Jump to content

Samsung Galaxy Y Duos (S6102)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εδώ και 3-4 μέρες παρέλαβα το νέο μου Samsung Galaxy Y Duos (S6102), νέος με την Android και ομολογώ πως με εντυπωσίασαν τα "καλούδια" και οι δυνατότητες που μου δίνονται.

α) Έχω και ΄γω το πρόβλημα με την απενεργοποίηση (δεν την διαβάζει) την κάρτα SD ... Το κλείνω και το ξανανοίξω ... μπορούμε να κάνουμε κάτι άλλο ??? ... και

β) Το μεγάλο μου ΖΟΡΙ ... προσπαθώ να μεταφέρω τις επαφές μου από το προηγούμενο κινητό μου NOKIA E52 στο Samsung και ΔΕΝ τα καταφέρνω με ΤΙΠΟΤΑ !!! παρακαλώ την βοήθειά σας ... έχω περίπου 800 επαφές και χρειάζομαι βοήθεια.:wacko:

 

Για τις επαφές τι εννοείς δεν τα καταφερνεις με τίποτα;

Υπάρχουν στο google τόσοι τρόποι.

Τι δοκίμασες και δεν δούλεψε;

Εγώ από ένα Ν95 μια χαρά τις πέρασα στο 6102 κάνοντας τες πρώτα csv και μετά απλά import.

ONEPLUS 12 16/512gb: rooted

Blackview Tab 11 tablet 8/128gb

Amazon Fire stick 4k max

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 920
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...

ΕΧΩ ΤΟ Samsung Galaxy Y Duos (S6102) ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ...ΑΛΛΑ ΜΕ ΕΝΑ ΤΡΟΜΕΡΟ ΠΑΡΑΠΟΝΟ..

Η ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΔΕΝ ΒΓΑΖΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΥΤΕ ΜΕΡΑ...ΦΥΣΙΚΑ ΧΩΡΙΣ GPS, 3G, WIFI..

TO ΠΗΓΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΑΛΛΗ ΜΠΑΤΑΡΙΑ..ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ...

ΕΣΑΣ ΠΟΣΟ ΚΡΑΤΑ Η ΜΠΑΤΑΡΙΑ;

ΑΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ROOT ΧΑΝΩ ΤΗΝ ΕΓΓΥΗΣΗ; ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΕΠΑΝΑΦΕΡΩ; ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΕΙ ΠΕΤΥΧΕΙ..

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΦΤΑΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΑΤΑΡΙΑ;

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΕΠΑΦΩΝ, ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ..ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟ KIES.

ΕΛΠΙΖΩ ΣΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ..

 

:!: Από Ομάδα Διαχείρισης

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις και απαγορεύεται από τους Ο.Π.Χ.

Edited by sakiss
Link to comment
Share on other sites

Για τις επαφές τι εννοείς δεν τα καταφερνεις με τίποτα;

Υπάρχουν στο google τόσοι τρόποι.

Τι δοκίμασες και δεν δούλεψε;

Εγώ από ένα Ν95 μια χαρά τις πέρασα στο 6102 κάνοντας τες πρώτα και μετά απλά import.

 

Έκανα csv από το outlook (εκεί κατάφερα να τις περάσω) ... από το kies μου λέει "wrong csv file" :( πήγα να το περάσω στο gmail και από το csv αρχείο διαβάζει μόνο τα ονόματα και τίποτα άλλο !

Τι κάνω ???

Link to comment
Share on other sites

Από το gmail σίγουρα πέρασαν απλά μετά τις έσβησα απο τισ επαφές του gmail. Όσο για το kis, με το που το βρήκε τις πέρασα. Μπαταρια πόσο κρατά σε σένα φίλε μου;

 

Παιδία πόσο κρατά η μπαταρία σας και πόση ώρα κάνει να φορτίσει;

 

:!: Από Ομάδα Διαχείρισης

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματος.

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

Το έχω 4-5 μέρες με λίγη χρήση ... 2 μέρες ... οχι παραπάνω

Ίσως χρειάζεται 3-4 φορτίσεις για να λειτουργεί καλά η μπαταρία

Link to comment
Share on other sites

Πως αλλαζω τον ηχο των ειδοποιησεων του συστηματος?

Δηλαδη χαμηλη μπαταρια , ανοιγμα κλεισιμο ΒΤ , κ.λ.π.

Δεν μπορω να το βρω.

Αλλαζει μαζι με τον ηχο των μυνηματων?

Ρυθμίσεις-Ήχος-Ήχος κλήσης-Ήχος κλήσης ειδοποιήσεων

 

Για τα μηνύματα, μπαίνεις στα μηνύματα και πατάς το κουμπί αριστερά με τις δύο οριζόντιες γραμμές, πατάς ρυθμίσεις και μετά ρυθμίσεις ειδοποίησης...

Ανδρεα , μηπως κανεις καποιο λαθος?

Αυτη η ρυθμιση ειναι για τα μυνηματα.

Εξαλλου , σου δινει και τις sim απο επανω για διαφορετικους ηχους σε καθε sim.

Το δοκίμασα μόλις τώρα. Όταν αλλάζω τον ήχο αυτόν στην sim 1, αλλάζει και ο ήχος ειδοποίησης όταν ανοίγω το BT. Δοκίμασέ το και εσύ να δεις εάν είναι όντως έτσι...

Σου αλλαζει και τον ηχο των μυνηματων sms μαζι ομως?

Δε το ξέρω αυτό να σου πω την αλήθεια. Πιθανόν... Θα πρέπει να το τσεκάρω...
ΕΜ!! Αυτο ειναι το θεμα μας.

Γιατι εμενα μου αρεσει για παραδειγμα το σφυριγμα , για ηχο μυνηματος , αλλα δεν τον θελω αυτον τον ηχο , για χαμηλη μπαταρια ας πουμε , γιατι οποτε πεφτει η μπαταρια , η ανοιγω/κλεινω το ΒΤ , νομιζω οτι μου εστειλαν μυνημα.

Αμα δεν υπαρχει ξεχωριστη ρυθμιση , ειναι χαζομαρα της Samsung.

Νομίζω βρήκα από που αλλάζει μόνο ο ήχος του μηνύματος. Πας ΜΗΝΥΜΑΤΑ/ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ/ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗΣ/ΕΠΙΛΟΓΗ ΗΧΟΥ ΚΛΗΣΗΣ. Εκεί μπορείς να ρυθμίσεις τον ήχο ειδοποίησης και για τις δύο γραμμές ξεχωριστά...

Edited by AndreasQTEK
Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...

ΕΧΩ ΤΟ Samsung Galaxy Y Duos (S6102) ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ...ΑΛΛΑ ΜΕ ΕΝΑ ΤΡΟΜΕΡΟ ΠΑΡΑΠΟΝΟ..

Η ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΔΕΝ ΒΓΑΖΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΥΤΕ ΜΕΡΑ...ΦΥΣΙΚΑ ΧΩΡΙΣ GPS, 3G, WIFI..

TO ΠΗΓΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΑΛΛΗ ΜΠΑΤΑΡΙΑ..ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ...

ΕΣΑΣ ΠΟΣΟ ΚΡΑΤΑ Η ΜΠΑΤΑΡΙΑ;

ΑΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ROOT ΧΑΝΩ ΤΗΝ ΕΓΓΥΗΣΗ; ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΕΠΑΝΑΦΕΡΩ; ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΕΙ ΠΕΤΥΧΕΙ..

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΦΤΑΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΑΤΑΡΙΑ;

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΕΠΑΦΩΝ, ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ..ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟ KIES.

ΕΛΠΙΖΩ ΣΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ..

 

:!: Από Ομάδα Διαχείρισης

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις και απαγορεύεται από τους Ο.Π.Χ.

 

Σίγουρα χωρίς GPS, 3G, WIFI λιγότερο από μέρα είναι θέμα. Εξαρτάται και από την χρήση που κάνεις. Δες από τις ρυθμίσεις εκεί που λέει μπαταρία που πάει η ενέργεια. Πόση ώρα χρησιμοποιείς οθόνη κτλ και πες. Εγώ στην θέση σου θα έκανα μια επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και αν το πρόβλημα συνεχιζόταν θα πήγαινα στο σέρβις. Μήπως έχεις περασμένο μέσα το link2sd;

 

Έκανα csv από το outlook (εκεί κατάφερα να τις περάσω) ... από το kies μου λέει "wrong csv file" :( πήγα να το περάσω στο gmail και από το csv αρχείο διαβάζει μόνο τα ονόματα και τίποτα άλλο !

Τι κάνω ???

 

Σύνδεσε το κινητό με το Pc άνοιξε το KIES. Στο παράθυρο του KIES πάτα πάνω στο εικονίδιο του κινητού σου θα σου βγάλει κάποιες επιλογές. Πήγαινε στην καρτέλα συγχρονισμός τίκαρε το Συγχρονισμός επαφών και επέλεξε το Outlook. Πάτα πάνω αριστερά που λέει συγχρονισμός και άραξε μέχρι να τις περάσει.

Edited by DeathAngel

Όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

Έκανα root και είχα διαβάσει οτι χρειάζεται το link2sd. Βέβαια έιχα δει παράπονα για αυτό, τελικά χρειάζεται το link2sd; έχετε να προτείνεται κάποιο άλλο;
Link to comment
Share on other sites

Έκανα root και είχα διαβάσει οτι χρειάζεται το link2sd. Βέβαια έιχα δει παράπονα για αυτό, τελικά χρειάζεται το link2sd; έχετε να προτείνεται κάποιο άλλο;

 

Έχεις καταλάβει πού χρησιμευει αυτό το πρόγραμμα;

Είναι για να μεταφέρεις διάφορες εφαρμογές από την κυρίως μνήμη στην κάρτα μνήμης. Δεν υπάρχει πάντως άλλο που να κάνει την δουλειά τόσο καλά.

ONEPLUS 12 16/512gb: rooted

Blackview Tab 11 tablet 8/128gb

Amazon Fire stick 4k max

Link to comment
Share on other sites

'Εχω καταλάβει,το θέμα είναι οτι με το που το έβγαλα η μπαταρία δεν έχει κανένα πρόβλημα, αξίζει να το κρατήσω πάνω; Υπάρχει κάποια εναλλακτική λύση; Edited by babarou
Link to comment
Share on other sites

'Εχω καταλάβει,το θέμα είναι οτι με το που το έβγαλα η μπαταρία δεν έχει κανένα πρόβλημα, αξίζει να το κρατήσω πάνω; Υπάρχει κάποια εναλλακτική λύση;

 

Επιβεβαιώνω κι εγώ το bag το έπαθα κι εγώ και το έβγαλα. Δεν υπάρχει κάτι να δουλεύει τόσο καλά όσο το link2sd

Όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

Σύνδεσε το κινητό με το Pc άνοιξε το KIES. Στο παράθυρο του KIES πάτα πάνω στο εικονίδιο του κινητού σου θα σου βγάλει κάποιες επιλογές. Πήγαινε στην καρτέλα συγχρονισμός τίκαρε το Συγχρονισμός επαφών και επέλεξε το Outlook. Πάτα πάνω αριστερά που λέει συγχρονισμός και άραξε μέχρι να τις περάσει.

 

Αδύνατο !!! Δείχνει ότι κάνει συγχρονισμό (για 2-3 δευτερόλεπτα) ... και δεν περνάει καμιά επαφή KIES-1.jpg

http://imageshack.us/photo/my-images/407/kies1.jpg/

Δοκίμασα να κατασκευάσω .csv αρχείο από το ΝΟΚΙΑ Ε52 (pc suite) αλλά πάλι τίποτα :(

http://imageshack.us/photo/my-images/411/kies2.jpg/

Πνίγομαι !!! SOS !!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γεια σας.

 

Μώλις αγόρασα και γω το συγκεκριμένο κινητό και γενικά είμα αρκετα ευχαριστημένος. Μου έχει λύσει τα χέρια απο κει που κουβάλαγα 2 μπακατέλες.

Ήθελα να κάνω μια ερωτηση που αφορά στο data traffic. Απ'οτι έχω διαβάσει για το συγκεκριμένο κινητό μονο η sim 1 επιτρέπει πρόσβαση σε δίκτυο 3G ενω η sim 2 περιορίζεται σε GPRS/Edge. Έχω ρυθμίσει το κινητό να δέχεται data απο τη sim 2 που ειναι whats'up ( η sim 1 ειναι vodafone cu). Από τις ρυθμίσεις-δικτυα κινητης τηλεφωνίας επιλέγω ενεργοποίηση δικτύου δεδομένων στη sim 2 όμως δεν συνδέεται με τιποτα στο ιντερνετ ( το χαρακτηριστικο συμβολο κινησης δεδομένων δεν εμφανιζεται στo status bar επάνω). Έχω περάσει όλες τις ρυθμίσεις APN της Cosmote αλλά τίποτα.

Όταν ρυθμίζω τη συσκευη να δεχεται data απο τη sim 1 (Vodafone) όλα δουλεύουν μια χαρα. Και το συμβολο εμφανιζεται επάνω και μπαινω στο νετ κανονικα. Να σημειώσω επισης οτι τη sim 1 την εχω 3G ενω τη 2 2G. Νομιζω οτι δεν παιζει κανενα ρολο ομως αφου θα επρεπε μεσω της sim 2 να συνδεεται εστω σε ΕDGE/GPRS. Όποιος μπορει να με βοηθησει θα ημουν υποχρεωμένος.

 

Ευχαριστω εκ των προτερων για το χρόνο σας,

 

Καλο βραδι

Edited by chm056
Link to comment
Share on other sites

Αδύνατο !!! Δείχνει ότι κάνει συγχρονισμό (για 2-3 δευτερόλεπτα) ... και δεν περνάει καμιά επαφή KIES-1.jpg

http://imageshack.us/photo/my-images/407/kies1.jpg/

Δοκίμασα να κατασκευάσω .csv αρχείο από το ΝΟΚΙΑ Ε52 (pc suite) αλλά πάλι τίποτα :(

http://imageshack.us/photo/my-images/411/kies2.jpg/

Πνίγομαι !!! SOS !!!

Στο Nokia αν επιλέξεις Export στα Cotacts στην SD, δεν στις περνάει σε csv?

ONEPLUS 12 16/512gb: rooted

Blackview Tab 11 tablet 8/128gb

Amazon Fire stick 4k max

Link to comment
Share on other sites

Αδύνατο !!! Δείχνει ότι κάνει συγχρονισμό (για 2-3 δευτερόλεπτα) ... και δεν περνάει καμιά επαφή KIES-1.jpg

http://imageshack.us/photo/my-images/407/kies1.jpg/

Δοκίμασα να κατασκευάσω .csv αρχείο από το ΝΟΚΙΑ Ε52 (pc suite) αλλά πάλι τίποτα :(

http://imageshack.us/photo/my-images/411/kies2.jpg/

Πνίγομαι !!! SOS !!!

 

Περίεργο μου φαίνεται αυτό που λες γιατί την ώρα που στα έγραφα το δοκίμαζα ταυτόχρονα στο δικό μου και δούλεψε μια χαρά τσέκαρε όλες τις επιλογές κάτι έχεις κάνει λάθος, τέλος αν δεν καταφέρεις να βρεις άκρη υπάρχει και η λύση Γερμανός τα πας και τα δύο στο τα περνάνε από το ένα στο άλλο και τελειώνεις.

Όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

Πήγα στο Γερμανό ... παιδεύτηκε το παλικάρι μισή ώρα και ... αλλά τίποτα ... το Samsung μας δεν το εμπορεύεται και δεν μπορούσε να κάνει μεταφορά ...

Ευχαριστώ πάντως για την βοήθεια ... το μόνο που μπορώ να κάνω είναι μια - μια με bluetouth :\ ... Κατά τα άλλα το κινητό πολύ καλό !!! και το viber με έσωσε ;)

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κ εγώ κάτι? Όταν ψάχνω ανάμεσα στα μηνύματα και δεν κάνω προσεκτικά το ρολάρισμα, κάνει κλήση σ' αυτόν τον τυχαίο που ακούμπησε το δάχτυλο για να κατεβούν τα υπόλοιπα μηνύματα. Η βλακεία είναι ότι το κάνει αυτόματα, παρόλο που έχω viber και skype (ενώ από τις επαφές ή τις πρόσφατες κλήσεις όταν ζητήσω κλήση μου βάζει την επιλογή και με φρενάρει αν έγινε κατά λάθος). Υπάρχει ρύθμιση γι' αυτό? Έχει τύχει να κάνω μεταμεσονύκτιες αναπάντητες σε άσχετους πολλάκις...
Link to comment
Share on other sites

greek 30..μήπως δεν έχεις βάλει σώστα το κιες; και εγώ στην αρχή πάλεψα αλλά τελικά το βάλα. Μήπως ξέρει κανείς πώς μπορεί να βγει η δόνηση και να χτυπά μόνο στισ κλήσεις; γιατί έμενα μου δονάει και στισ εφαρμογές;
Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κανείς πώς μπορεί να βγει η δόνηση και να χτυπά μόνο στισ κλήσεις; γιατί έμενα μου δονάει και στισ εφαρμογές;
Για ποιες εφαρμογές μιλάς; Για τις προ-εγκατεστημένες ή για νέες που εσύ εγκαθιστάς από το market; Πολλές έχουν επιλογή στις ρυθμίσεις τους για τη δόνηση (π.χ. Heytell)
Link to comment
Share on other sites

Έχει κάνει τίποτα κανείς με το Gps που είναι λίγο αργό στο κλείδωμα;

Σκέφτομαι να πειραματιστώ με το αρχείο gps.conf και να δοκιμάσω άλλους servers.

ONEPLUS 12 16/512gb: rooted

Blackview Tab 11 tablet 8/128gb

Amazon Fire stick 4k max

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάνει τίποτα κανείς με το Gps που είναι λίγο αργό στο κλείδωμα;

Σκέφτομαι να πειραματιστώ με το αρχείο gps.conf και να δοκιμάσω άλλους servers.

 

Αυτό είναι θέμα που αφορά την κάθε συσκευή σε γενικές γραμμές πάντως μια καλή λύση είναι το fasterfix

Όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι θέμα που αφορά την κάθε συσκευή σε γενικές γραμμές πάντως μια καλή λύση είναι το fasterfix

 

Δεν καταλαβαίνω το σχόλιο σου.

Εννοείται ότι είναι θέμα της κάθε συσκευής και για αυτό ρωτάω για αυτό το θέμα εδώ και όχι σε κάποιο γενικό για πλοηγους gps θέμα.

Το fasterfix δεν με ενδιαφέρει, γιατί ψάχνω μόνιμη λύση και όχι να ανοίγω ένα επιπλέον πρόγραμμα κάθε φορά.

ONEPLUS 12 16/512gb: rooted

Blackview Tab 11 tablet 8/128gb

Amazon Fire stick 4k max

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια. εχω το κινητο εδω και 3 μηνες περιπου και εχουν παρατηρησει οι συνομιλητες μου οταν μιλαμε οτι μικροφωνιζει η ακουνε αλλες ομιλιες η επαναλαμβανεται η φωνη τους. αυτο το παθαινει απο την αρχη σχεδον και με τις δυο καρτες sim. το εχει παρατηρησει και κανεις αλλος? και αν ναι τι κανατε? θελει service?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμένα.

Θέλω να ρωτήσω τους κατόχους του Galaxy Y Duos αν το ΞΥΠΝΗΤΗΡΙ δουλεύει κανονικά όταν το κινητό είναι κλειστό.

Μπορείς να ρυθμίσεις το ξυπνητήρι το βράδυ, να κλείσεις το τηλέφωνο και το πρωΐ να χτυπήσει κανονικά για να ξυπνήσεις???????

Sorry για την χαζή ίσως ερώτηση αλλά έχω μια διαφωνία, μιας και ακούγονται διάφορα σχετικά με το θέμα αυτό και χρειάζομαι βοήθεια.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Y Duos (S6102)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...