Jump to content

Samsung Galaxy Nexus (I9250)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

To εβαλα και εγω εχθες, και μεχρι στιγμης λειτουργει αψογα. Το θεμα ειναι, μπορω να απενεργοποιησω το "μαμα" Messaging , να παψει να λειτουργει και στην θεση του να εχω το Handcent?

Ή μήπως πρεπει απλα να απενεργοποιησω τις ειδοποιησεις του?

 

Κανε απενεργοποιηση στο μαμα messaging. Αυτο εκανα κι εγω και ειναι αψογο.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Κανε απενεργοποιηση στο μαμα messaging. Αυτο εκανα κι εγω και ειναι αψογο.

 

 

Πως να το κανω? Απενεργοποιωντας τις ειδοποιησεις εννοεις?

Link to comment
Share on other sites

Πως να το κανω? Απενεργοποιωντας τις ειδοποιησεις εννοεις?

 

Πηγαινε στις πληροφοριες της εφαρμογης μηνυματα (drag n drop στο πανω μερος της οθονης) κι επελεξε απενεργοποιηση. Ολο αυτο αφου πρωτα εχεις επιλεξει στο handcent να ειναι default εφαρμογη για τα μηνυματα σου.

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια θα μπορεσει καποιος να μου λυσει την απορια μου???

το πηρα το σαββατο το Nexus αλλα οταν μπαινω σε wifi μπαινει και με πεταει και ξαναμπαινει!!!

Τι στο καλο,το εχει κανενας αλλος αυτο το θεμα??

ICS 4.0.4 εχει με full τα updates.

3310,3510,T65,V600,3650,6600,7710,Qtek 8500,N90,N93,N73,N95,5800,N900,TyTN,Iphone 2G,Iphone 3G,Milestone,Wildfire,Desire HD,Galaxy Nexus,Optimus 3D,Optimus 2X,Galaxy S3,Note,IoceanX7,Thl W200,Optimus G Pro,Huawei Mate,Mega 6.3-Nexus 6/Huawei Mate 7/Huawei Honor X1,Nexus 6,Samsung S8+,Samsung Note 8,Iphone XS Max,Iphone 12 Pro Max
Link to comment
Share on other sites

Πηγαινε στις πληροφοριες της εφαρμογης μηνυματα (drag n drop στο πανω μερος της οθονης) κι επελεξε απενεργοποιηση.

 

Αυτο το εκανα. Ευχαριστω πολυ

 

Ολο αυτο αφου πρωτα εχεις επιλεξει στο handcent να ειναι default εφαρμογη για τα μηνυματα σου.

 

Αυτο το επιλεγω απο την ιδια την εφαρμογη?

 

Βρε παιδια θα μπορεσει καποιος να μου λυσει την απορια μου???

το πηρα το σαββατο το Nexus αλλα οταν μπαινω σε wifi μπαινει και με πεταει και ξαναμπαινει!!!

Τι στο καλο,το εχει κανενας αλλος αυτο το θεμα??

ICS 4.0.4 εχει με full τα updates.

 

Εμενα δεν μου το εχει κανει. Κατι παρομοιο ειχα ομως και εγω, αλλα τελικα ηταν απο το modem μου

Edited by mcde
Link to comment
Share on other sites

Εμενα δεν μου το εχει κανει. Κατι παρομοιο ειχα ομως και εγω, αλλα τελικα ηταν απο το modem μου

 

Το modem μου ειναι μια χαρα γτ συνδεομαι και με το Note και δεν εχω τετοιο θεμα :confused:

3310,3510,T65,V600,3650,6600,7710,Qtek 8500,N90,N93,N73,N95,5800,N900,TyTN,Iphone 2G,Iphone 3G,Milestone,Wildfire,Desire HD,Galaxy Nexus,Optimus 3D,Optimus 2X,Galaxy S3,Note,IoceanX7,Thl W200,Optimus G Pro,Huawei Mate,Mega 6.3-Nexus 6/Huawei Mate 7/Huawei Honor X1,Nexus 6,Samsung S8+,Samsung Note 8,Iphone XS Max,Iphone 12 Pro Max
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια θα μπορεσει καποιος να μου λυσει την απορια μου???

το πηρα το σαββατο το Nexus αλλα οταν μπαινω σε wifi μπαινει και με πεταει και ξαναμπαινει!!!

Τι στο καλο,το εχει κανενας αλλος αυτο το θεμα??

ICS 4.0.4 εχει με full τα updates.

κι εγω μολις αλλαξα ρουτερ σταματησε το προβλημα. παντως εχει ευθυνη και το android απο οτι διαβαζω.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ παιδια για της απαντησεις,θα δοκιμασω και ενα αλλο ρουτερ που εχω στην ακρη και θα δω :) :)
3310,3510,T65,V600,3650,6600,7710,Qtek 8500,N90,N93,N73,N95,5800,N900,TyTN,Iphone 2G,Iphone 3G,Milestone,Wildfire,Desire HD,Galaxy Nexus,Optimus 3D,Optimus 2X,Galaxy S3,Note,IoceanX7,Thl W200,Optimus G Pro,Huawei Mate,Mega 6.3-Nexus 6/Huawei Mate 7/Huawei Honor X1,Nexus 6,Samsung S8+,Samsung Note 8,Iphone XS Max,Iphone 12 Pro Max
Link to comment
Share on other sites

Το modem μου ειναι μια χαρα γτ συνδεομαι και με το Note και δεν εχω τετοιο θεμα :confused:

 

Δεν εχει σημασια αυτο και πολυ...

 

Δοκιμασε το κινητο σου που εχει προβλημα με αλλο ρουτερ και δες τι κανει. Ισως να υπαρχει ...ασυμβατοτητα μεταξυ του ρουτερ σου και του τηλεφωνου και κανει τετοια χαζα...

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Παιδες ξερει κανεις καποιο μαγαζι στην Αθηνα που να εχει θηκες για το κινητο μας?Δεν θελω να ψωνισω online γιατι θα ηθελα να δω ποσο μου αρεσει η εκαστοτε θηκη.
Link to comment
Share on other sites

Ναι, υπαρχει καπου στο settings.

 

Στα settings της εφαρμογής ή του τηλεφωνου? Αν σου ειναι ευκολο εξηγησε μου σε παρακαλω, για να το κανω και εγω σωστα.

Ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

Στα settings της εφαρμογής ή του τηλεφωνου? Αν σου ειναι ευκολο εξηγησε μου σε παρακαλω, για να το κανω και εγω σωστα.

Ευχαριστω πολυ

 

Της εφαρμογης handcent.

Link to comment
Share on other sites

Δε θελω να χαρακτηριστω offtopic αλλα το ακουσα (και οχι το διαβασα) και απο αλλη πηγη για το πλαισιο=299€..

λετε τελικα ο χρησμος να βγει αληθινος;

αντε να δουμε απο αρχες του μηνα.

Sony Ericsson Is My God
Link to comment
Share on other sites

Πως να το κανω? Απενεργοποιωντας τις ειδοποιησεις εννοεις?

 

κλεισε απλα τις ειδοποιησεις, δε χρειαζεται κατι αλλο, εγω απο το 2.1 αυτο εκανα με το στοκ και το handcent και δεν ειχα ποτε κανενα προβλημα

3210/t29/6340/t68/ngage/p910/p1/optimus one/gnex/z1/g3/mi a1/mi a3/poco f3/xperia 5 iv

Link to comment
Share on other sites

Πολύ , ή τελοσπάντων αρκετό για τους περισσότερους

 

http://i1098.photobucket.com/albums/g375/qsisvts/Screenshot_2012-05-31-00-45-57.png

3210/t29/6340/t68/ngage/p910/p1/optimus one/gnex/z1/g3/mi a1/mi a3/poco f3/xperia 5 iv

Link to comment
Share on other sites

Έχει ένας φίλος μου το Galaxy Nexus και όταν ανοίγει κάποιο mail η τον browser να δει κάποια σελίδα, το τηλέφωνο ξεκινά να διαβάζει το περιεχόμενο... Υπάρχει κάποιος τρόπος να το απενεργοποιήσει αυτό ?

 

Επειδή είναι μακριά και δεν έχω πρόσβαση στο τηλέφωνο για να το ψάξω, μπορεί κάποιος να μου δώσει οδηγίες για το πως θα το απενεργοποιήσει ?

 

Ευχαριστώ πολύ ;)

Γιάννης
Link to comment
Share on other sites

Παιδια και παλι καλησπερα... Μολις μπηκε ο μηνας (καλο μηνα) και αλλαξε η ωρα, στο site του ΠΛΑΙΣΙΟ το Galaxy Nexus αφαιρεθηκε απο τον καταλογο και δεν ειναι διαθεσιμο.. Λετε αυριο πρωι πρωι να μπει στα 299€?

Πριν απο λιγες ωρες ηταν κανονικα διαθεσιμο στα 599€. Μολις μπηκα και λειπει! Εν τω μεταξυ στο eshop εχει γινει ηδη μειωση στα 399..

Τι ωρα ανοιγουν τα μαγαζια;;;; Μισο λιγο να βαλω ξυπνητηρι....

Sony Ericsson Is My God
Link to comment
Share on other sites

Τελικα τι εγινε με το plaisio ;; εβγαλε τη προσφορα;; εμαθε κανεις τιποτα;;

Samsung Galaxy S - S3 - S4, Galaxy Note 2 - Note 3- Note 4

LG G2 -G3 -G4 -G5 -G6

Oneplus 5

Link to comment
Share on other sites

Τελικα τι εγινε με το plaisio ;; εβγαλε τη προσφορα;; εμαθε κανεις τιποτα;;

 

599 ακατεβατα

Oneplus A6013
Link to comment
Share on other sites

Πηγα κι εγω πλαισιο. Η τιμη ηταν ιδια. Βεβαια ρωτησα ενα τσακαλακι που δουλευε εκει και μου λεει: "τι να σου πω φιλε μου κι εγω το εχω ακουσει αυτο για την προσφορα και παρατηρησα κι εγω οτι λειπει απο το website."

Παντως παιδια ο εντυπος καταλογος του ΠΛΑΙΣΙΟ ειναι μονο μεχρι τις 15.06 και οχι μηνιαιος..

Sony Ericsson Is My God
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Nexus (I9250)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...