Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 800


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ρε παιδια πως κανετε αναβαθμιση???εμενα δεν κανει τι γινεται εχει καποιο προβλημα :help::help::help::help::help::help::help:

 

Μπα, κι εγώ με vodafone και Ελληνική συσκευή ακόμα περιμένω την/το Tango ... :worry:

Co-Founder & CEO at AntMoves & Windows Phone Apps

www.antmoves.com | www.wpapps.gr

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

άρα παιδιά αληθεύει αυτό που διάβασα κάπου?ότι η διάρκεια της μπαταρίας γίνετε έστω και λίγο καλύτερη με το Update? (γερμανική συσκευή με 02 και ακόμα δεν έχει έρθει,ενώ είναι available) Edited by Starbats
Link to comment
Share on other sites

κι εγω κατοχος του 800 αλλα εχω τεραστιο θεμα με την μπαταρια. (η συσκευη ειναι αγορασμενη απο σκρουτζ.) προσπαθησα να κανω ενημερωση με το zune και μου βγαζει οτι ειναι ενημερωμενο . εκδοση 7.10 (8107). καμια ιδεα???? τι να κανω????
Link to comment
Share on other sites

Ξαφνικα σταματησε να λειτουργει το ηχειο; ετυχε σε κανεναν; αμα βαλω ακουστικα παιζει κανονικα αλλα απο το ηχειο τιποτα.
SE k700i, SE k750i, SE W850i, Qtek 8310, Samsung F700v, SE K850i, Sharp GX25 Ferrari,Nokia N95, Nokia N95 8gb, iPhone 3G, Blackberry Storm 9500, LG Optimus 2X, LG Optimus 7, Nokia Lumia 800
Link to comment
Share on other sites

κι εγω κατοχος του 800 αλλα εχω τεραστιο θεμα με την μπαταρια. (η συσκευη ειναι αγορασμενη απο σκρουτζ.) προσπαθησα να κανω ενημερωση με το zune και μου βγαζει οτι ειναι ενημερωμενο . εκδοση 7.10 (8107). καμια ιδεα???? τι να κανω????

Από το skroutz???? Από πότε πουλάει κινητά; :lol::lol:

 

Ούτε στο δικό μου βγάζει κάτι. Υπομονή.

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Ξαφνικα σταματησε να λειτουργει το ηχειο; ετυχε σε κανεναν; αμα βαλω ακουστικα παιζει κανονικα αλλα απο το ηχειο τιποτα.

 

Χάλασε το ηχείο. Σε αλλο νοκια προσφατα μου ειχε τύχει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Χάλασε το ηχείο. Σε αλλο νοκια προσφατα μου ειχε τύχει.

 

Την ατυχια μου δηλαδη, πηγα το κινητο στο Nokia Care, πλακα θα εχει να μου φερουν παλι καινουργια συσκευη αλλα ατυχια ρε φιλε, αντε περιμενε τωρα τρεις βδομαδες!

Edited by Tzhmakos
SE k700i, SE k750i, SE W850i, Qtek 8310, Samsung F700v, SE K850i, Sharp GX25 Ferrari,Nokia N95, Nokia N95 8gb, iPhone 3G, Blackberry Storm 9500, LG Optimus 2X, LG Optimus 7, Nokia Lumia 800
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δοκιμάστε να βάλετε και να βγάλετε τα ακουστικά απαλά γιατί μερικές φορές ο σενσορας κολλάει και το κινητό νομίζει ότι υπάρχουν ακουστικά γι αυτό δεν ακουγεται τίποτα. Το έχω δει πολλές φορές σε διαφορα φόρουμ.
Αν θέλεις DropBox Account με πρόσθετα 250MB κάνε κλικ εδώ http://db.tt/W0JQVsoS
Link to comment
Share on other sites

Ξανά έβαλα την ελληνική unbranded που είχε έσω το update δεν έχει έρθει το έκανα όμως γιατί μάλλον το πρόβλημα με το μικρόφωνο που μικροφωνίζει δεν σταμάτησε και θα επισκεφτώ το Nokia care..

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δοκιμάστε να βάλετε και να βγάλετε τα ακουστικά απαλά γιατί μερικές φορές ο σενσορας κολλάει και το κινητό νομίζει ότι υπάρχουν ακουστικά γι αυτό δεν ακουγεται τίποτα. Το έχω δει πολλές φορές σε διαφορα φόρουμ.

 

Μεσα απο το diagnostics το τσεκαρα, δε νομιζε το κινητο πως υπηρχαν ακουστικα!

SE k700i, SE k750i, SE W850i, Qtek 8310, Samsung F700v, SE K850i, Sharp GX25 Ferrari,Nokia N95, Nokia N95 8gb, iPhone 3G, Blackberry Storm 9500, LG Optimus 2X, LG Optimus 7, Nokia Lumia 800
Link to comment
Share on other sites

Προσοχη στην οθονη του 800.

 

Δεν ειναι τοσο ανθεχτικη οσο νομιζετε,χθες εμφανιστηκαν οι πρωτες μικρο γρατζουνιες.

Επισης σκεφτομαι να του περασω Αγγλικο firmware unbranded για να εχω προσβαση σε Nokia music

ειναι ευκολη διαδικασια ;

Αν θέλεις DropBox Account με πρόσθετα 250MB κάνε κλικ εδώ http://db.tt/W0JQVsoS
Link to comment
Share on other sites

Προσοχη στην οθονη του 800.

 

Δεν ειναι τοσο ανθεχτικη οσο νομιζετε,χθες εμφανιστηκαν οι πρωτες μικρο γρατζουνιες.

Επισης σκεφτομαι να του περασω Αγγλικο firmware unbranded για να εχω προσβαση σε Nokia music

ειναι ευκολη διαδικασια ;

 

 

 

Απλά το δικό μας είναι rm-801

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος για screen shot..?

 

Οχι, δε υπαρχει

Αν θέλεις DropBox Account με πρόσθετα 250MB κάνε κλικ εδώ http://db.tt/W0JQVsoS
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος για screen shot..?

 

νομιζω μονο με app. ???

 

Εγω χρησιμοποιω το screen capture http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=14076592

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω χρησιμοποιω το screen capture http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=14076592

 

Και πως γίνεται, αν γίνεται, να εγκατασταθεί στο lumia 800.....?

Link to comment
Share on other sites

χμμ:sick:.. βασικα εινια Xap.. και ο μονος τροπος που ξερω εγω ειναι με developer deployment. ισως το μελος mustanggre ξερει κατι αλλο.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και πως γίνεται, αν γίνεται, να εγκατασταθεί στο lumia 800.....?

 

Πρέπει να έχεις ξεκλειδώσει το τηλέφωνο πρώτα.

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να έχεις ξεκλειδώσει το τηλέφωνο πρώτα.

 

Κατι που στο 800 σχεδον δεν γινεται.

Αν θέλεις DropBox Account με πρόσθετα 250MB κάνε κλικ εδώ http://db.tt/W0JQVsoS
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...