Jump to content

Samsung Galaxy S Advance (I9070)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά, προσπαθώ να κατεβάσω από το Play Store τον Chrome και δεν με αφήνει. Μου γράφει "Your device isn't compatible with this version". Πώς γίνεται αυτό; Έχω εγκατεστημένο τον firefox αλλά θέλω να βάλω τον chrome για το flash.

 

Καμιά βοήθεια;

 

Αν εισαι με gingerbread Ο chrome δυστηχως δεν γινεται να εγκατασταθει.Η αναβαθμιζεις το τηλεφωνο σε jelly bean η περνας αλλον browser.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δόθηκε η επίσημη jelly bean στην Κίνα με build date 11/4

 

ΟΛΕ!!! Οπότε μέχρι τα Χριστούγεννα μπορεί και να έχει έρθει κι εδώ....

Link to comment
Share on other sites

Δόθηκε η επίσημη jelly bean στην Κίνα με build date 11/4

 

Ξέρουμε το baseband? Δηλαδή της σέρβικης είναι I9070XXLQB.. της κινέζικης λογικά θα είναι I9070XX***. Για να δούμε μήπως είναι καλύτερη από τη σέρβικη και αξίζει να την περάσουμε από πάνω..

Link to comment
Share on other sites

Ξέρουμε το baseband? Δηλαδή της σέρβικης είναι I9070XXLQB.. της κινέζικης λογικά θα είναι I9070XX***. Για να δούμε μήπως είναι καλύτερη από τη σέρβικη και αξίζει να την περάσουμε από πάνω..

 

http://live.samsung-updates.com/index.php?device=GT-I9070

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

το ξέρω ότι μπορεί να έχει ερωτηθεί ξανά αλλά επειδή είναι 143 σελίδες φορουμ και δύσκολο να ψάξεις.

Κανένας οδηγός για root και σέρβικη για εμάς τους αδαείς σε android που ότι πήραμε το τηλεφωνάκι υπάρχει;

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδια! εχω μια ερωτηση....ενω εχω ανοιχτο το ιντερνετ κανονικα και εχω επιλέξει να γίνεται αυτοματη ενημερωση ωρας και ημεπομηνιας δεν γινεται:/..εχετε καμια ιδεα γιατι γινεται αυτο???
Link to comment
Share on other sites

μπορεί να χει απαντηθεί και πρωτύτερα (είναι και θέμα android απλώς επειδή είμαι με την μαμα rom . όταν χτυπάει το τηλέφωνο αυτή την κλιμακωτή αύξηση στην ένταση (που διαρκεί λίγο -η κλιμάκωση- αλλά με χαλάει) που μπορώ να το αλλάξω ? (δηλαδή να χτυπάει από την πρώτη νότα σε σταθερή ένταση εκεί που του έχεις ορίσει) στο νόκια γίνεται από ρύθμιση , εδώ ?
Link to comment
Share on other sites

μην βαλετε το κινεζικο firmware προς το παρον.. γιατι πολλοι το εχουν "τουβλιασει"

Σοβαρά? Καλά που το είπες γιατί το έψηνα άγρια.

Edited by petran_7
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

το ξέρω ότι μπορεί να έχει ερωτηθεί ξανά αλλά επειδή είναι 143 σελίδες φορουμ και δύσκολο να ψάξεις.

Κανένας οδηγός για root και σέρβικη για εμάς τους αδαείς σε android που ότι πήραμε το τηλεφωνάκι υπάρχει;

 

Για root εδώ:http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2087424&highlight=root+for+xxlqb

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους,

 

μπορεί κάποιος να μας πει αν η σέρβικη rom είναι καλύτερη από την τελευταία ρώσικη και αν αξίζει να την βάλουμε. Έχω εγκαταστήσει την ρώσικη 4.1.2 και κατά καιρούς τρώει κάτι κολλήματα το κινητό. Θα δω βελτίωση αν εγκαταστήσω την σερβική;

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους γιατί μας τα είχαν κάνει τουμπανα οι Ινδοί σε όλα τα φόρουμ :ρ
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους γιατί μας τα είχαν κάνει τουμπανα οι Ινδοί σε όλα τα φόρουμ :ρ

 

http://samsung-updates.com/device/?id=GT-I9070

Link to comment
Share on other sites

Ποια είναι η καλύτερη jelly bean να βάλει κάποιος; ρώσικη,σέρβικη; Θέλω να τρέχει απροβλημάτιστα και με όσο το δυνατόν λιγότερα bugs.
Link to comment
Share on other sites

Ποια είναι η καλύτερη jelly bean να βάλει κάποιος; ρώσικη,σέρβικη; Θέλω να τρέχει απροβλημάτιστα και με όσο το δυνατόν λιγότερα bugs.

 

Εγώ έχω τη σέρβικη και δουλεύει μια χαρά. Βέβαια δεν το πολυταλαιπωρώ, αλλά κολλήματα ελάχιστα και στιγμιαία.

Link to comment
Share on other sites

Ποια είναι η καλύτερη jelly bean να βάλει κάποιος; ρώσικη,σέρβικη; Θέλω να τρέχει απροβλημάτιστα και με όσο το δυνατόν λιγότερα bugs.

 

Την Ινδική γιατί την απορρίπτεις έτσι??? ;)

 

Αντε και αυτήν μέσα + την κινέζικη.

Link to comment
Share on other sites

Βασικά όλες ίδιες είναι λογικά, απλά με μικροδιαφορές έπειτα από δοκιμές με τους παρόχους κάθε χώρας...
Link to comment
Share on other sites

Πρός ενημέρωση,από σημερινή επίσκεψη στα public Περιστερίου,ειδα οτι το Advance το έχει ακόμα σε προσφορά 169 ευρω ,και μάλιστα αρκετά κομμάτια.
Link to comment
Share on other sites

Αν και εχω αγορασει απο Ελλαδα να υποθεσω μιας και ειμαι τσεχια αυτο το update θα μου ερθει?

Με λιγα λογια αν παω πχ Σερβια θα παρω το σερβικο update? :|

Member since : Σεπ. 2003 :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Όχι, αυτό καθορίζεται από το csc της συσκευής και όχι από την χώρα που είσαι...
http://arcadia.ceid.upatras.gr/arkadia/thumbs/places/agiorgit/agiorg5p.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S Advance (I9070)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...