Jump to content

Nokia: Μία διαφορετική ανάλυση της αμφιλεγόμενης πορείας του Stephen Elop


MemphisX
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κανεις λαθος φιλε μου. Οταν τραβαω εγω φωτο με το iphone και την θελει και ο διπλανος, ο σωστος, ο αντρικος διαλογος ειναι ο εξης:

 

- "θελω και εγω αυτη τη φωτο! θα μου την στειλεις;"

- "εχεις iphone;"

- "οχι!"

- " ε τοτε παρε τα @@ μου"

 

Εσύ αφού δεν έχεις iphone (το έχουμε καταλάβει) γιατί σκας και τρολαρεις τόσο δεν μπορώ να καταλάβω..

Είσαι πάνω από 12? Να ξέρουμε να μην σε ζορίζουμε αν είσαι στην εφηβεία.

 

Να προσθέσω πως εκτός από τα συμπεράσματα μας (για το οτι δεν έχεις κανένα smartphone), εσύ ο ίδιος έχεις πει ότι έχεις i4s, μετά είπες οτι τρολαρες και δεν έχεις, μετά ότι είχες i4 αλλα το έδωσες για να μην το χαλάσεις (τέτοια αγάπη?), μετά ότι έχεις μοτορολα με αντροιντ αλλά δεν έχεις ποστ σε κανένα θρεντ που να το αποδεικνύει (έχεις πει μόνο ότι σου έχει βγάλει 1000 προβλήματα) και τώρα λες πάλι οτι έχεις iphone..

 

Νταξ.. Το να είσαι μυθομανής είναι κουσούρι. Αλλά και εδώ στο φόρουμ??! Τα ποστ μένουν. Δεν ξεχνιούντε στην κουβέντα..

 

Είναι η πρώτη φορά που σου απαντάω σοβαρά και δεν γελάω απλά μαζί σου.

Σύνελθε για το καλό σου.

 

- "θελω και εγω αυτη τη φωτο! θα μου την στειλεις;"

- "εχεις iphone;"

- "οχι!"

- " ε τοτε παρε τα @@ μου"

- "ΜΠΑΜ"

- "μαμαααα! Μου έσπασαν τη μυτηηη :cry::cry: "

 

Sent from my Galaxy S using Homing Pigeon

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 153
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

@niko θα απαντήσω σε τετοιο μήνυμα μονο επειδη ρωτας εσυ, για κανενα αλλο λογο δε θα απαντουσα

 

Ειχα iphone 3g, 4 και τωρα εχω motorola defy+ και το χρησιμοποιώ μονο για να παιρνω τηλεφωνα και να στελνω μυνηματα. Εχω ipad2 και απο αυτο μπαινω στο φορουμ και το χρησιμοποιώ συνέχεια, ειναι η αγαπημενη μου συσκευη.

Ειμαι 33 χρονων και μενω στην αθηνα. Μην πιστεύετε αυτα που διαβαζετε στο ιντερνετ τα περισσότερα ειναι ψέμματα (εκτος απο αυτα που γραφω εγω φυσικα)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...