Jump to content

Γενικές συζητήσεις περί συσκευών Xperia


jvp4ant
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

Τις έχω δει όλες αυτές. Αξίζει αυτή με τα 16 ευρώ ή να κοιτάξω για τις 7?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 18,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τις έχω δει όλες αυτές. Αξίζει αυτή με τα 16 ευρώ ή να κοιτάξω για τις 7?

 

Εγώ έχω την πρώτη και είμαι πολύ ικανοποιημένος δεν νομίζω να αξίζουν 16 ευρώ

nokia 3210, nokia 3310, nokia 3330, sony ericsson t68i, sony ericsson t610, sony ericsson t630, sharp gx30i, nokia 6670, nokia n70, sony ericsson g900, nokia 5800, samsung omnia, samsung wave, samsung corby, samsung monte, nokia 1800, sony ericsson xperia neo V, sony xperia U, sony xperia Z, lg nexus 4, sony xperia Z, sony xperia Z1
Link to comment
Share on other sites

Τις έχω δει όλες αυτές. Αξίζει αυτή με τα 16 ευρώ ή να κοιτάξω για τις 7?

 

εχω την 1η.. καλουτσικη ειναι...

phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

οπως ποσταρε ο φιλος uncommandable 3 links για θηκες αυτες απο τι διαβασα ειναι μονο για να καλυπτουν το <<σωμα>> του κινητου εχει βρει κανενας και για την οθονη? αν ναι ας τις ποσαρει απο ελλαδα εννοω οχι απο ebay

:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,

Θελω να ρωτησω το εξης.

Πληρωσα και κατεβασα απο το Android Market το NDrive for Greec 29.99€ για την ελλαδα.

Η εφαρμογη κατεβηκε και εγκατασταθηκε με επτυχια οπως με ενημερωσε, αλλα δυστιχος δεν δουλευει.

Συγκεκριμενα μολις παταω το εικονιδιο της εφαρμογης μου πεταει ενα μυνημα και μου λεει ....

plaese nstall NDrive new version & for assistance visit ndrive com.

Ξερει κανεις τι μπορει να συμβενει? πρεπει να κανω και κατι ακομα για να δουλεψει? υπαρχει περιπτωση να μην κανει η εφαρμογη αυτη που κατεβασα για το συγκεκριμενο τηλ?

υπαρχει η περιπτωση ....λεω εγω τωρα να υπαρχει καποια καθυστερηση στην ενεργοποιηση της εφαρμογης μεχρι να γινει η διαδικασια πληρωμης? αν και με χουν ενημερωση οτι η πληρωμη εχει γινει...:confused:

 

Εχω στειλει email στην ndrive αλλα δυστιχος δεν μου εχουν απαντησει ακομα.

Link to comment
Share on other sites

οπως ποσταρε ο φιλος uncommandable 3 links για θηκες αυτες απο τι διαβασα ειναι μονο για να καλυπτουν το <<σωμα>> του κινητου εχει βρει κανενας και για την οθονη? αν ναι ας τις ποσαρει απο ελλαδα εννοω οχι απο ebay

:ninja:

 

Για την οθόνη παίρνεις κάτι τέτοιο: http://www.e-click.gr/index.php?target=products&product_id=51814

http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.011148

 

Επίσης βρήκα αυτήν εδώ την θήκη: http://www.nortonline.gr/nortonline/en/product/010605-0140/silicon_case_sony_ericsson_xperia_neoneo_v_flat_black.html

http://www.nortonline.gr/nortonline/en/product/010605-0140/silicon_case_sony_ericsson_xperia_neoneo_v_flat_black.html

Λέτε να είναι καλύτερη? Δεν μου αρέσει πάντως που κρύβει την επιφάνεια των κουμπιών. Συμβαίνει το ίδιο και με τις δικές σας?

Link to comment
Share on other sites

ευτυχης κατοχος κι εγω πλεον ενος neo v,και εχω δυο αποριες.

1)Υπαρχει τροπος να λειτουργει h πλοηγηση χωρις την χρηση internet?

2) αξιζει να αγορασω καποια εφαρμογη πλοηγησης απο το market εναντι 30,40,50 ευρω και ποια κατα την γνωμη σας αξιζει τα λευτα της?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,

Θελω να ρωτησω το εξης.

Πληρωσα και κατεβασα απο το Android Market το NDrive for Greec 29.99€ για την ελλαδα.

Η εφαρμογη κατεβηκε και εγκατασταθηκε με επτυχια οπως με ενημερωσε, αλλα δυστιχος δεν δουλευει.

Συγκεκριμενα μολις παταω το εικονιδιο της εφαρμογης μου πεταει ενα μυνημα και μου λεει ....

plaese nstall NDrive new version & for assistance visit ndrive com.

Ξερει κανεις τι μπορει να συμβενει? πρεπει να κανω και κατι ακομα για να δουλεψει? υπαρχει περιπτωση να μην κανει η εφαρμογη αυτη που κατεβασα για το συγκεκριμενο τηλ?

υπαρχει η περιπτωση ....λεω εγω τωρα να υπαρχει καποια καθυστερηση στην ενεργοποιηση της εφαρμογης μεχρι να γινει η διαδικασια πληρωμης? αν και με χουν ενημερωση οτι η πληρωμη εχει γινει...:confused:

 

Εχω στειλει email στην ndrive αλλα δυστιχος δεν μου εχουν απαντησει ακομα.

 

οταν την κατεβασες και την ανοιξες συνδεθηκε στο internet?? πρεπει να κατεβασει δεδομενα αρκετα mb φακελο ndrive -poi- φωνες χαρτη κ.λ.π η εφαρμογη ndrive κανει για ολα τα τηλεφωνα και ολες τις αναλυσεις ....

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=568971986488193&set=a.322449567807104.91091.322436297808431&type=1&theaternokia 3110 -nokia 3120-vodafon joy845- Huawei ideos x3- sony ericsson xperia neo v samsung galaxy POCET GTS-5300-thl w100- pipo-s2 lenovo thinkpad E540 ICORE 5 4210M

Hiaomi Redmy Note 2 Prime

Link to comment
Share on other sites

ευτυχης κατοχος κι εγω πλεον ενος neo v,και εχω δυο αποριες.

1)Υπαρχει τροπος να λειτουργει h πλοηγηση χωρις την χρηση internet?

2) αξιζει να αγορασω καποια εφαρμογη πλοηγησης απο το market εναντι 30,40,50 ευρω και ποια κατα την γνωμη σας αξιζει τα λευτα της?

 

igo -dont panic - ndrive και αλλα δουλευουν χωρις internet το igo δεν υπαρχει στο μαρκετ για μενα ειναι το καλο οπως καλο ειναι και το dont panic αυτο υπαρχει στο μαρκετ ....:)

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=568971986488193&set=a.322449567807104.91091.322436297808431&type=1&theaternokia 3110 -nokia 3120-vodafon joy845- Huawei ideos x3- sony ericsson xperia neo v samsung galaxy POCET GTS-5300-thl w100- pipo-s2 lenovo thinkpad E540 ICORE 5 4210M

Hiaomi Redmy Note 2 Prime

Link to comment
Share on other sites

ευτυχης κατοχος κι εγω πλεον ενος neo v,και εχω δυο αποριες.

1)Υπαρχει τροπος να λειτουργει h πλοηγηση χωρις την χρηση internet?

2) αξιζει να αγορασω καποια εφαρμογη πλοηγησης απο το market εναντι 30,40,50 ευρω και ποια κατα την γνωμη σας αξιζει τα λευτα της?

1) Ναι, κάνοντας χρήση του GPS.

2) Δες εδώ

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

παιδια σας κολλαει καθπλου οταν αλλαζετε τις σελιδες στην αρχη που ειναι τα widgets??

 

αυτο στο κανει καθε φορα; ή οταν βγαινεις απο μια βαρια εφαρμογη και πας στην αρχικη οθονη;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αυτο στο κανει καθε φορα; ή οταν βγαινεις απο μια βαρια εφαρμογη και πας στην αρχικη οθονη;

 

χωρις να ειμαι 100% σιγουρος το κανει συνεχεια σχεδον...

Link to comment
Share on other sites

χωρις να ειμαι 100% σιγουρος το κανει συνεχεια σχεδον...

 

hmm...το χεις φορτωσει πολυ?στο εκανε απο την αρχη?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

hmm...το χεις φορτωσει πολυ?στο εκανε απο την αρχη?

 

τι εννοεις προγραμματα μπα δν το φορτωσα ..οχι τωρα τελευταια το κανει....

Link to comment
Share on other sites

τι εννοεις προγραμματα μπα δν το φορτωσα ..οχι τωρα τελευταια το κανει....

 

ναι γενικα εφαρμογες,wigdets και λοιπα.

αν στο κανει τελευταια,δες τι εγκατεστησες τον τελευταιο καιρο και αν εχεις πολλα widgets στις αρχικες,βγαλε μερικα να δεις αν καλυτερευει το πραγμα..αλλιως ισως χρειαστει να ξαναπερασεις το λογισμικο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα και εγώ το Σάββατο το Neo V από Κωτσόβολο.

Χτες είχα βάλει το ξυπνητήρι να χτυπήσει σήμερα το πρωί, και έπειτα το έκλεισα το κινητό.

Τελικά δεν χτύπησε. Υπάρχει κάποια ρύθμιση ή όταν είναι κλειστό δεν χτυπάει το ξυπνητήρι ;

 

Link to comment
Share on other sites

ναι γενικα εφαρμογες,wigdets και λοιπα.

αν στο κανει τελευταια,δες τι εγκατεστησες τον τελευταιο καιρο και αν εχεις πολλα widgets στις αρχικες,βγαλε μερικα να δεις αν καλυτερευει το πραγμα..αλλιως ισως χρειαστει να ξαναπερασεις το λογισμικο

 

ok φιλε θα το κοιταξω ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα και εγώ το Σάββατο το Neo V από Κωτσόβολο.

Χτες είχα βάλει το ξυπνητήρι να χτυπήσει σήμερα το πρωί, και έπειτα το έκλεισα το κινητό.

Τελικά δεν χτύπησε. Υπάρχει κάποια ρύθμιση ή όταν είναι κλειστό δεν χτυπάει το ξυπνητήρι ;

 

δε χτυπ'αει με απενεργοποιημένη τη συσκευή. μπορείς όμως να το έχεις σε λειτουργια πτήσης:)

Link to comment
Share on other sites

εχτες ειχα βαλει ξυπνητηρι και flight mode. το πρωι που ξυπνησα επιασα το κιν και ηταν κλειστο! παταω το power button δεν ανοιγε. το εβαλα στον φορτιστη δεν φορτιζε. βγαζω και βαζω την μπαταρια και ειναι ενταξει τωρα. καμια ιδεα?
Link to comment
Share on other sites

λιγο εκτος θεματος αυτο που θα ρωτησω αλλα μιας και πηρα και εγω το Neo V ειπα να ποσταρω εδω!Ποιον mp3 downloader χρησημοποιειται γτ εχω ψαξει και δεν εχω βρει καποιον που να δουλευει καλα!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Γενικές συζητήσεις περί συσκευών Xperia
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...