Jump to content

Samsung Galaxy S II (Μέρος ΙΙ)


saliez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εγω ειμαι με stock απο την πρωτη μερα...τον opera τον εχω μονο οταν μπαινω με 3g για να κανω οικονομια το data...

 

Sent from my iphone 4

 

Μην μπερδεύεστε παιδιά ,δεν μιλάμε για τον OPERA mini αλλά για τον OPERA MOBILE ο οποίος είναι πλήρης και νομίζω ταχύτερος του στοκ.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα παιδιά.Σκέφτομαι να περάσω με Odin την KJ2 επειδή έχω διαβάσει ότι είναι πολλη καλή σε μπαταρία και ταχυτητα!Γνωριζει κάποιος αν έχει ελληνικά μέσα η ROM?

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

 

Δεν την εχω περασει ουτε εγω ακομη γιατι περιμενω την omega v5...αλλα νομιζω οτι εχει γιατι ειναι XW_KJ2 οπου xw=ελληνικα

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μην μπερδεύεστε παιδιά ,δεν μιλάμε για τον OPERA mini αλλά για τον OPERA MOBILE ο οποίος είναι πλήρης και νομίζω ταχύτερος του στοκ.

 

στον οπερα μινι αναφερομουν εγω

ο opera mobile μου εκανε κατι κουλα κ πηρε ποδι...

 

Sent from my iphone 4

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

παιδια βλεπω οτι στο θεμα : Επίσημα Firmwares: Ελληνικά και μη τα λινκς για τις 2.3.4 και 2.3.5 δεν υπαρχουν γιατι ;;
Huawei p20 pro
Link to comment
Share on other sites

Λογο του οτι εχω χασει την μπαλα μπορει καποιος να μου εξηγησει το filesystem;

 

ειμαι απο iphone και το κινητο ειχε 2 partitions το root με ολα τα βασικα και το var με ολα τα αρχεια και τις εφαρμογες ανα φακελο.

 

στο S2 εχει το phone το οποιο ειναι σαν το root;;

και μετα το sdcard το οποιο ΔΕΝ ειναι η sd αλλα τα υπολιπα GB του τηλεφονου

και το externalsd που ειναι η καρτα sd.

ο,τι βαλω στο externalsd χωρις sd εξαφανιζεται οταν εχω sd οποτε και το εχω κενο.

 

επισης δεν μπορω να δω που ειναι οι φακελοι εφαρμογων,

δεν ξερω που μεταφερονται οι εφαρμογες στην sd ή την μαιμου sd του τηλεφωνου.

 

γενικα εχω μπλεξει τα παντα με το filesystem. μπορει να μην εχω πολυ πειρα με linux

αλλα το iphone ειχε πολυ πιο απλη δομη και παντα εβρησκα αυτο που ηθελα.

Με το S2 τι θα γινει;

 

Η ΄"υπόλοιπη" εσωτερική μνήμη του τηλεφώνου, που είναι προσβάσιμη από τον χρήστη είναι η sdcard και γίνεται mount στα /mnt/sdcard και /sdcard.

Η κάρτα μνήμης που αγοράζουμε είναι η external_sd. Η τελευταία γίνεται mount στο /sdcard/external_sd.

Οι φάκελοι των εφαρμογών είναι οι /system/app και /data/app και δεν είναι προσβάσιμοι από τον χρήστη, εκτός αν κάνεις root το τηλέφωνο.

Οι εφαρμογές που μεταφέρονται στη "μαϊμού" κάρτα, δηλαδή στο /sdcard.

Αν μεταφέρεις κάτι στο /sdcard/external_sd όταν δεν έχεις βάλει microSD κάρτα, θα εξαφανιστεί όταν βάλεις microSD.

Το directory αυτό το χρησιμοποιείς μόνο όταν έχεις microSD μέσα στο κινητό

Link to comment
Share on other sites

το τσεκαρα και λειτουργουν.για ξαναδοκιμασε

 

καλημερα, ευχαριστω !

 

ξερει κανεις πως τροποποιω τον κωδικο του google account? διοτι αλλαξα κωδικο μεσω του υπολογιστη και τωρα δεν μπορω να μπω ουτε μαρκετ ουτε gmail απο το κινητο . επισης πηγα να τον διαγραψω για να τον ξαναπερασω με το νεο κωδικο και μου λεει οτι πρεπει να κανω επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων ... καμια ιδεα ;;

Huawei p20 pro
Link to comment
Share on other sites

Οντως ο default ειναι πολυ καλος που τον τεσταρα...Βεβαια με βολευει στον οπερα ο τροπος που ανοιγεις tabs και που κανει αυτοματα μεγενθυση οταν τικαρεις μια επιλογη και η προσαρμογη στο κειμενο,και λιγο που κοιταξα δεν το κανει ο στοκ αυτο και ας επελεξα προβολη κινητου και αυτοματη προσαρμογη ...

Απο πλευρα ταχυτητας ο στοκ ειναι ανωτερος,λογικα και πιο ελαφρυς..Απο οικονομια στα δεδομενα ειναι το ιδιο;;;;Αν ειναι να τον απεγκαταστησω ωστε να ναι πιο ελαφρυ το συστημα

Edited by enigma84
Link to comment
Share on other sites

Μπορει αν ξερει καποιος να μου γραψει γιατι στις οθονες της εφαρμογης εκτος της πρωτης αλλη εχει 21 πραγραμματα αλλη 22 αλλη 23

αλλη13 αλλη 9 τις φτιαχνω και μετα απο λιγο ξαναγινονται τι μπορω να κανω

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Γιατι στο google maps βγαζει

this item is not available in your country ?

Νομιζω οτι εγινε απο την αναβαθμιση του market και μετα , εχω 2.3.4 μαμισια

Link to comment
Share on other sites

Γιατι στο google maps βγαζει

this item is not available in your country ?

Νομιζω οτι εγινε απο την αναβαθμιση του market και μετα , εχω 2.3.4 μαμισια

 

οχι φιλε μου, αυτο ειναι στανταρ προβλημα.. καποιες εφαρμογες δεν μπορεις να τις κατεβασεις στο ελλαδισταν, οχι μετα την οικονομικη κριση αλλα απο παντα :p, και γι'αυτο το λογο υπαρχει η εφαρμογη market enabler που ομως εχω την εντυπωση οτι θελει root για να λειτουργησει..

Αυτα..

Νικος

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Έχω περάσει εδώ και δύο μέρες την official KJ 2 και μπορώ να πω ότι είναι ένα από τα καλύτερα firmware που έχουν κυκλοφορήσει.

Πολύ καλή διαχείριση στην μπαταρία και θερμοκρασία.

 

Σε 6 ώρες και 20' που το άφησα όσο κοιμόμουν δεν κατανάλωσε σχεδόν τίποτα. Είχα τα πάντα ανοικτά εκτός Bluetooth. Συν Viber, twitter 2 λογαριασμός mail, επαφές, ημερολόγιο, καιρό ανά 3 ώρες να συγχρονίζουν.

Το πρωί έλεγε 100% αλλά σίγουρα το πραγματικό θα ήταν 98-99.

Πολύ καλό.

Την έχω κάνει root και έχω αφαιρέσει τις περιττές εφαρμογές.

Νομίζω ότι πλέον οι custom ROM είναι για να βρίσκουμε έτοιμα τα tweaks. Δεν έχουν να προσφέρουν πολλά.

Διαθέτει ελληνικό swype.

Το ροζ στην κάμερα είναι ελάχιστο.

http://img.tapatalk.com/29c4d364-5edc-d1cc.jpghttp://img.tapatalk.com/29c4d364-5ef2-f976.jpghttp://img.tapatalk.com/29c4d364-5f03-f314.jpg

 

Βάζω και μια φωτο απο το iPhone για να δείτε την διάφορα στο ροζ. Εδω το λευκό έχει μια ροζ απόχρωση αλλα απλώνεται στα δεξιά. Δεν είναι συγκεντρωμένη.

Συμπέρασμα: δεν με ενοχλεί το ροζ αλλα θεωρώ καλυτερη την φωτογραφία του iPhone γενικώς αφου ειναι πολυ πιο φωτεινη και καθαρή. Μην ξεχνάτε ότι προέρχεται απο το iPhone4 που έχει 5pmx κάμερα.

http://img.tapatalk.com/29c4d364-62c5-8690.jpg

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Edited by Te_salat
Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητε Κωστα επετρεψε μου να διαφωνησω..

 

Τι και αν η μαμισια εκδοση της xkj2 μου δινει τα παντα ετοιμα?

Ενας απο τους λογους που λατρευω το κινητο μου (μαλλον ο δευτερος, γιατι ο πρωτος ειναι οτι ειναι δικο μου :p) ειναι οτι εχω τοσες επιλογες σε custom rom και tweaks απο 10αδες developers τοσο ξενους οσο και ελληνες..

 

Το να μπορω να αλλαζω συνεχεια το κινητο μου, ακομα και οταν το εχω φερει οσο πιο κοντα στο ιδανικο γινεται, ειναι για μενα (flashoholic, πρεπει να καθιερωθει αυτος ο ορος!) ο,τι καλυτερο..

 

Και ναι, βαριεμαι ευκολα! :lol:

 

Τωρα που το λεω μπορει να δοκιμασω να περασω και καμμια official τωρα.. Καιρο εχω να το κανω.. Μονο για το θεαθηναι φυσικα.. :cool:

Νικος

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητε Κωστα επετρεψε μου να διαφωνησω..

 

Τι και αν η μαμισια εκδοση της xkj2 μου δινει τα παντα ετοιμα?

Ενας απο τους λογους που λατρευω το κινητο μου (μαλλον ο δευτερος, γιατι ο πρωτος ειναι οτι ειναι δικο μου :p) ειναι οτι εχω τοσες επιλογες σε custom rom και tweaks απο 10αδες developers τοσο ξενους οσο και ελληνες..

 

Το να μπορω να αλλαζω συνεχεια το κινητο μου, ακομα και οταν το εχω φερει οσο πιο κοντα στο ιδανικο γινεται, ειναι για μενα (flashoholic, πρεπει να καθιερωθει αυτος ο ορος!) ο,τι καλυτερο..

 

Και ναι, βαριεμαι ευκολα! :lol:

 

Τωρα που το λεω μπορει να δοκιμασω να περασω και καμμια official τωρα.. Καιρο εχω να το κανω.. Μονο για το θεαθηναι φυσικα.. :cool:

 

Όταν πρόκειται για omega συμφωνώ. Για τον απλούστατο λόγο ότι λειτουργεί σαν official, έχοντας τις βελτιώσεις που πρέπει ώστε να μην δημιουργηθούν προβληματα στην άψογη λειτουργία της.

 

Κι εγω περιμένω την V5. Θα την δοκιμάσω και εφόσον ειναι όπως την θέλω θα μείνω με αυτη.

Ήδη έχω κρατημένα το backup της V2.0 που ειναι ακριβώς όπως την θέλω και το έχω κρατήσει για τις δύσκολες στιγμες:D

 

Όμως οποίος δεν βαριέται μπορει να χτίσει μόνος του μια καλη official όπως την θέλει.

Τα tweaks υπάρχουν και μπορείς να τα προσθέσεις. Εγω θέλω να είμαι όσο πιο κοντα γίνεται σε official κατάσταση γιατι δεν μ αρέσουν οι εκπλήξεις ένα ώρα εργασίας.

Με τις omega δεν είχα ποτε πρόβλημα απο τον καιρο του HD2.

Πάντα όμως επέλεγα την απλη εκδοση. Φοβάμαι τα βαριά θέματα εκτός ότι δεν μ αρέσει η 100% αλλοίωση του στυλ που έχει η συσκευη.

Και με πάσα ειλικρίνια, όσο καιρο έχω το SGS2 δεν είχα ούτε ένα κρας ούτε ένα restart. Καλυτερη συμπεριφορά ακόμα και απο το iPhone και iPad που επίσης έχω.

Αυτός ήταν και ο λόγος που το κράτησα και το χρησιμοποιω σαν κυρία συσκευη μου.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

τελικα καποια προβληματα με την official 2.3.4 οπως

1.lag στις αρχικες οθονες

2.αυτονομια μπαταριας

3.αρκετα restart

διορθωθηκαν σε οσους την χρησιμοποιειτε εδω κ καιρο?

Από τότε που την έβαλα δεν είχα αντιμετωπίσει κανένα πρόβλημα....μέχρι χθες!

Έχει αρχίσει τα restart την ώρα που μιλάω ή μετά από 1-2 λεπτά ομιλία μου κόβει την κλήση και μου δείχνει "welcome to vodafone" :mad:

Δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω το τηλέφωνο,αναγκάστηκα και έβαλα την κάρτα σε άλλη συσκευή για να κάνω την δουλειά μου μέχρι να βρω μια λύση ή να το πάω στο σέρβις.

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητε Κωστα επετρεψε μου να διαφωνησω..

 

Τι και αν η μαμισια εκδοση της xkj2 μου δινει τα παντα ετοιμα?

Ενας απο τους λογους που λατρευω το κινητο μου (μαλλον ο δευτερος, γιατι ο πρωτος ειναι οτι ειναι δικο μου :p) ειναι οτι εχω τοσες επιλογες σε custom rom και tweaks απο 10αδες developers τοσο ξενους οσο και ελληνες..

 

Το να μπορω να αλλαζω συνεχεια το κινητο μου, ακομα και οταν το εχω φερει οσο πιο κοντα στο ιδανικο γινεται, ειναι για μενα (flashoholic, πρεπει να καθιερωθει αυτος ο ορος!) ο,τι καλυτερο..

 

Και ναι, βαριεμαι ευκολα! :lol:

 

Τωρα που το λεω μπορει να δοκιμασω να περασω και καμμια official τωρα.. Καιρο εχω να το κανω.. Μονο για το θεαθηναι φυσικα.. :cool:

 

Δεν το έχω ξαναγράψει αλλά εδώ ταιριάζει.

+10000.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Από τότε που την έβαλα δεν είχα αντιμετωπίσει κανένα πρόβλημα....μέχρι χθες!

Έχει αρχίσει τα restart την ώρα που μιλάω ή μετά από 1-2 λεπτά ομιλία μου κόβει την κλήση και μου δείχνει "welcome to vodafone" :mad:

Δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω το τηλέφωνο,αναγκάστηκα και έβαλα την κάρτα σε άλλη συσκευή για να κάνω την δουλειά μου μέχρι να βρω μια λύση ή να το πάω στο σέρβις.

 

Την 2.3.4 την έχω δοκιμασει. Δεν μου παρουσίασε το παραμικρό απ όσα λέγονται.

Πιστεύω ότι τα περισσότερα προβληματα σε όσους τα έχουν, οφείλονται στο ότι κάτι δεν κάθεται καλα στην εγκατάσταση απο το Kies.

Απο την στιγμη που δεν γίνεται wipe και τα data μένουν όπως έχουν πιθανώς να μεταφέρονται και πράγματα που δημιουργούν confings.

 

Θα σου έλεγα να πάρεις ένα backup τις επαφές σου αν δεν τις συγχρονίζεις με gmail, τα SMS αν σ ενδιαφέρουν και να κανεις επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων.

Δούλεψε το μια δυο μέρες χωρις εφαρμογές βάλε μόνο τις επαφές σου.

Για να μην ψαχνεις τι εφαρμογές είχες, νομίζω ότι ο Astro explorer έχει δυνατότητα να κάνει backup τις εφαρμογές και σε unrooted συσκευές. Διαφορετικά πήγαινε στην διαχείριση εφαρμογών και πάρε screenshots ολες τις εφαρμογές και μετα βλέποντας τες τις κατεβασεις ξανά μια μια.

 

Θεωρώ ότι δεν υπάρχει προβληματικό firmware. Σε ενάμισυ μήνα έχω δοκιμασει αρκετές official αλλα και custom rom. Με καμία δεν είχα κόλλημα η restart.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

παιδια μπορει κανεις να με βοηθησει ; ψαχνω να βρω kernel for BUKJ3 για την εκδοση pda : BUKJ3 phone : BUKI1 csc : VGRKI3 ξερετε που θα τον βρω;στο xda δεν υπαρχει... καμια λυση για να το κανω ρουτ ; ευχαριστω Edited by tasosp1984
Huawei p20 pro
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την εξαίσια galaxy_παρέα ! Ήθελα να σας ρωτήσω μήπως γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει κάποια λύση σχετικά με το video recording στα 720 και στα 1080p

.Χάνει συνεχώς το autofocus με αποτέλεσμα να χάνει fps στο βίντεο , φαίνεται σαν slow motion..

Αύριο είναι και το μοναδικό πρόβλημα που με ταλαιπωρεί στην συσκευή, κατά τ'αλλά το κινητό είναι άψογο...

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

The sky moves on sideways
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την εξαίσια galaxy_παρέα ! Ήθελα να σας ρωτήσω μήπως γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει κάποια λύση σχετικά με το video recording στα 720 και στα 1080p

.Χάνει συνεχώς το autofocus με αποτέλεσμα να χάνει fps στο βίντεο , φαίνεται σαν slow motion..

Αύριο είναι και το μοναδικό πρόβλημα που με ταλαιπωρεί στην συσκευή, κατά τ'αλλά το κινητό είναι άψογο...

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

 

Λυπάμαι αλλά δεν μου έχει συμβεί ποτέ αυτό χωρίς να έχω κάνει κάποια ρύθμιση.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την εξαίσια galaxy_παρέα ! Ήθελα να σας ρωτήσω μήπως γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει κάποια λύση σχετικά με το video recording στα 720 και στα 1080p

.Χάνει συνεχώς το autofocus με αποτέλεσμα να χάνει fps στο βίντεο , φαίνεται σαν slow motion..

Αύριο είναι και το μοναδικό πρόβλημα που με ταλαιπωρεί στην συσκευή, κατά τ'αλλά το κινητό είναι άψογο...

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

 

Υπάρχει τέτοιο θέμα στο κινητό μας; γιατί εγώ δεν έχω παρατηρήσει κάτι τέτοιο.

Ποια ρομ έχεις στο κινητό σου;

 

Sent from my Samsung Galaxy S II using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

παιδια τα φωτα σας

εχω drain η οπως το λενε στην μπαταρια.

3 μερες τωρα το παρατηρω.

εσβησα ολες τις εφαρμογες εκτος του οπερα,

κλειστο 3g,wifi,gpsκαι γενικα οτι αλλο υπαρχει.

 

ομως εχω ανοιχτο το bt ομιλιας,ισως αυτο να με χαλα..

 

τεσπα βλεπω στα stats μπαταριας την μεγαλυτερη καταναλωση με 25 τα εκατο εχουν οι φωνητικες εντολες και με 8 τα εκατο οι φωνητικες κλησεις..

 

τι προτεινετε?

αν και πηγα στις 2 αυτες εφαρμογες και τους εκλεισα ολα οσα θα ρουφουσαν κ την παραμικρη ενεργεια,συνεχιζει το κακο..

 

το φορτισα κλειστο απο usb και σε 2 ωρες χωρις χρηση εχασε 20 τα εκατο η μπαταρια..:blink:

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τέτοιο θέμα στο κινητό μας; γιατί εγώ δεν έχω παρατηρήσει κάτι τέτοιο.

Ποια ρομ έχεις στο κινητό σου;

 

Sent from my Samsung Galaxy S II using Tapatalk

 

Παιδιά με όλες τις rom το κάνει,απο 2.3.3 kf3 official μέχρι και με την Ομεγα 2.1 που είμαι τώρα...αν δεν το παρατηρούσα και στο GS2 ενος φίλου θα πίστευα οτι έχει κάποιο θέμα η συσκευή μου.

Γενικά αναφέρεται αυτο το πρόβλημα στο net...να και ένα παράδειγμα

Μου κάνει εντύπωση που δεν σας το έχει παρουσιάσει...

The sky moves on sideways
Link to comment
Share on other sites

Την 2.3.4 την έχω δοκιμασει. Δεν μου παρουσίασε το παραμικρό απ όσα λέγονται.

Πιστεύω ότι τα περισσότερα προβληματα σε όσους τα έχουν, οφείλονται στο ότι κάτι δεν κάθεται καλα στην εγκατάσταση απο το Kies.

Απο την στιγμη που δεν γίνεται wipe και τα data μένουν όπως έχουν πιθανώς να μεταφέρονται και πράγματα που δημιουργούν confings.

 

Θα σου έλεγα να πάρεις ένα backup τις επαφές σου αν δεν τις συγχρονίζεις με gmail, τα SMS αν σ ενδιαφέρουν και να κανεις επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων.

Δούλεψε το μια δυο μέρες χωρις εφαρμογές βάλε μόνο τις επαφές σου.

Για να μην ψαχνεις τι εφαρμογές είχες, νομίζω ότι ο Astro explorer έχει δυνατότητα να κάνει backup τις εφαρμογές και σε unrooted συσκευές. Διαφορετικά πήγαινε στην διαχείριση εφαρμογών και πάρε screenshots ολες τις εφαρμογές και μετα βλέποντας τες τις κατεβασεις ξανά μια μια.

 

Θεωρώ ότι δεν υπάρχει προβληματικό firmware. Σε ενάμισυ μήνα έχω δοκιμασει αρκετές official αλλα και custom rom. Με καμία δεν είχα κόλλημα η restart.

Κώστα λογικά όμως δεν θα καθόταν από την αρχή καλά και θα μου παρουσίαζε το πρόβλημα,ενώ πρόσφατα δεν έχω βάλει κάποια νέα εφαρμογή για να πω πως μπορεί να φταίει αυτή.Και το πρόβλημα εστιάζεται μόνο κατά την διάρκεια της κλήσης,αρκετές ώρες τώρα που το πασπατεύω χωρίς την κάρτα δεν έχει κάνει καμία επανεκκίνηση.Έκανα update αρκετές εφαρμογές που ήθελαν και λέω να ξαναβάλω την κάρτα για να δοκιμάσω,αλλιώς θα πάω στην λύση που προτείνεις.

Ευτυχώς συγχρονίζω με gmail οπότε θα δοκιμάσω και τον astro explorer μήπως και μπορεί να πάρει backup τις εφαρμογές μου,ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με όλες τις rom το κάνει,απο 2.3.3 kf3 official μέχρι και με την Ομεγα 2.1 που είμαι τώρα...αν δεν το παρατηρούσα και στο GS2 ενος φίλου θα πίστευα οτι έχει κάποιο θέμα η συσκευή μου.

Γενικά αναφέρεται αυτο το πρόβλημα στο net...να και ένα παράδειγμα

Μου κάνει εντύπωση που δεν σας το έχει παρουσιάσει...

 

δεν ειπα οτι δεν μου το παρουσιασε φιλε μου! δεν το παρατήρησα ποτε!:confused::confused:

θα το δοκιμασω και θα σου πω!

για να πω την αληθεια δεν εχω τραβηξει πολλα βιντεο πιο πολυ photos βγαζω..

 

EDIT!!!!!!!

οντως φιλε μου εχεις δικιο το κανει!!!!!!!!:blink:

το βιντεο το τραβηξα πριν απο λιγο!

ξενέρωσα απιστευτα τωρα!!!:mad::mad:

παω να δοκιμασω το μοντ του potato να δω αν εχει υπαρχει βελτιωση και επιστρέφω..

Edited by freddaras
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S II (Μέρος ΙΙ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...