Jump to content

[ROM] Omega v10.4 - XWKL1 Android 2.3.6 + Omega Files Kitchen v0.3


ioathe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχω δυο ερωτησουλες.

1) μεσα στη νεα ρομ βλεπω κι ενα προγραμματακι που λεγεται adfree.

Δεν μπορω ν καταλαβω τι κανει

2) οταν κανεις αριστερο κλικ στην επιφ.ερασιας(αρχικη οθονη δηλ.) βλεπουμε μια επιλογη που ονομαζεται preferences.

Τωρα π εκανα εγκατασταση την 9,1 ειχε εξαφανιστει. Μολις εκανα restore, επανηλθε.

Θα ηθελα ν μαθω ποιο προγραμμα ειναι αυτο το preferences.

Ευχαριστω πολυ.

 

1)Το adfree δεν το χρειάζεσαι αν έχεις πάντα την Omega στην τελευταία εκδοσή.

Ο Στράτος πιο πάνω έγραψε πως δουλεύει.

2)Η επιλογή αυτή είναι μόνο στον TW4 launcher, έχει μέσα στην ρομ ένα πρόγραμμα το Home Switcher,

με αυτό μπορείς να αλλάζεις launcher.

 

καλησπερα και απο μενα θα ηθελα πανω κατω να μου πει καπιος πως τα παει η ομεγα απο θεμα μπαταριας και αν αξιζει τον κοπω να την περασω αν θα δω διαφορα στην καταναλωση (ειναι ο μοναδικος λογος που θα βαλω custom rom ) μιας και με την μαμα ρομ δυσκολευομαι να βγαλω πανω απο 12 ωρες.....

 

Ναι αξίζει αλλά δεν θα δεις τεράστια διαφορά.

Έμπειρος είσαι Μανώλη και τα φλασαρισματα και έχεις και πείρα από την άλλη Omega δοκίμασε την και αποφάσισε.

 

Επισης κατι αλλο.. με την 9.1 οταν παω recovery να κανω wipe data user μου βγαζει error. κατι για android secure αν θυμαμαι καλα. Αν γυρισω πισω στην 6 ας πουμε χωρις να εχω καταφερει να κανω wipe user data και αφου την εχω φλασαρει δοκιμασω wipe user data το κανει κανονικα χωρις μηνυμα λαθους android secure.. Μετα βαζοντας παλι 9.1 για δοκιμη και κανοντας wipe user data για να γυρισω πισω...ξανα το ιδιο error στο wipe user data. To δοκιμασα αρκετες φορες αλλα παντα το ιδιο μηνυμα εβγαζε .

και για το τελος.. οσες φορες εβαλα 9.1 και δοκιμασα να φλασαρω τον cf-root kernel απο την εφαρμογη cwm-flash kernel, γινεται εγκατασταση και οταν κανει reboot μου λεει να επιλεξω launcher και μετα απο οποιαδηποτε επιλογη μου βγαζει το μηνυμα "Υπηρξε μη αναμενομενη διακοπη της εφαρμογης Διαχειριστης (διαδικασια com.noshufou.android.su). Προσπαθηστε ξανα - Αναγκαστικο κλεισιμο (χωρις αυτο να σημαινει οτι ο kernel δεν εχει φλασαριστει κανονικα..). Τι λετε υπαρχει καποιο προβλημα?

 

Και τα δυο που αναφέρεις δεν είναι φυσιολογικά.

Αν βρεις τι φταίει ενημέρωσε μας.

 

ααα μαλιστα :happy: νωμηζω φλασαρεις αναλογα με το τις θες , αν θες καλύτερη μπαταρια το siyah-battery , αν θες αποδοση το siyah-perfomance ενω το αλλο ειναι να σου επαναφερει οπως ηταν ο siyah οταν τον εβαλες λογικα ... :rolleyes:

Χχχχμμμ καλο !!;)

θα βαλω το battery και μολης τελειωσα full φορτιση , για να δουμε ποσο θα κρατείση η μπαταρια !!!!

 

Ενημέρωσε μας για το αποτέλεσμα :)

 

οταν γραφω ενα κειμενο κ θελω ν κανω undou τι κανω?

 

Σε ποιο πρόγραμμα?

Εγώ πατάω το πίσω βελάκι στο πληκτρολόγιο και σβήνω ότι δεν θέλω.

 

Σ ευχαριστώ και θα είναι το επόμενο βήμα. Όμως θα ήθελα να σου πω ότι είχα ανοιχτό το συγχρονισμό στα account του Google από τη μία και ενός echange email. Τα βγάζω από το αυτόματο και θα συνεχίσω να παρακολουθώ και θα ενημερώσω. Ευχαριστώ και πάλι.

 

Αν βρεις το πρόβλημα και μπορείς - ενημέρωσε μας.

 

Και στις 3 επιλογες δεν μπορω να γραψω 160 ελληνικους χαρακτηρες. Στο αλφαβητο gsm αν θυμαμαι καλα μπορεις να γραψεις 160 αλλα οταν πας να κανεις αποστολη σου βγαινει μηνυμα οτι μπορει να ειναι κατεστραμμενο και να βαλεις αυτοματο.. Στο αυτοματο και το unicode ειναι εως 70 χαρακτηρες αν θυμαμαι καλα. Εσυ δηλαδη γραφεις με την 9.1 κανονικα με 160 ελληνικους και αν ναι σε ποια ρυθμιση?

 

Βάλε το στο αλφάβητο gsm και δουλεύει κανονικά (αγνόησε το μήνυμα ότι μπορεί να είναι κατεστραμμένο)

Μάλλον έχεις Wind, σωστά?

 

@Γιαννη. Τα signature banners σταματησαν να δουλευουν.

 

Έχεις δίκαιο, θα το κοιτάξω, αν μας τα έσβησαν θα τα ξανά ανεβάσω,

ευχαριστώ για την ενημέρωση.

 

Μηπως πρεπει να περασω πρωτα καποια official rom???Γιατι πως θα τα σβησει ολα και θα επανελθει το κινητο σε κατασταση οπως το αγορασα αν δεν εχει καποια official rom!?

Και κατι ακομα!Εαν θελω απο omega 9.1 να περασω σε official rom ποια να περασω για να ειμαι οκ??Aπλα θελω να καθαρισω το κινητο και καλο θα ναι να ειμαι σε official κατασταση οταν το κανω...

 

Εγώ πιστεύω ότι δεν χρειάζεται να περαστεί η Official,

εγώ θα έκανα format στην sdcard και μετά από CWM recovery -> wipe data - factory reset.

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δοκιμαζω απο χθες βραδυ τον siyah 2.6 φλασαροντας το zip battery. Πολυ καλα απο αποψη μπαταριας,απο τις 9 το πρωι βρισκομαι τωρα με 79%,ενω με αναλογη χρηση με τον 2.5.2 ημουν στο 60%. Δυστυχως ομως σε εμενα εχει αρκετο lag,για παραδειγμα ηθελα να βγαλω φωτο και περιμενα 1-2 δευτερολεπτα να ανοιξει η καμερα..φλασαρα το zip defaults και θα επανελθω με εντυπωσεις αυριο βραδυ...

 

Sent from another GalaxyII

Habeo quem fugiam, quem sequar non habeo..

 

Cicero

Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται, απέκτησα χτές το καταπληκτικό SGS2 και αμέσως έκανα root και πέρασα την Omega 9.1 ICS. Για όσους δε γνωρίζουν είμαι ένας απο τους Developers της DeSense ROM για HTC Desire HD.

 

H ROM είναι τέλεια αλλα σήμερα το πρωί αντιμετώπισα το εξής πρόβλημα, πριν κάποιες σελίδες προτείνετε το radio XXKI4, το οποίο και πέρασα αλλα προέκυψε πρόβλημα. Το τηλέφωνο έσβησε το βράδυ απο μπαταρία (πρώτος κύκλος φόρτισης) και το φόρτιζα ολη νύχτα, το πρωί λοιπόν που τo άνοιξα δεν είχα σήμα GSM και στο radio έλεγε Uknown, δοκίμασα διάφορα όπως reboot, wipe cache/dalvik, on/off airplane mode χωρίς επιτυχία και τελικά αναγκάστικα να ξαναπεράσω το XXKL1 και αμέσως όλα έφτιαξαν. Το δίκτυο μου είναι Cosmote με καλό σχετικά σήμα HSDPA αλλα και GPRS/EDGE, κέρνελ έχω περάσει τον CF-Root-SGS2_XW_OXA_KK5-v5.0-CWM5.

 

Tα ίδια, δεν έχω σήμα και Uknown radio...

 

http://img221.imageshack.us/img221/2889/snap20111221013946hro.th.png

 

Update

 

To πρόβλημα εμφανίστηκε πάλι σήμερα! Για κάποιο περίεργο λόγο συμβαίνει όταν σβήνει το κινητό απο μπαταρία, έσβησε λοιπόν χτές (τρίτος κύκλος φόρτισης) και όταν το άνοιξα το πρωί αφού ολη νύχτα φόρτιζε δεν είχα καθόλου σήμα κινητής και "Άγνωστο" modem στις ρυθμίσεις...:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Update

 

To πρόβλημα εμφανίστηκε πάλι σήμερα! Για κάποιο περίεργο λόγο συμβαίνει όταν σβήνει το κινητό απο μπαταρία, έσβησε λοιπόν χτές (τρίτος κύκλος φόρτισης) και όταν το άνοιξα το πρωί αφού ολη νύχτα φόρτιζε δεν είχα καθόλου σήμα κινητής και "Άγνωστο" modem στις ρυθμίσεις...:wacko:

 

Mόνο me to KI4 στο κάνει;

Link to comment
Share on other sites

Mόνο me to KI4 στο κάνει;

 

 

Αν θυμάμαι καλά ναι, με το KL1 δε το έκανε όταν έσβησε απο μπαταρία

Link to comment
Share on other sites

Αν θυμάμαι καλά ναι, με το KL1 δε το έκανε όταν έσβησε απο μπαταρία

 

Φίλε μου πρώτη φορά το ακούω.Πολύ περίεργο.

Γύρνα σε KL1 καλύτερα, μιας και δεν έχεις εκεί πρόβλημα, αλλά αν στο κάνει και με εκείνο , γύρνα το στο service καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

Οι τρεις εκδόσεις διαφέρουν μεταξύ τους μόνο στο θέμα που χρησιμοποιούν ή υπάρχει και άλλη διαφορά; Γενικά η αλλαγή του θέματος, ή εικονιδίων επηρεάζει την ταχύτητα απόκρισης, την αυτονομία κλπ;

 

* για launcher ποιον προτείνετε για ταχύτητα απόκρισης; τον stock ή τον Go Launcher (κάποιον άλλο παραμετροποιήσιμο?)

*για δίκτυο Vodafone ποιο modem πρέπει να βάλουμε; Το προεγκατεστημένο; (μόνο για Cosmote βλέπω να μιλάτε για διαφορές...)

Edited by OculatusAbis
Link to comment
Share on other sites

Δεν το εχω δοκιμασει ακομα αλλα τα reports λενε οτι κανει δουελεια σε καποιες περιπτωσεις.

Αν αποτυχουν τα αλλα ισως θες να το δεις.

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1363738

 

 

Σ ευχαριστώ πολύ, το φλάσσαρα κατά τις 3 το μεσημέρι και ξαναέβαλα τον siyah 2.5.2 και τελικά έμεινα από μπαταρία στις 7&30 το βράδυ.

Βγάζοντας τα auto sync των accounts θα το αφήσω το βράδυ και θα τσεκάρω. Αλιώς πάμε για full wipe και πάλι απ την αρχή.:)

Link to comment
Share on other sites

Το "efs_backup.zip" στα Omega files τι ακριβώς κάνει; Το flashάρουμε μέσω CWM και μας παίρνει backup τον /efs;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το "efs_backup.zip" στα Omega files τι ακριβώς κάνει; Το flashάρουμε μέσω CWM και μας παίρνει backup τον /efs;

 

Ακριβώς αυτό που λές παραπάνω κάνει.

Το χρειάζεσαι σε περίπτωση επαναφοράς κατεστραμένου imei....

 

Mηπως μπορει καποιος να μου πει πως κανουμε φορματ στην sd???

Ρυθμίσεις-Αποθήκευση-Αποσύνδεση κάρτας sd-Διαμόρφoση κάρτας sd...

Πάρης......
Link to comment
Share on other sites

Το "efs_backup.zip" στα Omega files τι ακριβώς κάνει; Το flashάρουμε μέσω CWM και μας παίρνει backup τον /efs;

 

Ακριβώς αυτο :)

 

Mηπως μπορει καποιος να μου πει πως κανουμε φορματ στην sd???

 

Ρυθμίσεις - Αποθήκευση - Αποσύνδεση Καρτας SD - Διαμόρφωση Κάρτας SD :cool:

 

damn you paris_rx8! Με πρόλαβες...:p

Νικος

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Update

 

To πρόβλημα εμφανίστηκε πάλι σήμερα! Για κάποιο περίεργο λόγο συμβαίνει όταν σβήνει το κινητό απο μπαταρία, έσβησε λοιπόν χτές (τρίτος κύκλος φόρτισης) και όταν το άνοιξα το πρωί αφού ολη νύχτα φόρτιζε δεν είχα καθόλου σήμα κινητής και "Άγνωστο" modem στις ρυθμίσεις...:wacko:

Φίλε μου πρώτη φορά το ακούω.Πολύ περίεργο.

Γύρνα σε KL1 καλύτερα, μιας και δεν έχεις εκεί πρόβλημα, αλλά αν στο κάνει και με εκείνο , γύρνα το στο service καλύτερα.

 

Το πρόβλημα είναι πολύ 'κουφό'

δεν νομίζω ότι είναι από το modem γιατί αλλιώς το πρόβλημα θα το είχαν και άλλοι,

εγώ προτείνω να βάλεις το νεότερο KP1 modem και αν έχεις και πάλι πρόβλημα να κάνεις καθαρή εγκατάσταση από την αρχη

γιατί κάτι δεν έχει κάτσει καλά.

 

* για launcher ποιον προτείνετε για ταχύτητα απόκρισης; τον stock ή τον Go Launcher (κάποιον άλλο παραμετροποιήσιμο?)

*για δίκτυο Vodafone ποιο modem πρέπει να βάλουμε; Το προεγκατεστημένο; (μόνο για Cosmote βλέπω να μιλάτε για διαφορές...)

 

Εγώ χρησιμοποιώ τον Go Launcher τον οποίο στις τελευταίες εκδόσεις τον έχουν βελτιώσει αρκετά.

 

Το "efs_backup.zip" στα Omega files τι ακριβώς κάνει; Το flashάρουμε μέσω CWM και μας παίρνει backup τον /efs;

 

Να προσθέσω ότι το backup μπαίνει στον φάκελο sdcard/EFS_BACKUP

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκαιο, θα το κοιτάξω, αν μας τα έσβησαν θα τα ξανά ανεβάσω,

ευχαριστώ για την ενημέρωση.

 

Μπορεις παντα να τα βαλεις στο public folder του dropbox και να δωσεις τα public link για να μην τα ξανανεβαζεις καθε τοσο.

Αλέξανδρος
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Και τα δυο που αναφέρεις δεν είναι φυσιολογικά.

Αν βρεις τι φταίει ενημέρωσε μας.

 

 

 

 

Βάλε το στο αλφάβητο gsm και δουλεύει κανονικά (αγνόησε το μήνυμα ότι μπορεί να είναι κατεστραμμένο)

Μάλλον έχεις Wind, σωστά?

 

Γιαννη οσο για το δευτερο εχω vodafone και το μηνυμα για κατεστραμμενο κτλ. βγαινει στην εκδοση 9.1 ics με αλφαβητο gsm. Στην 9.1 xt λειτουργουν κανονικα οι 160 χαρακτηρες με αλφαβητο gsm χωρις προειδοποιηση για κατεστραμμενο μηνυμα κτλ..

Για το πρωτο θεμα τωρα εχω να σου πω το εξης... Φλασαρα για δοκιμη την τελευταια criskelo και μετα πηγα να κανω και τα 3 wipe για να δω αν θα βγαλει μηνυμα λαθους και εβγαλε το ιδιο λαθος. Στο format user data στο τελευταιο βημα παει να κανει formatting /sd card/.android secure και βγαζει μηνυμα error mounting /sd card/.android secure. To ιδιο δηλαδη με τη δικη σου 9.1. Μετα φλασαρα την δικη σου 6αρα και στο wipe data/factory reset γινεται κανονικοτατα χωρις κανενα μηνυμα λαθους. Αρα λοιπον με v. 9.1 και τελευταια criskelo το ιδιο error ενω με v.6 κανενα προβλημα. Μια λεπτομερεια που μπορει να κανει τη διαφορα ειναι η εξης.. Criskelo και omega 9.1 (που μου βγαζουν το λαθος..) χρησιμοποιουν μαμισιο kernel με cwm 5.0.2.7 με τα μπλε γραμματα ενω στην v. 6 με 5.0.2.7 με τα πορτοκαλι γραμματα κανενα λαθος... Παιζει ρολο ή οχι ???

Link to comment
Share on other sites

Μιας και εχει καποιες μερες η 9.1 μια ερωτηση...Ποιος κερνελ ειναι ο καλυτερος για την 9.1 για να εχω καλη αυτονομια??Μολις τα εσβησα ολα και ξαναπερασα την 9.1 αφου νομιζα οτι μου τρωει πολυ μπαταρια με οτι και να εβαζα...Για πειτε μου αποψεις!
Link to comment
Share on other sites

Γιαννη οσο για το δευτερο εχω vodafone και το μηνυμα για κατεστραμμενο κτλ. βγαινει στην εκδοση 9.1 ics με αλφαβητο gsm. Στην 9.1 xt λειτουργουν κανονικα οι 160 χαρακτηρες με αλφαβητο gsm χωρις προειδοποιηση για κατεστραμμενο μηνυμα κτλ..

Για το πρωτο θεμα τωρα εχω να σου πω το εξης... Φλασαρα για δοκιμη την τελευταια criskelo και μετα πηγα να κανω και τα 3 wipe για να δω αν θα βγαλει μηνυμα λαθους και εβγαλε το ιδιο λαθος. Στο format user data στο τελευταιο βημα παει να κανει formatting /sd card/.android secure και βγαζει μηνυμα error mounting /sd card/.android secure. To ιδιο δηλαδη με τη δικη σου 9.1. Μετα φλασαρα την δικη σου 6αρα και στο wipe data/factory reset γινεται κανονικοτατα χωρις κανενα μηνυμα λαθους. Αρα λοιπον με v. 9.1 και τελευταια criskelo το ιδιο error ενω με v.6 κανενα προβλημα. Μια λεπτομερεια που μπορει να κανει τη διαφορα ειναι η εξης.. Criskelo και omega 9.1 (που μου βγαζουν το λαθος..) χρησιμοποιουν μαμισιο kernel με cwm 5.0.2.7 με τα μπλε γραμματα ενω στην v. 6 με 5.0.2.7 με τα πορτοκαλι γραμματα κανενα λαθος... Παιζει ρολο ή οχι ???

 

Αν έχεις external sd δοκίμασε να την βγάλεις και ξαναπροσπάθησε.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παιδιά που έβαλα δοκιμασμένα neki2 σήμερα δεν με ακούγε κάνεις, θέλω ένα link να βάλω το νεότερο modem. Το kp2 δεν είναι ;

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

σε μένα παλι με COSMOTE η διαφορά με το NEKI2 modem είναι τεραστία στη συσκευή μου .

Σας βάζω δυο photos (πειραματιζόμουν πριν με τα μοντεμ) η πρώτη είναι με XXKP1 και η δεύτερη με το neki2.

Και οι δυο είναι στο ίδιο μέρος στο σπιτι μου με 3g σήμα . Το σήμα στο σπιτι μου δεν είναι ότι καλύτερο και παλι όμως η διαφορά είναι τεραστία .

 

Sent from my Samsung Galaxy S II using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστώ και θα είναι το επόμενο βήμα. Όμως θα ήθελα να σου πω ότι είχα ανοιχτό το συγχρονισμό στα account του Google από τη μία και ενός echange email. Τα βγάζω από το αυτόματο και θα συνεχίσω να παρακολουθώ και θα ενημερώσω. Ευχαριστώ και πάλι.

 

Βγάζοντας το account auto sync στα Google Account & MS Exchange όλο το βράδυ μετά από πλήρη φόρτιση πέσαμε στα 88%. Έχουμε μεγάλη βελτίωση από το 50% που είχα με το auto sync. Ξαναβάζω μερικές εφαρμογές που είχα απεγκαταστήσει και βλέπουμε.:):)

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να βγάλουμε το κίτρινο τρίγωνο που εμφανίζεται όταν ανοίγει το κινητό; Στον οδηγό για root αναφέρει πως θα το αφαιρέσουμε μόνο με τον πρώτο τρόπο...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Υπάρχει τρόπος να βγάλουμε το κίτρινο τρίγωνο που εμφανίζεται όταν ανοίγει το κινητό; Στον οδηγό για root αναφέρει πως θα το αφαιρέσουμε μόνο με τον πρώτο τρόπο...

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3911968#post3911968

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να βγάλουμε το κίτρινο τρίγωνο που εμφανίζεται όταν ανοίγει το κινητό; Στον οδηγό για root αναφέρει πως θα το αφαιρέσουμε μόνο με τον πρώτο τρόπο...

 

Για να αφαιρεσεις το κιτρινο τριγωνο, υπαρχουν 2 τροποι..

1. να flashareis secure Kernel (τωρα εισαι με insecure)

2.αλλαζοντας το splashScreen

Εχει αναφερθει οτι flashαρωντας secure Kernel μπορει να εχεις καποια θεματακια οσων αφορα τα root δικαιωματα.

 

Παντως να ξερεις οτι το να αφαιρεσεις το τριγωνο δεν θα σε βοηθησει καπου πχ εγκυηση η θα ειναι πιο ασφαλες το κινητο σου. ΜΟνο αισθητικο θεμα ειναι.

Εγω προσωπικα αν ηθελα να αφαιρεσω παντως το τριγωνο οπωσδηποτε, θα χρησιμοποιουσα το 2ο τροπο, με το splashScreen και για φωτογραφια θα εβαζα την original του samsung (αν δεν την βρεις ετοιμη στο google search, 5 λεπτα υποθεση ειναι να τη φτιαξεις απο ζωγραφικη..)

H αποφαση δικη σου.. :)

Edited by emperor4her
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Βγάζοντας το account auto sync στα Google Account & MS Exchange όλο το βράδυ μετά από πλήρη φόρτιση πέσαμε στα 88%. Έχουμε μεγάλη βελτίωση από το 50% που είχα με το auto sync. Ξαναβάζω μερικές εφαρμογές που είχα απεγκαταστήσει και βλέπουμε.:):)

 

Κ αυτο πολυ ειναι πιστευω...κοιτα για κανα 2 πληρης κυκλους φορτισης τι γινεται κανε κ κανα battery calibration

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πατάω το πίσω βελάκι στο πληκτρολόγιο και σβήνω ότι δεν θέλω.

.

Eννοω πως αν γραψω ενα κειμενο σε ενα εμαιλ και το σβησω κατα λαθος...

δεν εχει αντου οπως πχ. το iphone που ειχα που κουνας το κινητο δεξια-αριστερα και τα επαναφερει ολα οσα σβηστηκαν?

 

εχει τυχει σε κανεναν να βρισκει το κινητο του σβηστο στα καλα καθουμενα?

εμενα πριν να ασχοληθω με την omega rom μου το εκανε τακτικα..

Σημερα για πρωτη φορα το βρηκα κλειστο..:wacko:

Edited by ioathe
Διπλο post
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...