Jump to content

Samsung Galaxy S II (Μέρος ΙΙ)


saliez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://www.techgear.gr/samsung-beats-apple-in-smartphone-shipments-at-q3-32134/

 

Εντυπωσιακό, ξεπέρασε ακόμα και την Apple!

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

http://www.techgear.gr/samsung-beats-apple-in-smartphone-shipments-at-q3-32134/

 

Εντυπωσιακό, ξεπέρασε ακόμα και την Apple!

 

εντυπωσιακο αλλα να μην ξεχναμε το οτι η apple εχει μονο 2 συσκευες(δεν βαζω μεσα το 4s) ενω η samsung πολυ περισσοτερες...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Επίσης δεν είχε ακόμα κυκλοφορήσει το 4s.Το τρίμηνο Οκτώβρη-Δεκέμβρη λογικά η apple θα ξεφύγει.

Swyped from my GT-I9100 using Tapatalk

Αντώνης.
Link to comment
Share on other sites

Επίσης δεν είχε ακόμα κυκλοφορήσει το 4s.Το τρίμηνο Οκτώβρη-Δεκέμβρη λογικά η apple θα ξεφύγει.

Swyped from my GT-I9100 using Tapatalk

Θα βρει απέναντι του το νέο Galaxy Nexus. Μη το υποτιμάς.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Αν κ ίσως οι περισσότεροι το γνωρίζουν... Καλά νέα...

 

http://techblog.gr/mobile/samsung-galaxy-s-ii-nexus-s-update-android-4-0-ice-cream-sanswich-9761/

 

http://techblog.gr/updates/

 

αντε με το καλο παιδια ποτε ομως θα γινει αυτο??????????????:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Μήπως κάποιος μπορεί να βοηθήσει στο τι μέρος του λόγου είναι το firmware BOKG2. Δεν αναφέρεται στο τοπικ με τα firmware. Έχει κανονικά Ελληνικα αλλά δεν έχει fota . Σε έλεγχο με kies δεν μου βρήκε κάποια ενημέρωση. Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

καλημερα μπορει καποιος να μου πει πως γινεται στην ιδια χωρα ιδιο τηλεφωνο και να μην εχουν τις ιδιες αναβαθμθσεις(ακόμα να μου βγάλει την 2.3.5);απο τι εξαρτάται;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Μήπως κάποιος μπορεί να βοηθήσει στο τι μέρος του λόγου είναι το firmware BOKG2. Δεν αναφέρεται στο τοπικ με τα firmware. Έχει κανονικά Ελληνικα αλλά δεν έχει fota . Σε έλεγχο με kies δεν μου βρήκε κάποια ενημέρωση.

 

Το φοράνε συσκευές από Cosmote.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα μπορει καποιος να μου πει πως γινεται στην ιδια χωρα ιδιο τηλεφωνο και να μην εχουν τις ιδιες αναβαθμθσεις(ακόμα να μου βγάλει την 2.3.5);απο τι εξαρτάται;

Την 2.3.5 δεν την έχει δώσει ακόμα η Samsung Hellas. Την έχουν πάρει κάποιοι που αγόρασαν τις συσκευές τους από το εξωτερικό.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Πράγματι η έλλειψη δυνατότητας pause κατά τη λήψη βίντεο είναι θέμα. Δεν γνωρίζω αν υπάρχει τρόπος να αλλάξει αυτό. Υπάρχει;

Ιδομενέας

iPhone 7 Black

iPad Air 2 Space Grey

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Υπάρχει τρόπος να ηχογραφούμε τις συνομιλίες μας;

Αν είσαι root δες το παρακάτω

 

http://www.addictivetips.com/mobile/install-callrec-script-on-galaxy-s-ii-to-record-calls-dialer-mod/

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Υπάρχει τρόπος να ηχογραφούμε τις συνομιλίες μας;

 

και αν δεν θες να εισαι ρουτ βαλε το totallrecal το εχω πολλυ καιρο και ειναι αψογο !!! αν χρειαστεις βοηθεια στειλε pm

 

Καλησπέρα..Δεν ξέρω αν είμαι off-topic,αλλά όταν ενεργοποιώ το 3g,με δείχνει on-line στο facebook χωρίς να έχω μπει στην εφαρμογή...ξέρετε πως γίνετε να το αλλάξω??

 

ναι ανοιξε την εφαρμογη facebook στο κινητο σου πατα μενου και αποσυνδεση απλο!!

 

 

:!: Από Ομάδα Διαχείρισης

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα.Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Edited by sakiss
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας

 

Η αναβαθμιση σε 2,3,4 εγινε κανονικα σε εμενα αλλα εχω ενα προβλημα.

 

Μετα την αναβαθμιση δε μου δουλευει η ANDROID Market application με συνεπεια να μη μπορει να κανει verify το Power AMP και φυσικα δε λειτουργει ουτε αυτο, καμια βοηθεια?

 

 

Ευχαριστω

Χριστόφορος
Link to comment
Share on other sites

παιδια μπορειτε να μου πειτε πως μπορω να σωσω ενα save απο ενα παιχνιδι ; σε ποια διαδρομη αποθηκευονται;
Huawei p20 pro
Link to comment
Share on other sites

Μιας και είμαι νέος γενικά στο android και σήμερα θα την έχω στα χέρια μου την συσκευή...OΤΑ δεν έχει αναβάθμιση;;;

 

Γιατί με μια (πολύ πρόχειρη ματιά ομολογώ) καλοί οι οδηγοί αν έχεις windows αλλά αν έχει linux;;;

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μού έτρωγε 10% την ώρα . Νά τό κάνω ρεσταρτ πρίν τό φωρτισω ?

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μού έτρωγε 10% την ώρα . Νά τό κάνω ρεσταρτ πρίν τό φωρτισω ?

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Μόνο καλό κάνει....:p:p

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Εχω το s2 2,2 μηνες και εχω δυο πρωτες αποριες οσον αφορα το βιντεο:

 

2.Χανω τα τραβηγμενα βιντεακια...ναι..ναι μετα απο μερικες ημερες δεν μπορω να τα εντοπισω ουτε στη καρτα ουτε στη μνημη του τηλεφωνου (χωρος υπαρχει παρα πολυς και στα δυο).τι γινεται?μηπως αποθηκευονται καπου σε κρυφο αρχειο?μηπως επειδη εχω ανοιχτο το συχρονισμο τα μεταφερει στο Google Gmail..δε μπορω να καταλαβω (παντως συγχρονισμο δε μπορεσα να κανω).

Συγχωρεστε μου την αρχαριοσυνη αν και ειχα και αλλα smartophones με ετουτο δε μπορω να βρω ακρη.

Παιδιά κάποιος μέ ανάλογη εμπειρία η που να γνωριζει το θέμα?μάλλον πρέπει νά το γράψω στούς ποιό προχωρημένους ...δέ μπορεί νά ειναι αποκλειστικά δικό μου πρόβλημα,το επαθα περισσοτερες απο μια φορές μεχρι να αποτανθω εδω:mad:

Link to comment
Share on other sites

Σας παρουσιαζει κανενα προβλημα το accuweather που εχει built-in η συσκευη?

Οταν μπαινω απο 3G ειναι κολλημενη ενω σε wifi ανανεωνεται ταχιστα κ σωστα.Ειμαι στην 2.3.3 ακομα.

Nokia:6120c,6500,N73,N81 / Toshiba G810 Portege WM6.5 / Apple iPhone 3GS 16GB / Samsung Galaxy S II / Samsung Galaxy S4 9505 stock
Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν έχω αντιμετωπίσει τέτοιο πρόβλημα. Πάει σφαίρα είτε με 3G είτε με wifi

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

OnePlus 6T
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά είδα έναν σήμερα με λευκό GS2 και έσκασα απο τη ζήλια μου....Μου άρεσε τόσο πολύ που ψάχνω τρόπο να το κάνω κ εγώ άσπρο.Υπάρχει μήπως τρόπος (θυμάμαι στο iPhone 4 υπήρχε κάπου είχα δει);Λέω εγώ τώρα...

Αλλιώς μετά η επιλογή είναι να το πουλήσω κ να πάρω το λευκό;

Link to comment
Share on other sites

Αμα γινεται να αλλαξεις ολη την προσοψη αμα υπαρχει ... full cover ψαξε να δεις αν εχει

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά είδα έναν σήμερα με λευκό GS2 και έσκασα απο τη ζήλια μου....Μου άρεσε τόσο πολύ που ψάχνω τρόπο να το κάνω κ εγώ άσπρο.Υπάρχει μήπως τρόπος (θυμάμαι στο iPhone 4 υπήρχε κάπου είχα δει);Λέω εγώ τώρα...

Αλλιώς μετά η επιλογή είναι να το πουλήσω κ να πάρω το λευκό;

 

http://www.ebay.com/itm/S-ORIGINAL-Housing-Cover-key-fee-tools-SAMSUNG-Galaxy-s-2-II-i9100-white-/400251244511?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item5d30d54fdf#ht_3710wt_1110.

 

 

Και original

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S II (Μέρος ΙΙ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...