Jump to content

E-Shops και Ηλεκτρονικές Αγορές


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος psychogr ( 8 Φεβ. 2004 , 12:42)

 

Na rwthsw ligo kati to ebay den exei ellinikia selida ?

 

Oxi etsi?

 

 

Όχι φίλε, δεν έχει σελίδα στα Ελληνικά το e-bay.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wirelessly posted (Siemens SX1: SIE-SX1/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Apo oti vlepo oloi eimaste epifilaktikoi os pros tin xrisi tis kartas gia online agores! Nomizo oti asfalesteros tropos gia agores meso net einai autos!

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος psychogr ( 8 Φεβ. 2004 , 12:42)

 

Na rwthsw ligo kati to ebay den exei ellinikia selida ?

 

Oxi etsi?

 

 

Yπαρχει κατι αντιστοιχο...http://www.fleamarket.gr

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να με τιμήσετε έστω και με την επίσκεψη σας σε κάνα μήνα περίπου, που θα λειτουργήσει το Play247.gr

(...Ηλεκτρονικό πολυκατάστημα ψηφιακής τεχνολογίας και παροχής υπηρεσιών διαδικτύου, της εταιρείας Play247.gr στην Ελλάδα.

Ψηφιακές Φωτ/κές Μηχανές και Βιντεοκάμερες, MP3 Players, Φορητοί Υπολογιστές, Κινητά Τηλέφωνα και αξεσουάρ. Πληροφορίες, κριτικές,

υπηρεσίες μέλους, νέα προϊόντα, προσφορές, προτεινόμενα, Top σε πωλήσεις, παραγγελίες on-line 24 Ώρες την ημέρα | 7 ημέρες την εβδομάδα...)

Η αποστολή θα είναι δωρεάν για Ελλάδα και Κύπρο και μάλιστα με Courier. Να περιμένω σχόλια και επισημάνσεις; ;)

Link to comment
Share on other sites

Οπως πάντα όλα εξαρτώνται από την ανταγωνιστικότητά σου στις τιμές.

Καλή επιτυχία πάντως.

Την βόλτα μας από εκεί θα την κάνουμε σίγουρα !

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Play247 (11 Φεβ. 2004 , 02:31)

 

 

Η αποστολή θα είναι δωρεάν για Ελλάδα και Κύπρο και μάλιστα με Courier. Να περιμένω σχόλια και επισημάνσεις; ;)

 

 

σωστος!!!!!! ευγε, συνεχισε ετσι

http://briefcase.pathfinder.gr/download/WilliamBlake/18998/362856/0/d.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Play247 (11 Φεβ. 2004 , 02:31)

 

Ελπίζω να με τιμήσετε έστω και με την επίσκεψη σας σε κάνα μήνα περίπου, που θα λειτουργήσει το Play247.gr

(...Ηλεκτρονικό πολυκατάστημα ψηφιακής τεχνολογίας και παροχής υπηρεσιών διαδικτύου, της εταιρείας Play247.gr στην Ελλάδα.

Ψηφιακές Φωτ/κές Μηχανές και Βιντεοκάμερες, MP3 Players, Φορητοί Υπολογιστές, Κινητά Τηλέφωνα και αξεσουάρ. Πληροφορίες, κριτικές,

υπηρεσίες μέλους, νέα προϊόντα, προσφορές, προτεινόμενα, Top σε πωλήσεις, παραγγελίες on-line 24 Ώρες την ημέρα | 7 ημέρες την εβδομάδα...)

Η αποστολή θα είναι δωρεάν για Ελλάδα και Κύπρο και μάλιστα με Courier. Να περιμένω σχόλια και επισημάνσεις; ;)

 

 

Για να δουμε για να δουμε...

Το εχεις βαλει κ αλλου...οκ αλλα μην το βαλεις παντου το ειδαμε! :happy:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Τις πιο πολλες αγορες απο eshops τις εχω κανει μεσω του open24 και των καταστηματων που εχει εκει μεσα,παντα με ασφαλεια και ποτε δεν μου εχει δημιουργηθει το παραμικρο προβλημα!

 

Ας μου θυμισει καποιος με pm το nickname του ιδιοκτητη του telefoncity γιατι μου διαφευγει τωρα και το χρειαζομαι! :!:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ χθές παρήγγειλα απο eshop.gr

Και σήμερα ήρθαν με courrier ..Αψογη ταχύτητα , εξυπηρέτηση ...Σίγουρα θα τους ξαναπροτιμήσω !!!!

:X
Link to comment
Share on other sites

Ναι στο e-shop.gr είναι πολύ εξυπηρετικοί και γρήγοροι. Και προπαντώς φτηνοί !

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Το eshop ειναι απο τα πρωτα οn line καταστηματα με πολυ καλες τιμες, εξυπηρετηση, αξιοπιστια και γρηγορη παραδοση!

Οσοι εχουν αγορασει καταλαβαινουν τι εννοω..

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,μπείτε και στο progressive.gr , to site αξίζει,εγω το έμαθα μόλις προχτές και ήδη μετάνοιωσα για κάποιες αγορές μου από άλλα site λόγω τιμών!
My history : Ericsson_GH700 - Bosch_909s -Nokia_3200 - Siemens_S35 - Siemens_SX1 -Motorola_C35 - Nokia_1100 - Siemens_A55 - Panasonic_GD67 - S.E._K750 - Samsung_D500 - Samsung_X820 - HTC_P3300 - Samsung_E840 - LG_KE970-Doogee Y100- Ulefone Power-Ulefone Power 3S- Umidigi Bison
Link to comment
Share on other sites

Overclockers.co.uk...symferi...kamia schesi i times me Ellada...eidika gia pragmata pou kikloforoun proti fora sto eksoteriko kai ta vlepoume edo meta apo 3-4 mines...
ATHLON 64 3200+ 2150MHz / ASUS K8V DELUXE / ATI 9800 PRO 128MB /1GB PC3200 MUSHKIN 2.2.2 / 120 SEAGATE SATA 7200rpm / LG17"FLATRON .................................... :X
Link to comment
Share on other sites

Kserei kaneis an yparxoun e-shops stin Ellada pou na dexontai xrewstikes kartes? Visa Electron px...

http://www.artsforge.com/gallery_new/legends/morpheus_tn.jpg

 

M.O.R.P.H.E.U.S.: Mechanical Obedient Replicant Programmed for Hazardous Exploration and Ultimate Sabotage

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Γειά σας.Θα ήθελα να σας ρωτήσω σχετικά με την HP Photosmart 735.Την είδα στο E-shop 175,12 Ευρω [με φπα] και στο Πλαίσιο 199 [με φπα].Τι μου προτείνετε?Επειδή πρώτη φορά ασχολούμαι με τα e-shop τι είναι η πληρωμή με αντικαταβολή και τί με κατάθεση?Ευχαριστώ εκ των προτέρων..........
Link to comment
Share on other sites

Εγώ την αγόρασα στις 13 Ιανουαρίου από e-shop Και μου την φέρανε Κρήτη με courier. Τότε μου κόστισε μαζί με τα μεταφορικά 228 ευρώ όταν στο Πλαίσιο έκανε 275 !!!!! Το μόνο αρνητικό για την μηχανή "τρώει πολλά καύσιμα..." Αν έχεις όμως καταλήξει εκεί, το e-shop (ιδιαίτερα για αντικαταβόλη) δεν δημιουργεί πρόβλημα. Τώρα δεν γνωρίζω ακριβώς τι γίνεται με τις εγγυήσεις.΄... :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Antikatavoli einai otan to plironeis ti stigmi pou sto fernoun sto spiti.

Se afton pou sto paradosei diladi.

Katathesi einai katathesi se trapeziko logariasmo tou e-shop.

Mutilator :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά από το e-shop άφοβα. Είναι πολύ καλά τα παιδιά που το έχουν. Αντικαταβολή πληρώνεις μόλις στο φέρουν. Κατάθεση τα βάζεις και στο στέλνουν. Για εγγύηση, μόλις έχεις πρόβλημα τηλεφωνάς, μιλάς με τεχνική υποστήριξη και εάν είναι χαλασμένο σου δίνουν RMA νούμερο και το στέλνεις ή για επιδιόρθωση ή για αλλαγή.
Panathinaikos Uber Alles. Death to false metal. For every day that stings a better day it brings.
Link to comment
Share on other sites

Άλλη μια ψήφος για το Ε-Shop. :)

Έχω αγοράσει απο εκεί 2 φορές χωρίς κανένα πρόβλημα.

http://www.signaturebar.com/uploads/images/33845.png
Link to comment
Share on other sites

Μη το φοβασαι το e-shop!

Οι ανθρωποι ειναι επαγγελματιες και παρεχουν πολυ καλη υποστηριξη! :)

Εχω ψωνισει αρκετες φορες και μου τα εχουν στειλει στο ταχυδρομειο της περιοχης μου απο οπου τα εχω παραλαβει.

Επίσης πολυ καλο καταστημα στο internet ειναι και το infoshop. Αν μενεις και Θεσσαλονικη, γλυτωνεις τα μεταφορικα :)

Link to comment
Share on other sites

To e-shop έχει καλές τιμές βέβαια, αλλά πριν μια βδομάδα παρήγγειλα μέσω πιστωτικής κάρτας και ενώ η παραγγελία εγκρίθηκε άρχισαν να ζητάνε απίστευτα πράγματα, όπως φωτοτυπία της πιστωτικής κάρτας (καλά αυτό το έχω ξαναδεί) και, άκουσον, άκουσον, αντίγραφο λογαριασμού που δείχνει τις αγορές μου με την πιστωτική κάρτα!!! Προσωπικά δεδομένα δηλαδή...Αυτό ήταν αίσχος για μένα και ακύρωσα την παραγγελία. (ήθελαν και ταυτότητα και υπεύθυνση δήλωση!!) Τι σόι ηλεκτρονικό κατάστημα είσαι όταν ζητάς όλα αυτά. Σημειώστε ότι΄τους είχα ήδη δώσει και τον τριψήφιο κωδικό ασφαλείας της κάρτας, άρα οι μπούρδες που μου έλεγαν περί ασφαλείας ήταν άσχετες.

 

Δείτε για καλές τιμές, σε μερικά είδη τουλάχιστον, το http://www.topsystems.gr

:)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...