Jump to content

Cosmote GPRS/3G/HSDPA: Κάλυψη, υπηρεσίες, χρεώσεις, προβλήματα


alexkotsis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το speedtest γενικοτερα ειναι αναξιοπιστο ως μεσο μετρησης ταχυτητας. αν θες ριξε μια ματια εδω.:http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4755439#post4755439
Link to comment
Share on other sites

πφφφ

 

ξερω ρε συ τι ειναι τα speedtest, προγραμματιστης ειμαι, site φτιαχνω κλπ, γιατι εβαλες δυο εικονες δεν καταλαβα...

τι δειχνει η 1η και τι η 2η;

Link to comment
Share on other sites

δειχνει 2 διαφορετικες μετρησεις απο το ιδιο σημειο με διαφορα 5 λεπτων. Ετυχε κι εβαλα 2. Εχω κι αλλες γιατι πολλοι αμφισβητουν
Link to comment
Share on other sites

ε, πες το ετσι ντε, αρα συμφωνουμε...

 

αν κ το καλυτερο θα ηταν να εβαζες (εσυ ή οποιος θελει) αντιστοιχες μετρησεις κ για τους αλλους να συγκρινουμε

Link to comment
Share on other sites

Το λεω γενικα και συμβαινει σε ολες τις εταιρειες : στο mobile broadband αν μετακινησεις λιγο το στικακι θα εχει διαφορετικες ταχυτητες ακομα και πολυ μεγαλες διαφορες (εκτος κι αν εισαι σε περιοχη που κοντα σου ξερεις οτι εχει κεραια) οποτε και πιανει πολυ καλες ταχυτητες.
Link to comment
Share on other sites

κατσε , και τα δυο που εβαλες της wind ειναι;

Ανάλογα με περιοχή

 

 

Να το δικό μου της Cosmote

http://www.speedtest.net/result/2777886151.png

 

Της Wind ούτε σελίδα δεν φορτώνει :lol:

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Για οποιον δεν τον ειδε, η cosmote εβαλε χαρτες καλυψης απο ολες τις πολεις (σχεδον) για 4G

 

http://www.cosmote.gr/cosmoportal/page/HNMS/xml/Personal__microsite__4G__textcontentmicrosite4G/section/COSMOTE_4G

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

δουλεψε σε κανενα με Galaxy S4 το HD Voice θελει ενεργοποιηση απο το service menu γιατι δεν το ειδα στην λιστα της cosmote
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

Δουλεύει στου φιλου μου. Τον ειπα να το ενεργοποιησει απο το secret menu ομως γιατι πριν δεν επαιζε...
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Για οποιον δεν τον ειδε, η cosmote εβαλε χαρτες καλυψης απο ολες τις πολεις (σχεδον) για 4G

 

http://www.cosmote.gr/cosmoportal/page/HNMS/xml/Personal__microsite__4G__textcontentmicrosite4G/section/COSMOTE_4G

 

 

 

καλα χρυσα και αγια αυτα αλλα χτες το βραδυ κατα τις μιαμιση ιντερνετ 3g δεν ειχε, ανοιγα-εκλεινα το lte του iphone5 αλλα τιποτα, λεω χαλασε το κινητο παω για νεο μεχρι που σημερα το ελενξα και ηταν ολα ενταξει!!!

Link to comment
Share on other sites

καλα δεν διαβαζεις εδω; εδω και καιρο λεμε για τα προβληματα της κοσμοτε κ δυστυχως βλεπω οτι δεν διορθωνονται :s
Link to comment
Share on other sites

καλα δεν διαβαζεις εδω; εδω και καιρο λεμε για τα προβληματα της κοσμοτε κ δυστυχως βλεπω οτι δεν διορθωνονται :s

 

Ακριβώς ετσι! Εδω και καιρό μιλάμε για αποσυνδέσεις, λαγκαρίσματα, πτωση σήματος και φως δεν βλέπουμε...

Link to comment
Share on other sites

γραμμενους μας εχουν, σου λεει κοσμοτε ειμαστε, τους πελατες τους εχουμε ετσι κι αλλιως εξασφαλισμενους,

γιατι να σκαμε να φτιαχνουμε δικτυα;

 

τους στελνω το λινκ της σελιδας στο twitter account τους

Link to comment
Share on other sites

Παρόλο που είμαι cosmote χαίρομαι που βλέπω κινητικότητα στα αντίπαλα στρατόπεδα, οπως η ανακοίνωση για κοινη χρηση δικτυου, μπας και καταλάβουν και οι δικοί μας οτι τελειώνουν τα ψέματα!
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

χαχα, thanks, ε μα ρε φιλε, ελεος πια.... νιωθω οτι μας κοροϊδευουν κ μην ανησυχεις,

οταν ειναι να τα χωσω, τα χωνω κ τους δινουν κ καταλαβαινουν,

cosmote σου λεει μετα, ετσι οπως κατηντησε νομιζω οτι μονο το ονομα της εχει μεινει να πουλαει πλεον..

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ειμαι νεουδι εδωπερα απλα στον 1 χρονο που εχω την κοσμοτε στο iphone 4 δεν ειχα ποτε τετοιο πραγμα μεχρι που χτες μου εκανε αυτο και κουφαθηκα, εγραφε το κινητο 3g κανονικα αλλα δεδομενα τιποτα!!! ακριβως παιδια ασε που με τοσα σμσ που στελνει ουτε γκομενα να ηταν!
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ειμαι νεουδι εδωπερα απλα στον 1 χρονο που εχω την κοσμοτε στο iphone 4 δεν ειχα ποτε τετοιο πραγμα μεχρι που χτες μου εκανε αυτο και κουφαθηκα, εγραφε το κινητο 3g κανονικα αλλα δεδομενα τιποτα!!! ακριβως παιδια ασε που με τοσα σμσ που στελνει ουτε γκομενα να ηταν!

Μην σε ανησυχεί αυτό το εχουμε πάθει ολοι και για αυτό κράζουμε την cosmote! Δεν φταίει το τηλέφωνο αλλά το δικτυο! Διάβασε και παλαιότερες απαντήσεις και θα δείς οτι όλοι είχαν παρόμοια θέματα!

Link to comment
Share on other sites

ασε τις χρεωσεις, εχω 4 αριθμους, 3 καρτοκινητα και 1 συνδεση εταιρικο, εχω και τους 3 παροχους και ο καθενας εχει τα χουγια του ΑΛΛΑ, αυτη η ρουφιανα η κοσμοτε αν δεν σε ταραξει σε σμσ με οποιαδηποτε προσφορα δεν μπορει, και οι αλλες 2 δεν πανε πισω αλλα οχι σε τετοιο βαθμο, οσο για τις χρεωσεις ε μας το πιανει λιγο ενεκα πως νομιζουμε πως ειναι σαν τον οτε αλλα π@παρια στην σιφνο περυσι επιανε ΜΟΝΟ η βονταφον. το εχει χασει το παιχνιδι της μαλλον η κοσμοτε με την καλυψη τι να πω
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...