Jump to content

Samsung Galaxy S II (Μέρος ΙΙ)


saliez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε ευχαριστώ πολύ για την γρήγορη απάντηση μάλλον αυτό ήταν έκανα ότι μου ειπες και από τότε όλα οκ δε συνέβη τίποτα ξανά έχω να πω ότι η ρομ είναι απίστευτα γρηγορη κ όμορφη!

 

Ειδικότης μας το γρήγορο σέρβις! :lol:

Μπορεί να σου συμβεί και σε άλλες εφαρμογές παρόμοιο πρόβλημα.

Η επαναφορά δεδομένων μαζί με τις εφαρμογές, το έχει αυτό το θέμα μερικές φορές.

Απλά σε όποια στο κάνει, τώρα ξέρεις :happy:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα σε ξέρω αν ρωτάω στο σωστό μέρος.... Έβαλα την pulse rom 2.1 και μετά με το my backup pro μαζικά τα προγράμματα μου όλα καλά αλλά μετά από 2 ώρες χρήσης κολλάει συχνά και μου πετάει αυτό..... Ξέρει κανείς γιατί;;

 

Γειά σου φίλε.Εγώ θα 'λεγα να κάνεις ξανά εγκατάσταση την pulse rom και αφού το κάνεις μετά να πάς στις ρυθμίσεις και επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων.Έπειτα restart και βλέπεις.Μην σε πώ ξανά κατέβασε την rom μήπως κάτι δεν πήγε καλά με το Download αν και σπάνιο αυτό

 

Λέω τώρα....μήπως έχασες επεισόδια :D

 

Για να το λές κάτι θα ξές :P

Edited by gaster

OnePlus 6 Midnight Black 128 SC & 8GB RAM

OnePlus 3T Gunmetal

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου φίλε.Εγώ θα 'λεγα να κάνεις ξανά εγκατάσταση την pulse rom και αφού το κάνεις μετά να πάς στις ρυθμίσεις και επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων.Έπειτα restart και βλέπεις.Μην σε πώ ξανά κατέβασε την rom μήπως κάτι δεν πήγε καλά με το Download αν και σπάνιο αυτό

 

Λέω τώρα....μήπως έχασες επεισόδια :D

Link to comment
Share on other sites

Αν κάνω επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων υπάρχει περιπτωση να διορθωθεί?

 

Κανε ένα clear data /cache στον broswer και αν δεν φτιάξει τότε δοκιμάζεις factory reset .

Έχεις δοκιμάσει άλλον broswer .???

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

και σε μενα μου λεει οτι τρωει την μπαταρια το :

1.λειτουργικο 25% - ο.κ

2.φωνητικη κληση 25%- ΔΕΝ εκανα ΚΑΜΙΑ φωνητικη κληση

 

Τι γινεται ? Ξερει κανενας?

Φωνητικές κλήσεις είναι τα απλά τηλεφωνήματα (όχι κλήσεις βίντεο)

Link to comment
Share on other sites

Κανε ένα clear data /cache στον broswer και αν δεν φτιάξει τότε δοκιμάζεις factory reset .

Έχεις δοκιμάσει άλλον broswer .???

 

εχω κάνει clear data και πριν λίγο έκανα επαναφορά ρυθμίσεων όμως πάλι τα ίδια.Δεν έχω δοκιμάσει άλλον browser γιατί ημουν ικανοποιημένος μ'αυτόν.Λες να είναι θέμα browser έτσι ξαφνικά?Θα δοκιμάσω να κατεβάσω κάποιον άλλον!

Link to comment
Share on other sites

το βασικότερο πρόβλημα του galaxy s2 είναι το module της κάμερας.

 

Για να γίνω πιο συγκεκριμένος, η κάμερα έχει προβλήματα ροζίλας, χαμηλών frame σε χαμηλό φωτισμό, shuttering, προβλήματα focus που είτε αργεί να κάνει focus είτε κάνει focus όταν δεν πρέπει .

 

ανάλογα με το module που έχει το τηλέφωνό σας, και το firmware που είναι φορτωμένο αυτό το module ανάλογα προβλήματα έχετε.

 

Υπάρχει ένα module με αισθητήρα sony (πλαστικό), που με το firmware που φοράει είναι μια χαρά. Έλα όμως που δεν το βρίσκεις εύκολα.

 

Τεσπά απλά έχετε και αυτό στο νού σας αν τελικά σας ενδειαφέρει η κάμερα. Όχι τίποτα άλλο αλλά προχτές προσπαθούσα να τραβήξω βραδάκι ένα βίντεο μία χριστουγεννιάτικη πομπή εδώ, και έβλεπα τώρα την κάμερα κάθε τόσο να κάνει focus ξανά και ξανά.........

Link to comment
Share on other sites

εχω κάνει clear data και πριν λίγο έκανα επαναφορά ρυθμίσεων όμως πάλι τα ίδια.Δεν έχω δοκιμάσει άλλον browser γιατί ημουν ικανοποιημένος μ'αυτόν.Λες να είναι θέμα browser έτσι ξαφνικά?Θα δοκιμάσω να κατεβάσω κάποιον άλλον!

 

Kι όμως, κι ενώ δουλεύω κι εγώ τον stock μήνες τώρα ξαφνικά χτες με πέταξε έξω κατά το σερφάρισμα δύο φορές! Έτσι ξαφνικά, ενώ είχα ανοίξει τη σελίδα και διάβαζα κάτι μέσα, χωρίς να έχω καν το δάχτυλο στην οθόνη ξαφνικά με πέταγε έξω. Δεν μου το είχε ξανακάνει ποτέ αυτό με όσες rom κι αν τον λειτούργησα, ειδικά στην 4.0.4 που έχω καιρό τώρα μπορώ να πω ότι τον έχω τσεκάρει για τα καλά σε καθημερινή μάλιστα βάση. Και χτες, δύο φορές έξω, έτσι ξαφνικά! Μήπως του έκαναν κάποιο update και δεν το πήραμε χαμπάρι..:confused:

Link to comment
Share on other sites

Kι όμως, κι ενώ δουλεύω κι εγώ τον stock μήνες τώρα ξαφνικά χτες με πέταξε έξω κατά το σερφάρισμα δύο φορές! Έτσι ξαφνικά, ενώ είχα ανοίξει τη σελίδα και διάβαζα κάτι μέσα, χωρίς να έχω καν το δάχτυλο στην οθόνη ξαφνικά με πέταγε έξω. Δεν μου το είχε ξανακάνει ποτέ αυτό με όσες rom κι αν τον λειτούργησα, ειδικά στην 4.0.4 που έχω καιρό τώρα μπορώ να πω ότι τον έχω τσεκάρει για τα καλά σε καθημερινή μάλιστα βάση. Και χτες, δύο φορές έξω, έτσι ξαφνικά! Μήπως του έκαναν κάποιο update και δεν το πήραμε χαμπάρι..:confused:

 

Λες να έγινε κατι τέτοιο??Παρατήρισα οτι μπορω να ανοίξω 3-4 σελίδες ταυτόχρονα αλλά δεν τις φορτώνει μέχρι τελους και με πετάει έξω.Αυτό μου το κάνει ακόμα και αν κάνω διακοπή φόρτωσης!!!Πάντως χθες δοκίμαζα και άλλους browser και είχα ακριβώς το ίδιο πρόβλημα και με τον dolphin!Τώρα έχω κατεβάσει τον chrome και παει πολυ καλά..και γρηγορα φορτώνει και δεν με πετάει έξω!Το μόνο μείον είναι οτι δεν έχει επιλογή exit(η τουλάχιστον δεν την έχω βρεί εγώ) και πρέπει να κάνεις έξοδο απο την διαχείρηση εργασιών κάθε φορά :blink:

Link to comment
Share on other sites

Λες να έγινε κατι τέτοιο??

 

Ειλικρινά δεν ξέρω, ίσως φταίει και το ότι διάβαζα για το τέλος του κόσμου στις 21 του μήνα κι ήταν σημαδιακά όλα αυτά..:lol:

 

Πάντως δεν μου έχει ξανασυμβεί στον stock browser και τον έχω δοκιμάσει σε αρκετές συσκευές και σε πολλές διαφορετικές rom, τι τον έπιασε ξαφνικά..

Link to comment
Share on other sites

για χαρα και απο μενα.για ιντερνετ εχω τον stock browser,οταν θελω να τον κλεισω παταω επανειλημενα το κουμπι επιστροφης.υπαρχει επιλογη για εξοδο κατευθιαν?
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

για χαρα και απο μενα.για ιντερνετ εχω τον stock browser,οταν θελω να τον κλεισω παταω επανειλημενα το κουμπι επιστροφης.υπαρχει επιλογη για εξοδο κατευθιαν?

 

Eγώ πατάω πάνω δεξιά στο εικονίδιο των σελίδων (δίπλα σε αυτό των σελιδοδεικτών) και τις κλείνω μία μία, μολις κλείσεις την τελευταία κλείνει εντελώς και ο browser.:)

 

 

Edit: Θυμάται κάποιος να μου πει αν υπήρξε κάποια στιγμή ένα θέμα με κάποιον ιό της συσκευής.. κι αν πληκτρολογούσαμε κάποιον κωδικό για να δούμε αν είναι ευάλωτη η συσκευή μας ή αν έχει ήδη μολυνθεί; Αφορά το θέμα του παράξενου κλεισίματος του browser κι επειδή κάπου, σε κάτι παλιό πάει το μυαλό μου αλλά δεν θυμάμαι λεπτομέρειες αυτή τη στιγμή.. πάντως σήμερα που τον δοκίμασα δεν έκλεισε, δεν τον δούλεψα όμως και πολύ γιατί βρίσκομαι στο γραφείο.. :)

Edited by makis206
Link to comment
Share on other sites

σωστος και αυτος οτροπος,ομως και οι δυο θελουν πολλα πατηματα.ελεγα μηπως υπαρχει επιλογη εξοδος οπως πχ στον οπερα.
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

σωστος και αυτος οτροπος,ομως και οι δυο θελουν πολλα πατηματα.ελεγα μηπως υπαρχει επιλογη εξοδος οπως πχ στον οπερα.

 

Δυστυχώς δεν υπάρχει το Εxit του Opera στον stock, προσωπικά όμως με το που ανακάλυψα αυτόν τον τρόπο (και γλύτωσα ουσιαστικά απ'το back-back-back...) δεν έχω κάποιο ιδιαίτερο πρόβλημα με τον να τον κλείνω έτσι.. σίγουρα έχει "κλικαρίσματα" αλλά δεν είναι κάτι το τόσο τραγικό τελικά.:)

 

Συνεχίζοντας στο παραπάνω "edit" μου, με τη βοήθεια του φίλου gaster είδα αυτό, το δοκίμασα και μου έβγαλε το IMEI. Τώρα κατά πόσο συνδέεται με το κλείσιμο του browser δεν ξέρω προς το παρόν.. θα δοκιμάσω να σερφάρω αρκετά το απόγευμα και βλέπουμε.

Link to comment
Share on other sites

Πριν το πάω για service υπάρχει κάτι άλλο που μπορώ να κάνω και μου διαφεύγει για να ανάψει πάλι η συσκευή;:(

Το πρωί άλλαξα την μπαταρία με μια πλήρως φορτισμένη που έχω πάντα μαζί μου αλλά δεν άναψε,νόμισα πως ήταν αφόρτιστη και δοκίμασα μια τρίτη αλλά πάλι τίποτα.

Το δοκίμασα με usb στο πισι της δουλειάς για μισή ώρα περίπου αλλά τίποτα,έδειχνε μόνο το σύμβολο της μπαταρίας πράσινο φουλ μόνο.

Επίσης με τον φορτιστή ταξιδιού που δοκίμασα δεν είχα καμία ένδειξη.

Τώρα έχω βγάλει τελείως την μπαταρία και την φορτίζω σε ξεχωριστό φορτιστή για να δοκιμάσω.

Καμιά άλλη ιδέα παίζει;

Link to comment
Share on other sites

Πριν το πάω για service υπάρχει κάτι άλλο που μπορώ να κάνω και μου διαφεύγει για να ανάψει πάλι η συσκευή;:(

Το πρωί άλλαξα την μπαταρία με μια πλήρως φορτισμένη που έχω πάντα μαζί μου αλλά δεν άναψε,νόμισα πως ήταν αφόρτιστη και δοκίμασα μια τρίτη αλλά πάλι τίποτα.

Το δοκίμασα με usb στο πισι της δουλειάς για μισή ώρα περίπου αλλά τίποτα,έδειχνε μόνο το σύμβολο της μπαταρίας πράσινο φουλ μόνο.

Επίσης με τον φορτιστή ταξιδιού που δοκίμασα δεν είχα καμία ένδειξη.

Τώρα έχω βγάλει τελείως την μπαταρία και την φορτίζω σε ξεχωριστό φορτιστή για να δοκιμάσω.

Καμιά άλλη ιδέα παίζει;

 

Δεν μπαίνει ουτε σε Recovery ουτε σε Download mode??

Link to comment
Share on other sites

Πριν το πάω για service υπάρχει κάτι άλλο που μπορώ να κάνω και μου διαφεύγει για να ανάψει πάλι η συσκευή;:(

Το πρωί άλλαξα την μπαταρία με μια πλήρως φορτισμένη που έχω πάντα μαζί μου αλλά δεν άναψε,νόμισα πως ήταν αφόρτιστη και δοκίμασα μια τρίτη αλλά πάλι τίποτα.

Το δοκίμασα με usb στο πισι της δουλειάς για μισή ώρα περίπου αλλά τίποτα,έδειχνε μόνο το σύμβολο της μπαταρίας πράσινο φουλ μόνο.

Επίσης με τον φορτιστή ταξιδιού που δοκίμασα δεν είχα καμία ένδειξη.

Τώρα έχω βγάλει τελείως την μπαταρία και την φορτίζω σε ξεχωριστό φορτιστή για να δοκιμάσω.

Καμιά άλλη ιδέα παίζει;

 

Αν σε φέρει ο δρόμος από κέντρο έλα να του ρίξω μια ματιά. Αν δεν βρεις άκρη μόνος σου

Όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν υπάρχει το Εxit του Opera στον stock, προσωπικά όμως με το που ανακάλυψα αυτόν τον τρόπο (και γλύτωσα ουσιαστικά απ'το back-back-back...) δεν έχω κάποιο ιδιαίτερο πρόβλημα με τον να τον κλείνω έτσι.. σίγουρα έχει "κλικαρίσματα" αλλά δεν είναι κάτι το τόσο τραγικό τελικά.:)

 

Συνεχίζοντας στο παραπάνω "edit" μου, με τη βοήθεια του φίλου gaster είδα αυτό, το δοκίμασα και μου έβγαλε το IMEI. Τώρα κατά πόσο συνδέεται με το κλείσιμο του browser δεν ξέρω προς το παρόν.. θα δοκιμάσω να σερφάρω αρκετά το απόγευμα και βλέπουμε.

 

σωστος και αυτος οτροπος,ομως και οι δυο θελουν πολλα πατηματα.ελεγα μηπως υπαρχει επιλογη εξοδος οπως πχ στον οπερα.

Καλησπερα στην παρεα,

Απο τοτε που επιασα συσκευη android στα χερια μου ειχα αυτη την απορια γιατι να μην υπαρχει exit στον μαμα browser, και γιατι να πρεπει να παταω συνεχως back μεχρι να βγω.

Μετα απο πολυ πολυ καιρο χρησης με αρκετες συσκευες android εχω καταληξει στο εξης : Οποτε θελετε να βγειτε απο τον Browser απλως πατηστε το κεντρικο πληκτρο home. Ναι μεν κανει ελαχιστοποιηση αλλα στην περιπτωση του μαμα browser δεν δημιουργειτε καποιο θεμα με την μνημη ή γενικοτερα την λειτουργια της συσκευης. Αν η συσκευη χρειαστει να απελευθερωσει μνημη και ο μαμα browser βρισκεται ανοιχτος στην μνημη (επειδη πατησαμε το home οπως ειπα πριν), θα κανει μια "απομνημονευση" των καρτελων και των σελιδων που εχουμε αφησει στον browser, θα τον κλεισει (θα κανει kill την διεργασια) και θα ελευθερωσει την μνημη που χρειαζεται για να λειτουργησει σωστα η συσκευη.

Οταν εμεις ανοιξουμε ξανα τον browser θα φορτωσει ξανα τις καρτελες εκεινη την στιγμη μαζι με τις σελιδες που ειχαμε αφησει ανοιχτες. Στην ουσια κανει μια "αδρανοποιηση" της εφαρμογης, την οποια επαναφερει ξανα οποτε την χρειαστουμε.

Οπως εχω γραφει αναλυτικα στο topic του galaxy s, αυτη ειναι η φιλοσοφια του android σαν λειτουργικο. Δηλαδη να μην ασχολειται ο χρηστης με την διαχειριση της μνημης αλλα το λειτουργικο απο μονο του.

 

*Αυτο μπορειτε να το δοκιμασετε και στην πραξη. Ανοιξτε τον μαμα browser, ανοιξτε 3-4 καρτελες και φορτωστε διαφορετικες σελιδες σε καθεμια. πατηστε το home να κανετε ελαχιστοποιοηση. μετα ανοιξτε 2-3 βαρια παιχνιδια και μερικες εφαρμογες, και καθε φορα να που ανοιγετε το καθε παιχνιδι η την καθε εφαρμογη, να πατατε παλι το home ωστε να μενουν ανοιχτα στην μνημη. μπαινετε στην διαχειριση εφαρμογη με πατημενο το home και θα δειτε οτι καποια στιγμη ο μαμα browser δεν θα ειναι ανοικτος.

μολις το δειτε, ανοιξτε ξανα τον browser και θα δειτε οτι θα σας φορτωσει παλι οτι ειχατε αφησει ανοιχτο!

Edited by TonyK

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπαίνει ουτε σε Recovery ουτε σε Download mode??

Όχι δεν μπορούσε να μπει πουθενά.

Αν σε φέρει ο δρόμος από κέντρο έλα να του ρίξω μια ματιά. Αν δεν βρεις άκρη μόνος σου

Ευχαριστώ φίλε μου για την ανταπόκριση,αλλά τελικά άναψε με την μπαταρία που είχα βάλει να φορτίζει.

Το περίεργο είναι πως δοκίμασα τώρα και με την μπαταρία που προσπαθούσα το πρωί αλλά δεν άναβε αν και ήξερα ότι ήταν φορτισμένη,και άναψε με 100% κι αυτή.

Δεν ξέρω τι να πω,ίσως να ήθελε να μείνει χωρίς μπαταρία πάνω του για κανένα δίωρο να ξεκουραστεί;:confused:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ειμαι με την pulse rom 2.1 τωρα και 2 μερες που παρεςπιπτωντος ειναι η καλυτερη ics 4.0.4 που εχω εχω δικιμασει αλλα ξαφνικα αρχισαν τα κοληματα ειδικα οταν κανω πληκτολογηση και τσατ! γιατι μπορει να συμβενει αυτο ξερει κανεις?? πριν αρχισω της δοκιμες φορουσα αυτην την ρομ XWKK5 2.3.6 Firmware και το κινητο πεταγε!! δυστηχως καμια ics η jelly bean δεν ηταν οπως την XWKK5 2.3.6 βλεπω υπαρχει pulse 2.3.6 να την δοκιμασω η μετα απο 2 3 μερες θα αναγκαστω να την σβησω την εχει δοκιμασει κανεις?? αν βαλω την επισημη 2.3.6. μπορει καπιος να με βοηθησει να το κανω ρουτ γιατι στην 2.3.6 δεν ξερω να το κανω??
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Θέλω να σβήσω τα πάντα απο το κινητό, να το πάρω όπως ακριβός το αγόρασα. Δεν θέλω να έχει κανέναν επιπλέον φάκελο μέσα εκτός απο τους εργοστασιακούς και να έχω ελεύθερη μνήμη 16 GB (νομίζω απο 12 ξεκίναγε έτσι κ αλλιώς).

Απο τις εργοστασικές ρυθμίσεις του μενου τα σβήνει όλα ή μου κρατάει κάποια logs απο παλιά προγράμματα;

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ειμαι με την pulse rom 2.1 τωρα και 2 μερες που παρεςπιπτωντος ειναι η καλυτερη ics 4.0.4 που εχω εχω δικιμασει αλλα ξαφνικα αρχισαν τα κοληματα ειδικα οταν κανω πληκτολογηση και τσατ! γιατι μπορει να συμβενει αυτο ξερει κανεις?? πριν αρχισω της δοκιμες φορουσα αυτην την ρομ XWKK5 2.3.6 Firmware και το κινητο πεταγε!! δυστηχως καμια ics η jelly bean δεν ηταν οπως την XWKK5 2.3.6 βλεπω υπαρχει pulse 2.3.6 να την δοκιμασω η μετα απο 2 3 μερες θα αναγκαστω να την σβησω την εχει δοκιμασει κανεις?? αν βαλω την επισημη 2.3.6. μπορει καπιος να με βοηθησει να το κανω ρουτ γιατι στην 2.3.6 δεν ξερω να το κανω??

 

Φταίει που πέρασες το παλιό σου backup μαζί με τα δεδομένα. Κάνε και τα 3 wipes και ξαναπέρνα τις εφαρμογές σου χωρίς τα δεδομένα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Θέλω να σβήσω τα πάντα απο το κινητό, να το πάρω όπως ακριβός το αγόρασα. Δεν θέλω να έχει κανέναν επιπλέον φάκελο μέσα εκτός απο τους εργοστασιακούς και να έχω ελεύθερη μνήμη 16 GB (νομίζω απο 12 ξεκίναγε έτσι κ αλλιώς).

Απο τις εργοστασικές ρυθμίσεις του μενου τα σβήνει όλα ή μου κρατάει κάποια logs απο παλιά προγράμματα;

 

Πληκτρολογησε στον dialer αυτο:

*2767*3855

 

Κανει hard reset στο κινητο.. ειναι αυτο που ζητας.. ;)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ειμαι με την pulse rom 2.1 τωρα και 2 μερες που παρεςπιπτωντος ειναι η καλυτερη ics 4.0.4 που εχω εχω δικιμασει αλλα ξαφνικα αρχισαν τα κοληματα ειδικα οταν κανω πληκτολογηση και τσατ! γιατι μπορει να συμβενει αυτο ξερει κανεις?? πριν αρχισω της δοκιμες φορουσα αυτην την ρομ XWKK5 2.3.6 Firmware και το κινητο πεταγε!! δυστηχως καμια ics η jelly bean δεν ηταν οπως την XWKK5 2.3.6 βλεπω υπαρχει pulse 2.3.6 να την δοκιμασω η μετα απο 2 3 μερες θα αναγκαστω να την σβησω την εχει δοκιμασει κανεις?? αν βαλω την επισημη 2.3.6. μπορει καπιος να με βοηθησει να το κανω ρουτ γιατι στην 2.3.6 δεν ξερω να το κανω??

 

μαν ειλικρινά η pulse, μαζί με την nikpapakos σε 4.0.4 δεν κάνουν κιχ. Απλά πολύ απλά κάποια εφαρμογή έβαλες και τα έκανες έτσι. συγκεκριμένα την pulse την είχα πολυ καιρό (και την έχω ακόμα σε nandroid backup για παν ενδεχόμενο, όπως και όλες τις καλές ρομ που έχω περάσει) και δεν έχω δεί τίποτα τέτοιο.

Link to comment
Share on other sites

Φταίει που πέρασες το παλιό σου backup μαζί με τα δεδομένα. Κάνε και τα 3 wipes και ξαναπέρνα τις εφαρμογές σου χωρίς τα δεδομένα.

 

στρατο καλησπερα και ευχαριστω αλλη μια φορα για την γρηγορη απαντηση!!!! :) θα κανω αυτο που λες αλλα σε 3 εφαρμογες θελω να κανω ρεστορε μαζι με τα δεδομενα τους γιατι αυτες οι εφαρμογες δεν εχουν λειτουργεια μπακαπ οποτε θα τα χασω ολα θα εχω θεμα για 3 εφαρμογες να ξαναεχω προβλημα??

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S II (Μέρος ΙΙ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...