Jump to content

Samsung Galaxy S II (Μέρος ΙΙ)


saliez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά καλημέρα και σόρυ που σας χαλάω τη ροή αλλά, θέλω να ρωτήσω κάτι ξεκάρφωτο. Έχω ένα φάκελο με συγκεκριμένα mp3 (περίπου 250 τον αριθμό) . Πως μπορώ να ακούσω τα τραγούδια μόνο αυτού του φακέλου; Όταν προσπαθώ να φτιάξω λίστα αναπαραγωγής αλλά μου φέρνει ένα κάρο τραγούδια (όπου βρίσκονται στο κινητό) και είναι δύσκολο να επιλέγω ένα ένα. Υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος; Ευχαριστώ!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλημέρα σε όλους.Είδα στο sammobile οτι στη Γερμανία έβγαλαν την PDA: I9100XWLQ2 CSC: I9100DBTLPO και δεν αναφέρει version.Ξέρει κάποιος κάτι περισσότερο?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.Είδα στο sammobile οτι στη Γερμανία έβγαλαν την PDA: I9100XWLQ2 CSC: I9100DBTLPO και δεν αναφέρει version.Ξέρει κάποιος κάτι περισσότερο?

 

μαλλον 4.0.4:(

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.Είδα στο sammobile οτι στη Γερμανία έβγαλαν την PDA: I9100XWLQ2 CSC: I9100DBTLPO και δεν αναφέρει version.Ξέρει κάποιος κάτι περισσότερο?

 

Καποιος ανυπομωνει για Jelly Bean η μου φαινεται?? :p

Κοιταξε, οι εκδοσεις 4.0.3 & 4.0.4 , κατεληγαν σε PDA "LP#".. Η leaked Jelly Bean ειναι σε "LSJ".. Οποτε, η συγκεκριμενη με "LQ2", δεν αποκλειεται να ειναι καποια ακομη leaked.. τι να πω..

Link to comment
Share on other sites

μαλλον 4.0.4:(

 

Απ'το "XWL" το καταλαβαίνεις ή βρήκες κάτι στο ίντερνετ;

 

Καλά Χριστούγεννα μας βλέπω αν ισχύει αυτό..:(

Link to comment
Share on other sites

Καποιος ανυπομωνει για Jelly Bean η μου φαινεται?? :p

Κοιταξε, οι εκδοσεις 4.0.3 & 4.0.4 , κατεληγαν σε PDA "LP#".. Η leaked Jelly Bean ειναι σε "LSJ".. Οποτε, η συγκεκριμενη με "LQ2", δεν αποκλειεται να ειναι καποια ακομη leaked.. τι να πω..

 

Το Q απλά σημαίνει Νοέμβριος :)

Link to comment
Share on other sites

Κι άλλος ανυπομονεί ή..; :lol:

 

Ποιον εννοεις??? :rolleyes:

Μα εχει αλλαξει εντελως με τη leaked.. μονο θεματακι λιγο η μπαταρια.. να βγει η τελικη, μπας και βελτιωθει λιγακι..

Link to comment
Share on other sites

Ποιον εννοεις??? :rolleyes:

Μα εχει αλλαξει εντελως με τη leaked.. μονο θεματακι λιγο η μπαταρια.. να βγει η τελικη, μπας και βελτιωθει λιγακι..

 

Εσένα βέβαια αλλά νόμιζα ότι ήσουν με custom αυτή τη στιγμή και όχι με την leaked, σημειώσατε σφάλμα συστήματος.. :p

Link to comment
Share on other sites

Εσένα βέβαια αλλά νόμιζα ότι ήσουν με custom αυτή τη στιγμή και όχι με την leaked, σημειώσατε σφάλμα συστήματος.. :p

 

Και εγω εμενα λεω.. :D ειχα βαλει leaked, αλλα σχεδον αμεσως εβαλα Omega.. απλα αλλο κινητο ετσι??

Link to comment
Share on other sites

Και εγω εμενα λεω.. :D ειχα βαλει leaked, αλλα σχεδον αμεσως εβαλα Omega.. απλα αλλο κινητο ετσι??

 

Εγώ ακόμα..:lol:

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια..

Αν περασω με ODIN το επισημο Σκανδναβικο 4,0,4 μπορω να κανω root την συσκευη????

αν ναι οταν βγει η επισημη jelly ή θελησω να περασω την leaked θα πρεπει να το ξεκανω root ή μπορω με ODIN απλα να τις περασω ??

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια..

Αν περασω με ODIN το επισημο Σκανδναβικο 4,0,4 μπορω να κανω root την συσκευη????

αν ναι οταν βγει η επισημη jelly ή θελησω να περασω την leaked θα πρεπει να το ξεκανω root ή μπορω με ODIN απλα να τις περασω ??

 

Μπορείς να κάνεις root .

Περνάς το firmware με odin .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να κάνεις root .

Περνάς το firmware με odin .

 

θα πρεπει να το ξεκανω root για να περαστει η νεα ή δεν ειναι απαραιτητο???

Link to comment
Share on other sites

θα πρεπει να το ξεκανω root για να περαστει η νεα ή δεν ειναι απαραιτητο???

Οχι δεν χρειαζεται .

Έτσι και αλλιώς για να γίνεις unroot πρέπει να βάλεις ενα επισημο firmware ,περνώντας λοιπόν αυτο που θέλεις (και ας είναι και leaked) το root χάνεται .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ακόμα..:lol:

 

Μάκη, βάλτην, έστω και leaked, γίνεται όντως άλλο κινητό....:D ιδιαίτερα αν βάλεις την ωμέγα

Ζήσε την κάθε σου μέρα σαν να ήταν η τελευταία!

καποια στιγμή θα τα καταφέρεις....

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα και σόρυ που σας χαλάω τη ροή αλλά, θέλω να ρωτήσω κάτι ξεκάρφωτο. Έχω ένα φάκελο με συγκεκριμένα mp3 (περίπου 250 τον αριθμό) . Πως μπορώ να ακούσω τα τραγούδια μόνο αυτού του φακέλου; Όταν προσπαθώ να φτιάξω λίστα αναπαραγωγής αλλά μου φέρνει ένα κάρο τραγούδια (όπου βρίσκονται στο κινητό) και είναι δύσκολο να επιλέγω ένα ένα. Υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος; Ευχαριστώ!

 

Προσωπικα χρησιμοποιω το Winamp οπου φτιαχνοντας μια νεα λιστα αναπαραγωγης, μπορεις ανετα να επιλεξεις ποια τραγουδια θα μπουν μεσα και ποια οχι...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μάκη, βάλτην, έστω και leaked, γίνεται όντως άλλο κινητό....:D ιδιαίτερα αν βάλεις την ωμέγα

 

Ασε που με το mod "ALL_THE_MODS_3.5" εχεις μεχρι και multi window.. τρελα ειναι.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα χρησιμοποιω το Winamp οπου φτιαχνοντας μια νεα λιστα αναπαραγωγης, μπορεις ανετα να επιλεξεις ποια τραγουδια θα μπουν μεσα και ποια οχι...

Μπορείς να μου πεις πως ακριβώς το κάνεις; Εγώ όπως προείπα, θέλω να κάνει αναπαραγωγή ένα συγκεκριμένο φάκελο. Άρα τα κομμάτια που εμπεριέχει (ο φάκελος), πρέπει να τα κάνω playlist. Πες μου σε παρακάλω, πως γίνεται αυτό;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ασε που με το mod "ALL_THE_MODS_3.5" εχεις μεχρι και multi window.. τρελα ειναι.. ;)

 

ενδιαφέρον αυτο....:confused:

 

Κάνα link; δουλεύει στην ωμέγα;

Ζήσε την κάθε σου μέρα σαν να ήταν η τελευταία!

καποια στιγμή θα τα καταφέρεις....

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα και σόρυ που σας χαλάω τη ροή αλλά, θέλω να ρωτήσω κάτι ξεκάρφωτο. Έχω ένα φάκελο με συγκεκριμένα mp3 (περίπου 250 τον αριθμό) . Πως μπορώ να ακούσω τα τραγούδια μόνο αυτού του φακέλου; Όταν προσπαθώ να φτιάξω λίστα αναπαραγωγής αλλά μου φέρνει ένα κάρο τραγούδια (όπου βρίσκονται στο κινητό) και είναι δύσκολο να επιλέγω ένα ένα. Υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος; Ευχαριστώ!

 

αφου ο stock player, βλεπει και φακελους. δε χρειαζεται να φτιαξεις καμια λιστα αναπαραγωγης, πας στο συγκεκριμενο φακελο, και αναπαραγει μονο τα τραγουδια που εχεις εκει.

Link to comment
Share on other sites

ενδιαφέρον αυτο....:confused:

 

Κάνα link; δουλεύει στην ωμέγα;

 

Εγω την Omega v16.1 εχω.. το μονο που δεν μου δουλευει ειναι η 4η συντομευση στη lockscreen.. ολα τα αλλα μια χαρα.. κατεβασε το απο εδω .. ειχε πει πως σημερα θα ανεβαζε την εκδοση 3.7 , στην οποια παλευε να βαλει το ink effect απο το note.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Μάκη, βάλτην, έστω και leaked, γίνεται όντως άλλο κινητό....:D ιδιαίτερα αν βάλεις την ωμέγα

 

Τη δοκιμασα τη leaked αλλα και μονο που δεν προκειται για firmware επισημης διαθεσης αποφασισα να επιστρεψω στη Σκανδιναβικη 4.0.4 κι ας μην αντιμετωπισα κανενα προβλημα με την jelly.

 

Φαντασου τωρα ποσο το σκεφτομαι να μπω στη διαδικασια της custom.. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Τη δοκιμασα τη leaked αλλα και μονο που δεν προκειται για firmware επισημης διαθεσης αποφασισα να επιστρεψω στη Σκανδιναβικη 4.0.4 κι ας μην αντιμετωπισα κανενα προβλημα με την jelly.

 

Φαντασου τωρα ποσο το σκεφτομαι να μπω στη διαδικασια της custom.. :lol:

 

Μακη κοιτα.. Ακομα αντιστεκεσαι??

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S II (Μέρος ΙΙ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...