Jump to content

Sony Xperia Sole / Sola


Karthan7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο πλαισιο πατρας εχουν το red

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Στο πλαισιο πατρας εχουν το red

 

απλα ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ σε κοκκινο. Αλλα....κατσε....το κοκκινο δεν εισαγεται επισημα στην Ελλαδα αποσο ξερω...Λαμογια μου μυριζει...:shifty:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η ιστορια με το κοκκινο εχει ως εξης: Στην αρχη ειχε τιμη 289 ευρω (ενω το ασπρο/μαυρο 246 περιπου) και το ειχαν με ονομασια Sola (οχι Sole που εχει ερθει Ελλαδα). Οποτε εκανε μπαμ οτι ηταν παραεισαγωγης.

 

Τωρα προφανως ηρθε και επισημα το κοκκινο χρωμα, για αυτο ονομασια και τιμη ειναι ιδια με το ασπρο/μαυρο.

 

Προσωπικη εκτιμηση τα παραπανω.

Link to comment
Share on other sites

απλα ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ σε κοκκινο. Αλλα....κατσε....το κοκκινο δεν εισαγεται επισημα στην Ελλαδα αποσο ξερω...Λαμογια μου μυριζει...:shifty:

Αυτο ξερω και εγω και αυτο μου ειχαν πει σε σερβις της sony, τωρα αν αλλαξε κατι και το φερνουν επισημα δεν ξερω. Παντος με την αποδειξη απο πλαισιο δεν νομιζω να κανουν γκρινια στα σερβις.

Προσωπικη αποψη Το κοκκινο ειναι κουκλι :love: :O

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Η ιστορια με το κοκκινο εχει ως εξης: Στην αρχη ειχε τιμη 289 ευρω (ενω το ασπρο/μαυρο 246 περιπου) και το ειχαν με ονομασια Sola (οχι Sole που εχει ερθει Ελλαδα). Οποτε εκανε μπαμ οτι ηταν παραεισαγωγης.

 

Τωρα προφανως ηρθε και επισημα το κοκκινο χρωμα, για αυτο ονομασια και τιμη ειναι ιδια με το ασπρο/μαυρο.

 

Προσωπικη εκτιμηση τα παραπανω.

 

Kαλα αλλα αν πατε και παρετε το κινητο σε κοκκινο απο το πλαισιο ριξτε μια ματια στο κουτι εκτος απο τα πλαινα που θα πρεπει να γραφει el, πιθανον να το αναφερει σαν sola.

 

Αυτο ξερω και εγω και αυτο μου ειχαν πει σε σερβις της sony, τωρα αν αλλαξε κατι και το φερνουν επισημα δεν ξερω. Παντος με την αποδειξη απο πλαισιο δεν νομιζω να κανουν γκρινια στα σερβις.

Προσωπικη αποψη Το κοκκινο ειναι κουκλι :love: :O

 

Φιλε μου μυριζομαι λαμογια οχι επειδη δεν γινεται να εφεραν επισημα το κοκκινο στην Ελλαδα. αλλα επειδη υπαρχουν ιστορικα στο Πλαισιο με παραεισαγωμενα κινητα τα οποια πουλουσαν σαν ελληνικα και φυσικα στην τιμη των ελληνικων!

Προσοχη λοιπον!

Συμφωνω απειρα. 3 φορες πιο ομορφο απο το μαυρο και 2 απο το ασπρο. :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η ιστορια με το κοκκινο εχει ως εξης: Στην αρχη ειχε τιμη 289 ευρω (ενω το ασπρο/μαυρο 246 περιπου) και το ειχαν με ονομασια Sola (οχι Sole που εχει ερθει Ελλαδα). Οποτε εκανε μπαμ οτι ηταν παραεισαγωγης.

 

αφού υπάρχει το sole κανονικά στην Ελλάδα στο service δεν νομίζω να πούνε "δεν στο φτιάχνω γιατί είναι κόκκινο" ...

 

Πρόσεξε τι λεει ο φίλος παρπάνω. Είχε ονομασία Sola. Στην Ελλάδα κυκλοφορεί ως Sole. Οπότε αν δεν σου πουν ότι δεν στο φτιάχνω επειδή είναι κόκκινο άνετα μπορούν να σου πουν ότι το συγκεκριμένο κινητό (το Sola δηλαδή) δεν εισάγεται στην Ελλάδα οπότε δεν έχεις εγγύηση!!!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Πρόσεξε τι λεει ο φίλος παρπάνω. Είχε ονομασία Sola. Στην Ελλάδα κυκλοφορεί ως Sole. Οπότε αν δεν σου πουν ότι δεν στο φτιάχνω επειδή είναι κόκκινο άνετα μπορούν να σου πουν ότι το συγκεκριμένο κινητό (το Sola δηλαδή) δεν εισάγεται στην Ελλάδα οπότε δεν έχεις εγγύηση!!!

 

Bεβαια αν τους πας αποδειξουλα πλαισιο δεν νομιζω να σου πουνε μα μου σου του.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγώ παιδιά που είχα αγοράσει παρα εισαγωγής το σολάκι μας , έβγαλε ένα πρόβλημα στην οθόνη , το πήγα κανονικά στην αντιπροσωπεία και μάλιστα μου το αλλάξανε με καινούργια συσκευή....

 

Όσο λιγότερη φωτεινότητα τόσο καλύτερα για την μπαταρία. Βγάλε τα συμπεράσματά σου για τον συνδυασμό που πρέπει να εφαρμόσεις. :)

 

θξ , το ξέρω απλά μου φαίνεται περίεργο που όταν έχω την φωτεινότητα στο μηδέν και αυτόματη φωτεινότητα είναι πιο σκούρο από όταν δεν έχω αυτόματη φωτεινότητα...γενικά η ερώτηση μου είναι αν συμφέρει για την μπαταρία η αυτόματη φωτεινότητα η αν είναι καλύτερα να μένει σε ένα χαμηλό επίπεδο συνεχεια

HTC Touch Diamond 2 ----> LG Optimus G ----> Redmi Note 3 PRO ----> Xiaomi Mi Mix 2  ----> Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα Xperia Sole. Θέλω να επαναφέρω μια ηχογράφηση που έκανα και την έχω σβήσει. Το κινητό ΔΕΝ έχει SD. Βρήκα κάποια προγράμματα για επαναφορά δεδομένων, αλλά όλα μπορούν να επαναφέρουν δεδομένα μόνο από SD. Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που να με καλύπτει?

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Bεβαια αν τους πας αποδειξουλα πλαισιο δεν νομιζω να σου πουνε μα μου σου του.

Ας τους πας απόδειξη κι από το Βατικανό! Αν δεν εισάγεται επίσημα δεν έχει εγγύηση!

 

@asxeto4

Ποια προγράμματα έχεις χρησιμοποιήσει;

Edited by zxr
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Απορια. Δεν υποτιθεται οτι οι εγγυησεις που εχουμε ειναι ευρωπαικες? Και στην Ολλανδια πχ να ειμαι δε θα πρεπε να το φτιαξουν, αν ειναι αγορασμενο εντος ΕΕ (οσο ειμαστε μεσα..)..??

 

Μη βαρατε, ειναι λιγο rookie ερωτηση σχετικα με το θεμα..

Link to comment
Share on other sites

Απορια. Δεν υποτιθεται οτι οι εγγυησεις που εχουμε ειναι ευρωπαικες? Και στην Ολλανδια πχ να ειμαι δε θα πρεπε να το φτιαξουν, αν ειναι αγορασμενο εντος ΕΕ (οσο ειμαστε μεσα..)..??

 

Μη βαρατε, ειναι λιγο rookie ερωτηση σχετικα με το θεμα..

 

Ναι........αν το κινητο που αγορασες εισαγεται επισημα στην Ολλανδια.. αυτο λεει ο zxr.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω απειρα. 3 φορες πιο ομορφο απο το μαυρο και 2 απο το ασπρο. :lol:

 

Φιλε το κοκκινο ειναι ωραιο ναι αλλα στο να το βλεπω σε (καποια) ΟΧΙ ΝΑ ΤΟ ΕΧΩ ΕΓΩ.Το κοκκινο βγενει συνηθως για 'αισθητικα' ατομα ενα σοβαρο ατομο θα το παρει σε μαυρο και ενας 'συνγχρωνος' σοβαρος μπορει να διαλεξει και το ασπρο.Τωρα τα νουμερα περι συγκρισης κρατα τα για την παρτη σου γιατι ο καθενας εχει τα δικα του γουστα!!:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικη αποψη Το κοκκινο ειναι κουκλι :love: :O

 

Συμφωνω απειρα. 3 φορες πιο ομορφο απο το μαυρο και 2 απο το ασπρο. :lol:

 

 

Φιλε το κοκκινο ειναι ωραιο ναι αλλα στο να το βλεπω σε (καποια) ΟΧΙ ΝΑ ΤΟ ΕΧΩ ΕΓΩ.Το κοκκινο βγενει συνηθως για 'αισθητικα' ατομα ενα σοβαρο ατομο θα το παρει σε μαυρο και ενας 'συνγχρωνος' σοβαρος μπορει να διαλεξει και το ασπρο.Τωρα τα νουμερα περι συγκρισης κρατα τα για την παρτη σου γιατι ο καθενας εχει τα δικα του γουστα!!:ninja:

 

Αυτο που καταλαβα ειναι οτι ο konstantinoslp εχει την ιδια αποψη με την δικη μου και η αποψη του ηταν/ειναι προσωπικη και το τι αρεσει στον καθε ενα μας ειναι εντελος υποκειμενικο.

Και εσυ αυτα που γραφεις τα περι αισθητικα - συνγχρωνος - σοβαρος μπορω εγω να σου πω το ιδιο που εγραψες να τα κρατησεις για την παρτη σου γιατι ο καθε ενας εχει τα δικα του γουστα.

Ετσι οπως το γραφεις εσυ εμενα με θεωρεις συνγχρωνο σοβαρο(εχω λευκο τηλεφωνο), γιατ μου βαζεις ταμπελα?

Φιλικα.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα σε ολη την παρεα....Σκεφτομαι να αγορασω και γω το συγκεκριμενο κινητο και θα ηθελα να μου πειτε με 2 λογια την αποψη σας(ποια θετικα και αρνητικα εχει).

Επισης απο προβληματα εχει αναφερθει κατι???

 

Αυτη την στιγμη ειμαι κατοχος ενος optimus 2x και δεν θελω να κανω καμια βιστικη κινηση και να το μετανιωσω καθε βοηθεια δεκτη...

Link to comment
Share on other sites

Θαναση ολα καλα. Δεν νομιζω να προσεβαλα κανεναν με αυτο που ειπα, ουτε να ανεβασα τους τονους. Την προσωπικγ μου αποψη ειπα. Τωρα αν δεν σαρεσει και νομιζεις οτι μονο γκομενες εχουν ασπρα,κοκκινα και αλλα χρωματα....δεκτο.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω απειρα. 3 φορες πιο ομορφο απο το μαυρο και 2 απο το ασπρο. :lol:

 

Φιλε το κοκκινο ειναι ωραιο ναι αλλα στο να το βλεπω σε (καποια) ΟΧΙ ΝΑ ΤΟ ΕΧΩ ΕΓΩ.Το κοκκινο βγενει συνηθως για 'αισθητικα' ατομα ενα σοβαρο ατομο θα το παρει σε μαυρο και ενας 'συνγχρωνος' σοβαρος μπορει να διαλεξει και το ασπρο.Τωρα τα νουμερα περι συγκρισης κρατα τα για την παρτη σου γιατι ο καθενας εχει τα δικα του γουστα!!:ninja:

 

Μιας κι ο καθένας έχει την άποψή του κιι εσύ μπορείς να κρατήσεις την δική σου άποψη για την πάρτη σου:mad::mad::mad:

 

ontopic τώρα:

Θα έπρεπε να είχα ήδη το κινητό αλλά στο smarties δεν το 'χουν φέρει ακόμα σε λευκό και θα πάω σε άλλο μαγαζί γιατί βαρέθηκα να περιμένω.Μακάρι να είναι καλό και χωρίς προβλήματα :happy:

Link to comment
Share on other sites

Θαναση ολα καλα. Δεν νομιζω να προσεβαλα κανεναν με αυτο που ειπα, ουτε να ανεβασα τους τονους. Την προσωπικγ μου αποψη ειπα. Τωρα αν δεν σαρεσει και νομιζεις οτι μονο γκομενες εχουν ασπρα,κοκκινα και αλλα χρωματα....δεκτο.

Δεν το εγραψα για εσενα κωνσταντινε, καταλαβα οτι εγραψες την αποψη σου, τα εβαλα σε παραθεση για να δουμε τι εχει γραφτει.

Για τον darkstan7 εγραψα οτι εγραψα γιατι με το ποστ του εβαλε ''δεδομενες'' ταμπελες στα χρωματα και με πηρε και εμενα η μπαλα. Δεν φτανει μονο αυτο.... αφου εβαλε της ταμπελες στα χρωματα(αισθητικα-συνγχρωνος-σοβαρος) σου την ''ειπε'' ''Τωρα τα νουμερα περι συγκρισης κρατα τα για την παρτη σου γιατι ο καθενας εχει τα δικα του γουστα'' Αυτος γιατι δεν τα κρατησε για την παρτη του?

 

Δεν το τραβαω αλλο, δεν υπαρχει λογος.

Τελος το off-topic απο εμενα.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Δεν το εγραψα για εσενα κωνσταντινε, καταλαβα οτι εγραψες την αποψη σου, τα εβαλα σε παραθεση για να δουμε τι εχει γραφτει.

Για τον darkstan7 εγραψα οτι εγραψα γιατι με το ποστ του εβαλε ''δεδομενες'' ταμπελες στα χρωματα και με πηρε και εμενα η μπαλα. Δεν φτανει μονο αυτο.... αφου εβαλε της ταμπελες στα χρωματα(αισθητικα-συνγχρωνος-σοβαρος) σου την ''ειπε'' ''Τωρα τα νουμερα περι συγκρισης κρατα τα για την παρτη σου γιατι ο καθενας εχει τα δικα του γουστα'' Αυτος γιατι δεν τα κρατησε για την παρτη του?

 

Δεν το τραβαω αλλο, δεν υπαρχει λογος.

Τελος το off-topic απο εμενα.

 

Δες πμ για να μην μας κυνηγαει ο zxr

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

O zxr δεν μπορεί να καταλάβει πως είναι δυνατόν να ανεβαίνουν οι τόνοι και να εκνευρίζεστε χαλώντας το κλίμα για ανούσια πράγματα. Ηρεμία παρακαλώ και επαναφορά στην τάξη.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

αφηστε αυτα βρε παιδια και πειτε μου εσας το πισω καπακι τριζει?

επεισης οταν τα βιντεο ειναι σε φακελο στην εξωτερικη καρτα δεν φαίνονται σε οποιονδηποτε file explorer.οταν ειναι χυμα ειναι ενταξει.γιατι?

Edited by loypis
Link to comment
Share on other sites

αφηστε αυτα βρε παιδια και πειτε μου εσας το πισω καπακι τριζει?

επεισης οταν τα βιντεο ειναι σε φακελο στην εξωτερικη καρτα δεν φαίνονται σε οποιονδηποτε file explorer.οταν ειναι χυμα ειναι ενταξει.γιατι?

 

Εννοείται πως τρίζει ρε φίλε.. Πλαστικό είναι... Όσο για τον explorer κατέβασε τον ES και θα τα βλέπεις μια χαρά...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Sole / Sola

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...