Jump to content

Nostalgia @ myphone.gr: Η μεγαλύτερη «νοσταλγική» συλλογή ever...


bomber21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!! Nokia 3310 Schoumacher Edition! Από τα τελευταία, και κουκλί...:O:O:O Θυμάμαι που το διαφήμιζε ο Γερμανός...:lol:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 95
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

πολύ ωραία συλλογή,μου θυμίζει την δικιά μου,κάποια κινητά τα είχα κρατήσει,κάποια αλλά τα χω πάρει από ebay,κανονικά με ελληνικα και πλήρως λειτουργικά.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Καλα το X700 ειναι.....:heat:

βασικα νομιζω εχει ενας φιλος μου πεταμενο ενα καπου (λειτουργει), αλλα δεν εχει φορτιστη.... πανεμορφο κινητο.

 

Άντε να βρεις φορτιστή για Panasonic...:mad::mad::mad:

Ακόμη περιμένει να ανοίξει το πουλάκι μου...:O

http://www.gsmarena.com/panasonic_gd93-126.php

Link to comment
Share on other sites

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!! Nokia 3310 Schoumacher Edition! Από τα τελευταία, και κουκλί...:O:O:O Θυμάμαι που το διαφήμιζε ο Γερμανός...:lol:

 

Πάντα το θεωρούσα ΚαραΚαταΚίτς ! Απλά βρέθηκε και το κράτησα ...

 

Άντε να βρεις φορτιστή για Panasonic...:mad::mad::mad:

 

Πράγματι. Είναι οι μόνοι φορτιστές που δεν έχω πολλούς ... Ενώ από Nokia και Ericsson ...

-----------------

Σ.Ζωγράφος

Link to comment
Share on other sites

πωπω! εχω μεινει!! :shock::shock: Συγχαρητηρια για την απιστευτη συλλογη και το νημα αυτο!

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

zografos εχω ενα sony ericsson K330 με λιγες ωρες λειτουργειας,μετα το κλειδωσα καταλαθος και το παρατησα,ειναι με το κουτακι του και τα λοιπα.Μονο ξεκλειδωμα θελει και λειτουργει.

Συγχαρητηρια για την συλογη σου!!!

Link to comment
Share on other sites

Για ψάξε λίγο στο eBay και θα βρεις και σε χρυσό και σε μαύρο (πέρα από το αυθεντικό ασημί). Τα έχω πάρει όλα και οι τιμές τέλειες πλέον!

 

επειδη δεν εχω αγορασει ποτε απο εμπει μηπως ξερεις καταστημα στην ελλαδα που να εχει?

ΙΦ ΓΙΟΥ ΑΡ ΓΚΡΙΚ, ΠΛΙΖ ΡΑΪΤ ΙΝ ΓΚΡΙΚ ΕΝΤ ΜΠΙ ΠΡΑΟΥΝΤ ΟΦ ΓΙΟΡ ΛΑΝΓΚΟΥΪΤΖ. ΓΟΥΕΝ ΓΙΟΥ ΡΑΙΤ ΙΝ ΓΚΡΙΚΛΙΣ, ΙΤ ΛΟΥΚΣ ΔΑΤ ΣΤΙΟΥΠΙΤ. ΘΕΝΚΙΟΥ :)
Link to comment
Share on other sites

εγω φιλε μου δεν μπορω να καταλαβω για ποιο λογο καποια μοντελα τα εχεις απο 2 και 3 φορες.

ειδα 2 6600 nokia κανα 3 t39m και καποια αλλα. σου χαλαγαν τα προηγουμενα και τα ξαναγοραζες?

ολα αυτα τα εχεις δουλεψει? ειναι πααααρα πολλα.

iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

To nokia της πρωτης φωτογραφια κατω αριστερα με το κυκλικο πληκτρολογιο ποιο ειναι;

Vodafone 858 Smart(Huawei U8160):Android 2.2

Crypto Passepartout 70 R84:Android 2.3

:)

Link to comment
Share on other sites

zografos εχω ενα sony ericsson K330 με λιγες ωρες λειτουργειας,μετα το κλειδωσα καταλαθος και το παρατησα,ειναι με το κουτακι του και τα λοιπα.Μονο ξεκλειδωμα θελει και λειτουργει.

Συγχαρητηρια για την συλογη σου!!!

 

Αν το προσφέρεις για τη συλλογή μου, το δέχομαι ευχαρίστως !

 

εγω φιλε μου δεν μπορω να καταλαβω για ποιο λογο καποια μοντελα τα εχεις απο 2 και 3 φορες.

ειδα 2 6600 nokia κανα 3 t39m και καποια αλλα. σου χαλαγαν τα προηγουμενα και τα ξαναγοραζες?

ολα αυτα τα εχεις δουλεψει? ειναι πααααρα πολλα.

 

Πολλά τα έχω σε όλα (σχεδόν) τα χρώματα που έβγαναν ... κάποια άλλα απλά βρέθηκαν στα χέρια μου, μερικά είναι και για ανταλλαγές, αλλά τα περισσότερα δύσκολα τα αποχωρίζομαι ...

Αν τα έχω δουλέψει ... δεν καταλαβαίνω τι εννοείς ... δεν ήταν όλα δικά μου ... πολλά (τα περισσότερα) τα απέκτησα τα τελευταία χρόνια ... πολύ μετά την κυκλοφορία τους ...

 

To nokia της πρωτης φωτογραφια κατω αριστερα με το κυκλικο πληκτρολογιο ποιο ειναι;

 

Είναι το 3650 (μου λείπει το παρόμοιο 3620 αλλά και κάποια άλλα της συγκεκριμένης σειράς).

-----------------

Σ.Ζωγράφος

Link to comment
Share on other sites

 

Αν τα έχω δουλέψει ... δεν καταλαβαίνω τι εννοείς ... δεν ήταν όλα δικά μου ... πολλά (τα περισσότερα) τα απέκτησα τα τελευταία χρόνια ... πολύ μετά την κυκλοφορία τους ...

 

 

εννοουσα αν τα ειχες κατα διαστηματα ή όπως λες τα αγοραζες μονο για την συλλογη.

με καλυψες με την απαντηση σου. δυσκολα βεβαια να ειχες τοοοσα πολλα τηλεφωνα και να τα ειχες χρησιμοποιησει ολα.:D:D:D

ακομα μια φορα μπραβο για την συλλογη σου.

iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια για την εκτενή συλλογή σου, που είμαι σίγουρος ότι απαίτησε πολύ χρόνο και μεράκι για να ολοκληρωθεί.:clap:
Link to comment
Share on other sites

Αν το προσφέρεις για τη συλλογή μου, το δέχομαι ευχαρίστως !

Ναι φιλε μου,μπορω να καταλλαβω εναν συλλεκτη.:D

 

Έχεις PM :D :D :D

-----------------

Σ.Ζωγράφος

Link to comment
Share on other sites

Απλά respecttttttttttttttttttt... τέλεια συνέντευξη, τέλεια συλλογή zografos!!!!!

 

Σου εύχομαι να την τριαπλασιάσεις ;)

 

Είμαι και εγω συλλέκτης (όχι κινητών) και γνωρίζω την γλυκιά αυτή τρέλα....

[sIGPIC][/sIGPIC]Σοφός δεν είναι μόνο αυτός που ξέρει πολλά αλλά αυτός που ξέρει που να βρει τα υπόλοιπα Bacon
Link to comment
Share on other sites

Λειπει το ΝΟΚΙΑ 3410!

 

Ποτέ δεν το συμπάθησα, αλλά έχω κι απ' αυτό ...

-----------------

Σ.Ζωγράφος

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε 'ολους τους φίλους/ες,χαιρομαι να βλεπω συλλογες απο την εποχη που τα κινητά ηταν απλα τηλέφωνα,ξεχωριστα και μοναδικά!Αυτη ειναι η δικια μου συλλογη so far.. :)

**τρελό respect στην συλλογη του φιλου zografos!

http://img35.imageshack.us/img35/4485/classics2.jpghttp://img201.imageshack.us/img201/1209/classics1.jpg

Edited by alex_n80

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Καλός είσαι και του λόγου σου:p

Μπράβο ρε παίδες, έχετε ωραίες συλλογές. Εγώ έχω αρχίασει λίγο να ξενερώνω και τσιγγουνεύομαι να δίνω λεφτά για παλιά κινητά. Σκέφτομαι ότι σε λίγο, μπορεί να μην έχουμε να φάμε, είναι ώρα για κινητά? Και μάλιστα παλιά?:worry:

Μετά, το ξανασκέφτομαι όμως και λέω.....ναι, είναι ώρα:lol:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε 'ολους τους φίλους/ες,χαιρομαι να βλεπω συλλογες απο την εποχη που τα κινητά ηταν απλα τηλέφωνα,ξεχωριστα και μοναδικά!Αυτη ειναι η δικια μου συλλογη so far.. :)

**τρελό respect στην συλλογη του φιλου zografos!

http://img35.imageshack.us/img35/4485/classics2.jpghttp://img201.imageshack.us/img201/1209/classics1.jpg

 

Ενυπωσιακότατη και καθόλου μα καθόλου φτωχή !!!!! Βλέπω εξαιρετικές συσκευές μέσα ...

Αν υπάρχει και τίποτα προς ανταλλαγή, περιμένω PM ;)

-----------------

Σ.Ζωγράφος

Link to comment
Share on other sites

παντως σας βρήκα λυση σε περιπτωση που σας πιασει η κρίση

:lol::lol::lol:

Περα απ την πλακα αυτο με τον χρυσο ισχυει? αν ναι εχετε πλουτισει:p

 

Υ.Γ. Προς αποφυγή παρεξηγήσεων χαβαλέ κανω :-)

Edited by boombastic
ΙΦ ΓΙΟΥ ΑΡ ΓΚΡΙΚ, ΠΛΙΖ ΡΑΪΤ ΙΝ ΓΚΡΙΚ ΕΝΤ ΜΠΙ ΠΡΑΟΥΝΤ ΟΦ ΓΙΟΡ ΛΑΝΓΚΟΥΪΤΖ. ΓΟΥΕΝ ΓΙΟΥ ΡΑΙΤ ΙΝ ΓΚΡΙΚΛΙΣ, ΙΤ ΛΟΥΚΣ ΔΑΤ ΣΤΙΟΥΠΙΤ. ΘΕΝΚΙΟΥ :)
Link to comment
Share on other sites

μεγαλος εισαι φιλε:D

κανενας δεν εχει εδω τοσα κινητα..το πολυ 10 πιστευω:p

θα γινουν και αλλες συνεντευξεις?

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...