Jump to content

Επίσημα Firmwares / Kies Updates για το Galaxy S II


saliez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ετσι για την κουβεντα, σημερα αναβαθμιστηκε η Cosmote Ρουμανιας με PDA LSS, ενω βγηκαν και οι πρωτες αναβαθμισεις σε αλλες χωρες με LST...

Άντε να δούμε πότε θα αναβαθμιστεί και η δική μας κοσμοτέ.. :worry:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εγώ που έχω lsn dnf αλλά μου χει κρατήσει csc nee θα μου ρθει οτα η lss nee που βγήκε?

 

Οχι. Σε καμια περιπτωση και μην περιμενεις αδικα το update.

Link to comment
Share on other sites

Άντε να δούμε πότε θα αναβαθμιστεί και η δική μας κοσμοτέ.. :worry:

Ρε φιλε δεν λες και ευχαριστω πολυ που εχεις την 4.1.2....

 

Εμεις με τις unbranded συκσευες ακομα την περιμενουμε....

Link to comment
Share on other sites

Ρε φιλε δεν λες και ευχαριστω πολυ που εχεις την 4.1.2....

 

Εμεις με τις unbranded συκσευες ακομα την περιμενουμε....

 

Εγω εχω την 4.0.4 της κοσμοτε κ δεν μου χει ερθει αναβαθμιση.οταν λες unbranded τι εννοεις;

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω την 4.0.4 της κοσμοτε κ δεν μου χει ερθει αναβαθμιση.οταν λες unbranded τι εννοεις;

 

Τα κινητα που δεν ειναι της βονταφον κ κοσμοτε.

Link to comment
Share on other sites

Ρε φιλε δεν λες και ευχαριστω πολυ που εχεις την 4.1.2....

 

Εμεις με τις unbranded συκσευες ακομα την περιμενουμε....

 

Ποια 4.1.2, την 4.0.4 έχω αφού δεν έχει έρθει αναβάθμιση για branded cos ακόμα.:)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Από LSD πέρασα σε LSN αλλά δεν είμαι καθόλου ευχαριστημένος από θέμα μπαταρίας. Η νέα έκδοση LSS πως είναι σε θέμα μπαταρίας από LSD και LSN, έχει κάποιος συγκριτικό; Και επίσης έχει βγει Root για την LSS;

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Από LSD πέρασα σε LSN αλλά δεν είμαι καθόλου ευχαριστημένος από θέμα μπαταρίας. Η νέα έκδοση LSS πως είναι σε θέμα μπαταρίας από LSD και LSN, έχει κάποιος συγκριτικό; Και επίσης έχει βγει Root για την LSS;

Ευχαριστώ.

 

Απλά η καλύτερη jelly που έβαλα ποτέ! Και ναι, έχει βγει και το root.;)

Link to comment
Share on other sites

Απλά η καλύτερη jelly που έβαλα ποτέ! Και ναι, έχει βγει και το root.;)

 

Ναι ε;:p

Για πες διαφορές, σε σχέση με την άριστη μέχρι τώρα lsn.

Link to comment
Share on other sites

Απλά η καλύτερη jelly που έβαλα ποτέ! Και ναι, έχει βγει και το root.;)

 

Ευχαριστώ πολύ mate. Πφφφ άντε πάλι στήσιμο κινητού. ( Με LSN και ενεργοποιημένη την εξ.ενέργειας αλλά και Grennify στο φουλ ήμουν περίπου στα 40-50 % χειρότερα από θέμα μπαταρίας από LSD!. Να φανταστείς πως στην 2η δεν είχα κάνει κανένας Wipe και στην LSN έκανα τα πάντα.)

 

Μάκη έχουμε Link για Root; (Νομίζω του philz είναι το ''καλό'' έτσι δεν είναι;)

Link to comment
Share on other sites

Ναι ε;:p

Για πες διαφορές, σε σχέση με την άριστη μέχρι τώρα lsn.

 

Σαν την lsn αλλά με καλύτερη μπαταρία Στέφανε!

 

 

 

 

 

Ευχαριστώ πολύ mate. Πφφφ άντε πάλι στήσιμο κινητού. ( Με LSN και ενεργοποιημένη την εξ.ενέργειας αλλά και Grennify στο φουλ ήμουν περίπου στα 40-50 % χειρότερα από θέμα μπαταρίας από LSD!. Να φανταστείς πως στην 2η δεν είχα κάνει κανένας Wipe και στην LSN έκανα τα πάντα.)

 

Μάκη έχουμε Link για Root; (Νομίζω του philz είναι το ''καλό'' έτσι δεν είναι;)

 

Επειδή γράφω από tapatalk δεν μου είναι εύκολο να το βάλω αλλά ναι, το root είναι του Philz :)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ mate. Πφφφ άντε πάλι στήσιμο κινητού. ( Με LSN και ενεργοποιημένη την εξ.ενέργειας αλλά και Grennify στο φουλ ήμουν περίπου στα 40-50 % χειρότερα από θέμα μπαταρίας από LSD!. Να φανταστείς πως στην 2η δεν είχα κάνει κανένας Wipe και στην LSN έκανα τα πάντα.)

 

Μάκη έχουμε Link για Root; (Νομίζω του philz είναι το ''καλό'' έτσι δεν είναι;)

 

http://www.mediafire.com/?3x50vl04x5y1bpt,r9wexceqwf4jrb8

Link to comment
Share on other sites

Σαν την lsn αλλά με καλύτερη μπαταρία Στέφανε!

 

Ωραία, ευχάριστα νέα. Αν θυμάμαι καλά βγήκε και μια lst. Αυτή είναι νεότερη;

Link to comment
Share on other sites

 

Ευχαριστώ πολύ Φώτη. Μπορείς να μου εξηγήσεις τι ακριβώς να κάνω με το κάθε αρχείο από το Link Που παρέθεσες; Το ένα είναι md5 και το άλλο Zip.

Link to comment
Share on other sites

όλοι εχουν πάρει αναβάθμιση εκτός από τους πελάτες με EUR sale code... μάλλον μας εχουνε χ*******ς... μας βλέπω να καθόμαστε με 4.0.3 και να λεμε και ευχαριστώ :confused:
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ Φώτη. Μπορείς να μου εξηγήσεις τι ακριβώς να κάνω με το κάθε αρχείο από το Link Που παρέθεσες; Το ένα είναι md5 και το άλλο Zip.

 

To zipακι το περνας/φλασαρεις απο το τηλ/νο (oπως ειναι χωρις αποσυμπιεση), απο recovery, πρεπει να εχεις CWM περασμενο. Και το αλλο το md5 αρχειο το φλασαρεις με odin, στη θεση εκει που λεει PDA το τσεκαρεις και πατας start και εισαι o.k.!! Εαν δεν ξερεις πως...διαβασε εδω:http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=308676

Edited by manoliskikis4
Link to comment
Share on other sites

To zipακι το περνας/φλασαρεις απο το τηλ/νο (oπως ειναι χωρις αποσυμπιεση), απο recovery, πρεπει να εχεις CWM περασμενο. Και το αλλο το md5 αρχειο το φλασαρεις με odin, στη θεση εκει που λεει PDA το τσεκαρεις και πατας start και εισαι o.k.!! Εαν δεν ξερεις πως...διαβασε εδω:http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=308676

 

Βεβαίως ξέρω έχω φλασάρει δύο φορές με Odin αλλά δεν θυμόμουν την κατάληξη για το αρχείο md5. Ευχαριστώ πολύ. Αυτό που θυμάμαι είναι ότι το Root το περνάς από Recovery και όχι από Odin. Εκτός και αν σε αυτή την έκδοση το κάνεις διαφορετικά.

Link to comment
Share on other sites

Βεβαίως ξέρω έχω φλασάρει δύο φορές με Odin αλλά δεν θυμόμουν την κατάληξη για το αρχείο md5. Ευχαριστώ πολύ. Αυτό που θυμάμαι είναι ότι το Root το περνάς από Recovery και όχι από Odin. Εκτός και αν σε αυτή την έκδοση το κάνεις διαφορετικά.

 

Κατεβάζεις από εδώ το πρώτο αρχείο και το εγκαθιστάς από recovery. Το δεύτερο αρχείο είναι για εγκατάσταση με Odin αλλά μην το δοκιμάσεις γιατί θα έχεις να σβήνεις "κίτρινα τρίγωνα" και μετρητές της Samsung μετά..;)

Link to comment
Share on other sites

Μαστορια καλημερα.Εχει βγει root για την XWLSS ?

 

Μόλις ένα ποστ πριν απ'το δικό σου το έβαλα..:blink:

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...