Jump to content

Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις για το Galaxy Note (N7000)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

υπαρχει ενα link για την xlsa4.1.2 για να την κατεβασω;δεν μπορω να βρω κατι στο sammobile....( http://www.4-shared.eu/samsung+download)εχω βρει αυτο αλλα δεν ξερω αν ειναιτο σωστο για να το περασω μεσω odin.. Edited by giorgosaero

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλημερα!!

3 μερες χωρις φλασαρισμα και αρχιζω να νοιωθω καπως...

ω ρε κακο που μας εκανε η team union-chrack's :lol::p :cool:

Samsung S20 FE 

Snapdragon edition

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!

3 μερες χωρις φλασαρισμα και αρχιζω να νοιωθω καπως...

ω ρε κακο που μας εκανε η team union-chrack's :lol::p :cool:

 

+1:)Αν και ετοιμαζουν την ν2 και απο στιγμη σε στιγμη θα την ανεβασουν.

Link to comment
Share on other sites

+1:)Αν και ετοιμαζουν την ν2 και απο στιγμη σε στιγμη θα την ανεβασουν.

 

αντε μπραβο!

παντως βλεπω και eybee1970 ποσταρει στο thread της team union.

προκειται για πολυ προσεγμενη ρομ παντως.και προσωπικα η καλυτερη.

Samsung S20 FE 

Snapdragon edition

Link to comment
Share on other sites

παιδια περασα το κερνελ του hydra για να περασω την ultimate. οταν λεει να βαλουμε την ρομ στην sd/ext card εννοει στην micro sd που 8α εχουμε βαλει . η στην sd κινητου τα 11 απο τα 16 gb που εχουμε ελευθερα.. ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

+1:)Αν και ετοιμαζουν την ν2 και απο στιγμη σε στιγμη θα την ανεβασουν.

 

Αυτό που το ξερεις είναι σίγουρο? Να περιμένω?

Link to comment
Share on other sites

παιδια περασα το κερνελ του hydra για να περασω την ultimate. οταν λεει να βαλουμε την ρομ στην sd/ext card εννοει στην micro sd που 8α εχουμε βαλει . η στην sd κινητου τα 11 απο τα 16 gb που εχουμε ελευθερα.. ευχαριστω.

 

Βαλτην στην εξωτερική.

Link to comment
Share on other sites

κρακ V3 HERE: http://www.android-hilfe.de/custom-roms-fuer-samsung-galaxy-note/326995-rom-team-union-rom-jelly-bean-rom-24-11-12-xxlsa-v1-offline.html. Τι στην ευχή. Εγώ είμαι ο μεσήλικας με γυαλιά. Εσείς πρέπει να το ψάχνεται καλύτερα γατάκια.
Link to comment
Share on other sites

κρακ V3 HERE: http://www.android-hilfe.de/custom-roms-fuer-samsung-galaxy-note/326995-rom-team-union-rom-jelly-bean-rom-24-11-12-xxlsa-v1-offline.html. Τι στην ευχή. Εγώ είμαι ο μεσήλικας με γυαλιά. Εσείς πρέπει να το ψάχνεται καλύτερα γατάκια.

 

Γατε η V3 ειναι η LS7..οχι η LSA

καλα καλα ουτε η V2 LSA δεν εχει βγει..

[sIGPIC][/sIGPIC]

Why So Serious?

Link to comment
Share on other sites

κρακ V3 HERE: http://www.android-hilfe.de/custom-roms-fuer-samsung-galaxy-note/326995-rom-team-union-rom-jelly-bean-rom-24-11-12-xxlsa-v1-offline.html. Τι στην ευχή. Εγώ είμαι ο μεσήλικας με γυαλιά. Εσείς πρέπει να το ψάχνεται καλύτερα γατάκια.

 

Χαχαχα παππού κοιμήσου με την γατούλα σου ...Ακου γατάκια χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

κριμα μαμοτο. και χάρηκα και εγω. μου φαίνεται πρέπει να καθαρίσω καλύτερα τα γυαλιά μου. :lol:

 

Χαχαχα και εγώ που το πεζω έξυπνος ψαρωσα τρέλα και πήγα να την κατεβάσω χαχα θα έρθει όμως δεν νομίζω να αργισει. ..

Link to comment
Share on other sites

Φεύγεις τώρα πάνω στο καλό; :rolleyes: Anyway καλή συνέχεια με το επόμενο ;)

 

Το συνεχίζω εγώ το κινητό του πλέον...:p

Ο νέος κάτοχος

Motorola m3688,nokia 6110, nokia 6150, nokia 3410, ericsson w700, ericsson w610, samsung g810,nokia n73 m.e., Samsung omnia hd,iphone 3gs,nokia n79, motorola milestone,motorola defy,Motorola Atrix, samsung galaxy note,Samsung Galaxy note 2
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα και εγώ που το πεζω έξυπνος ψαρωσα τρέλα και πήγα να την κατεβάσω χαχα θα έρθει όμως δεν νομίζω να αργισει. ..

 

Αφού ρε παιδιά έχουμε και το ΟΤΑ updates.

Αν βγει νέα ρομ θα το δείτε από εκεί:)

Set from my note

Link to comment
Share on other sites

Πάντως είναι γεγονός πως η τελική official JB δεν ακούγεται τίποτα. Ησυχία, εδώ που πριν 10 ημέρες περίπου έλεγαν και έλεγαν τώρα τίποτα σιγή.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως είναι γεγονός πως η τελική official JB δεν ακούγεται τίποτα. Ησυχία, εδώ που πριν 10 ημέρες περίπου έλεγαν και έλεγαν τώρα τίποτα σιγή.

 

Και με παγωτό είχε σταματήσει ο θόρυβος για μια φάση και μετά έσκαγε το ενα update πίσω από το άλλο

Sent from my note

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις πως γινονται εγκατασταση οι update εφαρμογες απο την team union Rom;Τις κατεβαζω αλλα τις κανει αυτοματα εγκατασταση η πρεπει να παω καπου να τις κανω εγω εγκατασταση;
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις πως γινονται εγκατασταση οι update εφαρμογες απο την team union Rom;Τις κατεβαζω αλλα τις κανει αυτοματα εγκατασταση η πρεπει να παω καπου να τις κανω εγω εγκατασταση;

 

Μπένεις ρεικοβερι και τις τρεχεις απο εκει κανει εγκατασταση

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις πως γινονται εγκατασταση οι update εφαρμογες απο την team union Rom;Τις κατεβαζω αλλα τις κανει αυτοματα εγκατασταση η πρεπει να παω καπου να τις κανω εγω εγκατασταση;

 

Στο κάθε fix που σου δίνει λέει στις λεπτομέρειες και τον τρόπο εγκατάστασης. Ο σύνηθες είναι να κατεβάσεις στο sdcard το zip και να μπεις με recovery να το φλασάρεις και είσαι έτοιμος, δεν θέλει πολλά πολλά

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπέρα.

αγόρασα πρόσφατα ενα galaxy note

επειδή δεν γνωρίζω τίποτα απο φλασαρισμα νεας ROM σε ANDROID μηπως θα μπορουσατε να με καθοδηγήσετε προκειμενου να κανω τα πρωτα βηματα ασφαλώς???

προερχομαι απο windows mobile στο οποιο αλλαζα συνεχως ROM μεσω του XDA developers και μετεπειτα windows phone για την αγορα του οποιου τελικα το μετανιωσα και αποφασισα να μεταπηδησω πρωτη φορα σε ANDROID, για το οποιο υπαρχουν τοσα πολλα που η αληθεια ειναι οτι εχω μπερδευτεί λιγο.

ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μολις περασα την rocket rom v3 final γιατι ηθελα κατι stable χωρις προβληματα και πραγματικα εχω αλλο κινητο..πεταει...αντε να μας ερθει και επισημα η 4.1.2...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μολις περασα την rocket rom v3 final γιατι ηθελα κατι stable χωρις προβληματα και πραγματικα εχω αλλο κινητο..πεταει...αντε να μας ερθει και επισημα η 4.1.2...

 

που να βαλεις και της team union !! :)

Samsung S20 FE 

Snapdragon edition

Link to comment
Share on other sites

Αυτη της teamunion απο την υπογραφη του φρενταρα λεει οτι ειναι offline,κοιταζω απο χτες και δεν βλέπω να μπορώ να την κατεβάσω.

Μου διαφεύγει κάτι;

Από τα λίγα Γερμανικα που ξερω λεει οτι την έχει κατεβάσει μέχρι να διορθώσει κάποια προβλήματα.σωστα;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...