Jump to content

Samsung Galaxy S II (Μέρος ΙΙ)


saliez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 15,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Συνδέω το κινητό με το kies και μου λεει να επανασυνδέσω την συσκευή με pc studio. Πως στο καλό το κάνω?

Άσχετο το kies είναι λίγο αργό ή μου φαίνεται? Το έβλεπα σε έναν φίλο και αγανάκτησα και μόνο που το έβλεπα..:p:p

Για άμεση και έγκυρη ενημέρωση mantatanews.gr :happy:
Link to comment
Share on other sites

Εκανα αναβαθμιση σε 2.3.4 και επαναφορα ολων των επαφων με το kies στο επισκευασμενο τηλεφωνο μου αλλα δεν βρισκω το εικονειδιο που ειχα για να ξεκιναει το wifi

Αν θυμαμαι καλα ηταν εγκατεστημενο απο την αρχη . πως το εμφανιζω ρε παιδια ?

Link to comment
Share on other sites

μήπως έχεις παίξει με το driving mode;

 

Κάτι τέτοιο παίζει αλλα δεν ξέρω πως απενεργοποιείται...

Link to comment
Share on other sites

Το έχω μόλις μια εβδομάδα κ είμαι στην 2.3.3 και το ΚIES δεν μου βγάζει αναβάθμιση. Ξέρει κάποιος να μου πει γιατί;
Link to comment
Share on other sites

Το έχω μόλις μια εβδομάδα κ είμαι στην 2.3.3 και το ΚIES δεν μου βγάζει αναβάθμιση. Ξέρει κάποιος να μου πει γιατί;
και δεν χαιρεσαι που δεν στην βγαζει????:p:p:p .μια χαρα ειναι η 2.3.3μην βιαζεσαι ρωτα και μας:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Σε αυτα προσθεσε και το ακριβεστατο - α λα ios - touch, κι εχεις πραγματι την καλυτερη δυνατη android εμπειρια.

Στο μονο που τα χαλαει το S2, το ξαναειπα, ειναι η μπαταρια του. Δε μου βγαζει ουτε μεχρι το βραδυ, ακομα και με moderate χρηση.

Εχει τα κλασικα κουσουρια των ανδροειδων. Αν δεν εχει καλο σημα 3g μπορει να σου "γονατισει" τη μπαταρια, ακομα και στην αναμονη...

 

Βαγγέλη μεταφέρω την απάντηση μου εδώ γιατί εκεί είμαστε 100% off topic.

Ότι και να κάνω μου βγάζει άνετα την μέρα.

Αυτές τις μέρες που είμαι διακοπές το χρησιμοποιώ σαν tablet.

Δεν υπάρχει καμιά διάφορα σε σχέση με το iPhone μου.

Έχω όμως την ROM v1.4 του Γιάννη.

 

http://tapatalk.com/mu/b2936f5f-f907-1eb6.jpg

 

Χαζεύοντας στο twitter και στο tapatalk επί μία ώρα, κατανάλωσε 12%. Πολύ καλό για μία τέτοια οθόνη και με όλα ενεργοποιημένα.

Όπως βλέπεις δεν έχω καλό σήμα.πιάνω μόνο 2 g

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

ΠΑιδια αν κανω reset απο το menu θα σβηστει και η καρτουλα που εχω βαλει καποιες φωτογραφιες ?

Δεν με ενδιαφερει η εσωτερικη μνημη του τηλεφωνου ή οι ρυθμισεις

Link to comment
Share on other sites

ΠΑιδια αν κανω reset απο το menu θα σβηστει και η καρτουλα που εχω βαλει καποιες φωτογραφιες ?

Δεν με ενδιαφερει η εσωτερικη μνημη του τηλεφωνου ή οι ρυθμισεις

 

Αν και δεν εχω κανει ποτε reset απο τις ρυθμισεις λογικα θα σου σβησει μονο τα 2gb του συστηματος...

 

Sent from my iphone 4

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και 2 μέρες άφησα το αγαπημένο galaxy s και πήρα το 2

Παρατηρώ ότι υπάρχει αρκετή διαφορά στην ένταση του ήχου στο ράδιο

Ενώ το s το δούλευα στο 11 το s2 στο 15 δεν με ικανοποιεί

υπάρχει τρόπος να το φτιάξω

ευχαριστώ

 

anyone ????

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν εχω κανει ποτε reset απο τις ρυθμισεις λογικα θα σου σβησει μονο τα 2gb του συστηματος...

 

Sent from my iphone 4

 

Ακριβως, ουτε την καρτα μνημης θα σου πειραξει ουτε την εσωτερικη μνημη sd του τηλεφωνου

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα...Ειχα παει σημερα στο πλαισιο και εβλεπα το S2 και οπως το πειραζα θυμαμαι οτι πατοντας το πληκτρο back αυτο με το βελακι κατω δεξια για να παω πισω εβγαζε ηχο .Εμενα ομως μονο δονηση μπορει να βγαλει ,και σκεφτομαι μηπως παιζει ρολο καμια συγκεκριμενη εφαρμογη ...Ελπιζω να μην θυμαμαι λαθος
Link to comment
Share on other sites

Κάτι τέτοιο παίζει αλλα δεν ξέρω πως απενεργοποιείται...

 

ρυθμίσεις --> είσοδος και έξοδος φωνής --> ρυθμίσεις κειμένου σε ομιλία --> λειτουργία οδήγησης (βγάλε το tick)

 

και είσαι έτοιμος...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορεί κάποιος να μου πει αν είναι φυσιολογικά τα δεδομένα της μπαταρίας μου?

 

http://img163.imageshack.us/img163/9647/sc20111015153324.th.png

 

Uploaded with ImageShack.us

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορεί κάποιος να μου πει αν είναι φυσιολογικά τα δεδομένα της μπαταρίας μου?

 

http://img163.imageshack.us/img163/9647/sc20111015153324.th.png

 

Uploaded with ImageShack.us

Που βλέπεις το επιλήψιμο? Εγώ τα βλέπω μια χαρά έχοντας μεγαλύτερο ποσοστό στην οθόνη.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

3 restart από την ημέρα αναβάθμισης σέ 2,3,4 . Έχει βρεθεί λύση μέ αυτό τό θέμα ;

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3 restart από την ημέρα αναβάθμισης σέ 2,3,4 . Έχει βρεθεί λύση μέ αυτό τό θέμα ;

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

μονο 3??καλα εισαι εσυ :p:p(πλακα κανω).παντως διαβασα οτι ο ντολφιν μπορει να προκαλεσει ρεσταρτ εδω στο φορουμ,δεν ξερω αν ηταν αυτο αλλα απ την μερα που τον εβγαλα δεν εχει ξανακανει (νομιζω 1φορα μονο).λυση δεν ξερω αν υπαρχει ελπιζω με την 2.3.5 να φτιαξουν ολα
Link to comment
Share on other sites

παιδιά ξέρω ότι είναι off topic άλλα στο σωστό δε μου απάντησε κάποιος. μπορείτε να μου προτείνετε μια εφαρμογή να κατεβάζω ελληνικά τραγούδια σε MP 3 μορφή για το κινητό; βρήκα κάνα 2 προγράμματα άλλα έχουν πολύ λίγα ελληνικά..

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

παιδιά ξέρω ότι είναι off topic άλλα στο σωστό δε μου απάντησε κάποιος. μπορείτε να μου προτείνετε μια εφαρμογή να κατεβάζω ελληνικά τραγούδια σε MP 3 μορφή για το κινητό; βρήκα κάνα 2 προγράμματα άλλα έχουν πολύ λίγα ελληνικά..

 

για να μη σου απαντησαν το πιο λογικο ειναι να μην υπαρχει κατι αξιολογο..και η αληθεια ειναι οτι ουτε κ εμενα εχει παρει το ματι μου κατι τετοιο με ελληνικα κομματια...

μια λυση ειναι να κατεβαζεις βιντεο απο youtube και να τα μετατρεπεις σε mp3

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση μιας και δεν βρηκα κατι αντιστοιχο που εωαξα (λιγο)

εχω ακουστικα και ακουω ραδιο με ενταση 10 και ειναι οκ.

αν με παρουν τηλ. οποτε διακοπη το ραδιο,οταν επανελθει ειναι στην ιδια ενταση 10 αλλα υπερβοληκα ποιο δυνατα.

αν ξαναγινει θα παει το αναποδο.

ειναι ετσι και σε αλους?η υπαρχει καποιο θεμα στο δικο μου?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, υπαρχει καποια ρυθμιση ωστε οταν συνδεουμε το κινητο με τον υπολογιστη να μην φορτιζει ;
Huawei p20 pro
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, υπαρχει καποια ρυθμιση ωστε οταν συνδεουμε το κινητο με τον υπολογιστη να μην φορτιζει ;

 

Όχι αποτι ξέρω αλλά δεν έχει και σημασία πια.Η μπαταρία δεν παθαίνει τίποτα.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

για να μη σου απαντησαν το πιο λογικο ειναι να μην υπαρχει κατι αξιολογο..και η αληθεια ειναι οτι ουτε κ εμενα εχει παρει το ματι μου κατι τετοιο με ελληνικα κομματια...

μια λυση ειναι να κατεβαζεις βιντεο απο youtube και να τα μετατρεπεις σε mp3

 

Με ποιο πρόγραμμα μπορεί να γίνει αυτό;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S II (Μέρος ΙΙ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...