Jump to content

iPhone 4S


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδια μερικες φορες οταν περνω τηλεφωνο δεν ακουγεται τιποτα, ουτε καν οτι καλει ( τα "τουυυτ" δηλαδη :p ) αλλα αμα ανοιξω το μεγαφωνο και μετα το ξανακλεισω φτιαχνει... Να φανταστω καποιο προβληματακι παιζει ?
Sent from my iPhone 4S
Link to comment
Share on other sites

Διαφορές στην ταχύτητα υπάρχουν, αλλά δεν είναι τόσο έντονες ώστε να σε κάνουν να αλλάξεις συσκευή... Αν δεν σε ενδιαφέρει η αναβαθμισμένη κάμερα που έχει αξιοσημείωτη διαφορά, δεν έχεις λόγο να το αγοράσεις... Ο μόνος λόγος που το άλλαξα ήταν γιατί το 4αρι μου είχε πέσει άπειρες φορές κάτω και είχε αρχίσει να τρίζει το πίσω μέρος...

Ευχαριστώ Βαλέρια για την απάντηση, κάπως έτσι τα έχω κι εγώ στο μυαλό μου. Δεν με ενδιαφέρει πολύ η κάμερα, τα 5 MP μου αρκούν. Το 4άρι μου είναι σαν καινούριο και η λογική λέει να το κρατήσω, αλλά η "άλλη" μου πλευρά με τρώει για 4S λευκό (τώρα έχω μαύρο). Πήγα σε κάποια μαγαζιά σήμερα και ρώτησα για να έδινα το 4άρι, αλλά οι τιμές που το αγοράζουν είναι εξευτελιστικές. Νομίζω είναι καλύτερα να ανεβάσω αγγελία εδώ στο Buy & Sell ή να βάλω μυαλό και να κρατήσω το 4άρι... :p

Φιλικά, Κώστας

______________

Huawei P30 Pro (8 GB RAM / 256 GB Flash). Κάμερα από άλλον πλανήτη.

Toyota iQ (1.0 L / CVT). My precious! Γιατί το μέγεθος μετράει.

Yamaha X-Max (250 cm³ / ABS). 50,000 km & counting...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ Βαλέρια για την απάντηση, κάπως έτσι τα έχω κι εγώ στο μυαλό μου. Δεν με ενδιαφέρει πολύ η κάμερα, τα 5 MP μου αρκούν. Το 4άρι μου είναι σαν καινούριο και η λογική λέει να το κρατήσω, αλλά η "άλλη" μου πλευρά με τρώει για 4S λευκό (τώρα έχω μαύρο). Πήγα σε κάποια μαγαζιά σήμερα και ρώτησα για να έδινα το 4άρι, αλλά οι τιμές που το αγοράζουν είναι εξευτελιστικές. Νομίζω είναι καλύτερα να ανεβάσω αγγελία εδώ στο Buy & Sell ή να βάλω μυαλό και να κρατήσω το 4άρι... :p

 

η να το πουλησεις σε καλη τιμη σε μενα που ψαχνω 4 αρι και να παρεις 4s :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Ευχαριστώ Βαλέρια για την απάντηση, κάπως έτσι τα έχω κι εγώ στο μυαλό μου. Δεν με ενδιαφέρει πολύ η κάμερα, τα 5 MP μου αρκούν. Το 4άρι μου είναι σαν καινούριο και η λογική λέει να το κρατήσω, αλλά η "άλλη" μου πλευρά με τρώει για 4S λευκό (τώρα έχω μαύρο). Πήγα σε κάποια μαγαζιά σήμερα και ρώτησα για να έδινα το 4άρι, αλλά οι τιμές που το αγοράζουν είναι εξευτελιστικές. Νομίζω είναι καλύτερα να ανεβάσω αγγελία εδώ στο Buy & Sell ή να βάλω μυαλό και να κρατήσω το 4άρι... :p
Χαχα ναι η αλήθεια είναι πως και για μένα το λευκό ήταν μονόδρομος, το είχα απωθημένο από τότε που αναγκάστηκα να πάρω μαύρο 4αρι επειδη το πήγαιναν από αναβολή σε αναβολή με το λευκό. Ο κύριος λόγος που δεν μετάνιωσα την αγορά είναι αυτός, καθώς την κάμερα δεν την πολυδουλεύω και το Siri το χρησιμοποιώ καμιά φορά για πλάκα μόνο... Πραγματικά σε λευκό είναι άλλη συσκευή, κοιτάω τα μαύρα των φίλων μου και μου φαίνονται "κάπως". Στην αρχή πραγματικά σκεφτόμουν να το πουλήσω όσο ήταν ακόμα ολοκαίνουριο γιατί δεν είδα τις αναμενόμενες τεράστιες διαφορές στην ταχύτητα, αλλα τελικά το λευκό εξελίχθηκε σε μεγάλος έρωτας :p
Link to comment
Share on other sites

Στο πρώτο θέμα του explore της συσκευής ο φίλος νομίζω έχει ένα δίκιο! Αν θέλει κάποιος ας προτείνει κάποια εφαρμογή που θα περνά εύκολα αρχεία όχι μόνο .doc κτλ

Πιστεύω πως το jailbreak είναι μονόδρομος για αρκετούς!

 

Ποια beta 3 εννοείς της 5.0.1 ;;; Ή αναφέρεσαι σε jaibreak ;;;

Αναρωτιέμαι αν θα βγει και για το 4 η έκδοση αυτή μιας και δεν "χάθηκε" αυτό το "διακοπτάκι"

 

Εφοσον λεμε beta, εννοουμε δοκιμαστικη! ;) αρα οχι την 5.0.1 που κυκλοφορει, αλλα την 5.1 που θα κυκλοφορησει αμεσα! ;)

 

Η καθε εκδοση προσθετει στην εκαστοτε συσκευη κατι που της λειπει και ειναι μοναδικη για καθε συσκευη. Στο 4s, προσθετει ΚΑΙ το διακοπτακι γιατι πολλοι, και δικαιως, διαμαρτυρονταν για χαμενες κλησεις στο ασχημο 3g της Ελλαδας. Πλεον διορθωνεται!

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

Απ οσο διαβαζω στο twitter παντως για την beta 3 σε 4S, καθως και σε ipod, εχει επιφερει τρομερη αυξηση στην αυτονομια. Ελπιζω να συνεχισει ετσι. Αν και το βρισκω και καπως λογικο. Με το 4αρι που ειχα, ηθελα καθε μερα φορτιση με λιγη χρηση του 3G ανοιχτο. Τωρα στο 4S, που ειναι παντα ανοιχτο, παλι θελω καθε μερα. Οποτε αν κλεισει θα αυξηθει και η διαρκεια χρησης. Για να δουμε ομως...
Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Χαχα ναι η αλήθεια είναι πως και για μένα το λευκό ήταν μονόδρομος, το είχα απωθημένο από τότε που αναγκάστηκα να πάρω μαύρο 4αρι επειδη το πήγαιναν από αναβολή σε αναβολή με το λευκό. Ο κύριος λόγος που δεν μετάνιωσα την αγορά είναι αυτός, καθώς την κάμερα δεν την πολυδουλεύω και το Siri το χρησιμοποιώ καμιά φορά για πλάκα μόνο... Πραγματικά σε λευκό είναι άλλη συσκευή, κοιτάω τα μαύρα των φίλων μου και μου φαίνονται "κάπως". Στην αρχή πραγματικά σκεφτόμουν να το πουλήσω όσο ήταν ακόμα ολοκαίνουριο γιατί δεν είδα τις αναμενόμενες τεράστιες διαφορές στην ταχύτητα, αλλα τελικά το λευκό εξελίχθηκε σε μεγάλος έρωτας :p

Κι εγώ το θέλω πολύ το λευκό... Παλιά δεν μου άρεσε, αλλά τώρα κάτι με τραβάει σ' αυτό, δεν ξέρω... Και σίγουρα δεν είναι το "S". Και το τεσσάρι σε λευκό δεν θα με χάλαγε, αλλά αν είναι να γίνει η αλλαγή ας πάω σε 4S.

 

Αχ ρε Apple τι μας κάνεις! Ξέρω, ακούγεται πολύ fan-boy-ιστικό, αλλά δεν είναι. Απλά δεν μπορώ να αντισταθώ στα όμορφα πράγματα...

Φιλικά, Κώστας

______________

Huawei P30 Pro (8 GB RAM / 256 GB Flash). Κάμερα από άλλον πλανήτη.

Toyota iQ (1.0 L / CVT). My precious! Γιατί το μέγεθος μετράει.

Yamaha X-Max (250 cm³ / ABS). 50,000 km & counting...

Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Κι εγώ το θέλω πολύ το λευκό... Παλιά δεν μου άρεσε, αλλά τώρα κάτι με τραβάει σ' αυτό, δεν ξέρω... Και σίγουρα δεν είναι το "S". Και το τεσσάρι σε λευκό δεν θα με χάλαγε, αλλά αν είναι να γίνει η αλλαγή ας πάω σε 4S.

 

Αχ ρε Apple τι μας κάνεις! Ξέρω, ακούγεται πολύ fan-boy-ιστικό, αλλά δεν είναι. Απλά δεν μπορώ να αντισταθώ στα όμορφα πράγματα...

Ναι, αν είναι να αλλάξεις συσκευή φυσικά να πας για το 4s κι όχι για ένα ακόμη 4αρι και ο κυριότερος λόγος είναι η διαφορά στη μεταπωλητική αξία ( δεν αργεί το 5 :p ).

Όσο γι'αυτό που λες περί όμορφων πραγμάτων σε καταλαβαίνω απόλυτα, είμαι "δέσμια" της Apple την τελευταία 10ετία από την εποχή των πρώτων iPod :p

Link to comment
Share on other sites

Απ οσο διαβαζω στο twitter παντως για την beta 3 σε 4S, καθως και σε ipod, εχει επιφερει τρομερη αυξηση στην αυτονομια. Ελπιζω να συνεχισει ετσι. Αν και το βρισκω και καπως λογικο. Με το 4αρι που ειχα, ηθελα καθε μερα φορτιση με λιγη χρηση του 3G ανοιχτο. Τωρα στο 4S, που ειναι παντα ανοιχτο, παλι θελω καθε μερα. Οποτε αν κλεισει θα αυξηθει και η διαρκεια χρησης. Για να δουμε ομως...

 

Κι εγω απ τα οσα διαβαζω λενε αρκετα καλυτερη αυτονομια!!! Αντε γιατι το ενα μηλο που εχω με 5.0.1, ολη μερα "διψαει"..

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

Την έχω βάλει την beta 3 και όντως η διάφορα στην διάρκεια , και χωρίς να κλείσεις το 3g , είναι πολυ μεγάλη .Σε 11 ώρες αναμονή με 1,5 ώρα χρήσης έχασε μόλις 24%.
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Την έχω βάλει την beta 3 και όντως η διάφορα στην διάρκεια , και χωρίς να κλείσεις το 3g , είναι πολυ μεγάλη .Σε 11 ώρες αναμονή με 1,5 ώρα χρήσης έχασε μόλις 24%.

 

Επειδη τα στατιστικά του iOS δεν λένε πολλα, (εννοω οτι αυτη η μιάμιση ώρα χρήσης μπορει να ειναι με κλειστη οθόνη και 2-3 κλήσεις), έχουν μόνο συγκριτικό χαρακτήρα. Καλο θα ήταν να το τσεκαρεις αφήνοντας το το βράδυ στο ίδιο σημείο που συνήθιζεις και να δεις σε 8 ωρες τι κατέγραψε.

Αν έχεις στατιστικά πριν την beta 3 θα καταλάβεις πραγματικα αν υπάρχει βελτίωση.

 

Αν τωρα η κατανάλωση ήταν αυξημένη και σε χρήση, δεν μπορει να γίνει μέτρηση. Μόνο στο περίπου με παρόμοια χρήση.

Το κακο ειναι οτι εκει που ειναι χαμένη η ρύθμιση για κλείσιμο του 3g δεν εξυπηρετει ώστε να το εκμεταλλευτεί κάποιος.

Όταν έρχομαι Ελλάδα έχω 20% παραπάνω κατανάλωση έξ αιτίας του κακου σήματος 3g. Οπότε όταν είμαι στο σπίτι που υπάρχει wifi το κλεινω. Βέβαια αν δεν υπάρχει EDGE κινδυνευεις να χάσεις κλήσεις, αν την στιγμη που γίνεται πχ ανανέωση του καιρού σε πάρει κάποιος τηλέφωνο.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Επειδη τα στατιστικά του iOS δεν λένε πολλα, (εννοω οτι αυτη η μιάμιση ώρα χρήσης μπορει να ειναι με κλειστη οθόνη και 2-3 κλήσεις), έχουν μόνο συγκριτικό χαρακτήρα. Καλο θα ήταν να το τσεκαρεις αφήνοντας το το βράδυ στο ίδιο σημείο που συνήθιζεις και να δεις σε 8 ωρες τι κατέγραψε.

Αν έχεις στατιστικά πριν την beta 3 θα καταλάβεις πραγματικα αν υπάρχει βελτίωση.

 

Αν τωρα η κατανάλωση ήταν αυξημένη και σε χρήση, δεν μπορει να γίνει μέτρηση. Μόνο στο περίπου με παρόμοια χρήση.

Το κακο ειναι οτι εκει που ειναι χαμένη η ρύθμιση για κλείσιμο του 3g δεν εξυπηρετει ώστε να το εκμεταλλευτεί κάποιος.

Όταν έρχομαι Ελλάδα έχω 20% παραπάνω κατανάλωση έξ αιτίας του κακου σήματος 3g. Οπότε όταν είμαι στο σπίτι που υπάρχει wifi το κλεινω. Βέβαια αν δεν υπάρχει EDGE κινδυνευεις να χάσεις κλήσεις, αν την στιγμη που γίνεται πχ ανανέωση του καιρού σε πάρει κάποιος τηλέφωνο.

 

Την σύγκριση την εκανα σε σχέση με μια τυπική μέρα στο γραφείο που είχα και πριν . Η διάφορα είναι μεγάλη σχεδόν +50% σε διάρκεια σε σχέση με την 5.0.1 που ειχα πριν και είχα μεγάλο πρόβλημα στην κατανάλωση ( δύσκολα έκλεινα 24 ωρο) . Οι εφαρμογές μου είναι ίδιες με πριν και η χρήση μου είναι πάνω κάτω ίδια κάθε μέρα . Πριν στα στατιστικα μου εδειχνε χρηση το 50% της αναμονης .Είναι νωρίς βέβαια ακομα και θα το παρακολουθήσω αλλα έχει μεγάλη διάφορα και σε σχέση με τις προηγούμενες beta 5.1 Το άσχημο είναι ότι έκοψαν τα shortcuts των ρυθμίσεων που είχα πριν τις 5.1 :(

Edited by VOYAGER13
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Πριν στα στατιστικα μου εδειχνε χρηση το 50% της αναμονης .

 

Αυτο ειναι το σημαντικοτερο.

Στο iPad 2 είδα διάφορα κλείνοντας το iClude. Στο i4 το ίδιο επίσης απενεργοποιησα τοποθεσία στο widget του καιρού και έβαλα αυτήν που βρίσκομαι.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Την σύγκριση την εκανα σε σχέση με μια τυπική μέρα στο γραφείο που είχα και πριν . Η διάφορα είναι μεγάλη σχεδόν +50% σε διάρκεια σε σχέση με την 5.0.1 που ειχα πριν και είχα μεγάλο πρόβλημα στην κατανάλωση ( δύσκολα έκλεινα 24 ωρο) . Οι εφαρμογές μου είναι ίδιες με πριν και η χρήση μου είναι πάνω κάτω ίδια κάθε μέρα . Πριν στα στατιστικα μου εδειχνε χρηση το 50% της αναμονης .Είναι νωρίς βέβαια ακομα και θα το παρακολουθήσω αλλα έχει μεγάλη διάφορα και σε σχέση με τις προηγούμενες beta 5.1 Το άσχημο είναι ότι έκοψαν τα shortcuts των ρυθμίσεων που είχα πριν τις 5.1 :(

 

Αυτο ειναι εξαιρετικα ευχαριστο! Εγω που εχω βαλει την 5.0.1 στο 3gs κι εχω ανοιχτα 3g, data, location κι ανανεωνουν καιρος και mail ανα 1 ωρα, δε βγαζω το 24ωρο. Βεβαια το δουλεω πολυ το τηλεφωνο μονο ως internet communicator που σημαινει πως η χρηση που καταγραφει, αφορα μονο browsing, fora, twitter.

 

Ελπιζω η 5.1 να του δωσει μια ανασα.

 

Υποψιν, χτες ημουν στο αεροδρομιο Ελ. Βενιζελος. Εχει διασπαρτα dock station να φορτιζεις τη συσκευη σου. Βεβαιως και το χρειαστηκα στο 3gs. Και τι βλεπω; Αλλα 3 iphones πανω. 1 4s, και 2 4αρια. Μας εχει καταστρεψει αυτη η 5.0.1. :lol:

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Εχω παραγγειλει το 4s 16gb απο τη vodafone και απλα περιμενω να το παραλαβω.Ηθελα να ρωτησω 2 πραγματα.Καταρχην με το θεμα της sim/micro sim.Μπορω επιτοπου να τους δωσω την παλια καρτουλα μου(sim της cosmote)και να μου την κανουν micro sim?Και 2ον αν συμφερει να βαλω το ios 5.0.1 η απλα να περιμενω για το 5.1?Ευχαριστω προκαταβολικα. :cool:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Εχω παραγγειλει το 4s 16gb απο τη vodafone και απλα περιμενω να το παραλαβω.Ηθελα να ρωτησω 2 πραγματα.Καταρχην με το θεμα της sim/micro sim.Μπορω επιτοπου να τους δωσω την παλια καρτουλα μου(sim της cosmote)και να μου την κανουν micro sim?Και 2ον αν συμφερει να βαλω το ios 5.0.1 η απλα να περιμενω για το 5.1?Ευχαριστω προκαταβολικα. :cool:

 

ερχεται με εγκατεστημενη την 5.0.1

Link to comment
Share on other sites

Α οκ,δεν το ηξερα,ευχαριστω.Σχετικα με την sim αν μπορει καποιος να με βοηθησει.Ευχαριστω.

 

Θα σου δώσουν καινούργια με μια μικρή χρέωση .

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα . στις 20 δεκεμβριου πηρα απο την cosmote με επιδοτηση το 4s. το κινητο ειχε το γνωστο προβλημα με το σημα. δεν εκανε κλησεις εχανε ληφθεισες κλησεις κτλ. Διαβαζω οτι ειναι θεμα software και δεν δινω σημασια. μετα απο 8 ημερες ομως το πηγα πισω για service . εχθες μου ερθε το κινητο εχοντας αλλαξει την πλακετα ( εγω πιστευω οτι ειναι καινουργια συσκευη γιατι το ειχα χαραξει πολυ λιγο στο πισω πλαστικο που αυτο δεν υπαρχει πια) και το κινητο δουλευει αψογα. ΟΣΟΙ ΕΧΕΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΣΗΜΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΙΣΩ ΤΑ ΚΙΝΗΤΑ ΣΑΣ. ειναι θεμα hardware . συγνωμη για τα κεφαλαια. εχοντας και το galaxy s2 σε συνδιασμο, πραγματικα δεν σου λειπει τιποτα . Edited by sotirisf
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κάτι που μου έκανε εντύπωση?

Πριν μια εβδομάδα αγόρασα ένα iphone 4s απο το εξωτερικό

Αλλαξα την sim που ειχα στην wind σε micro

σε ορισμένα σημεία που δεν εχω καλό σήμα αναφέρει ΤΙΜ GR ενω όταν εχει καλό σημα αναφέρει wind

θέμα κεραιας? sim? τηλεφώνου?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.Θελω να ρωτησω πως κανουμε φακελους μεσα στο itunes για να ειναι τακτοποιημενη η μουσικη κ τα video?Επισης θελω να ρωτησω πως παιρναμε video στο itunes,οπως ακριβως κ με τα τραγουδια?Αν μπορειτε να μου πειτε ακριβως τα βηματα που ακολουθουμε.Ευχαριστω πολυ.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.Θελω να ρωτησω πως κανουμε φακελους μεσα στο itunes για να ειναι τακτοποιημενη η μουσικη κ τα video?Επισης θελω να ρωτησω πως παιρναμε video στο itunes,οπως ακριβως κ με τα τραγουδια?Αν μπορειτε να μου πειτε ακριβως τα βηματα που ακολουθουμε.Ευχαριστω πολυ.

 

Για τους φακέλους, αν εννοείς αυτό:

 

File --> New Playlist Folder

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.Θελω να ρωτησω πως κανουμε φακελους μεσα στο itunes για να ειναι τακτοποιημενη η μουσικη κ τα video?Επισης θελω να ρωτησω πως παιρναμε video στο itunes,οπως ακριβως κ με τα τραγουδια?Αν μπορειτε να μου πειτε ακριβως τα βηματα που ακολουθουμε.Ευχαριστω πολυ.

 

Ναι.. Θελει μετατροπες και τετοια ομως αλλα νομιζω μονο αυτα που κατεβαζεις απο το itunes store. Για να περασεις ο,τι βιντεο θες ακομα και ταινιες με υποτιτλους ακομα και σε mkv πχ υπαρχουν εφαρμογες.. Μπορεις να τις περνάς και ασυρματα μεσω wifi αλλα και με καλωδιο μεσω itunes. Η καλυτερη για μενα ειναι η AvPlayer.. Και χωρις μετατροπες στα βιντεο.. Όπως είναι..

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα μια ερωτηση.Υπαρχει τροπος να βαλουμε στο 4s flash reader?Και αν ναι πως μπορω να το κανω?

Δυστιχος το χρειαζεται επιγοντος ενας φιλος για τις σελιδες στο νετ λογο δουλειας να βλεπει καποια βιντεο κλπ.

Καθε απαντηση δεκτη ευχαριστω!!

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4S
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...