Jump to content

Γενικές συζητήσεις περί συσκευών Xperia


jvp4ant
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν καταλαβα καλα..

 

 

Σε καπιους ειχε μεσα HDMI cable και σε καποιους οχι??

Ο πρωτος ειπε οτι ΔΕΝ ειχει και ο τελευτιος φιλος οτι ειχε ?! Αυτο καταλαβα

 

Αλλα οκ δεν υπαρχει και θεμα

 

http://www.ebay.co.uk/sch/?_kw=xperia%20hdmi&_ds=1&_fcid=56&_localstpos=&_sc=1&_sop=15&_stpos=&gbr=1

 

;)

Member since : Σεπ. 2003 :ninja:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 18,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

4.Δεν εχει βιντεοκληση ( στο μενου κλησεων εχει μονο κανονικη κληση και διαδικτυου).αν και στα χαρακτηριστικα του αναφερεται το video calling.Ισως να μην ειχα σημα 3G.

Σχετικά με το παραπάνω κανένα κινητό τηλέφωνο με λειτουργικό σύστημα android (τουλάχιστον μέχρι την έκδοση 2.3.4, δεν ξέρω για επόμενες εκδόσεις), δεν υποστηρίζει την κλασική βιντεοκλήση μέσω δικτύου κινητής τηλεφωνίας. Η βιντεοκλήση που αναφέρουν, αφορά βιντεοκλήση μέσω διαδικτύου με τη βοήθεια πάντα του Gtalk, του Skype ή άλλου αντίστοιχου προγράμματος.

 

Αν καταλαβα καλα..

 

 

Σε καπιους ειχε μεσα HDMI cable και σε καποιους οχι??

Ο πρωτος ειπε οτι ΔΕΝ ειχει και ο τελευτιος φιλος οτι ειχε ?! Αυτο καταλαβα

 

Αλλα οκ δεν υπαρχει και θεμα

 

http://www.ebay.co.uk/sch/?_kw=xperia%20hdmi&_ds=1&_fcid=56&_localstpos=&_sc=1&_sop=15&_stpos=&gbr=1

 

;)

 

Το επίσημα προοριζόμενο για την ελληνική αγορά δεν περιέχει καλώδιο HDMI, μόνο κάποια παραεισαγωγής, ανάλογα με την χώρα προέλευσης.

Edited by kastorakos84

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

10.Νο HDMI καλωδιο.

11.στο site του λεει : Τραβήξτε φωτογραφίες με τη λειτουργία 3D Sweep Panorama. Δείτε τις σε μία τηλεόραση 3D ή με τη λειτουργία προβολής multi-angle 3D. Δειχνει το κινητο 3D;;;

12.στο Site του στην υποστηριξη γιατι δεν το εχει;;

Edited by jyonu

MrZisis
Just a tech savvy gamer ...

Link to comment
Share on other sites

10.Νο HDMI καλωδιο.

11.στο site του λεει : Τραβήξτε φωτογραφίες με τη λειτουργία 3D Sweep Panorama. Δείτε τις σε μία τηλεόραση 3D ή με τη λειτουργία προβολής multi-angle 3D. Δειχνει το κινητο 3D;;;

12.στο Site του στην υποστηριξη γιατι δεν το εχει;;

 

Cable Micro HDMI 1.4

http://www.ebay.co.uk/itm/Micro-HDMI-HDMI-1-4-Cable-Acer-Iconia-A500-4ft-/180757188998?pt=PDA_Accessories&hash=item2a15f7d186#ht_4271wt_1110

Κανει αυτο ε?

Edited by jvp4ant
Member since : Σεπ. 2003 :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Συνδεθειτε με wifi και ανοιξτε ενα βιντεο στην εφαρμογη του youtube. Τρεχει κανονικα ή "κοβεται" για να φορτωσει ; Και η ερωτηση γινεται για να δουμε την δυνατοτητα του wifi
Link to comment
Share on other sites

Συνδεθειτε με wifi και ανοιξτε ενα βιντεο στην εφαρμογη του youtube. Τρεχει κανονικα ή "κοβεται" για να φορτωσει ; Και η ερωτηση γινεται για να δουμε την δυνατοτητα του wifi

 

Απροβληματιστα, δεν εχει κανενα κολλημα ακομα και με αδυναμο σημα wifi! Ειμαι απολυτα ικανοποιημενος δεν εχω κανενα αρνητικο να πω εδω και 2 εβδομαδες που το εχω, ισως το μονο που εχω να πω ειναι οτι ανεβαζει αρκετα θερμοκρασια κυριως οταν σερφαρω στο ιντερνετ ζεσταινετε αρκετα πισω και πανω απο την καμερα.

 

Για μενα που εχω και το IDEOS X5 pro πιστευω πως ειναι μακραν η νουμερο 1 επιλογη αυτην την στιγμη μεχρι και το ευρος των 300 ευρω δεν υπαρχει κατι καλυτερο, και κανει ΜΟΝΟ 200 ΕΥΡΩ μιλαμε για απιστευτη ευκαιρια!!!!

NEXUS 4
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω και κάτι άλλο: Αυτό το κινητό μπορούμε να το βρούμε σε οποιοδήποτε κατάστημα της vodafone ή παίζει σε μερικά να μην το έχουν φέρει ακόμα ή και να μην το φερουν καθόλου?
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω και κάτι άλλο: Αυτό το κινητό μπορούμε να το βρούμε σε οποιοδήποτε κατάστημα της vodafone ή παίζει σε μερικά να μην το έχουν φέρει ακόμα ή και να μην το φερουν καθόλου?

 

Αυτο θα σου το πουν ΜΟΝΟ στην SE GREECE.

 

Εδω αυτο που ρωτας θα ακουσεις μονο ΕΙΚΑΣΙΕΣ!

Member since : Σεπ. 2003 :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Αυτο θα σου το πουν ΜΟΝΟ στην SE GREECE.

 

Εδω αυτο που ρωτας θα ακουσεις μονο ΕΙΚΑΣΙΕΣ!

 

Α ωραία. Το Sar του παιδιά πόσο είναι?

Link to comment
Share on other sites

Απροβληματιστα, δεν εχει κανενα κολλημα ακομα και με αδυναμο σημα wifi! Ειμαι απολυτα ικανοποιημενος δεν εχω κανενα αρνητικο να πω εδω και 2 εβδομαδες που το εχω, ισως το μονο που εχω να πω ειναι οτι ανεβαζει αρκετα θερμοκρασια κυριως οταν σερφαρω στο ιντερνετ ζεσταινετε αρκετα πισω και πανω απο την καμερα.

 

Για μενα που εχω και το IDEOS X5 pro πιστευω πως ειναι μακραν η νουμερο 1 επιλογη αυτην την στιγμη μεχρι και το ευρος των 300 ευρω δεν υπαρχει κατι καλυτερο, και κανει ΜΟΝΟ 200 ΕΥΡΩ μιλαμε για απιστευτη ευκαιρια!!!!

 

Mαλιστα, μολις δοκιμασα να φορτωσω τα ιδια βιντεο με το δικτυο και το κανει πιο γρηγορα απο το wifi.

Link to comment
Share on other sites

Α ωραία. Το Sar του παιδιά πόσο είναι?

 

Τα SITE λενε αλλα τα βιβλιαρακια αλλα.. δες λιγα ποστ πισω

Member since : Σεπ. 2003 :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Η υψηλότερη τιμή του SAR για αυτό το μοντέλο τηλεφώνου όταν

δοκιμάστηκε από την Sony Ericsson για χρήση στο αυτί είναι

1,10 W/kg (10g).

 

Ωχ παρά είναι πολύ ε?:wacko:

 

Δείτε εδώ όμως τι λέει: http://dl-www.sonyericsson.com/cws/download/1/103/552/4/1317390538/MT11_SAR_NAMLAM_i_version.pdf

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

 

Καπου ειχε και το MANUAL στα ελληνικά σε PDF το εχει κανεις?

Member since : Σεπ. 2003 :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου βγάζει αυτό πάντως:

This page appears to be missing. Don't worry though, we don't generally lose things! It might be that we had to rename it.

Luckily, we can help you find your way. Click on our logo to visit our homepage and get back on familiar ground. You can also use the search box above, or quick links provided below, if you know exactly where you're headed.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου βγάζει αυτό πάντως:

 

και μενα μου το εβγαζε αλλα μετα απο 2-3 reload ανοιξε

 

Καπου ειχε και το MANUAL στα ελληνικά σε PDF το εχει κανεις?

 

http://dl-www.sonyericsson.com/cws/download/1/103/384/5/1316770915/MT11i__UG_EL_1253_9839_1.pdf

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

To manual ελεγα.. αυτο για το SAR.. κοντα στο 1 ειναι αποδεκτο αφου με BT ειμαι!

 

τι είναι το ΒΤ?

 

Ρε παιδιά ακόμα απορώ που το είδατε το 1.1?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Γενικές συζητήσεις περί συσκευών Xperia
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...