Jump to content

LG Optimus 4X HD (P880)


aby
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για δειτε ομως τι ωραια δενει με το φοντο του αβαταρ !! Το φοντο αυτο που μπορουμε να το βρουμε ;; :lol:

 

(Θα την δωσω στην κουμπαρα μου , μη με κραζετε , θα παρω με 8 και κατι μια 5αδα )

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Πάντως όσο αφορά το πίσω μέρος και τα πλαϊνά το κινητό δε χρειάζεται θήκη.Χωρίς θήκη το έχω πάρει από τότε που το αγόρασα και δεν πρόκειται να πάρω γιατί θέλω το κινητό να το απολαμβάνω εμφανισιακά και να μη χοντραίνει.Για μπροστά ξέρω ότι υπάρχει κίνδυνος αλλά ρισκάρω.Και το Ζ να είχα πάλι αθήκωτο θα το είχα.:)
Link to comment
Share on other sites

Για το θέμα θήκες συμφωνώ.κι εγώ πουγκί έχω μέχρι τώρα η αλλιώς τίποτα.αν πάρω καμία σαν αυτή του LEO θα είναι μόνο σε κάνα τριπαρδαλό χρώμα για τι καλοκαίρι παραλία και τέλος.

τα όμορφα σχεδιαστικά κινητά θέλουν και λίγη τόλμη και ρίσκο για να τα χαρείς.

Σαν να πιάσω γκόμενά την Λίμα και να της βάζω μπούργκα.:p

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ.....

Για αυτό έχω αυτήν την θήκη

Ατιμο φλας.....:lol:

 

To ατιμο φλας που λες ειναι υποτονικο για αλλους....σε χαλασε το φλας...τι αλλο θα διαβασουμε ; :lol:

Link to comment
Share on other sites

Πήγα σήμερα και πήρα καινούρια κάρτα sim από την cosmote γιατί η την παλιά την είχα πάνω από δέκα χρόνια και είχε αρχίσει να φθείρεται. Παρατήρησα πως όταν την έβαλα ξεκλείδωσε πιο γρήγορα. Με την παλιά έβαζα το pin και μετά μέχρι να ξεκλειδώσει έσβηνε η οθόνη.

Με την καινούρια ξεκλείδωσε πριν σβήσει... Παίζει να έχει τόση διαφορά μόνο και μόνο επειδή η κάρτα είναι καινούρια;

Σε άλλα κινητά ήταν ΟΚ η παλιά. Μόνο σε αυτό αργούσε όπως αποδείχτηκε σήμερα αφού η άλλη ξεκλείδωσε τσάκα τσάκα.

When someone tells you "you can't". Turn around and say "watch me"
Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν τα σπαει με ics.....αν νομιζετε αυτο τοτε δεν εχετε ερθει σε επαφη με την εννοια του smoothness....Σαν πρωην χρηστης μηλου ξερω πολυ καλα να ξεχωριζω το smooth απο τa lag οσο και αν δεν ειναι τις περισοτερες φορες κραυγαλεα....

 

Eπειδή καταλαβαίνω τι λες έχεις δοκιμάσει τον Atom Launcher?:)

Link to comment
Share on other sites

Πριν απο λιγο εφτασε στα χερια μου και το 2ο 4x HD.Ανηκει πια στον μικρο και αποκτηθηκε στα 316 απο γνωστο μαγαζι του περιστεριου.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

ΥΓ: Σε μενα βρηκες να κανεις το 666 ποστ σου???? ουυυ θα φωναξω την Λουκα! ουυυ αντιχριστε :lol:

 

Πιστεύω εις μια LG,μητέρα παντοκρατόρισσα

ποιήτρια jelly bean και ανοιχτού bootloader

ορατών στις 2 Απρίλη τε πάντων κι αοράτων.

 

:rolleyes: πιστεύω στο Άγνωστο...των αναβαθμίσεων...:p

 

Πριν απο λιγο εφτασε στα χερια μου και το 2ο 4x HD.Ανηκει πια στον μικρο και αποκτηθηκε στα 316 απο γνωστο μαγαζι του περιστεριου.

 

Καλορίζικο:) Όποτε μπορείς κάνε μου και μένα δώρο ένα 2ο :clap:Μαύρο το θέλω πάλι.Αν δεν μπορείς τότε βολεύομαι και με ένα HTC One σε ασημί όμως.:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Έχει βρει κανένας σας που στο καλό αποθηκεύονται στην εσωτερική μας μνήμη τα διάφορα icon packs?Θέλω να βρω το αρχείο,να του αλλάξω κατάληξη σε rar,να το ξεζιπάρω και να πάρω τα εικονίδια.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως στην Ασία δεν φαίνεται να παίζει ρόλο το θέμα των αναβαθμίσεων μιας και ήταν 6ο κινητό σε πωλήσεις τον Ιανουάριο,μια θέση πάνω από το SIII.

 

LG P880 achieved high sales on January 2013 in Asia. Proud moment!

 

1. Sony Xperia V

2. Samsung Galaxy Note 2 LTE

3. Samsung Galaxy Ace 2

4. Apple iPhone 5

5. HTC Desire X

6. LG Optimus 4X HD

7. Samsung Galaxy S3

8. Sony Xperia Go

9. Nokia Lumia 920

10. Sony Xperia J.

Δεν ειναι οτι δεν τους νοιαζει εκει για αναβαθμισεις.Η λιστα αυτη ειναι ενας αχταρμας απ οτι βλεπεις,χωρις κανενα απολυτως νοημα,πραγμα που φαινεται απο τα μοντελα που υπαρχουν εκει και αυτο γιατι οταν μιλαμε για Ασια περιλαμβανονται και ανεβασμενες οικονομικα περιοχες αλλα και περιοχες με παραγκες.Στην ευρωπη που ζουμε δεν ισχυει τιποτα απο ολα αυτα.Kαταλαβαινω το σκεπτικο σου γιατι ολοι εχουμε ζοριστει οικονομικα χωρις αυτο βεβαια να δινει αφεση αμαρτιων στο απαραδεκτο της Lg,τεσπα.

Κατι αλλο τωρα,βλεπω ενα κουλο που συμβαινει και μου εχει σπασει τα νευρα.Περναω συχνα μεγαλα παιχνιδια στο 4Χ του μικρου και οσες φορες αντιγραφω απο τον υπολογιστη τους φακελους τους στο κινητο (gameloft-EA κλπ,συνηθως ειναι της ταξεως 300mb-1,5gb) βγαζω γενια μεχρι να γινει η αντιγραφη.Μιλαμε για κατι χρονους απιστευτους,για να περασουν data +/- 1gb θελω 2 καφεδες και 2 πακετα τσιγαρα.Τι τυπο συνδεσης δοκιμασα να αλλαξω,τι θυρες usb,τι καλωδιο,τι λαπτοπ,τι με usb debuging...τιποτα,τα ζωα μου αργα!!Δεν το εχω ξαναδει ποτε και σε κανενα κινητο κατι τετοιο.

Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

Είναι αργή η USB σου,αν το έβαζες σε USB 2.0 θα πήγαινε σφαίρα.

Δεν παιζει αυτο,το εγραψα πριν.Κανω ταυτοχρονα δοκιμες στους ιδιους υπολογιστες και στις ιδιες θυρες και με τα αλλα που εχω εδω (s-s3-note2) και οι διαφορες στους χρονους αντιγραφης ειναι πολυ μεγαλες

Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα πάντως δεν συνέβη ποτέ κάτι τέτοιο. Μήπως τα μεταφέρεις σε κάρτα μνήμης που έχεις βάλει στο κινητό; Αν ναι, τότε αυτό φταίει, γιατί όταν εγώ μεταφέρω μεγάλα αρχεία στην εσωτερική μνήμη του τηλεφώνου πάει αρκετά γρήγορα...
Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα πάντως δεν συνέβη ποτέ κάτι τέτοιο. Μήπως τα μεταφέρεις σε κάρτα μνήμης που έχεις βάλει στο κινητό; Αν ναι, τότε αυτό φταίει, γιατί όταν εγώ μεταφέρω μεγάλα αρχεία στην εσωτερική μνήμη του τηλεφώνου πάει αρκετά γρήγορα...

Αυτοι οι φακελοι μπαινουν παντα στην εσωτερικη μνημη υποχρεωτικα.Οταν ειναι μονοκοματα αρχεια τα αντιγραφει πιο γρηγορα,το προβλημα προκυπτει οταν αντιγραφω μεγαλους φακελους που εχουν πολλα αρχεια μεσα.Τελος παντων,απ οτι φαινεται ειναι πιο αργο απο τα αλλα σε αυτο το θεμα.

Γνωστο το nick σου,τι συσκευη ειχες πριν?

Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

Δε θα λεγα οτι ειναι τοσο προβλημα αυτο. Οταν περναει κανεις μονοκομματα αρχεια η ταχυτητα μεταφορας τεινει να φταση την μεγιστη , αν εχει πολλα αρχεια πχ των 3ΜΒ οπως τραγουδια η ακομα μικροτερα , μεχρι να ξεκινησει να το αντιγραφει διακοπτεται και ξεκιναει αλλο και παει λεγοντας.
Link to comment
Share on other sites

Δε θα λεγα οτι ειναι τοσο προβλημα αυτο. Οταν περναει κανεις μονοκομματα αρχεια η ταχυτητα μεταφορας τεινει να φταση την μεγιστη , αν εχει πολλα αρχεια πχ των 3ΜΒ οπως τραγουδια η ακομα μικροτερα , μεχρι να ξεκινησει να το αντιγραφει διακοπτεται και ξεκιναει αλλο και παει λεγοντας.
Ναι,ετσι γινεται,αλλα το θεμα ειναι οτι σε συγκριση με αλλα,ακομη και με το τριετιας galaxy s,οι διαφορες στους χρονους αντιγραφης,στα ιδια αρχεια,ειναι μεγαλες,εκει εντοπιζω το προβλημα.
Link to comment
Share on other sites

Περιμενε λιγο ακομα.Αναφορες μιλανε για μεχρι 02/04 .Αλλωστε εχει , αν οχι πληρως επισημη ...:p
Link to comment
Share on other sites

τελικα δεν θα παρει jelly bean?:mad:

 

Στο δρομο ειναι,ερχεται μαζι με την <αναπτυξη>,το εκαναν ετσι για εχουμε διπλη χαρα :lol: :lol:

Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

Eιπαν μεχρι τελη μαρτιου....υπομονη λιγες μερες ακομα και μετα θα τους κραξουμε μαζικα.

 

τελικα θα τους κραξουμε?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG Optimus 4X HD (P880)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...