Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 610


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 736
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όταν λες οτι δουλεύει μια χαρά, η ποιότητα φωνής είναι καλή; Γιατί μερικές φορές όταν έτυχε να το χρησιμοποιήσω με συσκευές με χαμηλά χαρακτηριστικά δεν είχε καλή ποιότητα.
Link to comment
Share on other sites

Δεν παρατήρησα κάτι αρνητικό...

Δεν έχεις κάποιον που να έχει το κινητό να δοκιμάσεις ό,τι θες?

Εψαξες για reviews του κινητού και των εφαρμογών του?

:rtfm:
Link to comment
Share on other sites

Δεν έκανα τίποτα. Απλώς μου παρουσιάστηκε η ευκαιρία να το πάρω και είπα να κάνω μια ερώτηση εδώ.

Οι απαντήσεις σας μου αρκούν!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.

ΑΠΕΚΤΗΣΑ ΤΟ LUMIA 610 ΚΑΙ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΖΟΜΑΙ.

ΠΕΡΑΣΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ RINGTONE ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΓΡΑΨΩ.

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις, αλλά απαγορεύονται και από τους Ο.Π.Χ.

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.

απεκτησα το lumia 610 και πειραματιζομαι.

περασα δικα μου ringtone συμφωνα με τις οδηγιες και τωρα θελω να τα διαγραψω.

ξερει κανεις κατι?

ευχαριστω

:blink:

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε εκεί που επιλέγεις ήχο κλήσης και μετά πάτα παρατεταμένα επανω στο όνομα του ήχου που θές να διαγραψεις. Τότε θα σου εμφανιστεί η επιλογή της διαγραφής.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εχω κι εγω το κινητο αλλα δεν μου βγαζει να κανω την καινουρια ενημερωση(7,8).γιατι ξερει κανεις??Το τηλ το εχω παρει απο τα media markt.
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδια και απο μενα! απο τον ιουλιο εχω αγορασει κι εγω το νοκια λουμια 610 και ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος! το μονο θεματακι που εχω ειναι με το προγραμμα της νοκια για την οδηγηση. δεν λειτουργει καποιες φορες το gps εκτος συνδεσης. θελω να ρωτησω σχετικα με τα windows phone 7.8 αν υπαρχει καποιος τροπος να κατεβασουμε την ενημερωση μονοι μας! διαβασα τα προηγουμενα ποστ και δοκιμασα εκεινον τον τροπο που προτεινε καποιο μελος αλλα δεν επιασε. να πω επισης οτι ειμαι καινουργιο μελος ε και γραφτηκα εδω γιατι πιστευω οτι αυτο το site παρεχει καθε χρησιμη ενημερωση περι τεχνολογιας! :)
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά.

 

Σκέφτομαι να αγοράσω το 610. 4 πραγματάκια με ενδιαφέρουν.

 

1. Στο σερφάρισμα έχει λαγκαρίσματα; (αντέχει με 2 σελίδες ανοιχτές και πως σκρολάρει γενικά;)

2. Γενικά είναι smooth;

3. Με το market τι παίζει; ;έχει υλικό για τα 7.8; (είναι πολλές οι εφαρμογές που δεν αντέχει;)

4. Ράδιο δεν έχει σωστά;

 

Γενικά δεν είμαι πολύ απαιτητικός χρήστης, απλά θέλω κάτι γρήγορο και απλό. Σκεφτόμουν το 620(που μου αρέσει πάρα πολύ) αλλά είναι υπέρβαση στα λεφτά μου. :(

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα θελω να ρωτησω σχετικα με την 7.8 . σε αυτους που την εχουν εγκαταστησει ηρθε με μαιλ στην ενημερωση οτι υπαχει κανουργια version ? προσπσθω εδω και μια εβδοαμδα με το zune και τον τροπο που ειπαν τα παιδαι πριν αλλα λεει οτο το κινητο ειναι updated (8779) env gia thn 7.8ειναι η 8858. εχει ερθει σε ολους η νεα εκδοση ή πρεπει να περιμενουμε ?
Link to comment
Share on other sites

 

1. Στο σερφάρισμα έχει λαγκαρίσματα; (αντέχει με 2 σελίδες ανοιχτές και πως σκρολάρει γενικά;)

2. Γενικά είναι smooth;

3. Με το market τι παίζει; ;έχει υλικό για τα 7.8; (είναι πολλές οι εφαρμογές που δεν αντέχει;)

4. Ράδιο δεν έχει σωστά;

 

1) Οχι δεν λαγκαρει

2) Ναι

3) Έχει υλικό... Οι εφαρμογες που δεν λειτουργουν είναι συγκεκριμένες. Αν σε ενδιαφέρει κάποια απ' αυτές κοίτα το...

4) Έχει

 

Γενικά εγώ θα λεγα η να πάρεις το 800αρι ή να περιμένεις μέχρι τον επόμενο μήνα που θα παρουσιαστούν καινούργια Lumia και θα πέσει κι άλλο η τιμή αυτών...

:rtfm:
Link to comment
Share on other sites

1) Οχι δεν λαγκαρει

2) Ναι

3) Έχει υλικό... Οι εφαρμογες που δεν λειτουργουν είναι συγκεκριμένες. Αν σε ενδιαφέρει κάποια απ' αυτές κοίτα το...

4) Έχει

 

Γενικά εγώ θα λεγα η να πάρεις το 800αρι ή να περιμένεις μέχρι τον επόμενο μήνα που θα παρουσιαστούν καινούργια Lumia και θα πέσει κι άλλο η τιμή αυτών...

 

Ευχαριστώ για την απάντηση. Τώρα έχω το παλιό htc desire. Δε λέω καλό, αλλά με κούρασε η πατέντα και κόντρα πατέντα του android. Η οθόνη είναι πιο καλή από desire; Γενικά επειδή γενικά θέλω ένα εύκολο κινητό που να συνδυάζει καλό σερφάρισμα, γι'αυτό και λέω να πάρω το 610. Δηλαδή σήμα καλό, εύκολες επαφές, καλό σερφάρισμα, ραδιάκι.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!! προσπαθώ κι εγώ απεγνωσμένα να κάνω την αναβάθμιση 7.8 αλλά τίποτα..Όποτε πατάω για έλεγχο ενημερώσεων στο zune μου εμφανίζει το εξής μήνυμα: το τηλέφωνό σας είναι ενημερωμένο..τρέχουσα έκδοση λογισμικού 7.10 (8773) δηλ. τα 7.5 αν καταλαβαίνω καλά... Τι σημαίνει αυτό? Οτι δεν είναι ακόμα διαθέσιμη στο τηλέφωνό μου? Γιατί απο αυτά που διάβασα παραπάνω είναι διαθέσιμη σε άλλους...να περιμένω?
Link to comment
Share on other sites

εχω δυο μερες το 610.....βαζω το καλωδιο στον υπολογιστη και μου γραφει οτι το υλικο δεν εγκατασταθηκε επειδη δεν ειναι δυνατη η ευρεση απο τον οδηγο του απαραιτητου λογισμικου!!!τι να κανω??:worry::worry::worry:
Link to comment
Share on other sites

εχω δυο μερες το 610.....βαζω το καλωδιο στον υπολογιστη και μου γραφει οτι το υλικο δεν εγκατασταθηκε επειδη δεν ειναι δυνατη η ευρεση απο τον οδηγο του απαραιτητου λογισμικου!!!τι να κανω??:worry::worry::worry:

 

Πρέπει λογικά να περάσεις το Nokia Suite στον υπολογιστή σου... :)

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ήθελες να πεις το Zune ???

 

Αν το λένε έτσι, ναι, αυτό...

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια σας. εχω μερικες ερωτησεις πρωτον πως μπορω να διαγραψω πολλεσ επαφες μαζι 2 αν μπω πχ ιντερνετ πως βγαινω απο τον εξπλορερ παντωτας απλα το βελακι πισω αυτο ισχυει σε οτι μπω για να βγω απλα παταω το βελακι πισω? εχω συνηθισει απο συμπιαν που σε ολα λεει εξοδος! κατι ακομα κατεβασα το ζθνε και δεν βρησκει το κινητο κολαει εκει που λεει cenecting to the phone και δεν μπορω να κανω τιποτα απο αναβαθμισεις κτλ τι πρεπει να κανω? το θελω για να κατεβασω τα 7.8. και κατι ακομα βρηκα ακρη αλλα μου λεει και εμενα οτι ειμαι up to date αλλα εχει την 7.10 (8773) εκδοση και το εχω παρει και απο κοσμοτε και δεν κατεβαζει τα 7.8 τι νομιζετε οτι πρεπει να γινει? Edited by koloko
προσθεση
Link to comment
Share on other sites

Γεια και σε σένα. Απο όσο γνωρίζω και γω, οι επαφές διαγράφονται μια μια δυστυχώς. Για το Ίντερνετ μπορείς να πατάς πίσω συνέχεια, αλλά αν έχεις ανοίξει πολλές σελίδες καλύτερα είναι να πατάς τις 3τελειες --> καρτέλες και να πατάς το χ. Οπότε μετα με ένα πάτημα του πίσω βγαίνεις εντελώς. Οσο για την ενημέρωση και μένα δεν μου έχει έρθει ακόμα.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σ΄όλους...

Από χθες κάτοχος 610 και προσπαθώ να καταλάβω πως δουλεύει (το πρώτο μου wp).

Λίγο-λίγο θα το συνηθίσω πιστεύω.

Έχω μία απορία: Το τηλέφωνο το αγόρασα από φίλο που το πήρε από επιδότηση και είναι cosmote μαύρο.

Έχω βάλει την δικιά μου sim (wind) και φυσικά το τηλέφωνο δουλεύει μια χαρά.

Προσπαθώ όμως, έχοντας διαβάσει όλες τις λύσεις που έχετε παραθέσει, να το αναβαθμίσω σε 7.8. αλλά τίποτα...:(

Υπάρχει περίπτωση να μην το κάνει λόγω της sim που δεν είναι της ίδιας εταιρείας; (το θεωρώ παράλογο αλλά είπα να ρωτήσω...)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...