Jump to content

Motorola RAZR XT910


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα πόδια, είμαι κάτοχος του κινητού εδώ και μια εβδομάδα και έχω κάποιες απορίες :

 

1.πως βάζω ήχο κλήσης η μηνύματος κάποιο δικό μου ringtone?πρέπει να τα βάλω σε κάποιο φάκελο?

2.έχει κάποιος δοκιμάσει το lap dock η hd station ? δοκίμασα το hdmi καλώδιο και πιστεύω κ ότι το hd station είναι χρήσιμο με κάποιο πληκτρολόγιο και ποντίκι

3.προσπάθησα να συνδέσω ασύρματο ποντίκι Logitec στο καλώδιο μικροUSB μέσω άντα πτορα σε θηλυκό αλλά δεν το αναγνώριζε ούτε αυτό ούτε ένα USB flash memory που έβαλα.ξέρει κάποιος συμβατά μοντέλα κατά προτίμηση combo mouse+ keyboard?

4.επειδή χρησιμοποιώ εταιρικό ταχυδρομείο μέσω exchange, μαζί με όλα τα άλλα (sky drive, Yahoo, etc) , πως μπορώ να προστατευθω εκτός από πιν στο ξεκλείδωμα οθόνης ?

Η κρυπτογράφηση δεδομένων που παρέχει το κινητό είναι χρήσιμη?

5.πως τραβάω στιγμιότυπο οθόνης?η λειτουργία με τα πλαϊνά πλήκτρα δεντην έχω καταφέρει...

Γενικά είμαι πολύ ευχαριστημένος με το κινητό.θελω όμως να καταφέρω να το λειτουργήσω σε συνδυασμό μμε τηλεόραση και ποντίκι-πληκτρολόγιο σαν ταμπλετ για αυτο ρωταω για το hd station.

GFGHGFHFGHF
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

 

Για το στικακι δες αυτό το βιντεο, για πληκτρολόγιο και μαους είχε γράψει ένα παιδί πως είχε κάνει την σύνδεση, δεν θυμάμαι σε πια σελίδα....

Link to comment
Share on other sites

Για να συνδέσεις στικάκι και ποντίκι πρέπει να έχεις μετατροπέα usb otg, δεν ξέρω που μπορείς να το βρεις έτοιμο αλλά αν έχεις ένα καλώδιο micro usb μπορείς να το φτιάξεις πολύ εύκολα.
Link to comment
Share on other sites

 

Για το στικακι δες αυτό το βιντεο, για πληκτρολόγιο και μαους είχε γράψει ένα παιδί πως είχε κάνει την σύνδεση, δεν θυμάμαι σε πια σελίδα....

 

ΟΚ κατάλαβα θέλω εξωτερικλη τροφοδοσία , για αυτό δεν μου λειτούργησε μάλλον.βέβαια έτσι δεν είναι και πολύ βολικό,ούτε φορητό...

 

όσο για το ποντίκι,χρησιμοπόιησα το standard usb καλώδιο της συσκευασίας μαζί με ένα αντάπτορα male to female. δεν καταλαβαίνω γιατί να χρειάζεται πατέντες και "κολλητήρια" για να συνδέσεις περιφερειακό.

το ποντίκι που χρησιμοποίησα είναι αυτο : http://www.logitech.com/en-nz/support/mice/5495 και δοκίμασα και ενσύρματα ποντίκια intellimouse της MS.

 

Από ότι καταλαβαίνω καλύτερα να παραγγείλω το Hd station απο Γερμανία που σίγουρα θα είναι θα παίρνει περιφερερειακά.

 

Edit:

μόλις διάβασα την διαφορά μεταξύ απλού female usb και usb otg.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1900330

 

οπότε πάω για αγορά otg καλωδίου για να δοκιμάσω flash drive και περιφερειακά

Edited by DILLIGER
GFGHGFHFGHF
Link to comment
Share on other sites

 

Για το στικακι δες αυτό το βιντεο, για πληκτρολόγιο και μαους είχε γράψει ένα παιδί πως είχε κάνει την σύνδεση, δεν θυμάμαι σε πια σελίδα....

 

Δηλαδή μπορεί να δουλέψει και OTG lol!!!!

 

που θα βρω το καλώδιο ??

 

Αν το βάλω φόρτιση με 50%- 70% μπαταριά εχει πρόβλημα

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα.Μηπως εχει βαλει καποιος το κιτ μετατροπης απο απλο razr σε maxx??Αν ναι αξιζει η αλλαγη??

Ποσο κοστιζει ξερετε?Αυτο γινεται απο την αντιπροσωπεια η θελει μονο ebay να παρεις το κιτ??

Κανα καλο link απο ebay ξερετε?? ;) ;)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα πόδια, είμαι κάτοχος του κινητού εδώ και μια εβδομάδα και έχω κάποιες απορίες :

 

1.πως βάζω ήχο κλήσης η μηνύματος κάποιο δικό μου ringtone?πρέπει να τα βάλω σε κάποιο φάκελο?

 

5.πως τραβάω στιγμιότυπο οθόνης?η λειτουργία με τα πλαϊνά πλήκτρα δεντην έχω καταφέρει...

 

1. Φτιαξε ενα φακελλο μεσα στον music με ringtones και βαλε και ένα file manager απο το play store.

 

5.Πατας power+volume down

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω θεμα με το wifi

 

δεν μπορω να παρω ip στο κινητό!!

οταν επιλέγω τροποποίηση δικτιου και βάζω στις ρυθμισεις ip DHCP δεν παιρνει ip με τιποτα τι restart ti rebbot tipota!!!

μολις βαζω αυτοματη συνδεεται αλλα δεν εχει μπλε χρωμα το σηματακη!! ειναι γκρι

κ δεν μπαινει πουθενα

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω θεμα με το wifi

 

δεν μπορω να παρω ip στο κινητό!!

οταν επιλέγω τροποποίηση δικτιου και βάζω στις ρυθμισεις ip DHCP δεν παιρνει ip με τιποτα τι restart ti rebbot tipota!!!

μολις βαζω αυτοματη συνδεεται αλλα δεν εχει μπλε χρωμα το σηματακη!! ειναι γκρι

κ δεν μπαινει πουθενα

 

Δοκιμάσει να αλλάξεις κανάλι στο ρουτερ σου, ή αν δεν είναι στο αυτόματο, να το βάλεις. Λογικά αυτό πρέπει να φταίει. Συνήθως όταν συμβαίνει αυτό με το κανάλι δεν συνδέεται καθόλου στο δίκτυο αλλά μου έχει τύχει και αυτό που περιγράφεις.

Edited by SpArchon
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!αξιζει τελικα η αναβαθμιση σε isc εχω διαβασει εδω μεσα πολλα προβληματα που εχουν δημιουργηθει μετα την αναβαθμιση. μηπως να την αφησω στην 2.3.6 για σιγουρα;ειμαι και λιγο ασχετος με αυτα και δεν πολυασχολουμαι κατι factory reset και τετοια δεν τα καταλαβαινω τι ειναι και πως τα κανουμε;μετα απο αυτο που πρεπει να ειναι επαναφορα δεν χανονται οι επαφες?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!αξιζει τελικα η αναβαθμιση σε isc εχω διαβασει εδω μεσα πολλα προβληματα που εχουν δημιουργηθει μετα την αναβαθμιση. μηπως να την αφησω στην 2.3.6 για σιγουρα;ειμαι και λιγο ασχετος με αυτα και δεν πολυασχολουμαι κατι factory reset και τετοια δεν τα καταλαβαινω τι ειναι και πως τα κανουμε;μετα απο αυτο που πρεπει να ειναι επαναφορα δεν χανονται οι επαφες?

 

Το factory reset είναι η επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων που θα βρεις στις ρυθμίσεις. Παρόλα αυτά έχω και εγώ μία απορία για να προχωρήσω στην αναβάθμιση: Όταν λέτε παιδιά wipe data τι ακριβώς εννοείτε??? Την εκκαθάριση δεδομένων μέσα από κάθε εφαρμογή? Αφού θα διαγραφούν όλα αυτά με το factory reset έτσι δεν είναι??

Εν ολίγοις, για να είμαι καλυμμένος, ένα factory reset πριν και μετά την αναβάθμιση αρκεί??

Motorola RAZR XT910 -> Nokia Lumia 820 -> Oneplus One -> LG G7 -> Oneplus 8T

Link to comment
Share on other sites

Προς κάθε παθόντα: Υποτίθεται οτι έχουμε Gorilla Glass, δηλ οτι η οθόνη είναι scratch resistant.Ενω λοιπόν το έχω μονίμως σε pull tab θήκη, ξαφνικά είδα απο το πουθενά μια γρατσουνια, που την αισθάνεσαι με το νύχι, και που σε λευκό φόντο είχε το λεγόμενο rainbow effect. Τελικά με μια επιβάρυνση άνω των 10 € για screen protector που υπόσχεται οτι καλύπτει γρατσουνιές, η υπόσχεση όντως ισχύει αν και δεν το περίμενα. Όποιος έχει παρόμοιo θέμα, με pm, δεν κάνω διαφήμιση.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!αξιζει τελικα η αναβαθμιση σε isc εχω διαβασει εδω μεσα πολλα προβληματα που εχουν δημιουργηθει μετα την αναβαθμιση. μηπως να την αφησω στην 2.3.6 για σιγουρα;ειμαι και λιγο ασχετος με αυτα και δεν πολυασχολουμαι κατι factory reset και τετοια δεν τα καταλαβαινω τι ειναι και πως τα κανουμε;μετα απο αυτο που πρεπει να ειναι επαναφορα δεν χανονται οι επαφες?

 

Το factory reset είναι η επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων που θα βρεις στις ρυθμίσεις. Παρόλα αυτά έχω και εγώ μία απορία για να προχωρήσω στην αναβάθμιση: Όταν λέτε παιδιά wipe data τι ακριβώς εννοείτε??? Την εκκαθάριση δεδομένων μέσα από κάθε εφαρμογή? Αφού θα διαγραφούν όλα αυτά με το factory reset έτσι δεν είναι??

Εν ολίγοις, για να είμαι καλυμμένος, ένα factory reset πριν και μετά την αναβάθμιση αρκεί??

 

Kλείνεις την συσκευή και πατάς ταυτόχρονα το power και τα volume(και τα 2). Θα σε βγάλει σε ένα μενού. Με το vol- διαλέγεις recovery και με το vol+ την επιλέγεις. Θα σε βγάλει σε ένα android. Εκεί πάτα και τα 2 volume μαζί και θα μπείς recovery. Κάνε wipe data και wipe cache. Με τα volume πας πάνω κάτω και με το power επιλέγεις. Μετά επιλέγεις το reboot sytem now.

 

Την πιο πάνω διαδικασία την κάνεις 1 φορά πριν την αναβάθμιση και 1 μετά.

 

Θα χαθούν επαφές και εφαρμογές. Η συσκευή θα είναι σαν να την ανοίγεις για 1η φορά.

 

Πριν την αναβάθμιση αν θέλετε βάζετε το Super Backup : SMS & Contacts https://play.google.com/store/apps/details?id=com.idea.backup.smscontacts&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5pZGVhLmJhY2t1cC5zbXNjb250YWN0cyJd για backup sms,contacts,call logs. Οι επαφές γίνονται και με google sync backup. Ξαναβάζεις την εφαρμογή στην ICS και κάνεις restore.

 

To MyAppsList https://play.google.com/store/apps/details?id=com.boots.MyAppsList&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5ib290cy5NeUFwcHNMaXN0Il0. θα κάνει μια λίστα από όλες τις εφαρμογές που έχετε, με λίνκ σε κάθε εφαρμογή για να την βρείτε γρήγορα στο μάρκετ και να την ξαναπεράσετε.

 

My Backup https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rerware.android.MyBackup&feature=more_from_developer#?t=W251bGwsMSwxLDEwMiwiY29tLnJlcndhcmUuYW5kcm9pZC5NeUJhY2t1cCJd έχω διαβάσει πολύ καλά σχόλια αλλά δεν το δοκίμασα ακόμη.

LG G8s - Lg g6 h870 -- Note 4 N910F(dead) stock 6.0.1 -- Sony Xperia Z 5.1.1 eXistenZ Y 4.0.0 -
Link to comment
Share on other sites

Προς κάθε παθόντα: Υποτίθεται οτι έχουμε Gorilla Glass, δηλ οτι η οθόνη είναι scratch resistant.Ενω λοιπόν το έχω μονίμως σε pull tab θήκη, ξαφνικά είδα απο το πουθενά μια γρατσουνια, που την αισθάνεσαι με το νύχι, και που σε λευκό φόντο είχε το λεγόμενο rainbow effect. Τελικά με μια επιβάρυνση άνω των 10 € για screen protector που υπόσχεται οτι καλύπτει γρατσουνιές, η υπόσχεση όντως ισχύει αν και δεν το περίμενα. Όποιος έχει παρόμοιo θέμα, με pm, δεν κάνω διαφήμιση.

 

Και εγώ αυτό αναρωτιέμαι ...

 

Σήμερα κόλλησε και σε μένα ο ήχος :lol:

Η μπαταριά εχω εντύπωση οτι κρατάει λιγότερο σε αναμονή

και το ISC γίνεται ενοχλητικά εφετζίδικο ...

Και μπορούμε να κάνουμε κάτι με αυτή τη μαυρίλα άλλα χωρίς να επιβαρύνουμε με κάποιο launcher

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Kλείνεις την συσκευή και πατάς ταυτόχρονα το power και τα volume(και τα 2). Θα σε βγάλει σε ένα μενού. Με το vol- διαλέγεις recovery και με το vol+ την επιλέγεις. Θα σε βγάλει σε ένα android. Εκεί πάτα και τα 2 volume μαζί και θα μπείς recovery. Κάνε wipe data και wipe cache. Με τα volume πας πάνω κάτω και με το power επιλέγεις. Μετά επιλέγεις το reboot sytem now.

 

Την πιο πάνω διαδικασία την κάνεις 1 φορά πριν την αναβάθμιση και 1 μετά.

 

Θα χαθούν επαφές και εφαρμογές. Η συσκευή θα είναι σαν να την ανοίγεις για 1η φορά.

 

Πριν την αναβάθμιση αν θέλετε βάζετε το Super Backup : SMS & Contacts https://play.google.com/store/apps/details?id=com.idea.backup.smscontacts&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5pZGVhLmJhY2t1cC5zbXNjb250YWN0cyJd για backup sms,contacts,call logs. Οι επαφές γίνονται και με google sync backup. Ξαναβάζεις την εφαρμογή στην ICS και κάνεις restore.

 

To MyAppsList https://play.google.com/store/apps/details?id=com.boots.MyAppsList&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5ib290cy5NeUFwcHNMaXN0Il0. θα κάνει μια λίστα από όλες τις εφαρμογές που έχετε, με λίνκ σε κάθε εφαρμογή για να την βρείτε γρήγορα στο μάρκετ και να την ξαναπεράσετε.

 

My Backup https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rerware.android.MyBackup&feature=more_from_developer#?t=W251bGwsMSwxLDEwMiwiY29tLnJlcndhcmUuYW5kcm9pZC5NeUJhY2t1cCJd έχω διαβάσει πολύ καλά σχόλια αλλά δεν το δοκίμασα ακόμη.

 

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου!

 

Προς κάθε παθόντα: Υποτίθεται οτι έχουμε Gorilla Glass, δηλ οτι η οθόνη είναι scratch resistant.Ενω λοιπόν το έχω μονίμως σε pull tab θήκη, ξαφνικά είδα απο το πουθενά μια γρατσουνια, που την αισθάνεσαι με το νύχι, και που σε λευκό φόντο είχε το λεγόμενο rainbow effect. Τελικά με μια επιβάρυνση άνω των 10 € για screen protector που υπόσχεται οτι καλύπτει γρατσουνιές, η υπόσχεση όντως ισχύει αν και δεν το περίμενα. Όποιος έχει παρόμοιo θέμα, με pm, δεν κάνω διαφήμιση.

 

Έμενα από την άλλη έχει κάνει μια τέτοια πολύ μικρή όμως γρατζουνιά παρά το γεγονός ότι φοράει screen protector και το προσέχω γενικά! Μάλλον σου προσφέρει κάποια προστασία αλλά όχι και απόλυτη!

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να διορθώσεις κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλεις να απαντήσεις σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by navi55

Motorola RAZR XT910 -> Nokia Lumia 820 -> Oneplus One -> LG G7 -> Oneplus 8T

Link to comment
Share on other sites

Προς κάθε παθόντα: Υποτίθεται οτι έχουμε Gorilla Glass, δηλ οτι η οθόνη είναι scratch resistant.Ενω λοιπόν το έχω μονίμως σε pull tab θήκη, ξαφνικά είδα απο το πουθενά μια γρατσουνια, που την αισθάνεσαι με το νύχι, και που σε λευκό φόντο είχε το λεγόμενο rainbow effect. Τελικά με μια επιβάρυνση άνω των 10 € για screen protector που υπόσχεται οτι καλύπτει γρατσουνιές, η υπόσχεση όντως ισχύει αν και δεν το περίμενα. Όποιος έχει παρόμοιo θέμα, με pm, δεν κάνω διαφήμιση.

 

Για πες ρε φίλε και κάνε και διαφήμιση να μάθουμε και εμείς οι παθόντες, ποιός είναι αυτός ο τρομερός screen protector? Χρησιμοποιώ της Sgp Steinheil ultra Fine που σου δίνει και την υπέροχη αίσθηση ματ υφής που χαϊδεύει τα δάχτυλά σου και έχει πάρα πολύ καλό κόψιμο (αν και θέλει πολλή υπομονή για να μην μπει στραβά). $15.99 από το sgpstore1 στο ebay. Όμως και δίνει γενικά λίγο Rainbow effect (αν και πολύ λιγότερο από άλλα ματ screen protectors που δοκίμασα) και κυρίως μια χαρά φαίνεται η γρατζουνιά που είχε φάει πριν του πάρω προστασία οθόνης. Τη βλέπω σαν να έχει πιαστεί ένα βλέφαρο ανάμεσα στην προστασία οθόνης και την οθόνη.

Οπότε αν έχεις να προτείνεις κάτι καλύτερο μοιράσου το με εμάς!

(οι άλλες που δοκίμασα ήταν της Gearmaxx και της Yoobao. Η πρώτη απαράδεκτη τελείως και η δεύτερη ήθελε καλύτερο κόψιμο. Και οι δυό παραπάνω rainbow effect από την πάρα πολύ καλή Sgp που έχω τώρα)

 

Ευχαριστώ πολύ φίλε. Αν κάποιος έχει να προτείνει και κάποια άλλη θα με βοηθούσε

.

 

Χρησιμοποιώ αυτήν, αν έχεις χρόνο να περιμένεις: http://www.ebay.com/itm/330610377991?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649

Edited by james6
Link to comment
Share on other sites

32GB δουλεύει καλά ??

 

16 είναι αυτή που ανέβασα και φαίνεται να δουλεύει μια χαρά. Όχι δηλαδή πως την τέσταρα με κάποιο τρόπο...

Link to comment
Share on other sites

Το είπα γιατί πιστεύω οτι είναι εύκολο να παρεξηγηθείς.

Για να μοιραστώ την εμπειρία μαζί σας, έβαλα αυτήν:

http://xoskins.com/motorola-droid-razr-screen-protector

 

Κοίταξα και αυτές

http://www.zagg.com/

http://www.spigen.com/sgp-motorola-droid-razr-maxx-screen-protector-steinheil-ultra-series.html

 

Κατέληξα στην xo γιατί με λίγο ψάξιμο είδα οτι με την zagg υπάρχει αρκετά έντονο to rainbow effect. Μου άρεσε πολύ το γεγονός οτι κάλυψε τελείως την γρατσουνιά, δεν μπορείς με τίποτα να την δεις. Απο αίσθηση είναι καλή,απέιρως καλύτερη απ'οτι με κάτι απαράδεκτες που παίρνεις 5-6 με 2 €, αν και σκέτη η οθόνη έχει πιο ωραία αίσθηση.

Έχει λιγη διαδικασία για να μπεί, θέλει ακόμα και την σπάτουλα να βρέχεις, τυχόν φουσκάλες και σημάδια όντως φεύγουν μετά απο 24 ώρες, αλλά σε αποζημιώνει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους, ειμαι καινουργιος κατοχος του ξυραφιου και θα ηθελα μια βοηθεια

για το πως βαζω επιπλεον οθονες και πως εγκαθιστω widgets στην ICS. Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

@mak82 Σωστός! Μάλλον θα παραγγήλω και μια τέτοια και όταν αποφασίσω να αλλάξω την Sgp θα βάλω τη δικιά σου ελπίζωντας να φύγει και η δικιά μου γρατζουνιά!

Εντύπωση μου κάνει και το γεγονός οτι έχει lifetime warranty. Δηλαδή αν δεις οτι θέλεις να την αλλάξεις, τους στέλνεις μήνυμα οτι θέλω να την αλλάξω και σου στέλνουν άλλη; Υπάρχουν προϋποθέσεις;

Επίσης από ποιότητα εικόνας πως πάει; Επηρεάζει καθόλου την τέλεια εικόνα που έχει η κινητάρα μας;

Τέλος θα μπορούσες μήπως να βγάλεις καμιά φωτογραφία να δω πως κάθεται πάνω στην οθόνη; Κόψιμο για τους light sensors έχει;

 

@neutron: μπαίνεις στο μενού που έιναι όλες οι εφαρμογές και πας τέρμα δεξιά. Όταν τελειώσουν οι εφαρμογές εμφανίζονται τα widget που έχεις και πατώντας πάνω σε κάποιο συνεχόμενα σε βγάζει σε ποια οθόνη θες να το πας. Πως βάζεις επιπλέον οθόνες δε ξέρω...

Edited by james6
Link to comment
Share on other sites

μηπως εχει προσεξει κανεις διαφορα στο κλειδωμα του gps απο 2.3 σε 4.0.4..με sygic kai navigon που χρησιμοποιω ενω παλια με εβρισκε μεσα σε 10 δευτερα το πολυ πλεον κανει κανα 3λεπτο και..μηπως γνωριζει κανεις καμια ρυθμιση να το βελτιωσουμε??
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό το πήρες καινούργιο η μεταχειρισμένο; Μήπως είχες περάσει leak ics?

οχι καινουριο ειναι ! το πηρα απο το pcmobile.gr!

 

Στα 260 δεν θα βρεις κάτι καλύτερο . Νόμιζα πως σταμάτησε η προσφορά. Στο σκρουτζ 355 έχει στο φτηνότερο μαγαζί.

 

 

 

Φίλε για ποιά χώρα προορίζονταν η συσκευή σου; Ίσως δεν δώσανε την ICS για την χώρα αυτή ακόμα;

 

η εκδροση ap flex γραφει GAS_EMEA_USASPDRRTDACH_P038 KAI GAS_EMEA_USASPDRRTDACH_A025 Κ ΑΡΙΘΜΟΣ ΕΚΔΟΣΗΣ 6.5.1-167_SPU-15-M2-1-DE βοηθησαν καθολου αυτα? αν μπορειται να βοηθησεται να περασω το καινουριο update θα ειμαι ευγνωμον!

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να διορθώσεις κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλεις να απαντήσεις σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα,

Μήπως έχει συμβεί σε κανέναν από εσάς ή μήπως γνωρίζει κάποιος, για πιο λόγο με το που έγινε ενημέρωση στους χάρτες στο Razr, μετά δεν έβρισκα πουθενά την εφαρμογή Latitude? Ήταν λες και έγινε απεγκατάσταση του latitude. Δεν έβρισκα πουθενά την εφαρμογή. Με το που έκανα μέσω της εφαρμογής πλοήγησης, απεγκατάσταση των ενημερώσεων των χαρτών, μου επανήλθε το Latitude κανονικά.

 

Μήπως γνωρίζει κάποιος για το παραπάνω πρόβλημα?

 

Επίσης να βάλω κάρτα sd 16gb ή 32gb? Δεν με ενδιαφέρει το θέμα τιμής όσο το αν θα έχει πρόβλημα καθυστέρησης στο να διαβάζει την κάρτα αν είναι 32gb. Εννοείται Class 10.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR XT910

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...