Jump to content

Samsung Galaxy S II (Μέρος ΙΙ)


saliez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 15,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

αλήθεια? Δηλαδή μια μέρα απο κει που λέει δεν υποστηρίζεται ξαφνικά θα γράψει υπάρχει καινούργια ενημέρωση?

 

για να μην μπερδευεστε απο οτι εχω καταλαβει το Kies βρισκεται σε περιοδο αναπροσαρμογηs otan ερθει η ωρα θα το αναγνωρισει

Link to comment
Share on other sites

βγηκε η ics στο kies τη βαζω τωρα!

 

 

???? που ρε φίλε;

 

 

ωραίοςςςς...μας την έφερες!

Edited by yiazoo
Link to comment
Share on other sites

μαλλον πρωταπριλιατικη φαρσα κανει ο φιλος...:nagger:

Yo estoy aqui.todos estamos aqui...

Humanidad ahora habita dos mundos

(I am here.We are here...

Mankind now inhabits two worlds...)

Deus Ex 2

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ, την πατησα κι εγω...! Καλο μηνα!!! (παντως το kies δουλευει μια χαρα και με την 2.3.4... δεν ξερω αν ηταν πρωταπριλιατικο κι αυτο!!!:p:p:p)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εβαλα μια official ics με kernel XXLPQ...Μπορει να μου πει καποιος που θα βρω insecure kernel για root?...Αν δεν υπαρχει, υπάρχει άλλος τρόπος?...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εβαλα μια official ics με kernel XXLPQ...Μπορει να μου πει καποιος που θα βρω insecure kernel για root?...Αν δεν υπαρχει, υπάρχει άλλος τρόπος?...

 

μεσα στο χda υπαρχει αν δυσκολευτειs steile pm

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου αναβαθμίστηκε το kies .., άντε σιγά σιγά να έρθει και η άλλη η ...τιμημένη αναβάθμιση!!:p

Πάντως καλύτερα που άργησε λίγο, μπας και την τελειοποιήσουν (λέμε τώρα)!!

Το σίγουρο είναι, πως αν ξαναβγεί ανακοίνωση περαιτέρω καθυστέρησης , βλέπω πολλούς να πουλάνε τα SII τους!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου αναβαθμίστηκε το kies .., άντε σιγά σιγά να έρθει και η άλλη η ...τιμημένη αναβάθμιση!!:p

Πάντως καλύτερα που άργησε λίγο, μπας και την τελειοποιήσουν (λέμε τώρα)!!

Το σίγουρο είναι, πως αν ξαναβγεί ανακοίνωση περαιτέρω καθυστέρησης , βλέπω πολλούς να πουλάνε τα SII τους!:lol:

 

Εγω παλι πιστευω, οτι θα εχει τοσα bugs η πολυποθητη ics που ολοι περιμενουμε να ερθει, που απλα ολοι μας θα ξαναγυρισουμε στην καλη μας την ginger.

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι πιστευω, οτι θα εχει τοσα bugs η πολυποθητη ics που ολοι περιμενουμε να ερθει, που απλα ολοι μας θα ξαναγυρισουμε στην καλη μας την ginger.

Και εγώ το ίδιο σκέφτομαι για τα bug, και σκέφτομαι να περιμένω λίγο πριν τη βάλω.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Μόλις χθες απέκτησα το σ2 και μου λένε ότι δεν με ακούνε. Μόλις βγάλω την μείωση θορύβου όλα μια χαρά . υπάρχει τρόπος να βγει μια και καλή? Ή πρέπει να την βγάζω σε κάθε κλήση? Επίσης μπορώ να το πάω για DOA?
PaOk RE!!!!
Link to comment
Share on other sites

Μόλις χθες απέκτησα το σ2 και μου λένε ότι δεν με ακούνε. Μόλις βγάλω την μείωση θορύβου όλα μια χαρά . υπάρχει τρόπος να βγει μια και καλή? Ή πρέπει να την βγάζω σε κάθε κλήση? Επίσης μπορώ να το πάω για DOA?

 

Κάνε root το κινητό και να περάσεις μια custom rom που θα είναι μόνιμα απενεργοποιημενη η μείωση θορύβου.

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2 Beta-5

Link to comment
Share on other sites

έχει αναφερθεί ότι δημιουργεί πρόβλημα η μείωση θορύβου?

 

Όχι δεν θυμάμαι κάτι τέτοιο. Μήπως φοράς θήκη στο κινητό σου ;

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2 Beta-5

Link to comment
Share on other sites

όχι δεν έχω θήκη επίσης μου λένε ότι ακούνε κάτι παράσιτα να το πάω για DOA λες? απλά το θέμα είναι ότι αγοράστηκε από Κατερίνη και γω μένω Θεσσαλονίκη... Πρέπει να το πάω στον ίδιο γερμανό για DOA?
PaOk RE!!!!
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το ίδιο σκέφτομαι για τα bug, και σκέφτομαι να περιμένω λίγο πριν τη βάλω.

 

Σαν πρωτη εκδοση εχει λιγα bug εχω τη Πολωνικη το χειροτερο ομωs einai για μενα τουλαχιστον η μικροτερη διαρκεια μπαταριαs.τορα εβαλα το καινουργιο speedmod.ισωs ειναι ο μοναδικοσ που μπορει να βοηθησει σε μπαταρια.γιαυτο ισωs η samsung καθυστερει την αναβαθμιση

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας,

 

Υπάρχει κάποιος vnc server που να λειτουργεί πάνω σε ICS; Αυτό δίνει IPv6 adress όταν το τρέχω, ενώ αυτό δεν ξεκινάει καν...

 

Δεν με νοιάζει πόσα fps μεταφέρει, παρά μόνο να μπορώ να κάνω 1-2 clicks. Όποιος γνωρίζει κάτι ας βοηθήσει.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα. Συγνώμη που επανέρχομαι, απλά μου κολλάει συχνά ο φωτισμός οθόνης και πλήκτρων και μένει αναμένος.

Συμβαίνει σε κανέναν άλλον? Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα. Συγνώμη που επανέρχομαι, απλά μου κολλάει συχνά ο φωτισμός οθόνης και πλήκτρων και μένει αναμένος.

Συμβαίνει σε κανέναν άλλον? Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

 

μήπως έβαλες καποια εφαρμογή τωρα τελευταία και σου δημιουργεί το πρόβλημα ??

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

μήπως έβαλες καποια εφαρμογή τωρα τελευταία και σου δημιουργεί το πρόβλημα ??

 

Το σκέφτηκα αυτό και το ψάχνω. Απλά μου το κάνει σε ανύποπτο χρόνο και δεν μπορώ να βρω τι φταίει. Πάντως δεν νομίζω να είναι πρόβλημα της συσκευής...

Link to comment
Share on other sites

Το σκέφτηκα αυτό και το ψάχνω. Απλά μου το κάνει σε ανύποπτο χρόνο και δεν μπορώ να βρω τι φταίει. Πάντως δεν νομίζω να είναι πρόβλημα της συσκευής...

 

Μια καλη εφαρμογη για να δεις τη τρεχει χωρις να το ξερεις ειναι αυτη https://play.google.com/store/apps/details?id=com.elsdoerfer.android.autostarts&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5lbHNkb2VyZmVyLmFuZHJvaWQuYXV0b3N0YXJ0cyJd

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας!

Ένας φίλος ενδιαφέρεται να παρει το s2 και το έχει βρει στον Γερμαρνό, μουλτιραμα και παμπλικ.

Στα παμπλικ κιολας τον ειπαν πως ειχε τελειωσει από ολα τα καταστηματα και μολις ηρθαν καινουργιες φουρνιες.

Η τιμη του ειναι ιδια, στα 500 ευρω, απλα δεν ξερει από που και ειπα να σας ρωτησω απο που σχετικα ειναι καλα για την αγορα του. Επισης, απο γερμανο, κοσμοτε κτλ, σκεφτεται οτι μπορει να ειναι cosmote brand οπως το vodafone live κτλ και να διχνει της κοσμοτε πραγματα, logo κτλ και δεν ξερει αμα γιενται το s2 κατι τετοιο.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας!

Ένας φίλος ενδιαφέρεται να παρει το s2 και το έχει βρει στον Γερμαρνό, μουλτιραμα και παμπλικ.

Στα παμπλικ κιολας τον ειπαν πως ειχε τελειωσει από ολα τα καταστηματα και μολις ηρθαν καινουργιες φουρνιες.

Η τιμη του ειναι ιδια, στα 500 ευρω, απλα δεν ξερει από που και ειπα να σας ρωτησω απο που σχετικα ειναι καλα για την αγορα του. Επισης, απο γερμανο, κοσμοτε κτλ, σκεφτεται οτι μπορει να ειναι cosmote brand οπως το vodafone live κτλ και να διχνει της κοσμοτε πραγματα, logo κτλ και δεν ξερει αμα γιενται το s2 κατι τετοιο.

 

Να ψαξει λιγο καλλιτερα σε κανενα ελληνικο on line shop που θα το βρει 400ε τοσο πηρα το δικο μου πριν 6 μηνες,πηγα βεβαια και το πηρα ο ιδιος απο το μαγαζι,και εμενα branded cosmote ηταν αλλα αυτα δεν εχουν σημασια μετα το custom rom που θα του περασει γιατι δεν πιστευω να το κρατησει μαμα,αλλα και μαμα να το κρατησει δεν υπαρχει θεμα εμενα ειχε μονο το κλασσικο app της cosmote και τιποτα αλλο ουτε logos ουτε τιποτα

I'm not driving fast...just flying slow
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά, εδώ και μερικές μέρες μου αδειάζει ολη η μπαταρία ενω είναι σε κατάσταση αναμονής, με το ζορι χωρι να το πειραζω απλα σε αναμονη να κρατησει μια μερα, δεν εχω βαλει κανενα τρελο application τι μπορει να φταιει?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S II (Μέρος ΙΙ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...