Jump to content

Motorola RAZR XT910


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μην κάνεις ρούτ για αυτό το λόγο. Δεν χρειάζεται.

 

Δοκιμασμένο Γιάννη μου;

Μην βρεθώ και εγώ σαν το ταβλαδιασμένο android του φίλου πιο πάνω! :lol:

Νίκος
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μόλις σου βγάλει το ταβλαδιασμένο ανδρόιντ, πάτα ταυτόχρονα vol up+ vol down/

 

 

Εεε πες έτσι... Βοηθήστε και εμάς τους noob-άδες.. :p

 

Το βλέπω να αργεί. Θα αργήσει πολύ? Γιατί το κινητό ήταν με 30% μπαταρία :worry:

Link to comment
Share on other sites

Όχι. θέλει κάρτα μνήμης. Βάλτου μια για να κάνεις τη δουλειά σου.

Είναι αισθητή η διαφορά στην ταχύτητα.:)

 

Επειδη δεν εχω καρτα μνημης και λογικα απο βδομαδα θα παρω αν χρειαστει,στην επιλογη που εχει στο recovery,update from cache δεν μπορει να γινει η αναβαθμιση?

Ευχαριστω και παλι

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασμένο Γιάννη μου;

Μην βρεθώ και εγώ σαν το ταβλαδιασμένο android του φίλου πιο πάνω! :lol:

Ναι σε λέω! εγώ δεν έχω κάνει ρούτ το ράζρ ποτέ.

 

Εεε πες έτσι... Βοηθήστε και εμάς τους noob-άδες.. :p

 

Το βλέπω να αργεί. Θα αργήσει πολύ? Γιατί το κινητό ήταν με 30% μπαταρία :worry:

Αργεί λίγο, αλλά δεν θα σου φάει και 30% μπαταρία

 

Επειδη δεν εχω καρτα μνημης και λογικα απο βδομαδα θα παρω αν χρειαστει,στην επιλογη που εχει στο recovery,update from cache δεν μπορει να γινει η αναβαθμιση?

Ευχαριστω και παλι

Πετάξου αύριο το πρωί σε ένα κατάστημα και πάρε μια κάρτα 2giga. Είναι φτηνή. Χωρίς κάρτα δεν ξέρω αν γίνεται. Αφού δεν το λένε στους xda, πού να ξέρω εγώ?:O

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα εχεις δικιο ξεχαστηκα νομιζα πως αυριο(σημερα) ειναι Κυριακη και ηθελα να το τελειωσω γρηγορα το θεμα!!!Εχω καψει κυτταρα αποψε με το συγκεκριμενο θεμα...ευχαριστω,θα το δοκιμασω αυριο
Link to comment
Share on other sites

Έγινε. Άλλαξε και version και ημερομηνία.

Και τώρα?

Where is the WOW factor?

Ε, τρέξε το λίγο. Άνοιξε καμία εφαρμογή.

Εχει άλλη σπιρτάδα

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους.Σημερα απεκτησα κι εγω το ξυραφι 279 euro απο ΜΜ.Φοβερο κινητο.Μια ερωτηση εχω...Το σκαλιζω λιγο μεχρι να αδειασω την μπαταρια,χωρις sim,και δεν μπορω να συνδεθω στο λογαριασμο google που εχω.Γιατι?Τι κανω λαθος?Αν δεν ειναι αυτο το thread και ρωταω σε λαθος μερια,δωστε οδηγιες.Ευχαριστω Edited by vortex78
το topic κι οχι το thread

...Xiaomi Mi 8 Lite 4/64...

...LG Gpad 8.3...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους.Σημερα απεκτησα κι εγω το ξυραφι 279 euro απο ΜΜ.Φοβερο κινητο.Μια ερωτηση εχω...Το σκαλιζω λιγο μεχρι να αδειασω την μπαταρια,χωρις sim,και δεν μπορω να συνδεθω στο λογαριασμο google που εχω.Γιατι?Τι κανω λαθος?Αν δεν ειναι αυτο το thread και ρωταω σε λαθος μερια,δωστε οδηγιες.Ευχαριστω

Δεν έχει σχέση η σίμ. Κοίτα μήπως βάζεις λάθος τον κωδικό

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ε, τρέξε το λίγο. Άνοιξε καμία εφαρμογή.

Εχει άλλη σπιρτάδα

 

Τώρα που μου το λες, έτσι μου φαίνεται. Νομίζω ότι υπάρχει λιγότερη καθυστέρηση στο πόσο γρήγορα ακολουθουν οι οθονιές το σύρσυμο των δακτύλων....

 

Από την άλλη, μήπως είναι η ιδέα μας, επειδή περιμένουμε να δούμε κάτι;

Ας τρέξει κάποιος ένα Quadrant πριν το update και μετά. Εγώ έτρεξα μόνο μετά και μου έβγαλε σκορ 2720. Μπορεί κανείς που δεν έχει ήδη βάλει το update να μας πει το σκορ που βγάζει?

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που μου το λες, έτσι μου φαίνεται. Νομίζω ότι υπάρχει λιγότερη καθυστέρηση στο πόσο γρήγορα ακολουθουν οι οθονιές το σύρσυμο των δακτύλων....

 

Από την άλλη, μήπως είναι η ιδέα μας, επειδή περιμένουμε να δούμε κάτι;

Ας τρέξει κάποιος ένα Quadrant πριν το update και μετά. Εγώ έτρεξα μόνο μετά και μου έβγαλε σκορ 2720. Μπορεί κανείς που δεν έχει ήδη βάλει το update να μας πει το σκορ που βγάζει?

Καλα, χτες το quadrant μου ειχε βγαλει 3190 αν θυμαμαι καλα. Δεν ειναι αυτο κριτηριο.

Οι εφαρμογες του τηλεφωνου και του gmail ας πουμε, που αργουσαν λιγο, τωρα ανοιγουν στο μπαμ.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Καλα, χτες το quadrant μου ειχε βγαλει 3190 αν θυμαμαι καλα. Δεν ειναι αυτο κριτηριο.

 

Χαχαχα... Μάλλον δίκιο έχεις. Έκλεισα το sync και ξανάτρεξα το benchmark και μου έβγαλε 3189... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει σχέση η σίμ. Κοίτα μήπως βάζεις λάθος τον κωδικό

 

Ο κωδικος ειναι οκ,το εχω τριπλοτσεκαρει.Εχω αλλες 2 συσκευες συνδεδεμενες με αυτον.Παιζει ρολο?

...Xiaomi Mi 8 Lite 4/64...

...LG Gpad 8.3...

Link to comment
Share on other sites

Επειδη δεν εχω καρτα μνημης και λογικα απο βδομαδα θα παρω αν χρειαστει,στην επιλογη που εχει στο recovery,update from cache δεν μπορει να γινει η αναβαθμιση?

Ευχαριστω και παλι

 

Παιδιά συγγνώμη που δε βοήθησα στις ερωτήσεις που έγιναν μετά τα ποστς μου, με καλούσε η οικογένεια... νομίζω ότι μπορείς να κάνεις αναβάθμιση απο την cache. Πρέπει να μετονομασεις το Αρχείο σε update.zip και να τον βάλεις σε κάποιον φάκελο. Κάνε καμία αναζήτηση στο Google k sto xda και αν δε βγάλεις άκρη στείλε μου κανένα πμ αύριο να το κοιτάξω.

Link to comment
Share on other sites

Ο κωδικος ειναι οκ,το εχω τριπλοτσεκαρει.Εχω αλλες 2 συσκευες συνδεδεμενες με αυτον.Παιζει ρολο?

 

Δεν παίζει ρόλο.

 

Το wifi το άνοιξες να φανταστώ:lol: ;

 

Παλιότερα δεν έμπαινε σε μένα σε άλλη συσκευή. Μέσω της συσκευής έκανα add τον λογαριασμό που ήθελα στο youtube και μετά έκανα πάλι add την συσκευή και την είδε. Παλίο κόλπο και δεν ξέρω αν πιάνει ακόμα.

 

ΥΓ Για τους φίλους που θέλουν να αγοράσουν την συσκευή ,το καλύτερο είναι να διαβάσουν τις 20 τελευταίες σελίδες(για 270ευρώ θα διάβαζα παραπάνω). Ύπάρχουν πολλές απαντήσεις σε πολλά που ρωτάτε. Έτσι και αλλίώς δεν είναι το κατάλληλο θέμα. Καλύτερα ανοίξτε θέμα εδώ http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=145. Φιλικά.

Edited by R_Bachman
LG G8s - Lg g6 h870 -- Note 4 N910F(dead) stock 6.0.1 -- Sony Xperia Z 5.1.1 eXistenZ Y 4.0.0 -
Link to comment
Share on other sites

Πολλή καλημέρα σε όλους τους συνιδιοκτητες αυτού του απίθανου μοναδικού τηλ ειμαι κατοχοσ του ασπρου αδω κ δυο εβδμαδεσ θα ήθελα να ρωτήσω κάτι κ αν γνωρίζει κάποιος ας μου πει παρατηρώ σε σκοτάδι τελείως ότι σε μαύρη οθόνη εχει κάποιες μικρό κυλιδες μαύρου χρώματος κ αυτο το βλέπω με το dead pixel παίζει κάτι να εχει η οθονη η το εχει παρατηρήσει κ άλλος φίλος αυτο αλλιώς μπορώ να το πάω για αντικατάσταση ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

σημεια στιξηςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς......πονοκεφαλιααασα:wacko:
Link to comment
Share on other sites

Εχετε να μου προτεινετε κανενα προγραμμα gps με ενημερωμενους χαρτες που να παιζει αψογα στο razr ?

Αν καποιος μπορει να μου στειλει με pm καποιες παραπανω πληροφοριες θα ημουν υποχρεος..

Link to comment
Share on other sites

Έχω δοκιμάσει το Igo αλλά κατεληξα στο navigon το οποίο θεωρώ πλέον κλάσεις ανώτερο.
Link to comment
Share on other sites

Δεν παίζει ρόλο.

 

Το wifi το άνοιξες να φανταστώ:lol: ;

 

Παλιότερα δεν έμπαινε σε μένα σε άλλη συσκευή. Μέσω της συσκευής έκανα add τον λογαριασμό που ήθελα στο youtube και μετά έκανα πάλι add την συσκευή και την είδε. Παλίο κόλπο και δεν ξέρω αν πιάνει ακόμα.

 

ΥΓ Για τους φίλους που θέλουν να αγοράσουν την συσκευή ,το καλύτερο είναι να διαβάσουν τις 20 τελευταίες σελίδες(για 270ευρώ θα διάβαζα παραπάνω). Ύπάρχουν πολλές απαντήσεις σε πολλά που ρωτάτε. Έτσι και αλλίώς δεν είναι το κατάλληλο θέμα. Καλύτερα ανοίξτε θέμα εδώ http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=145. Φιλικά.

Να εισαι καλα,ευχαριστω.

...Xiaomi Mi 8 Lite 4/64...

...LG Gpad 8.3...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν εχω χρονο να διαβασω ολες τις σελιδες και πιθανον να εχει αναφερθει

 

Η μπαταρια του δεν αφαιρειται απο οτι διαβασα καπου ?

 

Τι κανουμε για να την αλλαξουμε ?

 

Ευχαριστω.

 

Θα πααρκαλουσα ξανα μια απαντηση σε αυτο καθως και ποσσες κεντρικες οθονες εχει το κινητο εκτος την αρχικη δεξια και αριστερα .

 

Σας ξαναευχαριστω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Θα πααρκαλουσα ξανα μια απαντηση σε αυτο καθως και ποσσες κεντρικες οθονες εχει το κινητο εκτος την αρχικη δεξια και αριστερα .

 

Σας ξαναευχαριστω.

Η μπαταρια αλλαζει στο σερβις. Καθε 3 χρονια περιπου, αυτη τη δουλεια θα κανεις...:p

 

Επισης, υπαρχουν συνολικα 5 αρχικες οθονες, αλλα βρε παιδια, τι σημασια εχει αυτο? υπαρχουν τουλαχιστον 4-5 launcher apps που δουλευουν τελεια και σου δινουν τη δυνατοτητα να εχει οσες αρχικες οθονες θελεις.

Ενδεικτικα λεω τα εξης

Launcher pro

Adw

Tsf

Apex (για οσους εχουν ics) κλπ κλπ

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Eκανα το update και μάλιστα όπως είπε ο ddr2, δηλαδή χωρίς ρουτάρισμα. Ολα μέλι-γάλα! Οντως είναι ακόμη πιό βελούδινο από πρίν.

 

@ddr2: Επρεπε να είχα κάνει "wipe cache"; Nα κάνω τώρα;

Εγω δεν εκανα τιποτα.

Αν επρεπε, θα το ελεγε στους xda.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ! Πάντως έχει εντυπωσιακά απαλή απόκριση! Πωπώ, τι κελεπούρι αγοράσαμε σε τιμή που μαδούσε ο Γερμανός τις "επιδοτήσεις" των θυμάτων του, πουλώντας τους μέχρι πριν λίγο Ace με 279 ευρώ!!! :lol:

 

Στην τιμη αυτη, οντως κελεπουρι!!

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Wipe cache καλό είναι να κάνεις... Ούτως ή άλλως δεν χάνεις και τίποτα
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR XT910

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...