Jump to content

Γενικές συζητήσεις περί συσκευών Xperia


jvp4ant
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λοιπον δοκιμασα να δω μια ταινια 720p με το mxplayer και καθυστερουσε πολυ η εικονα ενω ο ηχως ηταν μια χαρα..ο kernel στο 1,4ghz ρυθμισμενος.Εχετε καποια αλλη εφαρμογη να μου προτεινετε για ταινιες

 

Mobo player

 

οπως σου ειχα πει τα αρχεια που κατεβαζονται απο browser και αρχεια απο εφαρμογες πανε στην καρτα μνημης

οι εφαρμογες πανε στο τηλεφωνο

θα τις μεταφερεις στην καρτα μνημης με την εφαρμογη app2sd

 

εχω και εγω να πολυ μικρο προβληματακι

το κουμπι μπακ εχει βγαλει κατι ροζ γραντζουνιτσες...μπορει να μην ειναι γραντζουνιτσες αλλα ειναι ροζ..φοβαμαι μην σκουριαζει...πως μπορω να το ξανακανω οπως πριν?

δες ξερω τι φταει

 

Υπάρχει επικάλυψη με ασημί χρώμα στα κουμπιά, ενώ από κάτω υπάρχει το μπρούτζινο χρώμα, με την πολύ χρήση "ξεφτίζει" η επικάλυψη! Το έχω δει σε Neo V ενός φίλου που δεν έχει θήκη!

- Huawei Mate 20 Pro-->Stock

- Huawei Honor 10-->Stock

- Huawei 8X MAX-->Stock

Οδηγός επιβίωσης Android

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 18,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δεν μπορώ να βρω τις γραμμές

 

"dalvik.vm.heapsize=50m

ro.sf.lcd_density=240"

 

στο αρχείο hw_config.sh. Κάνω κάτι λάθος;

 

ούτε εγώ μπορούσα και μου είπε ο zxr να τις γράψω μόνος μου. ;)

United we stand, divided we fall

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν υπάρχουν τις γράφεις. :)

Μάλλον πρέπει να προσθέσω αυτή την υπόδειξη στον Οδηγό (μιας και σε αυτόν αναφέρεσαι από ότι καταλαβαίνω) για να μην προκαλείται σύγχυση.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν υπάρχουν τις γράφεις. :)

Μάλλον πρέπει να προσθέσω αυτή την υπόδειξη στον Οδηγό (μιας και σε αυτόν αναφέρεσαι από ότι καταλαβαίνω) για να μην προκαλείται σύγχυση.

 

Tις γράφω κάτω από τα υπόλοιπα ή κάπου συγκεκριμένα; Το ίδιο ισχύει και για το κείμενο με τις βελτιώσεις που υπάρχει στον οδηγό;

Nexus 7 2013 32GB: Stock 6.0.1
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν υπάρχουν τις γράφεις. :)

Μάλλον πρέπει να προσθέσω αυτή την υπόδειξη στον Οδηγό (μιας και σε αυτόν αναφέρεσαι από ότι καταλαβαίνω) για να μην προκαλείται σύγχυση.

 

εγώ θα έλεγα να ανεβάσεις ένα αρχειάκι έτοιμο με αυτά που προτείνεις στον οδηγό και όποιος θέλει να αντικαθιστά το δικό του. :)

United we stand, divided we fall

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Πρόσθεσα στο hw_config.sh με το es file explorer αυτά που λέει στον οδηγό και παρατήρησα ότι μου έβγαλε και ένα αρχείο hw_config.sh.bak στον ίδιο φάκελο. Υποψιάζομαι πως είναι κάτι σαν backup; Παρ' όλα αυτά θα λειτουργούν οι αλλαγές που έκανα;
Nexus 7 2013 32GB: Stock 6.0.1
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα αν ξέρει κάποιος να με βοηθήσει με το gps του neo v!Kάθε τρεις και λίγο χάνει το σήμα για 10-20 δεύτερα..Δε ξέρω αν φταίει το πρόγραμμα gps aids που έχω βάλει για να κατεβάζω τα xtra.Παρά το ότι λοκάρει κυριολεκτικά σε 2 δεύτερα(απίστευτο μιλάμε) μετά από 5 λεπτά πλοήγησης τσούπ,πάρε μια διακοπή 20 δεύτερα.

Κάθε βοηθεια ευπρόσδεκτη

 

Από όσο θυμάμαι, το πρόβλημα αυτό υπάρχει και στην έκδοση .42 και στην .62.

Αλλά δε μπορώ να βρω τις "πηγές" μου!

Διορθώνεται στην έκδοση ICS.

EDIT: Τις βρήκα!

Το πρόβλημα υπάρχει, το παραδέχεται και η Sony, και μάλλον θα διορθωθεί στο ICS (διάβασε το σχόλιο 98).

 

Πρόσθεσα στο hw_config.sh με το es file explorer αυτά που λέει στον οδηγό και παρατήρησα ότι μου έβγαλε και ένα αρχείο hw_config.sh.bak στον ίδιο φάκελο. Υποψιάζομαι πως είναι κάτι σαν backup; Παρ' όλα αυτά θα λειτουργούν οι αλλαγές που έκανα;

 

Ναι, είναι αρχείο back up! Σβήσ' το για να λειτουργήσουν οι αλλαγές, γιατί μετά το restart το .bak αρχείο επαναφέρεται αυτόματα από το ES File Explorer (και το Root Explorer το ίδιο κάνει!).

 

Παιδια χωρις ρουτ υπαρχει κατι για το auto brightness? εστω με πληρωμη..ευχαριστω

 

Δυστυχώς, όχι. Για να απενεργοποιήσεις το auto brightness, ουσιαστικά απενεργοποιείς τον αισθητήρα του κινητού.

Άρα απαιτείται root αφού επεμβαίνεις σε επίπεδο hardware.

Edited by myweca
Siemens M35i - Nokia 3210 - Sony Ericsson T68i - Nokia 3220 - Nokia 6600 - Sony Ericsson W880i - Samsung Corby - Motorola Flipout - HTC Wildfire - Sony Ericsson Xperia Neo V - Galaxy SII - LG Nexus 4 - OnePlus One - OnePlus X - OnePlus 3 - Galaxy S7 Edge - OnePlus 5t - Galaxy S9 Plus - OnePlus 6 - Galaxy S10e - iPhone 6 - Huawei P20 Pro - Xiaomi Mi 9t - Huawei Mate 20 Pro - iPhone 7 - Galaxy S10 Lite - iPhone XS Max - Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

Παιδια χωρις ρουτ υπαρχει κατι για το auto brightness? εστω με πληρωμη..ευχαριστω

δεν την εχω δοκιμασει αν κανει δουλεια https://play.google.com/store/apps/details?id=at.abraxas.powerwidget.free#?t=W251bGwsMSwxLDUwMSwiYXQuYWJyYXhhcy5wb3dlcndpZGdldC5mcmVlIl0.

 

Σε ευχαριστώ για την απάντηση.Οποτε το gps σε αυτή τη συσκευή είναι πρακτικά άχρηστο ε;Θα του ανοίξω τα δεδομένα να δω τι θα καταναλώσει...έχω 420 mb αλλά δε τα πετάω για το gps.Αν κάνω το update σε 0.62 υπάρχει περιπτωσξ να λύνεται μη χάσω άδικα το ρουτ;

 

Sent from my MT11i using Tapatalk 2 Beta-6

αν το εχεις ανοικτο το a-gps τα data που καταναλωνει ειναι ελαχιστα kb.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Ελα ρε φιλε, εδωσες απαντηση σε ενα προβλημα που ειχα αναφερει 2-3 σελιδες πριν!!!!! :lol::lol:

 

Κι εγώ είχα παιδευτεί πριν 2-3 μήνες!

:p:p:p

Πάντα σβήνουμε(ή μεταφέρουμε) τα .bak αρχεία πριν το restart!

Και για αυτό είμαστε έξτρα σίγουροι πριν τα αποθηκεύσουμε!

Siemens M35i - Nokia 3210 - Sony Ericsson T68i - Nokia 3220 - Nokia 6600 - Sony Ericsson W880i - Samsung Corby - Motorola Flipout - HTC Wildfire - Sony Ericsson Xperia Neo V - Galaxy SII - LG Nexus 4 - OnePlus One - OnePlus X - OnePlus 3 - Galaxy S7 Edge - OnePlus 5t - Galaxy S9 Plus - OnePlus 6 - Galaxy S10e - iPhone 6 - Huawei P20 Pro - Xiaomi Mi 9t - Huawei Mate 20 Pro - iPhone 7 - Galaxy S10 Lite - iPhone XS Max - Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

Tις γράφω κάτω από τα υπόλοιπα ή κάπου συγκεκριμένα; Το ίδιο ισχύει και για το κείμενο με τις βελτιώσεις που υπάρχει στον οδηγό;

Όπου και να τα γράψεις δεν παίζει ρόλο. Το αρχείο διαβάζεται από την αρχή μέχρι το τέλος από το σύστημα.

εγώ θα έλεγα να ανεβάσεις ένα αρχειάκι έτοιμο με αυτά που προτείνεις στον οδηγό και όποιος θέλει να αντικαθιστά το δικό του. :)

ΟΚ, θα γίνει.

Πρόσθεσα στο hw_config.sh με το es file explorer αυτά που λέει στον οδηγό και παρατήρησα ότι μου έβγαλε και ένα αρχείο hw_config.sh.bak στον ίδιο φάκελο. Υποψιάζομαι πως είναι κάτι σαν backup; Παρ' όλα αυτά θα λειτουργούν οι αλλαγές που έκανα;

Ναι backup aρχείο είναι.

Παιδια χωρις ρουτ υπαρχει κατι για το auto brightness? εστω με πληρωμη..ευχαριστω

Όχι

Ναι, είναι αρχείο back up! Σβήσ' το για να λειτουργήσουν οι αλλαγές, γιατί μετά το restart το .bak αρχείο επαναφέρεται αυτόματα από το ES File Explorer (και το Root Explorer το ίδιο κάνει!).

ES δεν χρησιμοποιώ αλλά για τον Root Explorer είσαι σίγουρος; Δεν έχω προσέξει κάτι τέτοιο. Οι αλλαγές που κάνω στο buildprop παραμένουν και δεν επαναφέρεται το .bak αρχείο. Δεν είναι και λογικό εδώ που τα λέμε μιας και το σύστημα ψάχνει να βρει για να διαβάσει ένα αρχείο που έχει όνομα hw_config.sh κι όχι κάποιο hw_config.sh.bak

 

Κι από την άλλη πώς ένα πρόγραμμα κάνει επαναφορά αντιγράφου ασφαλείας χωρίς να με ρωτήσει;

Αν θελετε να το πειραξετε το αρχειο hw_config απλα ανοιξτε το με word καντε τις αλλγες και μετα το ανοιγετε με σημειωματαριο και το αποθηκευετε με ονομα hw_config.sh! Αυτο για να μην πεδευεστε απο το κινητο γιατι ειναι μπελας πολυ!

 

Εκανα και γω αυτα που αναφερονται στον οδηγο, απεγκατεστησα και το task killer, για να δω, θα εχω καμια διαφορα στην μπαταρια;;;;;

 

zxr το ελυσα το προβλημα, απλα αλλαξα τα νουμε απο το word και μετα το περασα στο κινητο ;) κι ολα καλα!!!

 

Απλα βαλε στον οδηγο πως πριν κανουμε restart να μεταφερουμε/σβησουμε το αρχειο hw_confiq.sh.bak ωστε να κρατηθουν οι αλλγες και μετα το restart!!!! Ας ειναι καλα ο myweca! :lol:

 

Σωστό αυτό με τη μεταφορά σε pc αλλά μην χρησιμοποιείς το word. Τα προχωρημένα προγράμματα επεξεργασίας κειμένου προσθέτουν στο κείμενο χαρακτήρες που δεν φαίνονται στο μάτι αλλά διαβάζονται από τα συστήματα. Την έχω πατήσει στην Πληροφορική όπου 200 γραμμές σωστού κώδικα δεν δουλεύανε επειδή είχα κάνει το λάθος να ανοίξω το αρχείο με word. Αφού έχασα ένα απόγευμα από τη ζωή μου να βρω το λάθος από τότε μόνο notepad ή notepad++!!! :lol::lol:

 

Καλό το ότι έλυσες το πρόβλημα οπότε δεν κοιτάω το αρχείο που μου έστειλες. Για το .bak αρχείο το συζητάμε πρώτα...:confused::confused::worry:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

κανει σιγουρα για φωτεινοτητα???

Link to comment
Share on other sites

κανει σιγουρα για φωτεινοτητα???

 

Για φωτεινότητα μαλλον θα κανείς δουλειά αλλά για απενεργοποιήση όχι.

 

Sent from my MT11i using Tapatalk 2 Beta-6

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

ES δεν χρησιμοποιώ αλλά για τον Root Explorer είσαι σίγουρος; Δεν έχω προσέξει κάτι τέτοιο. Οι αλλαγές που κάνω στο buildprop παραμένουν και δεν επαναφέρεται το .bak αρχείο. Δεν είναι και λογικό εδώ που τα λέμε μιας και το σύστημα ψάχνει να βρει για να διαβάσει ένα αρχείο που έχει όνομα hw_config.sh κι όχι κάποιο hw_config.sh.bak

 

Κι από την άλλη πώς ένα πρόγραμμα κάνει επαναφορά αντιγράφου ασφαλείας χωρίς να με ρωτήσει;

 

Ήμουν κατά 99% σίγουρος... αλλά με παλιότερη έκδοση του προγράμματος! Το θυμάμαι χαρακτηριστικά γιατί παιδευόμουνα κανά μισάωρο. Μέχρι που είχα σβήσει το .bak αρχείο και είχαν αποθηκευθεί οι αλλαγές μου. Το επιβεβαίωσε και ο BloodDonor69!

Siemens M35i - Nokia 3210 - Sony Ericsson T68i - Nokia 3220 - Nokia 6600 - Sony Ericsson W880i - Samsung Corby - Motorola Flipout - HTC Wildfire - Sony Ericsson Xperia Neo V - Galaxy SII - LG Nexus 4 - OnePlus One - OnePlus X - OnePlus 3 - Galaxy S7 Edge - OnePlus 5t - Galaxy S9 Plus - OnePlus 6 - Galaxy S10e - iPhone 6 - Huawei P20 Pro - Xiaomi Mi 9t - Huawei Mate 20 Pro - iPhone 7 - Galaxy S10 Lite - iPhone XS Max - Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

Για να καταλαβαίνει ελληνικά πρέπει να εγκαταστήσεις καταρχήν το

SVOX Classic TTS & στη συνέχεια το

SVOX Ariadne Greek (trial)

Δεν απαιτείται root...

Το SVOX Ariadne Greek απαιτείται για να μπορεί να σου μιλάει στα ελληνικά (χρήσιμο στα προγράμματα GPS)

 

Σε ευχαριστώ πολύ. Μετά την εγκατάσταση όντως καταλαβαίνει σε text-to-speech ελληνικά. Εγώ όμως θα ήθελα speech-to-speech, να αναγνωρίζει δηλαδή τα ελληνικά όταν μιλάω εγώ. Φαντάζομαι αυτό ακόμα δεν το υποστηρίζουν με ελληνικά ε?:what:

Link to comment
Share on other sites

Για φωτεινότητα μαλλον θα κανείς δουλειά αλλά για απενεργοποιήση όχι.

 

Sent from my MT11i using Tapatalk 2 Beta-6

 

φωτεινοτητα να εχει ειναι το θεμα τωρα αν θα βγαλει την αυτοματη δεν εχουμε θεμα πιστευω...

 

την εβαλα και την εβγαλα να βγαλει αν θες το auto το βγαζει.αλλα ειναι τελειως αχρειαστο γτ δεν ανεβαζει κιαλο την φωτεινοτητα απλα διαχειρηζετε την υπαρχουσα,οπως κλασικα και στις ρυθμισεις στην προβολη

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

την εβαλα και την εβγαλα να βγαλει αν θες το auto το βγαζει.αλλα ειναι τελειως αχρειαστο γτ δεν ανεβαζει κιαλο την φωτεινοτητα απλα διαχειρηζετε την υπαρχουσα,οπως κλασικα και στις ρυθμισεις στην προβολη

 

Αν υπάρχει κάτι που να ανεβάζει τη φωτεινότητα λίγο παραπάνω από το κανονικό ας μας πει κάποιος εκτός αν ξέρει ο zxr να μας πει ποια νούμερα μπορούμε να αλλάξουμε μέσω root explorer:)

 

Sent from my MT11i using Tapatalk 2 Beta-6

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

Ήμουν κατά 99% σίγουρος... αλλά με παλιότερη έκδοση του προγράμματος! Το θυμάμαι χαρακτηριστικά γιατί παιδευόμουνα κανά μισάωρο. Μέχρι που είχα σβήσει το .bak αρχείο και είχαν αποθηκευθεί οι αλλαγές μου. Το επιβεβαίωσε και ο BloodDonor69!

Ποια έκδοση εννοείς; Για να βγάλουμε μια άκρη γιατί είμαι 99,9999% σίγουρος ότι αυτό με το .bak δεν παίζει (τουλάχιστον έτσι όπως τα έχω κάνει στο δικό μου τηλέφωνο.)

Αν υπάρχει κάτι που να ανεβάζει τη φωτεινότητα λίγο παραπάνω από το κανονικό ας μας πει κάποιος εκτός αν ξέρει ο zxr να μας πει ποια νούμερα μπορούμε να αλλάξουμε μέσω root explorer:)

 

Ηλία εννοείς χωρίς να έχεις απενεργοποιήσει την αυτόματη φωτεινότητα; Αν ναι τότε νομίζω ότι μπορούμε να βάλουμε λίγο χέρι... :X:cool:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Έχω βάλει την εφαρμογή για μηνύματα από τον οδηγό του lousou76 και δεν μπορώ με τίποτα να γράψω μήνυμα όταν χρησιμοποιώ μέθοδο εισαγωγής το διεθνές πληκτρολόγιο. Να εξηγήσω, γράφω το πρώτο γράμμα κανονικά και μετά όταν πάω να γράψω το δεύτερο πατάω το 3 δύο φορές για να γράψω το ε και μου βγάζει δε και τα λοιπά. Και δεύτερον μου τα βγάζει πάντα κεφαλαία είτε με το διεθνές είτε με το android πληκτρολόγιο και ας έχω απενεργοποιήσει τη ρύθμιση για τα κεφαλαία.

HELP!!!

 

Υ.Γ. Αν είναι εύκολο να μου στείλει κάποιος την μανίσια εφαρμογή για τα μηνύματα άμα δεν βγάλω άκρη με το παραπάνω....

 

Edit: Το πρόβλημα εμφανίζεται μόνο στα ελληνικά.

Edited by yiannis_volos
Nexus 7 2013 32GB: Stock 6.0.1
Link to comment
Share on other sites

Ποια έκδοση εννοείς; Για να βγάλουμε μια άκρη γιατί είμαι 99,9999% σίγουρος ότι αυτό με το .bak δεν παίζει (τουλάχιστον έτσι όπως τα έχω κάνει στο δικό μου τηλέφωνο.)

 

Σε αυτήν την έκδοση δε συμβαίνει, το ξέρω!

Τώρα με ποια έκδοση το είχα δοκιμάσει, δεν ξέρω, πάει πολύύύς καιρός!

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4004156#post4004156

Το είχα αναφέρει και παλιότερα, αλλά δε θυμάμαι ποια έκδοση του Root Explorer είχα τότε!

Το σίγουρο είναι πως διορθώθηκε!

Siemens M35i - Nokia 3210 - Sony Ericsson T68i - Nokia 3220 - Nokia 6600 - Sony Ericsson W880i - Samsung Corby - Motorola Flipout - HTC Wildfire - Sony Ericsson Xperia Neo V - Galaxy SII - LG Nexus 4 - OnePlus One - OnePlus X - OnePlus 3 - Galaxy S7 Edge - OnePlus 5t - Galaxy S9 Plus - OnePlus 6 - Galaxy S10e - iPhone 6 - Huawei P20 Pro - Xiaomi Mi 9t - Huawei Mate 20 Pro - iPhone 7 - Galaxy S10 Lite - iPhone XS Max - Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

Να σας ξενερωσω λιγο παλι..:p

Μπορουν οι μοντερατορες να διαχωρισουν το τοπικ κατα το δυνατον

π.χ ..εφαρμογες ταδε λινκ ..θηκες ταδε ..ρουτ-ξερουτ εκει κτλ ειτε εστω να προστεθουν στον εξαιρετο οδηγο του zxr

..σε λιγες μερες καλα να ειμαστε θα φτασουμε στις 600+++ σελιδες και θα επαναλαμβανονται οι ιδιες κι οι ιδιες ερωτησεις..

Αντιλαμβανομαι οτι απαιτει χρονο και κοπο..λεω αν ειναι δυνατον..

Καλη Μεγαλοβδομαδα σε ολη την κοινοτητα κι απανταχου!:)

Edited by nick2crete

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς κάτι τέτοιο δεν είναι δυνατό. Για αυτό άλλωστε γράφουμε οδηγούς, FAQ κτλ ώστε να μαζεύεται η πληροφορία σε συγκεκριμένα και ελεγχόμενα σημεία. Από κει και πέρα τα διάφορα topic είναι άκρως δυναμικά και όπως καταλαβαίνεις διαχωρισμοί και κατακερματισμοί μόνο αναστάτωση θα προκαλέσουν.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια. μπορειτε να μου πειτε εαν υπαρχει για το κινητο μας καποιο προγραμμα που να ηχογραφει τα τηλεφωνημα? βρηκα μερικα αλλα το μονο που κανουν ειναι να γραφουν τη δικη μου φωνη και οχι του συνομιλητη. Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε παιδιά!

Και όχι μόνο. Κάπως να τα έχουμε χωρισμένα. Είναι πάρα πολλές οι 500+ σελίδες για να βρίσκουμε αυτό που θέλουμε, και το σύστημα της αναζήτησης στο φόρουμ δεν είναι και το πλέον κατάλληλο.

 

νομιζω ειναι καιρος να δημιουργηθει μερος 2..στο galaxy s2..με λιγοτερες σελιδες εχει δημιουργηθει..αν γινεται

 

Υπάρχει επικάλυψη με ασημί χρώμα στα κουμπιά, ενώ από κάτω υπάρχει το μπρούτζινο χρώμα, με την πολύ χρήση "ξεφτίζει" η επικάλυψη! Το έχω δει σε Neo V ενός φίλου που δεν έχει θήκη!

 

εγω τωρα τι μπορω να κανω..?

με πολυ φως φαινεται και αυτο με ενοχλει:(

 

καλησπερα παιδια. μπορειτε να μου πειτε εαν υπαρχει για το κινητο μας καποιο προγραμμα που να ηχογραφει τα τηλεφωνημα? βρηκα μερικα αλλα το μονο που κανουν ειναι να γραφουν τη δικη μου φωνη και οχι του συνομιλητη. Ευχαριστω

 

ειχε αναφερθει και παλιοτερα νομιζω

ρωτα εδω

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=294249

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Βασικά στο Galaxy 3 που παρακολουθώ έχει το επίσημο θέμα, και έχει και ένα θέμα για τροποποιήσεις και μονταρίσματα. Κάτι τέτοιο δεν θα ήταν εφικτό; Στην ουσία θέλουμε ένα θέμα για το OS και ένα για όλα τα υπόλοιπα.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Γενικές συζητήσεις περί συσκευών Xperia
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...