Jump to content

Samsung Galaxy S II (Μέρος ΙΙ)


saliez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δυστυχως κι εμενα 6 μηνων ηταν οταν το πηγα γιατι ειχε ξεφλουδισει το ασημι περιθωριο γυρω γυρω και δεν το καλυπτε

μαλιστα μου ειχαν ζητησει καπου 130 ευρω γιατι λεει πηγαινει με το τζαμι της οθονης μαζι

 

Εμένα έχουν χαλαρώσει τα κουμπιά κεντρικό και Power, όπως και η οθόνη ψιλό κιτρινησε. Από αυτά τι καλύπτει. Την Δευτέρα σκέφτομαι να το πάω. Στην Θεσσαλονίκη ποιο σέρβις είναι καλό;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εμένα έχουν χαλαρώσει τα κουμπιά κεντρικό και Power, όπως και η οθόνη ψιλό κιτρινησε. Από αυτά τι καλύπτει. Την Δευτέρα σκέφτομαι να το πάω. Στην Θεσσαλονίκη ποιο σέρβις είναι καλό;

αν δεν παθεις δεν θα μαθεις λενε,και εγω επειδη παραεμαθα..απο σερβις,προτεινω οσο δυσκολο(ακριβο) και αν ειναι,επισημο σερβις.για Θεσσαλονικη νομιζω ειναι απεναντι απο το λιμανη.

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Εμένα έχουν χαλαρώσει τα κουμπιά κεντρικό και Power, όπως και η οθόνη ψιλό κιτρινησε. Από αυτά τι καλύπτει. Την Δευτέρα σκέφτομαι να το πάω. Στην Θεσσαλονίκη ποιο σέρβις είναι καλό;

 

Επισημο service απ' οτι ξερω δεν υπαρχει.Στο λιμανι (Σαλαμίνος 6 νομιζω) εχει ενα εξουσιοδοτημενο που λεγεται Micro-tech.Το τηλεφωνο επικοινωνιας ειναι 2310557061. ΥΓ:Δε ξερω τι παιζεται ομως με το serice τους!!!

Link to comment
Share on other sites

Επισημο service απ' οτι ξερω δεν υπαρχει.Στο λιμανι (Σαλαμίνος 6 νομιζω) εχει ενα εξουσιοδοτημενο που λεγεται Micro-tech.Το τηλεφωνο επικοινωνιας ειναι 2310557061. ΥΓ:Δε ξερω τι παιζεται ομως με το serice τους!!!

 

Εγω εκεί είχα πάει το Nexus S μου γιατι είχε βγάλει μια κιτρινίλα στην οθόνη πάνω δεξια, τα παλικάρια που ήταν μέσα ήταν πολυ εξυπηρετικοί, το κινητό ήταν μέσα στην εγγύηση, και μάλιστα το φτιάξαν μέσα σε ένα 10λεπτο...

Βέβαια είχα πάρει 2 μέρες πρίν τηλ και ρώτησα άν υπάρχει το ανταλακτικό και ίσως γι'αυτό να έγινε η όλη δουλειά μέσα σε 10 λεπτά.

Οπως και να έχει, εγώ που κατέβηκα και απο Καβάλα Θεσσαλονίκη για αυτην την δουλειά, έχω να πώ πως ειμαι απόλυτα ευχαριστημένος.

Link to comment
Share on other sites

Έχει και Καραμανλή με Παπαναστασίου service Sansung.

Δεν έχω πάει, απλά το έχω δει.

 

Αν εννοεις την Omnitech (λιγο μετα τα Μ.Α.Τ.) δεν κανουν ποια service σε Samsung συσκευες.Εκτος αν μπερδευεσαι με το service της LG που και αυτο ηταν καπου εκει κοντα.Λεω "ηταν" γιατι απ' οτι γνωριζω εκλεισε!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια το εχω ξαναρωτησει αλλα απαντηση δεν ελαβα.

 

Γιατι μερικες φορες η επίσημη εφαρμογη του galaxy s2 email σε μερικα emails μου βγαζει το μυνημα "error occurred. please try again" και συνηθως σε ebay emails.

και ισως αν στο ιδιο μειλ το ανοιγοκλεισω πολλες φορες το εμφανισει κανονικα.

 

Εννοειτε οτι σημα wifi εχω φουλ ετσι.

 

Εχει τυχει σε κανεναν αλλον κατι παρομοιο και αν ναι πως το ελυσε?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια το εχω ξαναρωτησει αλλα απαντηση δεν ελαβα.

 

Γιατι μερικες φορες η επίσημη εφαρμογη του galaxy s2 email σε μερικα emails μου βγαζει το μυνημα "error occurred. please try again" και συνηθως σε ebay emails.

και ισως αν στο ιδιο μειλ το ανοιγοκλεισω πολλες φορες το εμφανισει κανονικα.

 

Εννοειτε οτι σημα wifi εχω φουλ ετσι.

 

Εχει τυχει σε κανεναν αλλον κατι παρομοιο και αν ναι πως το ελυσε?

 

Μου εχει συμβει πολλες φορες, αλλα δεν εχω κατορθωσει να βρω το λογο...

Απλα ανοιγω το Gmail, κανω απο εκει οτι θελω και οταν "ξεμουλαρωσει", το ξαναχρησιμοποιω...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι οκ αλλα το gmail δεν ειναι μονο για gmail accounts?

 

Εμενα αυτο το κανει σε hotmail account οποτε....

 

Κανενα αλλο προγραμμα για ολα τα meil host accounts που να μην εχει τετοια θεματα εχεις να προτεινεις?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια. Δυστυχως το sgs 2 της κοπελας μου χτυπησε στην οθονη και επειδη η τυχη ειναι μεγαλη $@#$@%@ φροντισε να σπασει! Επειδη το κινητο ειναι υπερπροσεγμενο, σκεφτομαι πως το καλυτερο ειναι η επισκευη του και οχι η αντικατασταση του. Και αναρωτιεμαι αν γνωριζει κανενας ποσο παει η αλλαγη της οθονης και αν υπαρχουν μαγαζια που μπορω να την αλλαξω με μια καλη τιμη γιατι στα επισημα ειναι λιγο ακριβα. Ευχαριστω πολυ για τον χρονο σας.
Link to comment
Share on other sites

Ναι οκ αλλα το gmail δεν ειναι μονο για gmail accounts?

 

Εμενα αυτο το κανει σε hotmail account οποτε....

 

Κανενα αλλο προγραμμα για ολα τα meil host accounts που να μην εχει τετοια θεματα εχεις να προτεινεις?

 

αν χρησιμοποιούσες άλλη εφαρμογή για να βλέπεις το μειλ σου???

SKY is_the LIMIT

STOP C.I.S.P.A.

Link to comment
Share on other sites

Ναι οκ αλλα το gmail δεν ειναι μονο για gmail accounts?

 

Εμενα αυτο το κανει σε hotmail account οποτε....

 

Κανενα αλλο προγραμμα για ολα τα meil host accounts που να μην εχει τετοια θεματα εχεις να προτεινεις?

 

 

Ξεχασα να γραψω οτι στην μαμησια εφαρομογη για e-mail εχω περασει εναν μονο λογαριασμο, αυτον του Gmail γι'αυτο και γυριζω εκει οταν μου κανει "κολπα"...

Τους αλλους clients τους εχω δοκιμασει σχεδον ολους & δεν μπορω να πω οτι καποιος απο αυτους μου προσεφερε κατι ΤΟΣΟ καλυτερο απο τον μαμησιο ωστε να τον προτιμησω... Ασε που αν θυμαμαι καλα, κολλουσαν κι αυτοι μερικες φορες, οποτε....... (ισως να ειναι θεμα Gmail)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν και έχει να κάνει με το play, το παρατηρώ από τότε που έβαλα την lsn χωρίς να αλλάξω κάποια ρύθμιση μέσα.. λοιπόν έχω εντοπίσει ότι μου αναβαθμίζονται οι εφαρμογές χωρίς να έχω λάβει ειδοποίηση πρώτα και χωρίς να κάνω εγώ την αναβάθμιση χειροποίητα.. τσεκάτω καθημερινά για updates και αφού περνάει καιρός μέχρι να δω κάποια εφαρμογή για αναβάθμιση, ξεκίνησα να μπαίνω σε κάθε μία ξεχωριστά για να δω την τελευταία ημερομηνία που την αναβάθμισαν. Παρατήρησα λοιπόν (μέσα στο play) ότι αρκετές από τις "εγκατεστημένες" μου έχουν αναβαθμιστεί το τελευταίο διάστημα χωρίς όμως να το κάνω εγώ, μάλιστα άνοιξα κάθε εφαρμογή μου ξεχωριστά για να διαπιστώσω αν όντως διαθέτω την τελευταία έκδοση ή απλά δεν αναγνώρισε το play ότι πρέπει να αναβαθμίσω και είδα ότι όντως, οι εφαρμογές μου έχουν αναβαθμιστεί! Μέσα σε όλες αυτές που αναβαθμίστηκαν είδα και κάτι τρελό στην εφαρμογή του Atom launcher συγκεκριμένα. Ενώ ο developer λέει ότι 18/03/13 έδωσε την έκδοση 1.4.4 (την οποία έχω εδώ και μία εβδομάδα εγκατεστημένη), το play αναφέρει ότι η τελευταία ενημέρωση της εφαρμογής δώθηκε στις 14/04/13 και μάλιστα στην έκδοση 1.4.4! Μόλις χτες δηλαδή κι ενώ εμένα ειδοποίηση για ανανάθμιση δεν ήρθε, δεν έκανα τίποτα χειροκίνητα, δεν άλλαξε καν ο αριθμός έκδοσης της εφαρμογής! Χτες το πρωί που τσέκαρα και πάλι για τον Atom όμως, είχε σαν ημερομηνία την 18/03 κι όχι την 14/04 που πιθανότατα άλλαξε χτες κι εγώ είδα σήμερα το πρωί.

 

Εννοείται οτι καθαρίζω την cache του play κι όμως αυτά τα παλαβά που κάνει δεν σταματάνε. Κι εννοείται ότι έχω απενεργοποιημένες τις αυτόματες ενημερώσεις μέσα απ'το play, δεν ανησυχώ άδικα λοιπόν..

 

Να πω ότι έφταιξε το greenify που εγκατέστησα κάποια στιγμή όμως δεν το έχω πια; Είχε αναφερθεί στο xda ότι δημιουργούσε κάτι περίεργα με τις ενημερώσεις εφαρμογών αν και αφορούσε μόνο τις εφαρμογές που ο χρήστης έβαζε σε "χειμερία νάρκη".. το έχω όμως απεγκαταστήσει. Φταίει το root; Ναι καλά..

 

Έχετε παρατηρήσει κι άλλοι ότι το play δεν δίνει χειροκίνητες ενημερώσεις ή συμβαίνει μόνο σε μένα;

 

Edit: Υποθέτω ότι έχετε αρκετοί εγκατεστημένο τον es file explorer, με έναν ελεγχο στο play θα δείτε ότι αναφέρεται τελευταία ενημέρωση στις 12/04/13. Πόσοι τον αναβαθμίσατε χειροκινητα μέσα στις 3 τελευταιες μέρες;

Edited by makis206
Link to comment
Share on other sites

Αν και έχει να κάνει με το play, το παρατηρώ από τότε που έβαλα την lsn χωρίς να αλλάξω κάποια ρύθμιση μέσα.. λοιπόν έχω εντοπίσει ότι μου αναβαθμίζονται οι εφαρμογές χωρίς να έχω λάβει ειδοποίηση πρώτα και χωρίς να κάνω εγώ την αναβάθμιση χειροποίητα.. τσεκάτω καθημερινά για updates και αφού περνάει καιρός μέχρι να δω κάποια εφαρμογή για αναβάθμιση, ξεκίνησα να μπαίνω σε κάθε μία ξεχωριστά για να δω την τελευταία ημερομηνία που την αναβάθμισαν. Παρατήρησα λοιπόν (μέσα στο play) ότι αρκετές από τις "εγκατεστημένες" μου έχουν αναβαθμιστεί το τελευταίο διάστημα χωρίς όμως να το κάνω εγώ, μάλιστα άνοιξα κάθε εφαρμογή μου ξεχωριστά για να διαπιστώσω αν όντως διαθέτω την τελευταία έκδοση ή απλά δεν αναγνώρισε το play ότι πρέπει να αναβαθμίσω και είδα ότι όντως, οι εφαρμογές μου έχουν αναβαθμιστεί! Μέσα σε όλες αυτές που αναβαθμίστηκαν είδα και κάτι τρελό στην εφαρμογή του Atom launcher συγκεκριμένα. Ενώ ο developer λέει ότι 18/03/13 έδωσε την έκδοση 1.4.4 (την οποία έχω εδώ και μία εβδομάδα εγκατεστημένη), το play αναφέρει ότι η τελευταία ενημέρωση της εφαρμογής δώθηκε στις 14/04/13 και μάλιστα στην έκδοση 1.4.4! Μόλις χτες δηλαδή κι ενώ εμένα ειδοποίηση για ανανάθμιση δεν ήρθε, δεν έκανα τίποτα χειροκίνητα, δεν άλλαξε καν ο αριθμός έκδοσης της εφαρμογής! Χτες το πρωί που τσέκαρα και πάλι για τον Atom όμως, είχε σαν ημερομηνία την 18/03 κι όχι την 14/04 που πιθανότατα άλλαξε χτες κι εγώ είδα σήμερα το πρωί.

 

Εννοείται οτι καθαρίζω την cache του play κι όμως αυτά τα παλαβά που κάνει δεν σταματάνε. Κι εννοείται ότι έχω απενεργοποιημένες τις αυτόματες ενημερώσεις μέσα απ'το play, δεν ανησυχώ άδικα λοιπόν..

 

Να πω ότι έφταιξε το greenify που εγκατέστησα κάποια στιγμή όμως δεν το έχω πια; Είχε αναφερθεί στο xda ότι δημιουργούσε κάτι περίεργα με τις ενημερώσεις εφαρμογών αν και αφορούσε μόνο τις εφαρμογές που ο χρήστης έβαζε σε "χειμερία νάρκη".. το έχω όμως απεγκαταστήσει. Φταίει το root; Ναι καλά..

 

Έχετε παρατηρήσει κι άλλοι ότι το play δεν δίνει χειροκίνητες ενημερώσεις ή συμβαίνει μόνο σε μένα;

 

Edit: Υποθέτω ότι έχετε αρκετοί εγκατεστημένο τον es file explorer, με έναν ελεγχο στο play θα δείτε ότι αναφέρεται τελευταία ενημέρωση στις 12/04/13. Πόσοι τον αναβαθμίσατε χειροκινητα μέσα στις 3 τελευταιες μέρες;

 

Οχι. Σε μενα τουλαχιστον εδω και τρεις μερες οποτε μπαινω στο play για να τσεκαρω αν υπαρχουν ενημερωσεις, ολες χειροκινητα τις κανω.

Να προσθεσω μοναχα πως εχω την Omega v23 που ειναι βασισμενη στην LSN.

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Κανενα προβλημα φιλε μου.

Ηδη εχω περασει το aqua mail pro αλλα ενω δουλευει μια χαρα ΔΕΝ μου κανει manual refresh ολων των mail account που εχω βαλει αν πατησω το κατω αριστερα κουμπακι με τα δυο βελακια.

 

Εχεις να προτεινεις κατι αλλο?

 

Αν και έχει να κάνει με το play, το παρατηρώ από τότε που έβαλα την lsn χωρίς να αλλάξω κάποια ρύθμιση μέσα.. λοιπόν έχω εντοπίσει ότι μου αναβαθμίζονται οι εφαρμογές χωρίς να έχω λάβει ειδοποίηση πρώτα και χωρίς να κάνω εγώ την αναβάθμιση χειροποίητα.. τσεκάτω καθημερινά για updates και αφού περνάει καιρός μέχρι να δω κάποια εφαρμογή για αναβάθμιση, ξεκίνησα να μπαίνω σε κάθε μία ξεχωριστά για να δω την τελευταία ημερομηνία που την αναβάθμισαν. Παρατήρησα λοιπόν (μέσα στο play) ότι αρκετές από τις "εγκατεστημένες" μου έχουν αναβαθμιστεί το τελευταίο διάστημα χωρίς όμως να το κάνω εγώ, μάλιστα άνοιξα κάθε εφαρμογή μου ξεχωριστά για να διαπιστώσω αν όντως διαθέτω την τελευταία έκδοση ή απλά δεν αναγνώρισε το play ότι πρέπει να αναβαθμίσω και είδα ότι όντως, οι εφαρμογές μου έχουν αναβαθμιστεί! Μέσα σε όλες αυτές που αναβαθμίστηκαν είδα και κάτι τρελό στην εφαρμογή του Atom launcher συγκεκριμένα. Ενώ ο developer λέει ότι 18/03/13 έδωσε την έκδοση 1.4.4 (την οποία έχω εδώ και μία εβδομάδα εγκατεστημένη), το play αναφέρει ότι η τελευταία ενημέρωση της εφαρμογής δώθηκε στις 14/04/13 και μάλιστα στην έκδοση 1.4.4! Μόλις χτες δηλαδή κι ενώ εμένα ειδοποίηση για ανανάθμιση δεν ήρθε, δεν έκανα τίποτα χειροκίνητα, δεν άλλαξε καν ο αριθμός έκδοσης της εφαρμογής! Χτες το πρωί που τσέκαρα και πάλι για τον Atom όμως, είχε σαν ημερομηνία την 18/03 κι όχι την 14/04 που πιθανότατα άλλαξε χτες κι εγώ είδα σήμερα το πρωί.

 

Εννοείται οτι καθαρίζω την cache του play κι όμως αυτά τα παλαβά που κάνει δεν σταματάνε. Κι εννοείται ότι έχω απενεργοποιημένες τις αυτόματες ενημερώσεις μέσα απ'το play, δεν ανησυχώ άδικα λοιπόν..

 

Να πω ότι έφταιξε το greenify που εγκατέστησα κάποια στιγμή όμως δεν το έχω πια; Είχε αναφερθεί στο xda ότι δημιουργούσε κάτι περίεργα με τις ενημερώσεις εφαρμογών αν και αφορούσε μόνο τις εφαρμογές που ο χρήστης έβαζε σε "χειμερία νάρκη".. το έχω όμως απεγκαταστήσει. Φταίει το root; Ναι καλά..

 

Έχετε παρατηρήσει κι άλλοι ότι το play δεν δίνει χειροκίνητες ενημερώσεις ή συμβαίνει μόνο σε μένα;

 

Edit: Υποθέτω ότι έχετε αρκετοί εγκατεστημένο τον es file explorer, με έναν ελεγχο στο play θα δείτε ότι αναφέρεται τελευταία ενημέρωση στις 12/04/13. Πόσοι τον αναβαθμίσατε χειροκινητα μέσα στις 3 τελευταιες μέρες;

Δεν νομιζω οτι δεν το εχεις προσεξει οτι καθε φορα που εγκαθιστας ενα προγραμμα απο το google play σου εχει λιγο ποιο κατω αν θελεις αυτοματη αναβαθμηση ή οχι και αν το τσεκαρεις κανει πραγματικα ΜΟΝΟ του και αυτοματα ενημερωσει σε οποια εφαρμογη ειναι αναγκαιο.

 

Δεν μπορω να πιστεψω ομως οτι δεν το εχεις προσεξει κατι τετοιο καθοτι εισαι εμπειρος χρηστης android.

Edited by Tyxerakias
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω οτι δεν το εχεις προσεξει οτι καθε φορα που εγκαθιστας ενα προγραμμα απο το google play σου εχει λιγο ποιο κατω αν θελεις αυτοματη αναβαθμηση ή οχι και αν το τσεκαρεις κανει πραγματικα ΜΟΝΟ του και αυτοματα ενημερωσει σε οποια εφαρμογη ειναι αναγκαιο.

Δεν μπορω να πιστεψω ομως οτι δεν το εχεις προσεξει κατι τετοιο καθοτι εισαι εμπειρος χρηστης android.

 

Κι όμως και το έχω προσέξει αλλά και δεν το έχω χρησιμοποιησει ποτέ. Πάντα ήθελα χειροκινητες ενημερωσεις γιατί πάντα ήθελα να ενημερώνομαι πρώτα για το τι περιέχει το κάθε update μιας εφαρμογής. Παρεπιπτόντως, νωρίτερα στη συσκευή φίλου με την Ισπανική 4.1.2 παρατηρήσαμε ακριβώς το ίδιο πράγμα στον es file explorer, ενώ έχει να τον αναβαθμίσει αρκετό καιρό ο ίδιος, αυτή τη στιγμή "φοράει" την έκδοση που διατέθηκε στο play τρεις μόλις μέρες πριν! Τρελά του play στην jelly bean υποθέτω.. σε άλλες rom δεν ειχα ποτέ τέτοια περίεργα με τις αναβαθμίσεις..

 

 

Δείτε λοιπόν εδώ τι εννοώ. Πάνω δεξιά αναφέρεται ότι ο Atom ενημερώθηκε χτες 14/04 όμως εγώ δεν τον ενημέρωσα γιατί απλούστατα δεν ειδοποιήθηκα αλλά ούτε και βρήκα την επιλογή να το κάνω. Κι έχω και την επιλογή για αυτόματη ενημέρωση ανενεργή (πάντα την είχα και για κάθε εφαρμογή, το ίδιο κι απ'τις ρυθμίσεις του play).

Αναφέρεται επίσης πως πρόκειται για την εκδοση 1.4.4 την οποία εγώ την έχω εδώ και μια βδομάδα, το αναφέρει βέβαια κι ο developer παρακάτω εκεί που λέει ότι την διέθεσε 18/03..!

 

Λοιπόν; Ποιος είναι ο τρελός; Εγώ ή το play;; :lol:

Edited by m7ixalis
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν; Ποιος είναι ο τρελός; Εγώ ή το play;; :lol:

 

Συμπαθάτε με γι'ακόμα μια φορά για το συνεχόμενο, δεν έχει απαντήσει κανείς κι από χτες κι αφού σήμερα έχω νέα με το θέμα..:)

 

..ξανά λοιπόν η ημερομηνία αναβάθμισης του Atom άλλαξε στη σημερινή 16/04 κι όμως δυνατότητα για χειροκίνητη ενημέρωση δεν δώθηκε, ούτε βέβαια άλλαξε και κάτι άλλο στην έκδοση ή τα σχόλια του developer.. και το πρόβλημά μου παιδιά δεν είναι μόνο στον Atom, υπενθυμίζω ότι το βλέπω και σε άλλες εφαρμογές. Ίσως αν ρίξετε μια ματιά στις εγκατεστημένες εφαρμογές σας μέσα στο play να διαπιστώσετε κι εσείς το ίδιο..

 

Δείτε και τη σημερινή απ'τον Atom.. έχω ήδη καθαρίσει την cache του play για να σας προλάβω.;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πως καταλαβενουμε τι προέλευση είναι το τηλέφωνο;
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,

αγορασα το κινητο απο αγγελια και ειχε μεσα καποια αρχεια πως μπορω να τα διαγραψω?

δοκιμασα με τα 3 κουμπια να κανω wipe αλλα μονο ρυθμισεις διεγραψε...

 

υ.γ το odin mode τι ειναι? (κατω βελακι ενταση+power)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,

αγορασα το κινητο απο αγγελια και ειχε μεσα καποια αρχεια πως μπορω να τα διαγραψω?

δοκιμασα με τα 3 κουμπια να κανω wipe αλλα μονο ρυθμισεις διεγραψε...

 

υ.γ το odin mode τι ειναι? (κατω βελακι ενταση+power)

 

Ειναι για περασμα νεου firmware....

Δες εδω

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,

αγορασα το κινητο απο αγγελια και ειχε μεσα καποια αρχεια πως μπορω να τα διαγραψω?

δοκιμασα με τα 3 κουμπια να κανω wipe αλλα μονο ρυθμισεις διεγραψε...

 

υ.γ το odin mode τι ειναι? (κατω βελακι ενταση+power)

 

Στο recovery πήγαινε στο Mounts and storage και κανε το /format data & /format sdcard

Link to comment
Share on other sites

Στο recovery πήγαινε στο Mounts and storage και κανε το /format data & /format sdcard

 

Φρόντισε πρώτα να ελέγξεις αν έχεις το τρελό τσιπάκι, μη σου μείνει τούβλο στο χέρι.

Link to comment
Share on other sites

Φρόντισε πρώτα να ελέγξεις αν έχεις το τρελό τσιπάκι, μη σου μείνει τούβλο στο χέρι.

 

το εχω, εκανα εχτες root και δεν επαθε τιποτα

διαβασα το αντοιστιχο post και ειδα οτι πολλα ατομα το εχουν και δεν δημιουργησε ποτε προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Φρόντισε πρώτα να ελέγξεις αν έχεις το τρελό τσιπάκι, μη σου μείνει τούβλο στο χέρι.

 

το εχω, εκανα εχτες root και δεν επαθε τιποτα

διαβασα το αντοιστιχο post και ειδα οτι πολλα ατομα το εχουν και δεν δημιουργησε ποτε προβλημα.

 

Το factory reset απο recovery δημιουργει προβλημα αν εχουμε το insane chip, οχι το rooting ή το format data/sd card... Σωστα???

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το factory reset απο recovery δημιουργει προβλημα αν εχουμε το insane chip, οχι το rooting ή το format data/sd card... Σωστα???

 

Όπως το έγραψες.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S II (Μέρος ΙΙ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...