Jump to content

iPhone 4S


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το 3G είναι ενεργοποιημένο, παρ'ολα αυτα το σηματακι του 3G δεν το βλέπω. Διπλα απο τις μπάρες του σηματος γραφει τον πάροχο δηλ COSMOTE, τιποτε άλλο. Οκ και το σηματακι για το WiFi. Σημαίνει κάτι αυτό;

Επίσης ξέρεις πόσα ηχεία έχει; Στο κάτω μέρος ειναι και τα δυο ηχεία η όχι; γιατί ακο΄θω μόνο το ένα. Μήπως το άλλο είναι μικρόφωνο;

Στο 1o screenshot φαίνεται πως είναι με 3G, στο 2o screenshot φαίνεται πως είναι με wifi, στο 3ο screenshot φαίνεται όταν δεν είσαι καθόλου συνδεδεμένος στο ίντερνετ, δηλαδή εχεις κλειστό τον διακόπτη για πρόσβαση από το ίντερνετ μέσα από τις ρυθμίσεις και στο 4ο screenshot φαίνεται πως είναι μόνο με GSM.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Ναι σχεδόν καμία διάφορα. Δείχνει η μπαταρία να είναι κάπως καλύτερη. Εν αναμονή του iOS6...
Link to comment
Share on other sites

Αξίζει να κάνω αναβάθμιση στην 5.1.1 ή έχουμε κάποιο πρόβλημα σε σχέση πάντα με την 5.1;

 

Αξίζει απο την άποψη οτι σε λίγες ώρες θα δωθεί το jb tool για την 5.1.1!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, έχω παρατηρήσει ότι κάθε φορά που χτυπάω με το δάχτυλο μου τη περιοχή κοντά στο μοτερακι της δόνησης (δεξιά από το home bottom) αισθάνομαι μια δόνηση στο χέρι μου χωρίς να ακούγεται κάποιος ήχος. το έχει παρατηρήσει κανείς? είναι φυσιολογικό ??
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μηπως μπορει να μου πει κανεις πως δουλευει τι icloud; Τι πρεπει να κανω για να δω πχ τις φωτο στο pc μου; που αποθηκευονται; Συνεργαζεται με ps3; πρεπει να κανω κατι;
Link to comment
Share on other sites

Συγχρονίζει δεδομένα μεταξύ Apple συσκευών. Διάβασε εδώ για να καταλάβεις τι και πως.

Κατέβασε από εδώ το λογισμικό για τον υπολογιστή σου (PC & Mac).

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Συγχρονίζει δεδομένα μεταξύ Apple συσκευών. Διάβασε εδώ για να καταλάβεις τι και πως.

Κατέβασε από εδώ το λογισμικό για τον υπολογιστή σου (PC & Mac).

 

Mε ps3 να υποθέσω πως δεν συνεργάζεται;

Link to comment
Share on other sites

Όχι. Μόνο μεταξύ συσκευών της Apple.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας

Ποτε ακριβος θα βγει το jailbreak για την 5.1.1 ?

Ευχαριστω

 

Έχει βγεί ήδη!Στο κοινό θα δωθεί όπως όλα δείχνουν την Παρασκευή

Link to comment
Share on other sites

εχω αγορασει απο αμερικη ενα i phone 4s κλειδωμενο στην εταιρια sprint

εκδοση 5.1 ME firmware 2.0.10.

ποσ ξεκλειδονει ?

 

 

EINAI KALHTERA NA BALO TIN EKDOSEI 5.1.1. K EAN NAI POS KANO JAILBROK?

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση παίζει iPhone 4S με 400€ καινούργιο σφραγισμένο στην αγορα?

σε κατάστημα; ουτε με σφαίρες..:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Όχι στο διαδίκτυο το έχω βρει και το σκέφτομαι για αγορα. Απο Ελλάδα είναι Vodafone, έχει κάποια διάφορα απο αυτο τισ αντιπροσωπείας ?
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση παίζει iPhone 4S με 400€ καινούργιο σφραγισμένο στην αγορα?

 

Πολύ χαμηλή τιμή σηνύθως σε αυτή την τιμή παίζουν τα απλά 4άρια τσέκαρέ το διεξοδικά πριν το πάρεις.

Link to comment
Share on other sites

Όχι στο διαδίκτυο το έχω βρει και το σκέφτομαι για αγορα. Απο Ελλάδα είναι Vodafone, έχει κάποια διάφορα απο αυτο τισ αντιπροσωπείας ?

μέσω ιντερνετ παίζουν πολλες απάτες, πρόσεξε το καλα! σε καμία περίπτωση μην το πάρεις αν εχει μόνο τρόπο πληρωμής την κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό..θα κλαις τα λεφτά σου το πιθανότερο!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Εχω παρατηρησει οτι μολις περασα την 5.1.1 αντι να εχει βελτιωθει η αναμονη στην μπαταρια αντιθετα κραταει λιγοτερο.Το ιδιο συμβαινει και με την ωρα που πεφτει το 1% σε wifi,και στο τηλ.Πεφτει πιο γρηγορα.π.χ τωρα που γραφω ειμαι στο 76% με 15ωρες αναμονη και 25 λεπτα και χρηση 1 ωρα και 17λεπτα με 50λεπτα wifi(fb,10 λεπτα skupe και για 5 λεπτα επαιξα ενα παιχνιδακι.),και μιλησα στο τηλ για 5 λεπτα.Πριν περασω την 5.1.1 θα ειχα ενα 5%παραπανω.Και γενικα οταν φορτιζω το iphone και μεχρι να φτασει στο 10%με 20% βλεπω οτι χανει 15με 20%.Γιατι συμβαινει αυτο?Το εκανα κανα 2φορες restore αλλα δεν διορθωθηκε.Τι πρεπει να κανω?Σε εσας συμβαινει αυτο?δηλαδη να χανει η μπαταρια?Αν ξερει καποιος ας μου πει.Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Εμένα με αρκετή χρήση μου βγάζει 1 μέρα… άντε και κάτι ακόμα.

Μιάμιση δε τη φτάνει.

Κάπου άκουσα ότι θα του έκανε καλό ένα reset και ‘’χτίσιμο’’ από την αρχή.

 

Το δοκίμασε κάποιος και έπιασε?

Όντως και εγώ με την 5.1.1 βγάζω λιγότερο χρόνο.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε το reset πως γινεται?Διωρθωνεται με το reset το προβλημα?Αν θες εξηγησε μου στα ελληνικα.Ευχαριστω.Αλλος φιλος παρατηρησε παρομοιο προβλημα δηλαδη να χανει μπαταρια το iphone?Αν ειναι ας πει.Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Φιλε το reset πως γινεται?Διωρθωνεται με το reset το προβλημα?Αν θες εξηγησε μου στα ελληνικα.Ευχαριστω.Αλλος φιλος παρατηρησε παρομοιο προβλημα δηλαδη να χανει μπαταρια το iphone?Αν ειναι ας πει.Ευχαριστω

 

Εγώ είμαι το ίδιο με πριν. Και σε fly mode δεν καίει καθόλου μπαταρία.

Link to comment
Share on other sites

να σας ρωτησω,η συσκευη ανοιγει χωρις καρτα sim?το πηρα χθες κ επειδη δεν εχω ετοιμη την μικρη sim μπορω να ανοιξω λιγο να δω το κιν?προσπαθησα αλλα μου την ζηταει ενω ηξερα οτι γινετε...
Link to comment
Share on other sites

να σας ρωτησω,η συσκευη ανοιγει χωρις καρτα sim?το πηρα χθες κ επειδη δεν εχω ετοιμη την μικρη sim μπορω να ανοιξω λιγο να δω το κιν?προσπαθησα αλλα μου την ζηταει ενω ηξερα οτι γινετε...

 

Κανονικά θα έπρεπε να ανοίγει.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4S
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...