Jump to content

iPhone 4S


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δοκίμασε αυτό που γράφει στο ακριβώς προηγούμενο post o sakiss .

 

Ευχαριστώ πολυ. Ως δια μαγείας , το πρόβλημα λύθηκε απο μόνο του. Επικοινώνησα και με τη Vodafone να δώ μήπως είχαν πρόβλημα , αλλα όλα ήταν Οκ απο την πλευρά τους

Ο καιρός γαρ εγγύς
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση.καποιος μου εφερε απο το εξωτερικο ενα iphone4s a1387

προκειτε για αυθεντικο η για κλωνο?? ρωταω γιατι η τιμη του ειναι πολυ χαμηλη 200 ευρο.το μενου της συσκευης δεν εχει καμια σχεση με τα κινεζικα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση.καποιος μου εφερε απο το εξωτερικο ενα iphone4s a1387

προκειτε για αυθεντικο η για κλωνο?? ρωταω γιατι η τιμη του ειναι πολυ χαμηλη 200 ευρο.το μενου της συσκευης δεν εχει καμια σχεση με τα κινεζικα.

 

Λογικά ειναι το γνήσιο !! http://theiphonewiki.com/wiki/index.php?title=Models

Αν δεν ειναι κλειδωμένο σε κάποιον παροχο ειναι πολύ καλή τιμή .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Λογικά ειναι το γνήσιο !! http://theiphonewiki.com/wiki/index.php?title=Models

Αν δεν ειναι κλειδωμένο σε κάποιον παροχο ειναι πολύ καλή τιμή .

 

καταλαβα.με καρτα wind παιζει κανονικα αλλα δεν εχει ελληνικο μενου :(

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καταλαβα.με καρτα wind παιζει κανονικα αλλα δεν εχει ελληνικο μενου :(

Αποκλείεται να μην έχει ελληνική γλώσσα το 4S . Από το 3G ή το 3GS είχαν εισάγει και το ελληνικό μενού.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

καταλαβα.με καρτα wind παιζει κανονικα αλλα δεν εχει ελληνικο μενου :(

 

Για να δουλεύει με την κάρτα σου είναι ξεκλείδωτο , αλλά δεν γίνεται να μην έχει ελληνικό μενού, ψάξτο καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα υπάρχει κάποια ρύθμιση με την οποία να ανάβει το μηλαράκι στην πίσω πλευρά του κινητού;

Ευχαριστώ

 

Όχι δεν υπάρχει κάτι τέτοιο.

Μόνο αν αλλάξεις το πίσω καπάκι, με κάποιο που έχει κυκλοφορήσει και ανάβει το logo στο πίσω μέρος.

Όχι official όμως.

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα υπάρχει κάποια ρύθμιση με την οποία να ανάβει το μηλαράκι στην πίσω πλευρά του κινητού;

Ευχαριστώ

Το 9volto κάνει τη δουλειά που θέλεις .;)

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

υπαρχουν και αντιστοιχες θηκες αν θες...δεν νομιζω οτι χρειαζεται να προβεις σε κατι τετοιο απο την στιγμη που εχεις ακομα εγγυηση!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, οσοι ειστε χρηστες vodafone. Τελοκα το δωρεαν tethering επεστρεψε? μπορειτε να δωσετε ιντερνετ σε αλλη συσκευη? (πχ ταμπετ ή λαπτοπ) κανοντας το iphone wifi hotspot.??

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, οσοι ειστε χρηστες vodafone. Τελοκα το δωρεαν tethering επεστρεψε? μπορειτε να δωσετε ιντερνετ σε αλλη συσκευη? (πχ ταμπετ ή λαπτοπ) κανοντας το iphone wifi hotspot.??

 

Εγώ που έχω Vodafone στο iPad με σύνδεση δεν μπορώ και δεν ξέρω τί να κάνω.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που έχω Vodafone στο iPad με σύνδεση δεν μπορώ και δεν ξέρω τί να κάνω.

Το iphone, καπου στις ρυθμισεις εχει επιλογη για tethering (δεν θυμαμαι αν το λεει ετσι ή χρησιμοποιει καποιο αλλο ορο). Το θεμα ειναι οτι απο ενα σημειο και μετα, η vodafone , οταν ενεργοποιουσες αυτη τη λειτουργια, δουλευε μεν, δηλαδη το ipad εβλεπε το iphone σαν wifi hotspot (στο ipad βλεπεις το iphone σαν ρουτερ) οταν ομως πηγαινες με το ipad να ανοιξεις μια σελιδα, σε εβγαζε στο σιτε της vodafone και με 2 λογια, σου ζητουσε να αγορασεις χρονο ιντερνετ (ενω,εχεις ηδη προπληρωμενα mb στο iphone). Καπου ειχα διαβασει οτι αυτη η τακτικη σταματησε, αλλα δεν ειμαι σιγουρος, γι αυτο ρωταω.:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, οσοι ειστε χρηστες vodafone. Τελοκα το δωρεαν tethering επεστρεψε? μπορειτε να δωσετε ιντερνετ σε αλλη συσκευη? (πχ ταμπετ ή λαπτοπ) κανοντας το iphone wifi hotspot.??

 

ναι μπορείς να δώσεις κανονικά και δεν σε χρεώνει έξτρα. απλά ενεργοποίησε από τις ρυθμίσεις του iPhone το personal hotspot, διάλεξε τρόπο σύνδεσης και βάλε κ τον κωδικό που σου δείχνει στο μενού του personal hotspot.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

SOS καλησπερα εχει ενα φιλαρακι μου ενα iphone 4s και ειναι κλειδωμενω με κωδικο ασφαλειας δηλ ζηταει passcode πως γινετε να το ξεκλειδωσουμε(εχουμε αλλαξει την sim).
Link to comment
Share on other sites

SOS καλησπερα εχει ενα φιλαρακι μου ενα iphone 4s και ειναι κλειδωμενω με κωδικο ασφαλειας δηλ ζηταει passcode πως γινετε να το ξεκλειδωσουμε(εχουμε αλλαξει την sim).

 

http://www.ehow.com/info_8121827_forgot-iphone-password-do-do.html

Link to comment
Share on other sites

 

Σε ευχαριστω,εχει καποιον οδηγο στα ελληνικα;

Link to comment
Share on other sites

ναι μπορείς να δώσεις κανονικά και δεν σε χρεώνει έξτρα. απλά ενεργοποίησε από τις ρυθμίσεις του iPhone το personal hotspot, διάλεξε τρόπο σύνδεσης και βάλε κ τον κωδικό που σου δείχνει στο μενού του personal hotspot.

 

Ευχαριστω για την απαντηση. :)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω,εχει καποιον οδηγο στα ελληνικα;

 

Απλώς το συνδέεις στο itunes με τη νέα sim και επιλέγεις Restore. Μόλις γίνει το restore θα σου ζητήσει να βάλεις όνομα στο iPhone κλπ κλπ και στο τέλος, να γίνει ενεργοποίηση της νέας κάρτας SIM. Προφανώς και έχετε τους κωδικούς για τη νέα Sim.

Link to comment
Share on other sites

Απλώς το συνδέεις στο itunes με τη νέα sim και επιλέγεις Restore. Μόλις γίνει το restore θα σου ζητήσει να βάλεις όνομα στο iPhone κλπ κλπ και στο τέλος, να γίνει ενεργοποίηση της νέας κάρτας SIM. Προφανώς και έχετε τους κωδικούς για τη νέα Sim.

 

Οταν λες κωδικους εννοεις το pin;ονομα θα του δωσω;συγνωμη για τα πολλα ερωτηματα αλλα δεν εχω ασχοληθη ποτε iphone.

Link to comment
Share on other sites

Οταν λες κωδικους εννοεις το pin;ονομα θα του δωσω;συγνωμη για τα πολλα ερωτηματα αλλα δεν εχω ασχοληθη ποτε iphone.

 

Ναι το pin. Κανε το restore και setup as a new user όταν σου βγάλει την επιλογή.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδιά καλησπέρα θέλω να πουλήσω το 4s και θέλω να το δώσω όπως το πήρα του κουτιού τι να κάνω ? ευχαριστώ

 

Πολυ απλά το συνδέεις στο itunes και επιλέγεις restore->set as new iphone.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα θέλω να πουλήσω το 4s και θέλω να το δώσω όπως το πήρα του κουτιού τι να κάνω ? ευχαριστώ

 

Erase your device

 

Erasing all content and settings will delete all the data from your device, including songs, videos, contacts, photos, calendar information, and any other data. All device settings are restored to their factory condition.

 

To remove all settings and information from your device, tap Settings > General > Reset > Erase All Content and Settings.

http://support.apple.com/kb/HT4137

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4S
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...