Jump to content

Nokia: Μία διαφορετική ανάλυση της αμφιλεγόμενης πορείας του Stephen Elop


MemphisX
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παλι σε κανενα χρονο θα δουμε? με τι ? με το επομενο update? τα ιδια ακουγαμε και για το mango οτι θα γινει πανικος και τιποτα...αναπηρο πιο ειναι ξερουμε..δεν χρειαζεται να περιμενουμε κατι για να δουμε
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 153
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ολα αυτα που αναφερεις τα κανεις και στο Mango (εκτος του skype που αναμενενουμε σε επομενο Update) με ακομη ομως περισσοτερες δυνατοτητες οπως αμεση προσβαση σε οποιαδηποτε φωτογραφια που καποιος εχει ανεβασει σε fb/twitter κτλ και εντελως ομαλo scrolling

 

 

 

 

το 1% που αναφερεις ειναι αυτα που το 90% των χρηστων χρησιμοποιουν στο κινητο τους

bing search Λογικο ειναι να μην αλλαζει. Και με τις δυνατοτηρες που εχει φυσικα δεν θα το ηθελα. Μερικες δυνατοτητες:

 

Voice: Search without typing using the voice search functionality.

 

Music Search: Find what song is playing by letting you phone "listen" to the music. It not only shows you the name, artist, and album, but even shows you where you can hear or buy it.

 

Bing Vision: You can now use your phone’s camera to look up product information by bringing an object into view. Bing will recognize text and present the option to select words for a search, and instantly return product results if the object has a barcode. Bing Vision can also detect product information from UPC codes, QR Codes and MS Tag as well as cover art for books, CD’s, DVD’Bing Local Scout Goes Hyper Local

(επισης κανει μεταφραση σε κειμενα για ολες τις γλωσσες)

 

Bing Local Scout provides local search results and recommends nearby restaurants, shopping and other activities in an easy to use guide powered by Bing. Whether you’re looking for the best brunch or live music in your area, it's all a tap away. Simply pick a result and you’ll see everything you need to know —where it's located, how to get there, who to call, when it's open, the website, and even ratings and reviews.

 

The results are arranged by:

 

Highlights: Top rated and highly reviewed listings

Eat+Drink: Nearby restaurants

See+Do: Nearby attractions and activities

Shop: Nearby stores

s and video games.

 

 

 

 

Αν θες google search παντως εχει βγαλει η google tile που σε παει στην σελιδα της

οι bing maps δουλευουν σε ελλαδα αλλα ειναι σε greeklish οι οδοι. Σπανια τους χρησιμοποιω. Προτιμω gmaps/nokia drive/nokia maps και το φοβερο navigon

 

ηχους κλησεις μπορεις να βαλεις οτι θες

 

ενδιαφερουσες οι πληροφοριες για το bing.δουλευουν ολα αυτα στο ελλαδισταν;σπανια συμβαινει και θα μου εκανε εντυπωση ειδικα αν εχει και για καταστηματα/εστιατορια.τους ηχους κλησης τους μπερδεψα μαλλον με προγενεστερη του μανγκο εκδοση ή με τα μηλα.απο εκει και περα το νοκια drive ειναι αποκλειστικοτητα της νοκια και οχι κομματι του λειτουργικου(την δουλεια την εκαναν στην φινλανδια,οχι στην αμερικη και μαλιστα το προγραμμα υπαρχει εδω και καιρο για αλλες συσκευες)

Anyone who has never made a mistake has never tried anything new

 

nokia 6610,motorola c261,motorola razr v3i,nokia 5320 xpressmusic,sony ericsson w995,nokia c6-01,sony xperia u,nokia lumia 630 dual

Link to comment
Share on other sites

ενδιαφερουσες οι πληροφοριες για το bing.δουλευουν ολα αυτα στο ελλαδισταν;σπανια συμβαινει και θα μου εκανε εντυπωση ειδικα αν εχει και για καταστηματα/εστιατορια.τους ηχους κλησης τους μπερδεψα μαλλον με προγενεστερη του μανγκο εκδοση ή με τα μηλα.απο εκει και περα το νοκια drive ειναι αποκλειστικοτητα της νοκια και οχι κομματι του λειτουργικου(την δουλεια την εκαναν στην φινλανδια,οχι στην αμερικη και μαλιστα το προγραμμα υπαρχει εδω και καιρο για αλλες συσκευες)

 

ολα δουλευουν εκτος του Bing scout το οποιο ομως με βολεψε οταν ημουν γερμανια και σε κανα 2 μηνες που θα φυγω εξωτερικο θα το χρησιμοποιησω παλι. Οταν θα γινει η πληρη ενσωματωση bing maps με nokia maps θα υποστηριζει λογικα και Ελλαδα μιας και τα τελευταια εχουν δυνατοτητες σε στυλ bing scout

Link to comment
Share on other sites

εμπεριστατωμενη αποψη απο ατομο που δεν εχει ουτε το lumia 800 αλλα και ουτε το n9. moving on...

 

Τι τρολιά ήταν αυτή ???? Ποιος είσαι εσύ που ακυρώνεις και απόψεις ?????

Δυο και δυο reviews από το κάθε κινητό φτάνουν για να καταλάβει ο οποιοσδήποτε πόσα κλειδώματα και ποιες ελλείψεις έχει η κάθε συσκευή, πρέπει να αγοράσει ο οποιοσδήποτε το 800 για να γράψει ένα μήνυμα πριν τον ακυρώσετε εσείς ???? :confused:

 

Που τυχαίνει και να είστε χρήστες του 800 (τι να λέει αυτό άραγε) .. Αν θέλετε να φέρετε αντίλογο σε κάτι να τον φέρετε στην ιδέα και στα λόγια, όχι στο άτομο ...

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

εμένα πάντως με παραξενεύει πως η Microsoft με τόσο ισχυρό R&D αργεί ΤΟΣΟ μα ΤΟΣΟ πολύ στο να δώσει αναβαθμίσεις. Ειδικά του Mango που του έλειπαν βασικά πράγματα έκανε πολλούς μήνες να έρθει και το Apollo με υποστήριξη για dual core θα έρθει Q3/4 του 12 !!

Τhere is nothing more powerful than the human being itself ,

 

Οι φωτογραφικές μου στιγμές --> flickr - instagram :!:

 

Oneplus 5 - 128GB

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε βρε φίλε μου. Εγώ σου είπα ότι πριν αγοράσω τα χρησιμοποίησα και μου φάνηκε το αντίθετο από αυτό που λες.

Επίσης δεν σου κάνει καμία αίσθηση ότι όσοι εισήλθαν για 1η φορά στον χώρο των WP7.5, έχουν όλοι να λένε για την φιλικότητα ίσως και έναντι οποιουδήποτε άλλου λειτουργικού? Αυτό για σένα δεν μετράει. Δηλαδή η άποψη εμάς που είμαστε κάτοχοι δεν είναι τόσο πειστική όσο κάποιων που δεν είναι καν κάτοχοι?

 

Τι κάτοχοι βρε φίλε, ρίξε μια ματιά να δεις κατόχους και θα ντρέπεσαι και εσύ ο ίδιος για την συσκευή σου ...

Όταν άκουγα τα πρώτα λόγια για Windows Phone 7, ναι άκουγα για το πόσο user friendly είναι και μου κίνησε την περιέργεια να πάω να τσεκάρω και εγώ ... Και τι βλέπω ???? Ένα λειτουργικό πιο ανάπηρο και από το iOS της Apple ... Το οποίο ήδη χάνει fans λόγω των κλειδωμάτων του γιατί πλέον το Android έχει ξεπεράσει τον εαυτό του ... Το MeeGo με τα swipes του το θεωρώ περισσότερο φιλικό .. Και το θέμα δεν είναι στο ανοιχτό BT, είναι ότι πλέον είμαστε στο 2011 και η Nokia έχει κάνει πολλά βήματα μπροστά στην τεχνολογία των κινητών, έχει φέρει το NFC, έχει φέρει το USB OTG, πράγματα μαγικά για την Nokia που συγκρίνουν κάποιες άλλες κρυφοπληγές με την Nokia του 2008 ... Από τον Φεβρουάριο το λέω, είναι μεγάλο πισωγύρισμα να φέρνουν τα WP "αντικαθιστώντας" το MeeGo & το Symbian ... Τα Windows Phone βάσει μεριδίου αγοράς είναι νεκρά και ανάπηρα, γιατί όσες εφαρμογές και να βγάλουν πάλι δεν θα ξεπεράσουν τα κλειδώματά τους ...

Edited by kaluas

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Τι τρολιά ήταν αυτή ???? Ποιος είσαι εσύ που ακυρώνεις και απόψεις ?????

Δυο και δυο reviews από το κάθε κινητό φτάνουν για να καταλάβει ο οποιοσδήποτε πόσα κλειδώματα και ποιες ελλείψεις έχει η κάθε συσκευή, πρέπει να αγοράσει ο οποιοσδήποτε το 800 για να γράψει ένα μήνυμα πριν τον ακυρώσετε εσείς ???? :confused:

 

Που τυχαίνει και να είστε χρήστες του 800 (τι να λέει αυτό άραγε) .. Αν θέλετε να φέρετε αντίλογο σε κάτι να τον φέρετε στην ιδέα και στα λόγια, όχι στο άτομο ...

 

αστο μωρε τωρα...

με τον Bahamut ειμαστε μονιμως κοντρα :p

φαση εχει βασικα

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

εμένα πάντως με παραξενεύει πως η Microsoft με τόσο ισχυρό R&D αργεί ΤΟΣΟ μα ΤΟΣΟ πολύ στο να δώσει αναβαθμίσεις. Ειδικά του Mango που του έλειπαν βασικά πράγματα έκανε πολλούς μήνες να έρθει και το Apollo με υποστήριξη για dual core θα έρθει Q3/4 του 12 !!

 

Αυτό δείχνει ότι μόνο με τα λεφτά, δεν κάνεις τα πάντα... ;)

 

Τι κάτοχοι βρε φίλε, ρίξε μια ματιά να δεις κατόχους και θα ντρέπεσαι και εσύ ο ίδιος για την συσκευή σου ...

Όταν άκουγα τα πρώτα λόγια για Windows Phone 7, ναι άκουγα για το πόσο user friendly είναι και μου κίνησε την περιέργεια να πάω να τσεκάρω και εγώ ... Και τι βλέπω ???? Ένα λειτουργικό πιο ανάπηρο και από το iOS της Apple ... Το οποίο ήδη χάνει fans λόγω των κλειδωμάτων του γιατί πλέον το Android έχει ξεπεράσει τον εαυτό του ... Το MeeGo με τα swipes του το θεωρώ περισσότερο φιλικό .. Και το θέμα δεν είναι στο ανοιχτό BT, είναι ότι πλέον είμαστε στο 2011 και η Nokia έχει κάνει πολλά βήματα μπροστά στην τεχνολογία των κινητών, έχει φέρει το NFC, έχει φέρει το USB OTG, πράγματα μαγικά για την Nokia που συγκρίνουν κάποιες άλλες κρυφοπληγές με την Nokia του 2008 ... Από τον Φεβρουάριο το λέω, είναι μεγάλο πισωγύρισμα να φέρνουν τα WP "αντικαθιστώντας" το MeeGo & το Symbian ... Τα Windows Phone βάσει μεριδίου αγοράς είναι νεκρά και ανάπηρα, γιατί όσες εφαρμογές και να βγάλουν πάλι δεν θα ξεπεράσουν τα κλειδώματά τους ...

 

Πες τα... Κατά τη γνώμη μου ( τη γνώμη μου σαν καταναλωτής και όχι σαν manager, που σίγουρα θα πέσετε να με πείτε.... :rolleyes: ) η Nokia, αν κρατούσε το Symbian^3/Anna/Belle για τις μέσες συσκευές της, το s40 για τις φτηνές και έβαζε το MeeGo στις ακριβές/premium συσκευές της, δε νομίζω τώρα να κάναμε λόγο για τον κάθε Elopάκο.... Έχω σιχαθεί πολύ αυτά τα ύπουλα παιχνιδάκια των Αμερικάνων... :mad: Ό,τι δε μπορούμε να χτυπήσουμε στα ίσια, το καταστρέφουμε/μειώνουμε και το " χτυπάμε " μετά ή το αγοράζουμε... :shifty:

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Απο την αρχη η ms ειχε πει οτι θα εχουνε υποστυριξη η συσκευες δυο φορες τον χρονο,μια μικρα update μια ενα μεγαλο...κοιταει και τι ζηταει ο κοσμος απο την ψυφοφορια και αποφασιζει,φυσικα υπαρχουνε και αλλα update με drivers,μικρoπροβληματα,κενα ασφαλειας κτλ...

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Αυτό δείχνει ότι μόνο με τα λεφτά, δεν κάνεις τα πάντα... ;)

 

 

 

Πες τα... Κατά τη γνώμη μου ( τη γνώμη μου σαν καταναλωτής και όχι σαν manager, που σίγουρα θα πέσετε να με πείτε.... :rolleyes: ) η Nokia, αν κρατούσε το Symbian^3/Anna/Belle για τις μέσες συσκευές της, το s40 για τις φτηνές και έβαζε το MeeGo στις ακριβές/premium συσκευές της, δε νομίζω τώρα να κάναμε λόγο για τον κάθε Elopάκο.... Έχω σιχαθεί πολύ αυτά τα ύπουλα παιχνιδάκια των Αμερικάνων... :mad: Ό,τι δε μπορούμε να χτυπήσουμε στα ίσια, το καταστρέφουμε/μειώνουμε και το " χτυπάμε " μετά ή το αγοράζουμε... :shifty:

 

+1 Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου! Η κίνηση προς το WP7 για μένα είναι κίνηση απελπισίας και/ή "συνομωσίας"...

...everything can happen...
Link to comment
Share on other sites

1ο ΤΟ SYMBIAN ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ 2011

 

ποτε δεν συμφωνησα με τις λαλακιες/******** του Elop

 

Itrend και kafroid

ακομα παλευουν για την πρωτια με ενα νεκρο Os:lol::lol::lol:

Αν καποτε ανεβουν στη κορυφη(ε καποτε βλεπετε θα γινει και αυτο) για ποσο θα κρατηθουν εκει???

Το Symbian την γεμισε την δεκαετια!!!!!

http://mynokiablog.com/wp-content/uploads/2011/12/STATCOUNTER.jpg

Δεν επιτρέπονται βίντεο στην υπογραφή.

Link to comment
Share on other sites

Το ενδιαφέρον είναι άλλο: δείτε το φούξια με το λαχανί , ξαφνικά που α :pπέκτησαν κοινό σημείο επαφής...

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

ενδιαφερουσες οι πληροφοριες για το bing.δουλευουν ολα αυτα στο ελλαδισταν;σπανια συμβαινει και θα μου εκανε εντυπωση ειδικα αν εχει και για καταστηματα/εστιατορια.τους ηχους κλησης τους μπερδεψα μαλλον με προγενεστερη του μανγκο εκδοση ή με τα μηλα.απο εκει και περα το νοκια drive ειναι αποκλειστικοτητα της νοκια και οχι κομματι του λειτουργικου(την δουλεια την εκαναν στην φινλανδια,οχι στην αμερικη και μαλιστα το προγραμμα υπαρχει εδω και καιρο για αλλες συσκευες)

 

Ενδιαφέρον είναι επίσης ότι όλα αυτά τα κάνουν και όλα τα άλλα λειτουργικά. Εκτός από το scout, μία πολύ σημαντική υπηρεσία που επιτρέπει στο κάτοχο να ξοδέψει τα λεφτά του αποτελεσματικότερα ενώ παράλληλα αποδίδει κέρδη στη Microsoft. Αντίθετα δεν έχει μεταφορά αρχείων μέσω bluetooth - γιατί άραγε; Δε θα κόστιζε τίποτα στην Microsoft ενώ θα έδινε συμβατότητα με ένα σωρό συσκευές εκεί έξω. Απουσιάζει, παρόλαυτά γιατί έτσι συμφέρει στην εταιρία. Ζημιώνει τους καταναλωτές βέβαια αλλά αυτό δε φαίνεται να τη νοιάζει.

 

Ούτε τους ιδιοκτήτες φαίνεται να νοιάζει που τρέχουν να προασπιστούν την επιλογή τους ακόμα κι αν χρειαστεί να παρουσιάσουν το μαύρο -> άσπρο. Ούτε ότι είναι σε άσχετο topic τους νοιάζει.

Το άρθρο: "Ο Elop τα έχει κάνει χάλια εκεί στη Nokia. Τί πιστεύετε;"

Τα σχόλια: "Ότι έκανα τη καλύτερη επιλογή ο άτιμος!!"

 

Στ'αλήθεια το έχετε τόσο ανάγκη; Πρέπει πάντα να σας βλέπουμε σε άσχετα topic της Nokia να θάβετε το Symbian (με ασόβαρα επιχειρήματα), να υποστηρίζετε τον Elop (χωρίς επιχειρήματα) και να μας λέτε πόσο καλή επιλογή κάνατε; Πραγματικά το έχετε τόσο ανάγκη, όλο αυτό;

Google, Microsoft, Apple... Choοse a color for your chains.
Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρον είναι επίσης ότι όλα αυτά τα κάνουν και όλα τα άλλα λειτουργικά. Εκτός από το scout, μία πολύ σημαντική υπηρεσία που επιτρέπει στο κάτοχο να ξοδέψει τα λεφτά του αποτελεσματικότερα ενώ παράλληλα αποδίδει κέρδη στη Microsoft. Αντίθετα δεν έχει μεταφορά αρχείων μέσω bluetooth - γιατί άραγε; Δε θα κόστιζε τίποτα στην Microsoft ενώ θα έδινε συμβατότητα με ένα σωρό συσκευές εκεί έξω. Απουσιάζει, παρόλαυτά γιατί έτσι συμφέρει στην εταιρία. Ζημιώνει τους καταναλωτές βέβαια αλλά αυτό δε φαίνεται να τη νοιάζει.

 

Ούτε τους ιδιοκτήτες φαίνεται να νοιάζει που τρέχουν να προασπιστούν την επιλογή τους ακόμα κι αν χρειαστεί να παρουσιάσουν το μαύρο -> άσπρο. Ούτε ότι είναι σε άσχετο topic τους νοιάζει.

Το άρθρο: "Ο Elop τα έχει κάνει χάλια εκεί στη Nokia. Τί πιστεύετε;"

Τα σχόλια: "Ότι έκανα τη καλύτερη επιλογή ο άτιμος!!"

 

Στ'αλήθεια το έχετε τόσο ανάγκη; Πρέπει πάντα να σας βλέπουμε σε άσχετα topic της Nokia να θάβετε το Symbian (με ασόβαρα επιχειρήματα), να υποστηρίζετε τον Elop (χωρίς επιχειρήματα) και να μας λέτε πόσο καλή επιλογή κάνατε; Πραγματικά το έχετε τόσο ανάγκη, όλο αυτό;

 

για να το κάνουν, ναι .

Τhere is nothing more powerful than the human being itself ,

 

Οι φωτογραφικές μου στιγμές --> flickr - instagram :!:

 

Oneplus 5 - 128GB

Link to comment
Share on other sites

Microsoft went through a bunch of the WP Dev recommendations and updated their statuses, changing a number of them to "Under Review" and put "very high" on the consideration list for future releases.

 

SMS Access API

Bluetooth Data Transfer APIs

Native SDK to support C++ Development

Skydrive API to backup user’s IsolatedStorage app data

Allow applications with push notifications to display them on lock screen

Allow creating screenshot from device

In-App Purchase/Payments for Marketplace apps

VPN Support

Write access to calendar/contacts

 

http://wmpoweruser.com/microsoft-reviewing-the-windows-phone-app-platform-developer-requests/

Link to comment
Share on other sites

Microsoft went through a bunch of the WP Dev recommendations and updated their statuses, changing a number of them to "Under Review" and put "very high" on the consideration list for future releases.

 

SMS Access API

Bluetooth Data Transfer APIs

Native SDK to support C++ Development

Skydrive API to backup user’s IsolatedStorage app data

Allow applications with push notifications to display them on lock screen

Allow creating screenshot from device

In-App Purchase/Payments for Marketplace apps

VPN Support

Write access to calendar/contacts

 

http://wmpoweruser.com/microsoft-reviewing-the-windows-phone-app-platform-developer-requests/

 

αν υπαρξει υποστηριξει bluetooth transfer θα ειναι τελειο.το θεμα ειναι να μην ειναι αλα iphone που μπορεις μεσω εφαρμογης απο το app store να κανεις μεταφορες αλλα μονο προς αλλες ios devices.γιατι αν ειναι μονο για wp phones και δεν υποστηριζει μεταφορες αρχειων με τα υπολοιπα...βραστα

Link to comment
Share on other sites

Αντε να αρχιζουμε να πανυγυρισουν θα δωσουν bt transfer.δεν πανηγυριζουμε τιποτα,εγω πανηγυριζω μονο γιατι η συσκευη μου στα 199€ειναι κελεπουρι.το wp το εχω για δευτερο οπως βλεπεις απαντω με υπερσυσκευη..Προσεξε για δευτερο,δεν λεω οτι ειναι το καλυτερο αλλα του αξιζει μια θεση...δευτερο το εχω για να κανω ευκολα αυτα που κανει.symbian δεν θα ειχα ξανα ουτε αν ειχα 8τηλεφωνα...

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Αντε να αρχιζουμε να πανυγυρισουν θα δωσουν bt transfer.δεν πανηγυριζουμε τιποτα,εγω πανηγυριζω μονο γιατι η συσκευη μου στα 199€ειναι κελεπουρι.το wp το εχω για δευτερο οπως βλεπεις απαντω με υπερσυσκευη..Προσεξε για δευτερο,δεν λεω οτι ειναι το καλυτερο αλλα του αξιζει μια θεση...δευτερο το εχω για να κανω ευκολα αυτα που κανει.symbian δεν θα ειχα ξανα ουτε αν ειχα 8τηλεφωνα...

 

Καλά κάνεις. Αν η βασική σου προτεραιότητα είναι το browsing (μη τολμήσω να πω η μόνη προτεραιότητα) τότε το symbian δε χωράει στις 8 επιλογές.

Link to comment
Share on other sites

δεν θα το βολευες καπου μεσα στα 8?

 

Ο καθένας την πίκρα του, με την έννοια του ότι σκέφτεται Symbian και νομίζει s60v3 & s60v5 που μπορεί να είχε καμία άσχημη εμπειρία ...

Και αν δει τυχαία κανένα Belle και το πως φυσάει, ακόμα και το 701 με 350 ευρώ θα του πέσει το σαγόνι και θα αρχίσει να κολλάει στην κάθε λέξη ...

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Εχω γραψει οτι δουλεψα Ν8 και το παρατησα γιατι δεν μου φανηκε ουτε αρκετα γρηγορο,ουτε καλο scroll ειχε και ο broswer ητανε γτπ.

Δεν εχω δοκιμασει Anna,η belle και δεν νομιζω να εχει τεραστια διαφορα..Τι να κανουμε δεν ειμαι 20 ειμαι 32..δεν θελω να στελνω αρχεια με bt η να συνδεω στικακια στο κινητο και αν παιξαν επαιξαν..Εμπιστευομαι το συννεφο για να εχω τα πραγματα μου και δουλευω με android γιατι με καλυπτει με εφαρμογες και για κατι απλο και γρηγορο το trophy μου.Δεν χρειαζομαι καν την υπεροχη καμερα του Ν8 αν και λατρεις της φωτογραφιας.

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

απο την αννα κιολας καμια σχεση τα πραματα σε σχεση ταχυτητας, μεχρι και ο browser καλυτερος (που ειναι/ηταν το μονο ουσιαστικο προβλημα

 

τωρα με μπελλε δε, αν δε την εχεις δει, κανε ενα κοπο και πανε στο σωληνα... τεραστια διαφορα σε ολα ;)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

τ'ακουτε?

 

οσοι εχουμε symbian ειμαστε παιδακια

οσοι δε, εχουν wp η ios ειναι ααανδρεεες

 

: )

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

με Α κεφαλαιο!

 

κατι ακομα... το "αν επαιξαν παιξαν" που αναφερεσαι? γιατι οτι στικακι/σκληρο δισκο/ κινητο εχω βαλει (btw, mass memory μονο :rolleyes:) δουλεψαν κανονικοτατα

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

με Α κεφαλαιο!

 

κατι ακομα... το "αν επαιξαν παιξαν" που αναφερεσαι? γιατι οτι στικακι/σκληρο δισκο/ κινητο εχω βαλει (btw, mass memory μονο :rolleyes:) δουλεψαν κανονικοτατα

 

βαλε στικακι με ntfs τοτε και θα δεις

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...