Jump to content

Sony Xperia Sole / Sola


Karthan7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια πως μπορω να σβησω την αρχικη σελιδα που γραφει sony!

 

Και κάτι άλλο οι ενημέρωσεις πως διαγράφονται;

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Όταν μπεις στον browser, θα ανοιξεις τις ρυθμίσεις και θα κατέβεις και λέει για αρχική σελίδα...

Προτίνω να μην χρησιμοποιείς τον browser που έχει μέσα.. Κατέβασε Opera.. Κλάσεις ανώτερος..

Link to comment
Share on other sites

παιδια μου ηρθε η αναβαθμιση αλλα επειδη ειδα τα παραπανω ποστ την αφησα πως την διαγραφουμε? και κατι αλλο χρεονομαι συνεχεια στο ιντερνετ ενω εχω στο σπιτι ασυρματο τι να ριθμισω σορρυ ρε παιδια ανιδεος τελειως!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

και πως το κλεινω ο3g?????:confused:

 

Ρυθμισεις,ασυρματο και δικτυα και ξετικαρεις την κινηση δεδομενων

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρυθμισεις,ασυρματο και δικτυα και ξετικαρεις την κινηση δεδομενων

 

Ωραιος χιλια ευχαριστο ρε φιλε ελπιζω τωρα να ειμαι ενταξει και να μην χρεονομαι:up:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά όταν είναι κλειδωμένο το τηλέφωνο και έρχεται μήνυμα, δεν ανάβει η οθόνη.. Μόνο ήχο κάνει.. Υπάρχει κάπου επιλογή για να ανάβει και η οθόνη? Δεν έχω βρει κάτι...

 

EDIT: Για το backup εφαρμογών που ρωτούσα πιο πάνω βρήκα την λύση.. Για όποιον τον ενδιαφέρει η λύση είναι η εφαρμογή Airdroid.. Συνδέεται ασύρματα το κινητό με τον υπολογιστή..

Edited by AlMag1
Link to comment
Share on other sites

πως το καταφέρνεις όντας στην τσέπη να πατιέται το κουμπί ξεκλειδώματος να μετακινείται στα αριστερά και να πατιέται το play;;;Μήπως έχεις φαντάσματα στην τσέπη σου;;;:p

δεν χρειαζεται να μετακινησεις αριστερα για να ξεκλειδωσει..οταν ειναι κλειδωμενο και κανεις αριστερα στο ρολοι παει στην εφαρμογη της μουσικης..αλλα παραμενει κλειδωμενο..

δοκιμασετο να δεις..

Edited by Pyro13
Link to comment
Share on other sites

τελικα την νεα εκδοση να την βαλουμε? 6.0.Β.3.162 ?

 

Οχι να μην κάνεις αναβάθμιση ;) Λογικά μέσα στο επόμενο 10ήμερο θα βγάλουν νέα έκδοση που διορθώνει το μεγάλο πρόβλημα με το σήμα για όσους αναβάθμισαν στην 6.0.Β.3.162. Ρίξε μια ματιά να δεις τι γίνετε με την 6.0.Β.3.162 http://talk.sonymobile.com/thread/43234

Link to comment
Share on other sites

Οχι να μην κάνεις αναβάθμιση ;) Λογικά μέσα στο επόμενο 10ήμερο θα βγάλουν νέα έκδοση που διορθώνει το μεγάλο πρόβλημα με το σήμα για όσους αναβάθμισαν στην 6.0.Β.3.162. Ρίξε μια ματιά να δεις τι γίνετε με την 6.0.Β.3.162 http://talk.sonymobile.com/thread/43234

Εγω ειχα προβλημα με το σημα μετα την αναβαθμηση αλλα εκανα μια επιδιορθωση και ολα ειναι κομπλε

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειχα προβλημα με το σημα μετα την αναβαθμηση αλλα εκανα μια επιδιορθωση και ολα ειναι κομπλε

 

Εκανες επιδιόρθωση με το SEUS ?

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω. Σε πόση ώρα φορτίζει;;

 

δεν έχω προσέξει, κανα 5ωρο ? θα δω την επόμενη απλά ο δικός μου λέει EP800 και αυτός που έχει η SONY EP851 άρα μάλλον δεν είναι

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειχα προβλημα με το σημα μετα την αναβαθμηση αλλα εκανα μια επιδιορθωση και ολα ειναι κομπλε

 

δηλαδη τι εκανες?

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη τι εκανες?

 

Εκανα με το sony ericsson update επιδιορθωση και ολα πανε ρολοι τωρα.Δεν θυμαμε ονοματα αλλα για να σας βοηθησω ηταν το πρασινο και ελεγε Sony ericsson οχι το μπλε που λεει σκετο SONY απλα χαθηκαν οι επαφες και οι εφαρμογες (δεν με πηραξε καθολου αφου την μιση μερα δεν ειχα σημα)Θα σας πω αυριο σιγουρα το ονομα γιατι τωρα δεν εχω το λαπτοπ.Kατι αλλο...μολις το εβαλα στο usb σαν να 'Ηξερε' οτι ειχα προβλημα και μου πεταξε το μηνυμα για επιδιορθωση και την εκανα...To διαβασα σε ενα ξενο site και ελεγε οτι ετσι διορθωνεται το προβλημα

Edited by darkstan7
Link to comment
Share on other sites

To ότι είναι Android. Έτσι είναι σχεδιασμένο το λειτουργικό. Μόνο στην λειτουργία πτήσης χτυπάει το ξυπνητήρι (κι όταν φυσικά είναι σε πλήρη λειτουργία)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Sole / Sola

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...