Jump to content

The «Ultimate» File Sharing thread


ng78
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

BitComet exw k egw.koryfh,den exw kanena prob.

Oso gia to DC++ oyte me ayto exw.vazw k katevazei polla arxeia taytoxrona k h speed ftanei sta 42 KBytes xalara. exw 384/128 apo forthnet.

sto ping poy lete ekana to site ths forthnet k moy evgale--> M.O. 26ms Einai kalo ayto?

 

:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Οποιος ενδιαφερεται για audio stuff (ebooks,apps,κτλ) σημερα ολη μερα και μεχρι τις 7 τα ξημερωτα GMT time εχει open registrations το h**p://audionews.ru/.

 

thanks.

 

oso gia to xrhsth poy evale th fwto,prepei na kanei de3i click panw se ayta ta arxeia k na pathsei "ΕΝΑΡΞΗ"

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

thanks.

 

oso gia to xrhsth poy evale th fwto,prepei na kanei de3i click panw se ayta ta arxeia k na pathsei "ΕΝΑΡΞΗ"

 

Φιλε μου, μαλλον καταλαβες λαθος. Ξερω πως να ξεκινησω τα torrents. Διαβασε το προβλημα μου και θα καταλαβεις. :)

Link to comment
Share on other sites

BitComet exw k egw.koryfh,den exw kanena prob.

Oso gia to DC++ oyte me ayto exw.vazw k katevazei polla arxeia taytoxrona k h speed ftanei sta 42 KBytes xalara. exw 384/128 apo forthnet.

sto ping poy lete ekana to site ths forthnet k moy evgale--> M.O. 26ms Einai kalo ayto?

 

:)

Το ping σου είναι τέλειο :) όσο πιο μικρό, τόσο καλύτερα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για ταινίες να προτιμάτε το δίκτυο bit torrent. Θα βρείτε πολύ πιο εύκολα τις νέες κυκλοφορίες.
Link to comment
Share on other sites

με το DC++ μπορω να κατεβασω torrent (οπως εκανα με το shareaza);

 

Και κατι εκτος θεματος ,μπορω να κανω τα αρχεια αvι μαζι με ξεχωριστους υποτιτλους DVD;

Link to comment
Share on other sites

παίδες έχω σοβαρό πρόβλημα με bitlord. το αφήνω ανοικτώ το βράδυ και το πρωι βλέπω σφάλμα απο τα windows και δεν έχει κατέβει τπτ! και μετά για να συνεχίσει τα downloads πρέπει να κάνω restart. έχει κανείς παρόμοιο πρόβλημα?

(απο εδώ )

 

τι να κάνω? να αλλάξω πρόγραμμα? έχω 3-4 πραγματάκια που κατεβάζω και είναι αμαρτία να τα σταματήσω.. :( όση ώρα μένω πάνω στο pc και έχω το Bitlord ανοικτώ δεν παρουσιάζεται κανένα πρόβλημα.. δεν μπορώ να καταλάβω γιατι μου πετάει αυτο μύνημα.. :(

Link to comment
Share on other sites

Τα προγράμματα αυτά δεν αποθηκεύουν κάποια ειδική πληροφορία, στα incomplete αρχεία. Λογικά μπορείς να συνεχίσεις τα κατεβάσματα σου και με κάποιο άλλο πρόγραμμα για torrent. Αν θέλεις να είσαι εξασφαλισμένος απλά αντέγραψε κάπου τα ημιτελή αρχεία και βάλε το νέο πρόγραμμα να συνεχίσει από τα αντίγραφα.
Link to comment
Share on other sites

Σε κάποια φάση χρησιμοποιούσα το bitlord και θέλησα να συνεχίσω τα downloads με άλλο πρόγραμμα, αλλά δεν γινόταν γιατί τα αρχεία που αποθηκεύει το bitlord είχαν και μια κατάληξη στο τέλος .jc νομίζω ή κάτι τέτοιο.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα το ίδιο πρόβλημα όταν ήθελα να αλλάξω από το Bitcomet στο utorrent,

το πρώτο δίνει επέκταση .bc! στα αρχεία που κατεβάζει ενώ το δεύτερο τίποτα.

Οπότε απλά μετονόμασα τα αρχεία και συνέχισα με το καινούργιο πρόγραμμα.

In my dream I was drowning my sorrows

But my sorrows, they learned to swim

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αυτά τα αρχεία συνήθως δεν είναι κάτι ειδικό. Απλά το πρόγραμμα βάζει μία διαφορετική κατάληξη.
Link to comment
Share on other sites

επειδη μολις αρχισα να χρησιμοποιω torrents θα ηθελα να μου πειτε ποια ειναι τα καλυτερα προγραμματα για να κατεβαζω.

 

thanks!!!

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

ελληνικά torrents που μπορώ να βρω;;

νομίζω υπήρχε μια σελίδα greek-torrents.gr

αλλά όσο κ να έψαξα δεν βρίσκω το url

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

ελληνικά torrents που μπορώ να βρω;;

νομίζω υπήρχε μια σελίδα greek-torrents.gr

αλλά όσο κ να έψαξα δεν βρίσκω το url

http://www.blue-whitegt.com

http://www.greektracker.de

Link to comment
Share on other sites

thanks bayern7 :D

τρέχω στη σχολή για downloading... (χτες είχα 2,8gb σε 2 ώρες:X)

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

επειδη μολις αρχισα να χρησιμοποιω torrents θα ηθελα να μου πειτε ποια ειναι τα καλυτερα προγραμματα για να κατεβαζω.

 

thanks!!!

μTorrent. Μάλλον ο ελαφρύτερος/πιο αξιοπιστος/πιο ευκολος client.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ποιο καλο παιδάκι θα με καθοδηγήσει με λίγα λογάκια σ αυτά τα torrents??

κατέβασα το utorrent αλλα δεν ξέρω πως να το χρησιμοποιήσω.

 

sorry έχω χάσει πολλά επεισόδια από ότι φαίνεται ....έχω να χρησιμοποιήσω file sharing από εποχές napster και τώρα λίγο με το dc++

Link to comment
Share on other sites

ποιο καλο παιδάκι θα με καθοδηγήσει με λίγα λογάκια σ αυτά τα torrents??

κατέβασα το utorrent αλλα δεν ξέρω πως να το χρησιμοποιήσω.

 

sorry έχω χάσει πολλά επεισόδια από ότι φαίνεται ....έχω να χρησιμοποιήσω file sharing από εποχές napster και τώρα λίγο με το dc++

Πάνε στο isohunt.com και κατεβασε οποιο αρχειο σε ενδιαφερει. Ειναι μερικα kb. Στην συνεχεια, αυτο που θα κατεβασεις, ανοιξτο με το μtorrent. Ισως να χρειαστει να ανοιξεις και καμια "πορτα" στο router σου. Κανε ομως πρωτα αυτο που σου ειπα κ βλεπουμε ;)

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Πάνε στο isohunt.com και κατεβασε οποιο αρχειο σε ενδιαφερει. Ειναι μερικα kb. Στην συνεχεια, αυτο που θα κατεβασεις, ανοιξτο με το μtorrent. Ισως να χρειαστει να ανοιξεις και καμια "πορτα" στο router σου. Κανε ομως πρωτα αυτο που σου ειπα κ βλεπουμε ;)

μάλλον σε πρόλαβα.

έχω ήδη καταφέρει να ξεκινήσω download ένα αρχείο ...λίγο μεγαλούτσικο βεβαια... μονο 4gb :lol: .(need for speed)

το αστείο όμως είναι ότι κατεβάζω με ταχύτητες 0.1-0.2 kbps .

να την βράσω την adsl...

 

κανω κατι λαθος?

 

 

edit: σώπα τώρα πάει με 9kbps!!!

ε σε 6 μέρες λέει θα ολοκληρωθεί...τουλάχιστον έχουμε μια βελτίωση δεν μπορώ να πω!!!

αχ...πρέπει να πετάω από την χαρά μου

Link to comment
Share on other sites

edit: σώπα τώρα πάει με 9kbps!!!

ε σε 6 μέρες λέει θα ολοκληρωθεί...τουλάχιστον έχουμε μια βελτίωση δεν μπορώ να πω!!!

αχ...πρέπει να πετάω από την χαρά μου

 

Όχι, εγώ πρέπει να πετάω από την χαρά μου :devil:

 

Υ.Γ. Ταχύτητες καθαρά και μόνο από torrent

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια εχω ενα προβλημα ειμαι το αυτος που σας ειχα πει οτι ειχα βαλει DSL ALTEC και δεν μπορουσα να ανοιξω καμια σελιδα.Γι ' αυτο το λογο ενας φιλος μου εφερε ενα limiter πιο συγκεκριμενα το DU SUPER CONTROLER.Τωρα το προβλημα μου ειναι οτι απο BitTornado που κατεβαζω το μεγιστο που ποιανει ειναι 14-15 .....!!!Ειναι φυσικο αυτο;Ενω πριν βαλω το limiter δουλευε κανονικα εχει καμια σχεση ή μηπως εχει καποια ρυθμιση το BitTornado την οποια δεν ξερω,αλλα δεν νομιζω γιατι το δουλευω καιρο.

Ευχαριστο Πολυ!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...