Jump to content

LG Optimus 4X HD (P880)


aby
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν είμαι σίγουρος αλλά νομίζω ότι από τη στιγμή μετά που θα περάσεις την επίσημη jb δεν θα χάσεις εγγύηση.Ας το επιβεβαιώσει και κάποιος άλλος.Τα αρχεία...πρόβλημα...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το κινητο ειναι μιας εβδομαδας αν περασω αλλη ρομ δεν θα χασω την εγκυηση ? Αν βαλλω την JB παλι δεν 8α χασω φωτο κ βιντεο?μονο αυτα με νοιαζουν γιατι γυρισα απο εκδρομη χτεσ βραδυ κ δεν τα εχς κανει μπακ απ.
Αν εχεις βαλει εξωτερικη sd οι φωτο και τα βιντεο θα εχουν παει εκει,εκτος αν εχεις αλλαξει εσυ τις ρυθμισεις (που δεν νομιζω),οποτε κανενα προβλημα ;)
Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι να χασω τα αρχεια θα κανω πρωτα ενα χαρντ ρεσετ να δω αμα ξεκολισει .....

Αποτι φαινεται εχω 50 λεπτα να μαθω τι θα γινει .

Σε ευχαριστω πολυ ipred νασαι καλα που με βοηθησες....

Link to comment
Share on other sites

Αν ξαναπερασεις την ρομ μεσω του οδηγου που εχω το τηλ θα ειναι οπως ηταν χωρις να χασεις τιποτα.Διαλεγεις και παιρνεις.
Link to comment
Share on other sites

Μου περναει καμια φορα απο το μυαλο να βαλω αγγελια το δικο μου και να το ανταλλαξω με μαυρο , αν καποιος θελει ας μου πει :p

Ακόμα το σκέφτεσαι ρε συ; Του πάει πολύ το μαύρο το ομολογώ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει κολλησει στην αναβαθμηση στο 4% δεν βλεπω να προχωραει παρακατω.

1 λινκ για τον οδηγο του Leolipop κανεις να ξαναπερασω την v10h ?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει κολλησει στην αναβαθμηση στο 4% δεν βλεπω να προχωραει παρακατω.

1 λινκ για τον οδηγο του Leolipop κανεις να ξαναπερασω την v10h ?

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2179126 αυτο ειναι το λινκ για να κανεις downgrade στην 10h αλλα εγω εχει 3 μερες το παλευω και δεν τα καταφερα.στο xda λεν οτι δουλευει.εγω παντως δεν το βλεπωι με χαλαει πολυ. θελω πολυ την 10h ηταν αριστη

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου σε ευχαριστω πολυ

Προσπσθησε παλι κατι κανεις λαθος γιατι εγω μολις την περασα κ χαιρομαι που τα εχω ολα παλι ..... Διαβασε 1 - 1 τα βηματα προσεχ

τηκα κ θα τα καταφερεις.

Ενα ευχαριστω κ στο Leolipop για τον περιφημο οδηγο του .....

Καλό βραδυ σε ολους σας.

Link to comment
Share on other sites

Ρε Λεωνίδα (leolipop) και συ εδώ? χαχαχα! Drummer απο poloclub εδώ :D

Να ρωτήσω κάτι,οι φωτογραφίες τί λένε?Γιατί έλεγα να πάω σε sony που βγάζει τώρα κάτι 12άρες-13άρες κάμερες αλλά μου παν ότι έχει σημασία η κάμερα και όχι τα mp και ότι το s3 πχ βγάζει ισάξια καλές με την 8άρα της.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να σώσω κάπως τα saves από τα games; χωρις να κανω root. Είναι μερικά παιχνίδια στα οποία έχω αγοράσει coins ή add-ons π.χ. και δεν θέλω να τα χάσω. Γίνεται;
When someone tells you "you can't". Turn around and say "watch me"
Link to comment
Share on other sites

Μου περναει καμια φορα απο το μυαλο να βαλω αγγελια το δικο μου και να το ανταλλαξω με μαυρο , αν καποιος θελει ας μου πει :p

 

ημουν αναμεσα στο ασπρο και το μαυρο τελικα το πηρα μαυρο τωρα θελω να παρω και ενα ασπρο γιατι μου αρεσουν και τα δυο σαν 2τηλ θα το εχω

Link to comment
Share on other sites

Κατεβασα το Beats Audio PRO v1.2.0 ROOTED DEVICES ONLY AnDrOiD με torrent . Το τηλ το εχω ρουταρει.Οταν εκανα ινσταλ την εφαρμογη κ εκανε ρεμπουτ δεν ξανανοιξε.

 

ολα αυτα εχουν ιους τα τορεντ και οσο για το ροοτ απο μονο του ειναι ιος...μια χαρα ειναι το τηλ με την 10η σε λιγο που πιστευω οτι θα βγουν συντομα και τα φασολια μια χαρα...γιατι να μπαινεις σε αυτη την διαδικασια και κανεις το κινητο σου σαν το τουβλο.ειχα ροοτ παλια στο αλλο κινητο μου δεν θα ξαναεκανα με τιποτα ξανα.καπου διαβασα οτι γινεται τουβλο σε μια σελιδα του ιντερνετ ενω ημουν ροοτ λεω τι βλακιες λεει τι τουβλο και μ@@@@@ς......μετα απο καιρο ομως...........ειδα τι ελεγε ο ποιητης............το κινητο εγινε ποιο αργο και απο την χελωνα ασε που το φλασαρα και με την επισημη εκδοση και παλι ετσι εμεινε,το στελνω και στην αρβατο και το φλασαραν και αυτοι μηπως κατι εκανα λαθος και δεν το καταλαβα

μπα........μια απο τα ιδια.ασε που στο pc μετα απο ολα αυτα τα προγραμματα που εβαλα για ροοτ patch flashtool και οτι αλλο θελει τελος παντον,δεχτηκα επιθεση για τα προσωπικα μου δεδομενα με αποτελεσμα να γινεται ενα μπερδεμα μεγαλο καλα που ειχα καλο αντιβαριους και καθαρισε,ειχα μεσα καρτα πιστωτικη περασμενη στον υπολογιστη και μπλοκαρε.πηγα στην τραπεζα και ευτηχος δεν ελειπε κατι.πεταμα αλλη καρτα και ξανα δεν κανω.τι προγραμματα και αοιδιες ποιον εξυπηρετουν ολα αυτα εμενα μου φαινεται οτι αλλα ψαχνουν....δεν κατηγορησα κανεναν και ουτε προκειτε να το κανω απλα επειδη δεν μου πηραν κατι και απο εδω και στο εξης θα προσεχω....νομιζω οτι αν δεν ειχα αγορασμενο το αντιβαριους μπορει να την πληρωνα,μαλλον αυτο μου μπλοκαρε την καρτα ετσι πιστευω δεν ξερω.στην τραπεζα μου ειπε οτι μπλοκαρε απο καποιο προγραμμα που θα ειχα εγκατεστημενο στον υπολογιστη για την καρτα δεν ελειπε τιποτα και εληξε εκει....

Link to comment
Share on other sites

Τελικά, έκλεισα LG 4Χ σε μαύρο από skroutzομάγαζο. 320€ με μεταφορικά και αντικαταβολή :D

 

Ευχαριστώ όλα τα παιδιά για τη βοήθεια τους!

Link to comment
Share on other sites

Ρε Λεωνίδα (leolipop) και συ εδώ? χαχαχα! Drummer απο poloclub εδώ :D

Να ρωτήσω κάτι,οι φωτογραφίες τί λένε?Γιατί έλεγα να πάω σε sony που βγάζει τώρα κάτι 12άρες-13άρες κάμερες αλλά μου παν ότι έχει σημασία η κάμερα και όχι τα mp και ότι το s3 πχ βγάζει ισάξια καλές με την 8άρα της.

 

Καλως μας ηρθες φιλε. Οι φωτο εμενα μια χαρα μου ειναι και επειδη για λιγο περασε ενα S3 απο τα χερια μου μπορω να σου πω οτι δεν ειδα την τρομερη διαφορα...Αρκετες φωτο εχω στο fb που εχω τραβηξει με το κινητο το αυτ/το και επισης εχω και βιντεο δειγματα.

 

Μεταξυ ποιων εισαι γιατι ψιλομπερδευτηκα ;

Link to comment
Share on other sites

ςος εβγαλε λευκα σημαδια το κινητο μεσα στην οθονη εσωτερικα τι μπορει να ειναι αυτο?το κινητο το εχω 20 μερες με ζελατινα και δεν εχει το παραμικρο χτυπημα η οτι αλλο οτιδηποτε ςος
Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να ανεβασεις μια εικονα ;

 

εχει 4 γραμμες λευκες σαν γρατζουνια εβγαλα την ζελατινα και βλεπω πως ειναι απο μεσα αυτες οι γραμμες αντε να βρω λυση τωρα μαλλον για σερβις θα το παω.παιρνω τηλ στην αρβατο κανεις δεν απανταει αντε να δουμε εχω τρελαθει ταρα 20 μερες το προσεχω σαν τα ματια μου και σημερα ξαφνηκα βλεπω αυτο τι μπορει να ειναι πως ανεβαζω φωτο εδω?θα ανεβασω μετα το απογευμα τωρα επικρατει πληρις συνχιση

Link to comment
Share on other sites

Επειδη λογικα ειναι της οθονης προβλημα , μονο αν το φωτογραφισεις με αλλο τηλεφωνο η καμερα .

 

Δεν πειραξες τιποτα στις ρυθμισεις για προγραμματιστες ετσι ;

Link to comment
Share on other sites

Επειδη λογικα ειναι της οθονης προβλημα , μονο αν το φωτογραφισεις με αλλο τηλεφωνο η καμερα .

 

Δεν πειραξες τιποτα στις ρυθμισεις για προγραμματιστες ετσι ;

 

οχι γνωριζω τι θες να πεις αλλα δεν ειναι κατι τετοιο μικρα λευκα σημαδακια εσωτερικα εκανα hard reset τωρα αλλα τα ιδια...μαλλον κατι επαθε η οθονη απο μεσα εχω φρικαρει.πως ανεβαζω εδω φωτο?

Link to comment
Share on other sites

Πατας απαντηση (οχι γρηγορη) και πιο κατω εχει "διαχειριση συννημενων" οπου φορτωνεις οτι θες και οταν ανεβει κλεινεις το παραθυρακι που σου εχει βγαλει.
Link to comment
Share on other sites

Πατας απαντηση (οχι γρηγορη) και πιο κατω εχει "διαχειριση συννημενων" οπου φορτωνεις οτι θες και οταν ανεβει κλεινεις το παραθυρακι που σου εχει βγαλει.

 

Τελικα με πηρανε τηλ και μου ειπανε οτι αυριο θα περασουν να το παρουν το τηλ για service και οσο δεν ηθελα να το ανοιξουν τωρα μαλλον αυτο θα γινει.θα ανεβασω φωτο το απογευμα η και βιντεο αναλογα.εγω αυτο που θελω να ρωτησω αν αυτο εχει τυχει σε καποιον αλλον και τι εγινε..

Link to comment
Share on other sites

οχι φυσηκα ροοτ μονο σε ενα αλλο τηλ ειχα κανει οχι σε αυτο.ανεβασα φωτο την εβγαλα οσο καλυτερα μπορουσα πρεπει να φαινεται.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG Optimus 4X HD (P880)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...