Jump to content

[Επίσημο] Αξεσουάρ (memory cards, hands free & άλλα)


impreza_sti
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μεμβράνη σκληρή, προτείνετε ανεπιφύλακτα, έχω δοκιμάσει τρεις μέχρι τώρα αλλά αυτή είναι η καλύτερη.

Θήκη Usams, τρομερή ποιότητα και πολύ όμορφη μιας και έχει και το άνοιγμα μπροστά.

Σε ευχαριστώ πολύ,μπορείς να μου στείλεις και μια φωτογραφία με την συσκευή μαζί με την ζελατίνα σε pm;
Apple Iphone 11 Black/Ipad mini 4 space gray
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 912
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μεμβράνη σκληρή, προτείνετε ανεπιφύλακτα, έχω δοκιμάσει τρεις μέχρι τώρα αλλά αυτή είναι η καλύτερη.

Θήκη Usams, τρομερή ποιότητα και πολύ όμορφη μιας και έχει και το άνοιγμα μπροστά.

η μεβράνη αυτή καλύπτει και τα πλαϊνά εκεί που κάνει κουρμπά η οθόνη??

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Νεος κατοχος lumia 930 εδω.

Πειτε καμια προταση για προστασια οθονης (σε ολα τα προηγουμενα μου εβαζα μπρος-πισω μεμβρανη απο την screenknight αλλα ειναι ακριβη πλεον), κοιταω προς Terrapin ή κανενα tempered glass.

Για θηκη κοιταω προς Fusion Bumper gel case, την εχει παρει κανενας; αν ναι, οποιος μπορει ας ανεβασει φωτογραφια για να δω πως εφαρμοζει. Εναλλακτικες θηκες #1 και #2.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα τι γνώμη έχετε για αυτή http://www.ebay.com/itm/Blue-0-5mm-Ultra-Thin-Soft-Gel-Case-Cover-Skin-For-Nokia-Lumia-930-Film-/390891845936?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item5b02f83930

έχετε να μου προτείνεται κάποια καλή σιλικόνης?

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Ρίξε εδώ μια ματιά... Έχει και για το 930... Με ένα search στο Google (και περιορισμό αναζήτησης με Χώρα: Ελλάδα) θα βρεις και άλλες :) Edited by alex_gate_7
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν εγώ έχω πάρει αυτόν από Ελλάδα, ο οποίος είναι ποιοτικά πως να το κάνουμε καλύτερος.

Έχω πάρει αυτόν με την μόνη διαφορά ότι ο φορτιστής του 930 δεν φορτίζει το τηλ, οπότε χρησιμοποιώ τον φορτιστή του Xperia Tablet Z που έχω για να το φορτίζω χωρίς κανένα απολύτως πρόβλημα.

Και έχω και αυτούς τους δυο οι οποίοι είναι μικροί και βολεύουν στην μεταφορά τους.

 

Φυσικά και τις Nokia αξίζουν αλλά τουλάχιστον για εμένα οι τιμές που πουλάνε είναι απαγορευτικές. Κανε ένα search και θα δεις.

Edited by duc

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Πήρα τον Itian K8 για το 930 μου... Προτείνεται ανεπιφύλακτα...

http://www.tinydeal.com/itian-k8-qi-standard-slim-mobile-wireless-power-charger-mat-p-118203.html

 

Τον έχω πάρει πριν αγοράσω το κινητό :lol::lol:, είναι πολύ ποιοτικός όπως έχω γράψει και πιο πριν. Αλλα και οι τρείς ακόμη κινεζιές που έχω μια χαρά κάνουν την δουλειά τους.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Αυτός είναι αντιολισθητικός όπως ο Itian?

 

Λοιπόν, είναι αντιολισθητικός με τη μόνη διαφορά ότι δεν είναι τόσο καλής ποιότητας το υλικό όσο του itian.

Όμως φορτίζει εξίσου ικανοποιητικά όσο και ο itian και τον χρησιμοποιώ όταν δεν ειμαι σπίτι ή στην δουλειά.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Αν αγοράσω ασύρματο φορτιστή που δεν είναι της Νοκια και το φορτίζω με αυτόν το κινητό θα έχει πρόβλημα? Δημιουργεί πρόβλημα αν γίνεται η φόρτιση με άλλο φορτιστή?
1+ Never Settle
Link to comment
Share on other sites

Αν αγοράσω ασύρματο φορτιστή που δεν είναι της Νοκια και το φορτίζω με αυτόν το κινητό θα έχει πρόβλημα? Δημιουργεί πρόβλημα αν γίνεται η φόρτιση με άλλο φορτιστή?

 

Σου απάντησα φίλε μου, ψσξε λίγο στις σελίδες έχω γράψει ολόκληρο κατεβατό.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Σου απάντησα φίλε μου, ψσξε λίγο στις σελίδες έχω γράψει ολόκληρο κατεβατό.

 

Ναι ναι τα ειδα...ειδα ότι φορτίζει με άλλο φορτιστή..απλά δεν ξέρω κατά πόσο κάνει καλό να φορτίζετε το κινητό με άλλο φορτιστή εκτός του ενδεδειγμένου της Νοκια

1+ Never Settle
Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι τα ειδα...ειδα ότι φορτίζει με άλλο φορτιστή..απλά δεν ξέρω κατά πόσο κάνει καλό να φορτίζετε το κινητό με άλλο φορτιστή εκτός του ενδεδειγμένου της Νοκια

 

Αρκεί να είναι προδιαγραφών QI και είσαι καλυμμένος, και μάρκα μιο μιο μου να είναι.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει ζελατίνα για την οθόνη του 930 που να μην παίνει μέχρι την άκρη που κάνει την κουρμπά???

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει ζελατίνα για την οθόνη του 930 που να μην παίνει μέχρι την άκρη που κάνει την κουρμπά???

 

Ναι, κοίτα εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5927402#post5927402

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει ζελατίνα για την οθόνη του 930 που να μην παίνει μέχρι την άκρη που κάνει την κουρμπά???

αυτη εχω....

 

http://www.e-shop.gr/trendy8-display-protector-for-nokia-lumia-930-p-TEL.017721

Link to comment
Share on other sites

 

σας ευχαριστώ όλους αυτή που μου λες κάθεται σωστά? η ευκρίνεια πως είναι κόβει??

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστώ όλους αυτή που μου λες κάθεται σωστά? η ευκρίνεια πως είναι κόβει??

 

Έχω αλλάξει μέχρι τώρα τρείς φορές ζελατίνα και ένα tempered glass, αυτή είναι η μόνη που κάθεται ΤΕΛΕΙΑ επάνω στην οθόνη.

Δεν κόβει καθόλου ούτε σε αίσθηση ούτε σε αφή. Όπως είπα και πιο πριν προτείνεται ανεπιφύλακτα.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν ξέρω αν γράφω στο σωστό σημείο και αν κανω λάθος διορθώστε με. Πήρα το 930, ψάχνω screen protector και μια καλή θήκη. Έχεις κάποιος να προτείνει κάτι;
Samsung Galaxy S8+
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν ξέρω αν γράφω στο σωστό σημείο και αν κανω λάθος διορθώστε με. Πήρα το 930, ψάχνω screen protector και μια καλή θήκη. Έχεις κάποιος να προτείνει κάτι;

 

Aν σου αρεσει το πορτοφολι στυλ θηκη, πηγαινε σε ενα nokia care μαγαζι και παρε μια pierre carden θηκη που εχει...εκτος οτι ειναι οτι πιο slim υπαρχει χωρις να το χοντραινει, εχει και εγκοπη μπροστα για να μιλας με το καπακι κλειστο αν θελεις και ανοιγμα για καμερα πισω φυσικα...και μεμβρανη με τετοια θηκη μετα δεν βαζεις και δεν χανεις τιην παρα πολυ ομορφη αισθηση που εχει το gorila glass....σου λεω ειναι πολυ ομορφη θηκη και εχει και να στεκεται σταντ σταση σαν θηκη ταβλετ και μαγνητικο κουμπωμα....15 ευρω και καθαρισες

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν ξέρω αν γράφω στο σωστό σημείο και αν κανω λάθος διορθώστε με. Πήρα το 930, ψάχνω screen protector και μια καλή θήκη. Έχεις κάποιος να προτείνει κάτι;

 

Έχω πάρει την Nillkin από εδώ σε άσπρο και καφέ χρώμα και έχει και screen protector.

Την προτείνω ανεπιφύλακτα είναι πάρα πολύ καλή και σε λογική τιμή.

Link to comment
Share on other sites

Έχω πάρει την Nillkin από εδώ σε άσπρο και καφέ χρώμα και έχει και screen protector.

Την προτείνω ανεπιφύλακτα είναι πάρα πολύ καλή και σε λογική τιμή.

 

Είναι απίστευτο πόσο γρήγορα, πόσο πολύ και πόσο μόνιμα λεκιάζεi η λευκή Nillkin!..

Link to comment
Share on other sites

Είναι απίστευτο πόσο γρήγορα, πόσο πολύ και πόσο μόνιμα λεκιάζεi η λευκή Nillkin!..

 

Ωχ, κι εγώ πήρα την USAMS σε λευκή και μαύρη και όντως και εμένα έχει γίνει μαύρη ειδικά σε κάποια σημεία.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...