Jump to content

Ας γίνουμε X-BOX LIVE φίλοι!!!


neratzoulis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν ξέρω αν υπάρχει ήδη τέτοιο θέμα αλλά δεν βρήκα και κανένα....

Αυτό το θέμα είναι για όσους διαθέτουν παιχνίδια και θέλουν να συναγωνιστούν με άλλους....Και όχι τελείως άκυρους!!

Για να μην παθαίνουμε κατάθλιψη όταν βλέπουμε άδεια τη στήλη Friends στο Xbox live :superman:

Αλλά πάνω από όλα για να γνωριστούμε!!!!!

Έτσι το μόνο που έχετε να κάνετε είναι να γράψετε εδώ το Xbox live id σας για να μπορούμε να γίνουμε φίλοι.....

 

Να μια καλή ιδέα :

Μπορούμε επίσης να προτείνουμε και παιχνίδια εδώ.
Edited by neratzoulis
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 70
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μιας και το δημιούργησα και το θέμα θα ξεκινήσω και πρώτος

Το δικό μου ID είναι: androklis91:X

Link to comment
Share on other sites

Καλή ιδέα...

 

Σε έκανα add... είμαι ο "tsiouficto"

 

Σε δέχτηκα...:D

Δεν ήξερα ότι έχει ναρκαλιευτή το XBOX LIVE?!?!?:blink:

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα δεν έχω περάσει πιστωτική και δεν έχω κάνει αγορές παιχνιδιών. Μόνο Ναραλιευτή που είναι free έχω στο live. Μπορούμε επίσης να προτείνουμε και παιχνίδια εδώ.
Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

Ακόμα δεν έχω περάσει πιστωτική και δεν έχω κάνει αγορές παιχνιδιών. Μόνο Ναραλιευτή που είναι free έχω στο live.

Αν το έχεις ξεκλειδώσει το κινητό σου απλά googlare το αυτό που θες να δοκιμάσεις για να μην τρως τσάμπα τα λεφτά σου μιας και τα free από τα full games έχουν διαφορές!!!

Μπορούμε επίσης να προτείνουμε και παιχνίδια εδώ.

Καλή ιδέα!!!

θα το βάλω στο αρχικό θέμα.... :)

Edited by neratzoulis
Link to comment
Share on other sites

σας δέχτηκα εγώ είμαι dfoust1

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες για παιχνίδι δείτε το Gravity Guy. Πολύ απλό gameplay αλλά από το καλύτερο για μένα από όλα όσα έχω δει μέχρι τώρα. Έχουμε κολλήσει με την παρέα μου.

---Θάνος---

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mediapad M3

Link to comment
Share on other sites

καντε με add Exploticon λεγομαι
Sony Ericsson V800 -> K850i -> Lg Optimus 7 (sold) -> Sony Ericsson Xperia Neo V ->ZTE V967S -> Asus Zenfone 2 4gb ram 2.3 ghz 64gb storage!(sold) -> Xiaomi Redmi Note 3 Prime (sold) -> Xiaomi mi5s 128gb ->Xiaomi Mi9 Lite 64gb
Link to comment
Share on other sites

Μιας και είπαμε να προτείνουμε παιχνίδια....

Μερικά από τα αγαπημένα μου...

FRUIT NINJA:ninja:

TENTACLES

PLANTS VS ZOMBIES

TEXAS HOLDEM POKER:!:

Link to comment
Share on other sites

Μιας και βρεθήκαμε και μιλάμε περί του XBOX LIVE...

 

άλλαξα το Avatar μου αλλά όταν πηγαίνω στο Profile μου βγάζει φώτο το παλιό. Ο χαρακτήρας στην αρχική οθόνη που κάνει τα χορευτικά και τις χαζομαρούλες του, είναι ο καινούριος. Γιατί αυτό το κόλλημα;;;

Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

καλημερα , το ιδιο ακριβως συμβαινει και σε μενα αλλη φωτο στο τηλ και αλλη στο αλλο.. τι γινεται?
Link to comment
Share on other sites

Η λύση βρέθηκε...

Μπες στο xbox.com, κάνε loggin, πήγαινε στο "το XBOX μου" και από κει μπορείς να επεξεργαστείς το Avatar και την "εικόνα παίκτη".

Εγώ το πείραξα χθες το βράδυ και δεν είδα καμία αλλαγή. Σήμερα το πρωί που ξαναμπήκα στο κινητό, η εικόνα είχε αλλάξει. Μάλλον η υπηρεσία αργεί να περάσει τις αλλαγές...

Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον η υπηρεσία αργεί να περάσει τις αλλαγές...

 

Θέλει 8 ώρες για να περάσει τις αλλαγές συνήθως...

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν πρέπει να πας στο Games και μέσα από το Settings να ανοίξεις το Connect with XBOX Live. Μετά κάνεις δύο φορές δεξιά, πατάς πάνω στο tile που λέει friends, και έχει το σηματάκι "+" στο οποίο κάνεις add όποιον θες, βάζοντας το ψευδόνυμό του.
Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια, καινουριος εδω, αν και απο τοτε που πηρα το O2X, μου μπηκε το μικροβιο και αρχισα να παρακολουθω το site φανατικα. Δεν εχω windows phone, αν και σκοπευω να πουλησω το O2X και να παρω το Nokia Sun οταν βγει, εχω ομως XBOX LIVE εδω και 3-4 χρονια. Ισως χαζη ερωτηση, αλλα για να το σιγουρεψω, το ΧΒΟΧ LIVE των windows phone και του Xbox ειναι ενα και το αυτο ετσι? Αν ναι, τοτε το gamertag μου ειναι NoiSy MaN και θα σας κανω ολους add:)(μιας που οι εποχες που ελιωνα στο multi και η friend list ηταν ολο full περασαν:p) Edited by NoiSy_MaN
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εκανα και γω οσους μπορουσα add καντε με και σεις, λέγομαι spy khote...

Τους toroman & jason_psalt δεν τους βρισκω...

Edited by spyros96
Link to comment
Share on other sites

θα σας κανω κ εγω τωρα add. (toroman)

 

Φιλε, μου βγαζει οτι δεν υπαρχει τετοιο gamertag. Ουτε και το jason_psalt.

 

Αφου με εκανε ενα παιδι add και το δα στο xbox μου σας εκανα add ολους. Ρε παιδια υπάρχουν παιχνιδια στα windows phone που μπορεις να παιξεις multi μεσω xbox live, οπως στο xbox ας πουμε? Επισης εχει κανεις σας xbox?

Edited by NoiSy_MaN
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...