Jump to content

Samsung Galaxy S II (Μέρος ΙΙ)


saliez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορεί να μου πει κάποιος τις ρυθμίσεις για spirit radio? Βάζω τα ακουστικά και ο ήχος ακούγεται και από το ηχείο και απο τα ακουστικά
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Φίλε μήπως εννοείς ότι θες να γράψεις 160 χαρακτήρες με "μικρά" γράμματα;

Διότι μόνο κεφαλαία Ελληνικά μπορείς να γράψεις 160.

 

Αυτο εννοω και με κάλυψες!

Link to comment
Share on other sites

Eπανέρχομαι ξανά με το χθεσινό μου πρόβλημα. Παρότι έκανα επανεγκατάσταση το kies αλλά και τους drivers του κινητού, αδυνατώ να συνδεθώ με το pc. Τι άλλο μπορεί να φταίει;

 

[ATTACH]29590[/ATTACH]

 

[ATTACH]29591[/ATTACH]

Link to comment
Share on other sites

Eπανέρχομαι ξανά με το χθεσινό μου πρόβλημα. Παρότι έκανα επανεγκατάσταση το kies αλλά και τους drivers του κινητού, αδυνατώ να συνδεθώ με το pc. Τι άλλο μπορεί να φταίει;

 

[ATTACH]29590[/ATTACH]

 

[ATTACH]29591[/ATTACH]

 

Φαίνεται ότι δε περάστηκαν σωστά οι drivers.

Kάνε απεγκατάσταση και ξανά εγκατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται ότι δε περάστηκαν σωστά οι drivers.

Kάνε απεγκατάσταση και ξανά εγκατάσταση.

 

Τίποτα... :(

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα σου προτεινα να κανεις πληρης απεγκατασταση του samsung kies με το προγραμμα your uninstaller 7(Καλυτερα φουλ εκδοση οχι trial) επιλεγωντας το samsung kies και το super mode.

 

Αυτο καθαριζει το καθε προγραμμα που απεγκαθηστας ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ(REGISTRY, FOLDER Κ.Τ.Λ.)

 

Μετα κανε μια επανικηνηση το pc σου και ξανα-εγκατεστησε το το samsung kies ΧΩΡΙΣ να εχεις συνδεσει το κινητο πανω και αφου ανοιξει το προγραμμα τοτε συνδεσε το κινητο και περιμενε να περασει τους drivers.

 

Αφελης-χαζη ερωτηση:

Εννοειτε τωρα που θα ερθει οπου να 'ναι η 4.1.2 για το galaxy s2 δεν περιμενουμε με την καμια να μας δωσει και την 4.2 σωστα(Μην θα θελουμε και ολα δικα μας. Και ευχαρηστημενοι να ειμαστε που μας εδωσε την 4.1.2)?

Δειτε το παρακατω βιντεο για τις διαφορες μεταξυ της 4.1 & 4.2

 

Επισης αν στην 4.2 δεν θελεις να εχεις δυο profile αλλα μονο ενα μπορεις να το κανεις(Απλα πληροφοριακη ερωτηση) λογικα θα μπορεις.

Edited by fits13
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια να ρωτησω κατι;Αυτο το google now λειτουργει με φωνητικη απαντηση στην 4.1.2 πως,εχω σπασει το κεφαλι μου απο περιεργεια και μονο.

ONE PLUS 9 PRO

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει απαραιτητα να γυρισεις την γλωσσα του κινητου στα αγγλικα

Sony logo.gif

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα μου εχει ξεφλουδισει το νικελινο πλαισιο γυρω απ την οθονη σε 3 σημεια , το κινητο ειναι μεσα στην εγγυηση,αν το παω στο σερβισ

1) πρεπει να βαλω την μαμα ρομ

2}θα μου το κρατησουν πολυ

3)ειναι μεσα στην εγγυηση το ξεφλουδισμα

4}υπαρχει τροπος να το αλαξω η να το διορθωσω μονος μου

ευχαριστω

Edited by timos1968
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους περασα την 4.1.2 και το μονο προβλημα που αντιμετωπιζω ειναι οτι δε μπορω να περασω το poweramp(δεν εκανα φορματ) και ενω εχω 1, 5gb ελευθερα μου λεει δεν υπαρχει επαρκεις χωρος..μπορει καποιος να βοηθησει ;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους περασα την 4.1.2 και το μονο προβλημα που αντιμετωπιζω ειναι οτι δε μπορω να περασω το poweramp(δεν εκανα φορματ) και ενω εχω 1, 5gb ελευθερα μου λεει δεν υπαρχει επαρκεις χωρος..μπορει καποιος να βοηθησει ;

 

Είσαι rooted? Αν ναι, σβήσε ότι αρχείο .odex βρεις σχετικό με το poweramp στη θέση data/app/ και κάνε επανεκκίνηση.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ερώτηση!! Το KIES μου δίνει αναβάθμιση το PDA:LP7 / PHONE: LPS / CSC:LPH (EUR).

Ποια έκδοση είναι αυτή;; Η 4.0.4 ή η JB;

Ακόμα χειρότερα.

4.0.3

 

παιδες εμενα εχει την pda:lp7 / phone:lps / csc:lp5 (epl)

ποια ακριβως ειναι?

το (epl) τι σημαινει?

στο μενου του κινητου την αναφερει ως 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

παιδες εμενα εχει την pda:lp7 / phone:lps / csc:lp5 (epl)

ποια ακριβως ειναι?

το (epl) τι σημαινει?

στο μενου του κινητου την αναφερει ως 4.0.3

 

Απλά δεν είναι ελληνικό. Είναι γερμανικό. (EPL=E-Plus, γερμανικό δίκτυο).

- Alex
Link to comment
Share on other sites

παιζει να εχω προβλημα με την αναβαθμηση?

 

Aπλά θα αναβαθμιστείς όταν αναβαθμιστούν και οι Γερμανοί της E-Plus.

- Alex
Link to comment
Share on other sites

ενταξει αυτο δεν μας πειραζει...

ετσι κ αλλιως αυτο εχω... τι να κανω!

χιχιχι

ευχαριστω πολυ για τον χρονο σου!

Link to comment
Share on other sites

Είσαι rooted? Αν ναι, σβήσε ότι αρχείο .odex βρεις σχετικό με το poweramp στη θέση data/app/ και κάνε επανεκκίνηση.

 

Ευχαριστω φιλε μου

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια! Εβαλα και εγω την ισπανικη 4.1.2 μεχρι τωρα δεν εχω αντιμετωπισει καποιο προβλημα παρα μονο με τους χαρτες. Ενω εχω ενεργοποιησει το wifi και το gps, παταω να εντοπισω την τοποθεσια που βρισκομαι αλλα δεν με βρισκει! Μπορει καποιος να μου πει τι γινεται σε αυτη την περιπτωση? Ευχαριστω!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια! Εβαλα και εγω την ισπανικη 4.1.2 μεχρι τωρα δεν εχω αντιμετωπισει καποιο προβλημα παρα μονο με τους χαρτες. Ενω εχω ενεργοποιησει το wifi και το gps, παταω να εντοπισω την τοποθεσια που βρισκομαι αλλα δεν με βρισκει! Μπορει καποιος να μου πει τι γινεται σε αυτη την περιπτωση? Ευχαριστω!!

 

Τα data πρέπει να ενεργοποιήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις αν μπορουμε να βαλουμε το εφε νερου και το ανοιγμα 2 εφαρμογων ταυτοχρονα απο το s3 στην καινουργια 4.1.2;
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις αν μπορουμε να βαλουμε το εφε νερου και το ανοιγμα 2 εφαρμογων ταυτοχρονα απο το s3 στην καινουργια 4.1.2;

βεβαια ολα τα μοντς εδω

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2118034 ειτε εχεις στοκ βαζεις αυτο που λεει odex ειτε εχεις custom το deodex.εχει τα παντα μεσα.μολις εβαλα για στοκ

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα.Θα ήθελα τη βοήθειά σας σε κάτι.Εδώ και λίγες μέρες μου βγάζει κάτι παράλληλες διασκορπισμένες αχνές γραμμές στην οθόνη.Ορισμένες φορές τις βγάζει.Άλλες φορές όχι.Το είχε κανείς αυτό το πρόβλημα? Υπάρχει λύση ή πάμε για service?
Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα.Θα ήθελα τη βοήθειά σας σε κάτι.Εδώ και λίγες μέρες μου βγάζει κάτι παράλληλες διασκορπισμένες αχνές γραμμές στην οθόνη.Ορισμένες φορές τις βγάζει.Άλλες φορές όχι.Το είχε κανείς αυτό το πρόβλημα? Υπάρχει λύση ή πάμε για service?

 

Δεν μου φαινεται καθολου καλο... Μπορεις να postαρεις ενα snapshot?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

βεβαια ολα τα μοντς εδω

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2118034 ειτε εχεις στοκ βαζεις αυτο που λεει odex ειτε εχεις custom το deodex.εχει τα παντα μεσα.μολις εβαλα για στοκ

 

Εγω που εχω srock 4.1.2 ls8 και θλω να βαλω την μπλε ποια κατεβαζω?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S II (Μέρος ΙΙ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...