος από τα ακουστικά, ΤΕΛΕΙΑ οθόνη .... ΑΛΛΑ τι να το κάνω όταν έχω άγχος αν θα γυρίσω σπίτι να το φορτίσω πριν μου κλείσει ...

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

Τι να την κάνω την φωτεινή οθόνη όταν δεν μου βγάζει ούτε 12 ώρες χρήσης τη στιγμή που το Arc μου έβγαζε άνετα 17-19 ώρες...

 

Πολυ σωστα ειναι να απορεις εκει στη Sony για τη 1300 μπαταρια της συγκεκριμενης συσκευης.

Ενα βημα μπροστα και 2 βηματα πισω η Sony διοτι θα μπορουσε να βγαλει τη συγκεκριμενη τεχνολογια οθονης και σε αλλα μοντελα της πραγμα που δεν το κανει και ουτε θα το κανει πιθανοτητα......ειναι να απορεις τι μυαλα κουβαλανε εκει........ και θα μπορουσε πολυ απλα να βαλει καμια μεγαλυτερη χωρητικοτητα μπαταρια.:mad::(

Ενω ειναι πρωτοπορος στη τεχνολογια και λες μπραβο για κατι που βγαζει στη πορεια τα χαλαει στανταρ.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Σας τσακωσα,καλημέρα από την παραλία κανένα όπως πάντα πρόβλημα

Όλα πεντακάθαρα κάτω βρω τον ήλιο,τώρα το φόρτισά Εχθές στις 13.00 το μεσημέρι

Δίχως πολύ πείραγμα και τώρα μετά από μερικές φωτογραφίες και ίντερνετ

Είναι στο 63% στην αρχή το αφησα να σβήσει μερικές φορές τελείως

Ίσως παίζει κάλιο ρόλο στην μπαταρία αυτο

Edited by Dimis39
Link to comment
Share on other sites

Σας τσακωσα,καλημέρα από την παραλία κανένα όπως πάντα πρόβλημα

Όλα πεντακάθαρα κάτω βρω τον ήλιο,τώρα το φόρτισά Εχθές στις 13.00 το μεσημέρι

Δίχως πολύ πείραγμα και τώρα μετά από μερικές φωτογραφίες και ίντερνετ

Είναι στο 63% στην αρχή το αφησα να σβήσει μερικές φορές τελείως

Ίσως παίζει κάλιο ρόλο στην μπαταρία αυτο

 

Πραγματικά δυσκολεύομαι να πιστέψω την αυτονομία που μου λες ... εγώ με ανοιχτά δεδομένα / Synch - χωρίς Live wallpaper Μου αντέχει μαξιμουμ 12 -13 ώρες με 2 ώρες χρήσης οθόνης / 40-60 λεπτά ομιλίας.

 

 

YΓ: Κρίνοντας από τα forum για το Xperia P Και τη δραστηριότητά τους στο νετ πρέπει να έχει πάει άπατο το κινητό σε πωλήσεις.

ΥΓ2: Την αναβάθμιση σε 6.0.B.3.162 την κατέβασε η Sony από το Server της

Edited by DuAl_SuN

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

το κινητο εχει σοβαρο προβλημα στη μπαταρια. δυστυχως!!!

 

αν και δε με εχει προδοσει ακομα...

λεω να παρω αυτο το εξαρτιμα.

http://www.wap5.gr/product_info.php?products_id=14392&s=1

 

* Φορτίστε την ψηφιακή σας συσκευή με ένα εξαιρετικό βολικό τρόπο

* Μέσα σε 3 δευτερόλεπτα όταν συνδεθεί επάνω της δείχνει την κατάσταση φόρτισης.

* 4 LED δείχνουν την κατάσταση της μπαταρίας.

* Τύπος μπαταρίας: Λιθίου Πολυμερούς

* Χωρητικότητα: 5200 mAh

* Είσοδος: 5V/1A

* Έξοδος: 5V/1A

Edited by jsonx
Link to comment
Share on other sites

το κινητο εχει σοβαρο προβλημα στη μπαταρια. δυστυχως!!!

 

αν και δε με εχει προδοσει ακομα...

λεω να παρω αυτο το εξαρτιμα.

http://www.wap5.gr/product_info.php?products_id=14392&s=1

 

Γεια σου φιλε! Δεν πιστευω οτι αξιζει παντως η αγορα απο πλευρας τιμης! Πολυ ακριβο! Και να φανταστεις οτι ειναι

και τιμη "web" και καλα.....Γενικοτερα δεν ξερω στην Ελλαδα την εχουνε την πρωτια σε ολα..., κοιτα λιγο το link παρακατω:

http://www.amazon.co.uk/PowerGen-External-sensation-Thunderbolt-Blackberry/dp/B0073F92OK/ref=pd_sim_ce_1

-> Και για την ιστορια 25.99 GBP = 33.0506 EUR (Mid-market rates: 2012-07-14 11:38 UTC)

Και εχεις και 8400mAh οχι 5200mAh

Προσωπικη μου γνωμη; ψαξου λιγο περισσοτερο και πιο συγκεκριμενα κανενα ebay! :p

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Τώρα τι λέμε κοροϊδευόμαστε ? Δεν μιλάμε για ένα Dumbphone κι ένα Smartphone ... Μιλάμε για 2 Smartphones Και μάλιστα το ένα (Xperia P) έχει διαφημιστεί από τη Sony για τον Power efficient 2πύρηνο επεξεργαστή και για την Power efficient τεχνολογία White Magic .... Καλό είναι να μην γινόμαστε fan boys .... Η Sony με μια κίνηση που ποτέ δεν την κατάλαβα κατέστρεψε ουσιαστικά ένα κινητό.

 

Ο συνδυασμός μπαταρίας 1305 Mah με ROMs οι οποίες είναι τίγκα στα προβλήματα , έχει δώσει στο κινητό αυτονομία της πλάκας. Προσωπικά μετά από 2 Samsung , 1 motorola , 1 SE Και 1 Sony έκλεισα πλέον σαν αγοραστής τηλεφώνων τρίτων κατασκευαστών. ΠΛέον αν θέλω Android Θα πάρω Nexus .... αν θελήσω IOS Θα πάρω Iphone Κι αν θελήσω WM Θα πάρω Nokia.

 

 

ΥΓ: Το κινητό σαν κινητό είναι κορυφαίο για μένα - γρήγορο, μεγάλη RAM, δεν lagarei ΚΑΘΟΛΟΥ, φανταστική κάμερα, πολύ καλός ήχος από τα ακουστικά, ΤΕΛΕΙΑ οθόνη .... ΑΛΛΑ τι να το κάνω όταν έχω άγχος αν θα γυρίσω σπίτι να το φορτίσω πριν μου κλείσει ...

 

Βρε φιλε μου,λεμε κατι διαφορετικο;αρνηθηκα την μικρη αυτονομια;καταλαβαινω οτι σε εχει πειραξει η επιλογη σου αλλα τα βαζεις ολα σε ενα καζανι!

Γιατι το κανεις αυτο;

Σου ξαναλεω!ειναι σαν να λες,φοβερη συσκευη το GS3 αλλα τι να το κανω που δεν εχει xenon φλας;

Ολα αυτα ειναι χαρακτηριστικα ενος κινητου!γιατι δεν το καταλαβαινεις;η μπαταρια,ο επεξεργαστης,η οθονη,ολα!αλλου ειναι καλο,αλλου οχι.το τι θα κανεις εσυ με την μπαταρια ή την καμερα ή την οθονη δεν με αφορα προσωπικα.εμεις σχολιασαμε μια λειτουργια του κινητου (οθονη) οπως εσυ σχολιαζεις μια αλλη λειτουργια (μπαταρια)

Πιο κατανοητος δεν μπορω να γινω..προφανως και εχει θεμα μπαταριας αλλα ειναι ασχετο με αυτο που γραφουμε.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά δυσκολεύομαι να πιστέψω την αυτονομία που μου λες ... εγώ με ανοιχτά δεδομένα / Synch - χωρίς Live wallpaper Μου αντέχει μαξιμουμ 12 -13 ώρες με 2 ώρες χρήσης οθόνης / 40-60 λεπτά ομιλίας.

 

 

YΓ: Κρίνοντας από τα forum για το Xperia P Και τη δραστηριότητά τους στο νετ πρέπει να έχει πάει άπατο το κινητό σε πωλήσεις.

ΥΓ2: Την αναβάθμιση σε 6.0.B.3.162 την κατέβασε η Sony από το Server της

 

Σχετικα με το YΓ2. Εκανε τα τεστ της η Sony, δοκιμασε οτι bugs ειχε μερος του κωδικα απο το ICS πηρε το feedback και τωρα...περιμενετε το παγωτακι σας! Ουτε fix updates; και γενικοτερα προσωπικα πιστευω θα επρεπε να υπηρχε ενα ROM διαθεσιμο για downgrade, τουλαχιστον να εδινε το παλιο stability σε οσους ειχαν κανει αναβαθμιση. Λεπτομεριες....:p Αυτο που φοβαμαι ειναι οτι η Sony εχει συγκεντρωθει στο νεο line Acro S e.t.c. και θα μας πεταξει κανενα "ληγμενο" παγωτο γεματο "εντομα" και θα ψαχνομαστε! :lol: Δεν ξερω αρχιζει και με προβληματιζει το θεμα της αναβαθμισης και διαβαζω και διαφορα για το S και βλεπω να την βγαζω με GingerBread :blink: παμε για καμια βουτια μηπως και ηρεμησουμε λιγο:cool:

Link to comment
Share on other sites

το κινητο εχει σοβαρο προβλημα στη μπαταρια. δυστυχως!!!

 

αν και δε με εχει προδοσει ακομα...

λεω να παρω αυτο το εξαρτιμα.

http://www.wap5.gr/product_info.php?products_id=14392&s=1

Οπως σου γραφει και ο Programmer η τιμη της ειναι ακριβη.

Δες αυτη που εχω παρει http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_sacat=0&_nkw=New+4500mAh+External+Backup+Battery+Charger&LH_PrefLoc=2&_arm=1&_armm=63&_ruu=http%3A%2F%2Fwww.ebay.co.uk%2Fsch%2Fi.html%3F_sacat%3D0%26_nkw%3DNew%2B4500mAh%2BExternal%2BBackup%2BBattery%2BCharger%26_arr%3D1&LH_AvailTo=3 αλλα ο πωλητης ειναι απο Ασια και θα κανει 15-20 ημερες να σου ερθει.

Δες και εδω http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_sacat=0&_kw=Power+External+Battery+Pack

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Κοιτάξτε μερικές σελίδες πίσω έχω παραγγείλή από Γερμανία eBay

Γατί με 15, ευρώ και ποιο δυνατό στις 17 μου έρχετέ και θα έχω κινητάρα

Με καλή μπαταρια

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia P

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...