Jump to content

Nokia: Μία διαφορετική ανάλυση της αμφιλεγόμενης πορείας του Stephen Elop


MemphisX
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εχω βαλει πανω πολλα... εχω χρησιμοποιησει γενικα ακομα περισσοτερα... ποτε μου, στο λογο μου, δε συναντησα φλασακι με ntfs...

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 153
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

βαλε στικακι με ntfs τοτε και θα δεις

 

τ'ακουτε?

 

οσοι εχουμε symbian ειμαστε παιδακια

οσοι δε, εχουν wp η ios ειναι ααανδρεεες

 

: )

 

android ειπε οχι ios :lol:

 

εχω βαλει πανω πολλα... εχω χρησιμοποιησει γενικα ακομα περισσοτερα... ποτε μου, στο λογο μου, δε συναντησα φλασακι με ntfs...

 

το οτι δεν εχεις συναντησει δεν λεει κατι. Εγω και εχω πετυχει αλλα και εχω μιας και μεταφερω HD ταινιες. Το μεγεθος ανεβαινει συνεχεια ενα 8αρι πια ειναι συνηθισμενο. Λογικο να το φλασαρεις σε ntfs μιας ολο και κατι μεγαλυτερο απο 4gb μπορει να χρειαστει να μεταφερεις

Edited by rs71
Link to comment
Share on other sites

εχω βαλει πανω πολλα... εχω χρησιμοποιησει γενικα ακομα περισσοτερα... ποτε μου, στο λογο μου, δε συναντησα φλασακι με ntfs...

 

οντως,ουτε εγω ειδα ποτε κατι τετοιο.οι εξωτερικοι σκληροι δισκοι ειναι συνηθως ntfs,αλλα οι εξωτερικοι πιθανοτατα θελουν ρευμα απο αλλη παροχη(διορθωστε με αν ειμαι λαθος,αλλα δε νομιζω οποιοδηποτε κινητο να μπορει να δωσει ρευμα σε hdd),οποτε απλα το συνδεεις σε υπολογιστη

 

το οτι δεν εχεις συναντησει δεν λεει κατι. Εγω και εχω πετυχει αλλα και εχω μιας και μεταφερω HD ταινιες. Το μεγεθος ανεβαινει συνεχεια ενα 8αρι πια ειναι συνηθισμενο. Λογικο να το φλασαρεις σε ntfs μιας ολο και κατι μεγαλυτερο απο 4gb μπορει να χρειαστει να μεταφερεις

 

το να το μετατρεψεις εχει διαφορα.αν ξερεις οτι μπορει να το βαλεις στο κινητο απλα δεν κανεις μετατροπη.βασικα σπανια εχω δει αρχεια ανω των 4gb.κατι mkv ταινιες σε 1080p με τις οποιες και ο παλιος υπολογιστης μου(2007)τα εβρισκε σκουρα,και κατι iso που περιεχουν παιχνδιια ή προγραμματα υπολογιστη που δυσκολευομαι να φανταστω τι θα τα κανεις στο κινητο

Edited by alexis36th

Anyone who has never made a mistake has never tried anything new

 

nokia 6610,motorola c261,motorola razr v3i,nokia 5320 xpressmusic,sony ericsson w995,nokia c6-01,sony xperia u,nokia lumia 630 dual

Link to comment
Share on other sites

οντως,ουτε εγω ειδα ποτε κατι τετοιο.οι εξωτερικοι σκληροι δισκοι ειναι συνηθως ntfs,αλλα οι εξωτερικοι πιθανοτατα θελουν ρευμα απο αλλη παροχη(διορθωστε με αν ειμαι λαθος,αλλα δε νομιζω οποιοδηποτε κινητο να μπορει να δωσει ρευμα σε hdd),οποτε απλα το συνδεεις σε υπολογιστη

 

Τροφοδοσία μέσω USB θέλουν μόνο οι 2μισάρηδες, οι των 3μιση ιντσών έχουν εξωτερική τροφοδοσία ...

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

2,5 σηκωνει το κινητο, 2 που δοκιμασα δε θελει τοσο ρευμα... 3,5 δε μου διαβαζε...

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα παντως τον 2,5αρι μου ουτε η tv τον βλεπει ουτε ο desctop στις μπροστινες θυρες,θελει καλο ρευμα ο γτπ...μην κανεις πως δεν καταλαβαινεις...με την μεταφορα αρχειων ασχλολειθηκα πολυ οταν πρωτοειχα παρει το πρωτο μου κινητο με bt. Απο εκει και περα,ανεβαινανε τα μεγεθη και σταματησε να ειναι μοδα..το iPhone το ειχα 4μηνες σχεδον και δεν μου χρειαστηκε ποτε,τοτε καταλαβα και αυτα που λεγανε φιλοι με το iphone και δεν το πιστευα ποσο υπερμαχος ημουνα του να στελνει..Στο hd2 που το εχω δυο χρονια και μια φορα χρειαστηκε να στειλω και η δουλεια δεν εγινε...παλι με mail την εκανα.

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

so what? εγω στελνω αρχεια με bt τουλαχιστον 1-2 φορες τη βδομαδα... καμια φορα και απο pc σε κινητο η το αντιθετο (ναι, το βρισκω γρηγοροτερο να στειλω μια φωτο με bt παρα με mail η με καλωδιο)

 

βγαζω φωτο, την θελει ο διπλανος "πες μου το mail σου!" :blink:

 

βγαζω φωτο, θελω να τη βαλω στο ipad για φοντο... τι κανω? μα φυσικα μου στελνω mail!

 

ας μην το θεωρεις εσυ σοβαρο... ασε με εμενα και αλλους τοσους εκατομμυρια ασοβαρους,ασχετους και χαζους χρηστες smartphone και μη να θελουμε μπλε δοντια...

 

στο τελος τα κλειδωματα θα βγουν προτερηματα... εκανες την επιλογη σου, πηρες το παραθυροτηλεφωνο σου, δε σου ειπα ποτε οτι εκανες χαζη επιλογη, μην αρχισετε να μας λετε οτι το mail ειναι καλυτερο και μπλα-μπλα-μπλα :ninja:

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Εχω γραψει οτι δουλεψα Ν8 και το παρατησα γιατι δεν μου φανηκε ουτε αρκετα γρηγορο,ουτε καλο scroll ειχε και ο broswer ητανε γτπ.

Δεν εχω δοκιμασει Anna,η belle και δεν νομιζω να εχει τεραστια διαφορα..Τι να κανουμε δεν ειμαι 20 ειμαι 32..δεν θελω να στελνω αρχεια με bt η να συνδεω στικακια στο κινητο και αν παιξαν επαιξαν..Εμπιστευομαι το συννεφο για να εχω τα πραγματα μου και δουλευω με android γιατι με καλυπτει με εφαρμογες και για κατι απλο και γρηγορο το trophy μου.Δεν χρειαζομαι καν την υπεροχη καμερα του Ν8 αν και λατρεις της φωτογραφιας.

 

Α οκ. Θα πω και εγώ τότε ένα ανάλογο καλο: Δεν έχω δοκιμάσει windows phone 7, αλλά είχα δοκιμάσει τα 6 και ήταν γτπ. Δε νομίζω να έχουν διαφορά τα 7. Πως σου φαίνεται????

Είμαι και εγώ 32! Και στέλνω μέσω bt φουλ! Θέλω να συνδέω και στικάκια! Και είμαι άντρας από όσο ξέρω. δεν εμπιστέυομαι κανένα σύννεφο που φωλιάζει στη google ή στην apple ή στη nokia, παρά μόνο για να κάνω συγχρονισμό εορτών ημερολογίου (ναι έχει και η nokia σύννεφα!). Πήρα το Ν8 για την κάμερα όταν βγήκε και ήμουνα απόλυτα ικανοποιημένος. Τώρα με την anna το καλοκαίρι και την belle εδώ και κάνα δίμηνο είμαι τρισευτυχισμένος!!!! Δε χρειάζομαι καμία ταχύτητα από κανένα trophy ή κάποιο androidες γιατί την έχω πλέον στο Ν8 μου!! Και θα σε αποτελειώσω: Με καλύπτει και σε εφαρμογές το Ν8!!!!!! :D

 

βαλε στικακι με ntfs τοτε και θα δεις

 

Αυτό τώρα τι θα πει μπορείς να μου το εξηγήσεις? Όταν σου δίνουν ένα πράγμα και έχει προδιαγραφές, εσύ τι δε μπορείς να καταλάβεις από αυτό? Σίγουρα θα ήταν καλύτερα να υπήρχε υποστήριξη και ntfs αλλά όταν σου το λέει ότι δεν έχει εσύ τι κάνεις? Βάζεις στικάκι ntfs και ξενερώνεις που δε δουλέυει (ενώ το λέει στις προδιαγραφές) ?

Όσα στικάκια δοκίμασα δουλέυουν στο Ν8, όσα είναι εκτός προδιαγραφών εννοείται ότι δε δουλέυουν. Τα αυτονόητα δε χρειάζονται. Μήπως διαβάζουν τα wp7 ntfs ή τα android...?

 

Εμενα παντως τον 2,5αρι μου ουτε η tv τον βλεπει ουτε ο desctop στις μπροστινες θυρες,θελει καλο ρευμα ο γτπ...μην κανεις πως δεν καταλαβαινεις...με την μεταφορα αρχειων ασχλολειθηκα πολυ οταν πρωτοειχα παρει το πρωτο μου κινητο με bt. Απο εκει και περα,ανεβαινανε τα μεγεθη και σταματησε να ειναι μοδα..το iPhone το ειχα 4μηνες σχεδον και δεν μου χρειαστηκε ποτε,τοτε καταλαβα και αυτα που λεγανε φιλοι με το iphone και δεν το πιστευα ποσο υπερμαχος ημουνα του να στελνει..Στο hd2 που το εχω δυο χρονια και μια φορα χρειαστηκε να στειλω και η δουλεια δεν εγινε...παλι με mail την εκανα.

 

Α δηλαδή αφού τα μεγέθη ανεβαίνουν βολέυει καλύτερα το email... ΟΤΙ ΝΑΝΑΙ!

Edited by Moralas
Link to comment
Share on other sites

Στειλε ενα βιντεακι εσυ 40δευτερα σε HD σε εμενα με bt...αν το παρω θα ειναι μετα απο 40λεπτα

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Στειλε ενα βιντεακι εσυ 40δευτερα σε HD σε εμενα με bt...αν το παρω θα ειναι μετα απο 40λεπτα

 

Έχεις ένα w7 και ένα symbian. Θες να στείλεις μια φωτογραφία ή ένα mp3. Ακόμη και αν έχεις wifi και έτοιμο την email διεύθυνση του παραλήπτη, πιο γρήγορα θα κάνει ο άλλος με το bt.

 

Αν είναι τόσο ανάγκη να το πάρει ο κάτοχος του symbian το hd video μπορείς να του το στείλεις και με mai...Νομίζω τα δέχεται και αυτά...

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Αυτό τώρα τι θα πει μπορείς να μου το εξηγήσεις? Όταν σου δίνουν ένα πράγμα και έχει προδιαγραφές, εσύ τι δε μπορείς να καταλάβεις από αυτό? Σίγουρα θα ήταν καλύτερα να υπήρχε υποστήριξη και ntfs αλλά όταν σου το λέει ότι δεν έχει εσύ τι κάνεις? Βάζεις στικάκι ntfs και ξενερώνεις που δε δουλέυει (ενώ το λέει στις προδιαγραφές) ?

Όσα στικάκια δοκίμασα δουλέυουν στο Ν8, όσα είναι εκτός προδιαγραφών εννοείται ότι δε δουλέυουν. Τα αυτονόητα δε χρειάζονται. Μήπως διαβάζουν τα wp7 ntfs ή τα android...?

 

 

 

Α δηλαδή αφού τα μεγέθη ανεβαίνουν βολέυει καλύτερα το email... ΟΤΙ ΝΑΝΑΙ!

 

τις προδιαγραφες μπορει εσυ και εγω να τις ξερουμε αλλα πολλοι δεν τις γνωριζουν και τρωνε ακυρο

 

το θεμα μας ομως δεν ειναι αυτο. Εγω απλως απαντησα στο οτι υπαρχουν στικακια που δεν θα μπορεσεις να τα χρησιμοποιησεις στο Ν8

Link to comment
Share on other sites

Στειλε ενα βιντεακι εσυ 40δευτερα σε HD σε εμενα με bt...αν το παρω θα ειναι μετα απο 40λεπτα

 

Δηλαδή τι...? Πιο γρήγορα θα πάει με το email...? Εσύ ζεις στο ελλάδα ή μήπως σε κάποιο πλανήτη άλλο όπου υπάρχει internet με ταχύτητες φωτός και χρεώσεις μηδαμινές? Μα πλάκα μας κάνεις τώρα? Έχω στείλει 120 mb βίντεο και έκανε κάνα 10άλεπτο.

 

τις προδιαγραφες μπορει εσυ και εγω να τις ξερουμε αλλα πολλοι δεν τις γνωριζουν και τρωνε ακυρο

 

το θεμα μας ομως δεν ειναι αυτο. Εγω απλως απαντησα στο οτι υπαρχουν στικακια που δεν θα μπορεσεις να τα χρησιμοποιησεις στο Ν8

 

Αυτοί που δε γνωρίζουν τις προδιαγραφές αυτές, δε γνωρίζουν να φορμάρουν και το στικάκι σε ntfs μορφή, οπότε μια χαρά τους δουλέυει, γιατί από τη μάνα του το στικ έρχεται σε fat32. Όσα στικάκια και να έχω δοκιμάσει δουλέυουν μια χαρά. Αν υπήρξαν κάποιες ασυμβατότητες στην αρχή σε μερικούς με ορισμένα στικάκια (μιλάω πάντα για fat32) ξεπεράστηκαν με τα updates.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή τι...? Πιο γρήγορα θα πάει με το email...? Εσύ ζεις στο ελλάδα ή μήπως σε κάποιο πλανήτη άλλο όπου υπάρχει internet με ταχύτητες φωτός και χρεώσεις μηδαμινές? Μα πλάκα μας κάνεις τώρα? Έχω στείλει 120 mb βίντεο και έκανε κάνα 10άλεπτο.

 

 

 

Αυτοί που δε γνωρίζουν τις προδιαγραφές αυτές, δε γνωρίζουν να φορμάρουν και το στικάκι σε ntfs μορφή, οπότε μια χαρά τους δουλέυει, γιατί από τη μάνα του το στικ έρχεται σε fat32. Όσα στικάκια και να έχω δοκιμάσει δουλέυουν μια χαρά. Αν υπήρξαν κάποιες ασυμβατότητες στην αρχή σε μερικούς με ορισμένα στικάκια (μιλάω πάντα για fat32) ξεπεράστηκαν με τα updates.

 

στην σελιδα της η νοκια δεν ανφερει τιποτα περι Fat32/ntfs οποτε λογικο η πλειοψηφια να μην το γνωριζει. Αυτο δεν σημαινει οτι δεν μπορουν η δεν ξερουν πως να κανουν ενα format σε ntfs

και εγω το εμαθα αφοτου πηρα το Ν8 και ηξερα πολυ καλα πως φορμαρεις σε ntfs

Link to comment
Share on other sites

στην σελιδα της η νοκια δεν ανφερει τιποτα περι Fat32/ntfs οποτε λογικο η πλειοψηφια να μην το γνωριζει. Αυτο δεν σημαινει οτι δεν μπορουν η δεν ξερουν πως να κανουν ενα format σε ntfs

και εγω το εμαθα αφοτου πηρα το Ν8 και ηξερα πολυ καλα πως φορμαρεις σε ntfs

 

Πλάκα θα κάνεις. Τι πάει να πει ότι πολλοί δεν γνωρίζουν τις προδιαγραφές? Αυτό είναι πρόβλημα τους. Είναι δυνατόν να φταίει η BMW που ο αγοραστής δεν ρώτησε εκ των προτέρων αν το ηχοσύστημα της μπεμπας του δεν παίζει και DVD? Το τι θεωρούμε εμείς δεδομένο δεν έχει να κάνει με το τι μας προσφέρει αυτό που αγοράζουμε. Όσοι δεν το ελέγχουν πρόβλημα τους. Το Ν8 ανακοινώθηκε Απρίλιο του 2010, δεν νομίζω να κυκλοφορούσαν στικάκια τότε απο default κατάσταση σε NTFS , άρα θεωρητικά η Νοκια με το OTG κάλυπτε τα πάντα.

Τhere is nothing more powerful than the human being itself ,

 

Οι φωτογραφικές μου στιγμές --> flickr - instagram :!:

 

Oneplus 5 - 128GB

Link to comment
Share on other sites

στην σελιδα της η νοκια δεν ανφερει τιποτα περι Fat32/ntfs οποτε λογικο η πλειοψηφια να μην το γνωριζει. Αυτο δεν σημαινει οτι δεν μπορουν η δεν ξερουν πως να κανουν ενα format σε ntfs

και εγω το εμαθα αφοτου πηρα το Ν8 και ηξερα πολυ καλα πως φορμαρεις σε ntfs

 

Καλώς. Να πως ένα τρελό πλεονέκτημα και + του Ν8 γίνεται μειονέκτημα. Η κοροιδία της nokia δεν έχει όρια! :wacko:

 

Πάντως, υπάρχουν και εγχειρίδια χρήσης ξέρεις, τα δίνουν μαζί με τη συσκευή.

 

Θα ξαναρωτήσω βέβαια, το android και τα wp7 στηρίζουν ntfs??? Τα wp7 πιιο εύκολο το έχω μιας και είναι microsoft (ntfs=microsoft).. Αυτό βέβαια σε περίπτωση που αποφασίσουν να απελευθερώσουν τον χρήστη των wp7.

 

Πλάκα θα κάνεις. Τι πάει να πει ότι πολλοί δεν γνωρίζουν τις προδιαγραφές? Αυτό είναι πρόβλημα τους. Είναι δυνατόν να φταίει η BMW που ο αγοραστής δεν ρώτησε εκ των προτέρων αν το ηχοσύστημα της μπεμπας του δεν παίζει και DVD? Το τι θεωρούμε εμείς δεδομένο δεν έχει να κάνει με το τι μας προσφέρει αυτό που αγοράζουμε. Όσοι δεν το ελέγχουν πρόβλημα τους. Το Ν8 ανακοινώθηκε Απρίλιο του 2010, δεν νομίζω να κυκλοφορούσαν στικάκια τότε απο default κατάσταση σε NTFS , άρα θεωρητικά η Νοκια με το OTG κάλυπτε τα πάντα.

 

Γιατί κυκλοφορούν τώρα..?

Edited by Moralas
Link to comment
Share on other sites

Καλώς. Να πως ένα τρελό πλεονέκτημα και + του Ν8 γίνεται μειονέκτημα. Η κοροιδία της nokia δεν έχει όρια! :wacko:

 

Πάντως, υπάρχουν και εγχειρίδια χρήσης ξέρεις, τα δίνουν μαζί με τη συσκευή.

 

Θα ξαναρωτήσω βέβαια, το android και τα wp7 στηρίζουν ntfs??? Τα wp7 πιιο εύκολο το έχω μιας και είναι microsoft (ntfs=microsoft).. Αυτό βέβαια σε περίπτωση που αποφασίσουν να απελευθερώσουν τον χρήστη των wp7.

 

 

 

Γιατί κυκλοφορούν τώρα..?

 

ακριβώς , της Microsoft είναι, οπότε ΜΟΝΟ σε Wp λογισμικό θα τα δούμε και θα ναι ένα εξαιρετικό πλεονέκτημα για τα windows phones ΟΤΑΝ και ΑΝ το κάνει η Ms. Δεν έχω κανένα θέμα να πάω σε MS κινητό, αρκεί να μου δίνει όσα θέλω εγώ και όχι όσα θέλει η MS .

 

Δεν γνωρίζω αν βγαίνουν τώρα, απλά θεωρώ δεδομένο πως ΤΟΤΕ δεν έβγαιναν. :)

Τhere is nothing more powerful than the human being itself ,

 

Οι φωτογραφικές μου στιγμές --> flickr - instagram :!:

 

Oneplus 5 - 128GB

Link to comment
Share on other sites

Καλώς. Να πως ένα τρελό πλεονέκτημα και + του Ν8 γίνεται μειονέκτημα. Η κοροιδία της nokia δεν έχει όρια! :wacko:

 

Πάντως, υπάρχουν και εγχειρίδια χρήσης ξέρεις, τα δίνουν μαζί με τη συσκευή.

 

Θα ξαναρωτήσω βέβαια, το android και τα wp7 στηρίζουν ntfs??? Τα wp7 πιιο εύκολο το έχω μιας και είναι microsoft (ntfs=microsoft).. Αυτό βέβαια σε περίπτωση που αποφασίσουν να απελευθερώσουν τον χρήστη των wp7.

 

 

 

Γιατί κυκλοφορούν τώρα..?

 

δεν ξερω τι εγχειριδιο ειχες εσυ αλλο το δικο μου δεν ανεφερε κατι

 

http://nds1.nokia.com/phones/files/guides/Nokia_N8-00_UG_en.pdf

 

τωρα το ξανακοιταω μηπως και μου ειχε ξεφυγει αλλα δεν νομιζω

Link to comment
Share on other sites

την στιγμη που τα ελευθερα wifi ειναι απειροελαχιστα, το 3g δε καλυπτει ουτε τους μισους και σε αυτους σερνεται και το bt οσο παει εξελισεται, το mail ειναι πιο ευκολο/γρηγορο απο το μπλε δοντι... και φυσικα, ΠΑΝΤΑ δωρεαν...

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

την στιγμη που τα ελευθερα wifi ειναι απειροελαχιστα, το 3g δε καλυπτει ουτε τους μισους και σε αυτους σερνεται και το bt οσο παει εξελισεται, το mail ειναι πιο ευκολο/γρηγορο απο το μπλε δοντι... και φυσικα, ΠΑΝΤΑ δωρεαν...

 

Ή έγραψες κάτι ανάποδα ή το έγραψες ειρωνικά... :p

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Καλα ειναι πλεονεκτηματα και τα δυο σε σχεση με αλλες συσκευες αλλα μου ειναι αχρειαστα οπως και το transmiter που απλα το αγορασα και μετα απο καιρο το πεταξα.Εγω παντως εχω 1.5gb data οποτε δεν με χαλαει το ιντερνετ,το mail και το συννεφο.

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

βγαζω φωτο, την θελει ο διπλανος "πες μου το mail σου!" :blink:

Κανεις λαθος φιλε μου. Οταν τραβαω εγω φωτο με το iphone και την θελει και ο διπλανος, ο σωστος, ο αντρικος διαλογος ειναι ο εξης:

 

- "θελω και εγω αυτη τη φωτο! θα μου την στειλεις;"

- "εχεις iphone;"

- "οχι!"

- " ε τοτε παρε τα @@ μου"

Link to comment
Share on other sites

Γέμισε βαρβατίλα το thread. :p

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Κανεις λαθος φιλε μου. Οταν τραβαω εγω φωτο με το iphone και την θελει και ο διπλανος, ο σωστος, ο αντρικος διαλογος ειναι ο εξης:

 

- "θελω και εγω αυτη τη φωτο! θα μου την στειλεις;"

- "εχεις iphone;"

- "οχι!"

- " ε τοτε παρε τα @@ μου"

 

Προφανώς, αφού δεν μπορείς να την στείλεις ...

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς, αφού δεν μπορείς να την στείλεις ...

Είναι ανάγκη να του απαντήσεις;

Αφού για διαγραφή πάει ούτως ή άλλως. :lol:

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Είναι ανάγκη να του απαντήσεις;

Αφού για διαγραφή πάει ούτως ή άλλως. :lol:

 

Λόγω ονόματος και μόνο, ποτέ δεν τον πήρα στα σοβαρά ..

Αλλά στο συγκεκριμένο post εννοείται πως σοβαρολογεί .... :p

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...