Jump to content

Samsung Galaxy Nexus (I9250)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

φίλε leftis69 σε ευχαριστώ που χάρη σε εσένα παρέλαβα κι εγώ σήμερα τον φορτιστή και την μπαταρία απο Αγγλία και ειναι σούπερ. Τέρμα η αναμονή για να φορτώσει το τηλέφωνο. Οσο για τον φίλο που ρώτησε γισ τα battery stats κατα την αλλαγή της μπαταρίας του λέω ότι δεν υπάρχει κανένα απολύτως πρόβλημα. Το δοκίμασα 2 φορές πριν απο κάποιες ώρες στην δουλειά.

ΠΡΙΝ. SE XPERIA X1 SILVER

 

ΥΣΤΕΡΑ. SAMSUNG GALAXY NEXUS

 

ΤΩΡΑ XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

φίλε leftis69 σε ευχαριστώ που χάρη σε εσένα παρέλαβα κι εγώ σήμερα τον φορτιστή και την μπαταρία απο Αγγλία και ειναι σούπερ. Τέρμα η αναμονή για να φορτώσει το τηλέφωνο. Οσο για τον φίλο που ρώτησε γισ τα battery stats κατα την αλλαγή της μπαταρίας του λέω ότι δεν υπάρχει κανένα απολύτως πρόβλημα. Το δοκίμασα 2 φορές πριν απο κάποιες ώρες στην δουλειά.

 

Έχω λιώσει το real racing 3 σου λέω, oi μπαταρίες αλλάζουν στα καπάκια :lol:

Link to comment
Share on other sites

,ωστε να δουλευει κσαι με την αναβαθμηση σε android 5 που θα εχουμε τον Μαιο

 

ειναι σιγουρο οτι θα παρουμε την 5 εμεις?

Link to comment
Share on other sites

φίλε leftis69 σε ευχαριστώ που χάρη σε εσένα παρέλαβα κι εγώ σήμερα τον φορτιστή και την μπαταρία απο Αγγλία και ειναι σούπερ. Τέρμα η αναμονή για να φορτώσει το τηλέφωνο. Οσο για τον φίλο που ρώτησε γισ τα battery stats κατα την αλλαγή της μπαταρίας του λέω ότι δεν υπάρχει κανένα απολύτως πρόβλημα. Το δοκίμασα 2 φορές πριν απο κάποιες ώρες στην δουλειά.

 

Πόσο καιρό έκαναν να ρθουν;

Μιας κ είμαι στρατό, θα με βόλευε απίστευτα το συγκεκριμένο πακέτο.

Τhe difference between genius & stupidity is that genius has limits...
Link to comment
Share on other sites

Πόσο καιρό έκαναν να ρθουν;

Μιας κ είμαι στρατό, θα με βόλευε απίστευτα το συγκεκριμένο πακέτο.

 

Έκανα την παραγγελία 1η Απριλίου και ήρθαν σήμερα και τα δύο μαζι.

ΠΡΙΝ. SE XPERIA X1 SILVER

 

ΥΣΤΕΡΑ. SAMSUNG GALAXY NEXUS

 

ΤΩΡΑ XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO

Link to comment
Share on other sites

ειναι σιγουρο οτι θα παρουμε την 5 εμεις?

 

Εχει βγαλει ανακοινωση η google οτι το GN θα ειναι στις συσκευες που θα παρει το android 5 με την παρουσιαση του απο τον Μαιο....

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο εμενα.

θελω να θεσω το εξης προβλημα εχω κανει το nexus yakju με 4.2.2 επανω εγινε clean εγκατασταση και με 2-3 επαναφορες εργοστασιακων ρυθμισεων αλλα οταν εχω ανοιχτο το bluetooth και συνδεω το hands free μετα απο λιγο απενεργοποιητε με αποτελεσμα να πρεπει να κλεισω το bluetooth και να το ξανανοιξω .Υπαρχει καποια λυση για αυτο?

Και κατι ακομα μεσα στο μενου τον ρυθμισεων στην καρτελα Σχετικα με το τηλεφωνο τερμα κατω αναφερειτον Αριθμο εκδοσης το πατησα 5-6 φορες και με εβγαλε μηνυμα οτι πλεον ειμαι προγραμματιστης {τι εννοει οτι ειμαι προγραμματιστης και ποια η χρησιμοτητα του μυνηματος αυτου?}

www.corollaclub.com

www.clubcento.gr

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο εμενα.

θελω να θεσω το εξης προβλημα εχω κανει το nexus yakju με 4.2.2 επανω εγινε clean εγκατασταση και με 2-3 επαναφορες εργοστασιακων ρυθμισεων αλλα οταν εχω ανοιχτο το bluetooth και συνδεω το hands free μετα απο λιγο απενεργοποιητε με αποτελεσμα να πρεπει να κλεισω το bluetooth και να το ξανανοιξω .Υπαρχει καποια λυση για αυτο?

Και κατι ακομα μεσα στο μενου τον ρυθμισεων στην καρτελα Σχετικα με το τηλεφωνο τερμα κατω αναφερειτον Αριθμο εκδοσης το πατησα 5-6 φορες και με εβγαλε μηνυμα οτι πλεον ειμαι προγραμματιστης {τι εννοει οτι ειμαι προγραμματιστης και ποια η χρησιμοτητα του μυνηματος αυτου?}

 

Ειδες ποσο ευκολο ειναι καποιος να γινει προγραμματιστης...

Μη σε προβλιματιζει αυτο.

Σε ολους ειναι....οπως και με το bt μη σε προβλιματιζει.

Η ειναι bug που ακομα να το διορθωσει καλα καλα η google η παιζει κατι με τις εφαρμογες, επειδη εχουμε την τελευταια εκδοση του λειτουργικου 4.2.2.

Στην 4.2 και στην 4.2.1 να δεις τι σπαστικο ητανε.

Αυτο που λες το παθαινω που και που αλλα στο bt του αυτοκινητου.

Δε με ενοχλει γιατι σου λεω πια το κανει 2στις 10 φορες.

 

Υπαρχει και η "λυση" του save mode(παρατεταμενο κρατημα στην απεργοποιηση,οταν πας να κλεισεις το κινητο) οπως εχουμε πει και στο παρελθον.

Απλα δεν θα εχεις τις εφαρμογες που εχεις κατεβασει στο store.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους

Πουλάω κάτω απο ένα χρόνο μεταχειρισμένο το κινητό μου υπάρχει προσφορά στο Ricardo.

Δεν ξέρω αν επιτρέπεται να δώσω εδώ πέρα το λινκ.

όποιος ενδιαφέρεται πάντως είναι σχεδόν σαν καινούργιο δεν έχει προβλήματα η ζημιές μπορεί να το χτυπήσει

να μου στείλει Pm να του στείλω το LInk.

Goodbye Nexus --Welcome Iphone
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους

Πουλάω κάτω απο ένα χρόνο μεταχειρισμένο το κινητό μου υπάρχει προσφορά στο Ricardo.

Δεν ξέρω αν επιτρέπεται να δώσω εδώ πέρα το λινκ.

όποιος ενδιαφέρεται πάντως είναι σχεδόν σαν καινούργιο δεν έχει προβλήματα η ζημιές μπορεί να το χτυπήσει

να μου στείλει Pm να του στείλω το LInk.

 

Δεν επιτρέπεται, υπάρχει ειδικό section για αγορές κλπ. Αλλά και πάλι, όλοι ή σχεδόν όλοι εδώ την έχουν ήδη τη συσκευή.

---Θάνος---

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mediapad M3

Link to comment
Share on other sites

εγώ το λέω γιατί κάποιος μπορεί να θέλει να το αγοράσει είναι σε τέλεια κατάσταση και φυσικά πολύ πιο φθηνό από το πάρει καινούργιο.
Goodbye Nexus --Welcome Iphone
Link to comment
Share on other sites

εγώ το λέω γιατί κάποιος μπορεί να θέλει να το αγοράσει είναι σε τέλεια κατάσταση και φυσικά πολύ πιο φθηνό από το πάρει καινούργιο.

 

Θα το μετανοιώσεις ;) αν μου περισσεύανε λεφτά θα το έπαιρνα για δεύτερο :p

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλο το κοσμο.

ήμουν κάτοχος του iphone 4s κ το έδωσα να πάρω το i9250. αυτό που με έχει χαλάσει είναι οτι τρώει μερικές φορες παγωματα και κάποιες άλλες φορές όταν σβήνει η οθόνη μόνη της κ πάω να το πατήσω για να κάνω κάτι δεν ανάβει με την πρώτη κ πρέπει να το κάνω αρκετές φορες το πάτημα για να έχω εικόνα. έχει τη 4.2.2 και είναι εργοστασιακό. αν υπάρχει τρόπος να τα φτιαξω αυτά θα το κρατήσω..... καμία βοήθεια? έχει 22 μηνες εγγύηση ακόμα.....

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλο το κοσμο.

ήμουν κάτοχος του iphone 4s κ το έδωσα να πάρω το i9250. αυτό που με έχει χαλάσει είναι οτι τρώει μερικές φορες παγωματα και κάποιες άλλες φορές όταν σβήνει η οθόνη μόνη της κ πάω να το πατήσω για να κάνω κάτι δεν ανάβει με την πρώτη κ πρέπει να το κάνω αρκετές φορες το πάτημα για να έχω εικόνα. έχει τη 4.2.2 και είναι εργοστασιακό. αν υπάρχει τρόπος να τα φτιαξω αυτά θα το κρατήσω..... καμία βοήθεια? έχει 22 μηνες εγγύηση ακόμα.....

 

Για να καταλάβεις αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα στη συσκευή, κάνε ενα μπακ-απ τα πάντα όλα κ μετά κάνε μια επαναφορά εργοστασιακών.

Προσοχή θα σβηστούνε όλα.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλο το κοσμο.

ήμουν κάτοχος του iphone 4s κ το έδωσα να πάρω το i9250. αυτό που με έχει χαλάσει είναι οτι τρώει μερικές φορες παγωματα και κάποιες άλλες φορές όταν σβήνει η οθόνη μόνη της κ πάω να το πατήσω για να κάνω κάτι δεν ανάβει με την πρώτη κ πρέπει να το κάνω αρκετές φορες το πάτημα για να έχω εικόνα. έχει τη 4.2.2 και είναι εργοστασιακό. αν υπάρχει τρόπος να τα φτιαξω αυτά θα το κρατήσω..... καμία βοήθεια? έχει 22 μηνες εγγύηση ακόμα.....

 

Καλησπέρα! Το κινητό είναι καινούργιο ή μεταχειρισμένο; Το καλυτερο είναι μια επαναφορά εργοστασιακών και αν δεν στρώσει είναι hardware.. Αν είναι μεταχειρισμένο ψαξτο μην έχει πεσει νερό κ.τ.λ και η εγγύηση παει περίπατο.

Samsung Mobiler (Greece) (2013)

Facebook Subscribe (at) facebook.com/Vgkantis

Twitter Follow (at) twitter.com/Vgkantis

Samsung Mobilers GR Fan Page Facebook (at) facebook.com/SamsungMobilers.gr

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Το κινητό είναι καινούργιο ή μεταχειρισμένο; Το καλυτερο είναι μια επαναφορά εργοστασιακών και αν δεν στρώσει είναι hardware.. Αν είναι μεταχειρισμένο ψαξτο μην έχει πεσει νερό κ.τ.λ και η εγγύηση παει περίπατο.

είναι καινούργιο και συγκεκριμένα με 22 μήνες εγγύηση ακόμα!!!

Link to comment
Share on other sites

είναι καινούργιο και συγκεκριμένα με 22 μήνες εγγύηση ακόμα!!!

 

Το ρώτησα γιατί αν το είχες πάρει απο κάποιον μπορεί να είχε πέσει νερό κ.τ.λ και θα έβγαινε εκτός εγγύησης..

Αν με Factory Reset δεν φτιάξει το πρόβλημα το πας για service. Εμένα έχει πάει 3 φορές για αλλαγή οθόνης και μια όλης της πλακέτας.

Για την αλλαγή πλακέτας πάλευα 1 εβδομάδα με την Samsung για να τους πείσω οτι δεν το έκανα εγώ. Αλλα και ο άγιος φοβέρα θέλει μην τους αφήνεται να γλυτώνουν με δικαιολογίες.

Samsung Mobiler (Greece) (2013)

Facebook Subscribe (at) facebook.com/Vgkantis

Twitter Follow (at) twitter.com/Vgkantis

Samsung Mobilers GR Fan Page Facebook (at) facebook.com/SamsungMobilers.gr

Link to comment
Share on other sites

Vgkantis τι είχε η οθόνη;Εμένα σε portrait mode το κάτω μισο της οθονης εμφανίζει οριζόντιες γραμμες, το γκρι γίνεται μωβ και τα χρωματα είναι ξεπλυμενα παντα σε σύγκριση με το πανω μισο.το κλάμα πέφτει όταν το κρατάω σε landscape για να δω ταινια που το πρόβλημα είναι ξεκάθαρο σαν ουράνιο τοξο.αν ρίξω δε τη φωτεινότητα κάτω απ'το 100% το παραπανω γίνεται πολύ πιο ευδιάκριτο και ενοχλεί ακόμα περισσότερο.το κερασάκι στην τούρτα είναι η τοποθέτηση digitizer/οθόνης στο σασί. Παλι σε portrait περνώντας τον αντίχειρα μου κατα μηκος στο αριστερό μέρος (απο κάτω προς τα πανω) νιώθω το τοίχωμα του σασί διότι η οθόνη είναι πιο μέσα απ'οτι στην δεξια πλευρά.Από τη μέρα που το πήρα 12/2012 κάνω οτι δε τα βλεπω.. Edited by Lacrymosa
Quote: Λοιπόν τα iPhone που έχουν 512 RAM είναι ποιο καλα και απο αλλα κινητά με 1 Gb RAM γιατί παίζει ρολο και η ποιότητα της μνήμης το υλικό.Η Apple δίνει στους πελάτες της το καλύτερο υλικό και θα είναι πάντα πρωτοπόρα. :clap:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες. Όσοι το έχετε στείλει στην αντιπροσωπία για επισκευή τι εμπειρία έχετε; σας εξυπηρέτησαν και αν ναι πόσο γρήγορα; Είναι Ιωάννινα, οπότε θα χρειαστεί να το στείλω Αθήνα. Το προβλημα είναι ότι η τελευταία σειρά pixels κάτω κάτω από την navbar φαίνεται να έχει πρόβλημα. Δεν είναι μεγάλο πρόβλημα, αν είναι να μείνω πολύ καιρό χωρίς συσκευή θα το αφήσω.

---Θάνος---

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mediapad M3

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες. Όσοι το έχετε στείλει στην αντιπροσωπία για επισκευή τι εμπειρία έχετε; σας εξυπηρέτησαν και αν ναι πόσο γρήγορα; Είναι Ιωάννινα, οπότε θα χρειαστεί να το στείλω Αθήνα. Το προβλημα είναι ότι η τελευταία σειρά pixels κάτω κάτω από την navbar φαίνεται να έχει πρόβλημα. Δεν είναι μεγάλο πρόβλημα, αν είναι να μείνω πολύ καιρό χωρίς συσκευή θα το αφήσω.

 

Εχω να πω τα καλλητερα για τη Smartec στο Χαιδαρι.Μετα απο αναβαθμιση το κιβητο ειχε σταματησει να εχει δονηση.Επικοινωνησα μαζι τους το εστειλα Τεταρτη και Παρασκευη πρωι το ειχα στα χερια μου.Επιβαρυνθηκα μονο τα εξοδα αποστολης.Εκτος της επισκευης εκαναν και ολοκληρωμενο ελεγχο σε ολες τις λειτουργιες του κινητου.Τελος να σου πω οτι το κινητο σταλθηκε απο Αρτα.

Samsung Galaxy Nexus,Note II,Note 3
Link to comment
Share on other sites

Εχω να πω τα καλλητερα για τη Smartec στο Χαιδαρι.Μετα απο αναβαθμιση το κιβητο ειχε σταματησει να εχει δονηση.Επικοινωνησα μαζι τους το εστειλα Τεταρτη και Παρασκευη πρωι το ειχα στα χερια μου.Επιβαρυνθηκα μονο τα εξοδα αποστολης.Εκτος της επισκευης εκαναν και ολοκληρωμενο ελεγχο σε ολες τις λειτουργιες του κινητου.Τελος να σου πω οτι το κινητο σταλθηκε απο Αρτα.

 

Μάλιστα ευχαριστώ. Θα το κοιτάξω μέσα στις γιορτές τότε.

---Θάνος---

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mediapad M3

Link to comment
Share on other sites

Vgkantis τι είχε η οθόνη;Εμένα σε portrait mode το κάτω μισο της οθονης εμφανίζει οριζόντιες γραμμες, το γκρι γίνεται μωβ και τα χρωματα είναι ξεπλυμενα παντα σε σύγκριση με το πανω μισο.το κλάμα πέφτει όταν το κρατάω σε landscape για να δω ταινια που το πρόβλημα είναι ξεκάθαρο σαν ουράνιο τοξο.αν ρίξω δε τη φωτεινότητα κάτω απ'το 100% το παραπανω γίνεται πολύ πιο ευδιάκριτο και ενοχλεί ακόμα περισσότερο.το κερασάκι στην τούρτα είναι η τοποθέτηση digitizer/οθόνης στο σασί. Παλι σε portrait περνώντας τον αντίχειρα μου κατα μηκος στο αριστερό μέρος (απο κάτω προς τα πανω) νιώθω το τοίχωμα του σασί διότι η οθόνη είναι πιο μέσα απ'οτι στην δεξια πλευρά.Από τη μέρα που το πήρα 12/2012 κάνω οτι δε τα βλεπω..

 

Είχα το πρόβλημα των γραμμών στην οθόνη. Δηλαδή σε φωτεινότητα χαμηλή σε άσπρο - γκρί φόντο έβλεπες ξεκάθαρα κάποιες γραμμές πιο σκούρες. Με ένα googlάρισμα θα το βρείτε ως banding.

Η τελευταία οθόνη που άλλαξα είχε πάλι banding όχι τόσο έντονο όμως αλλα κυρίως όταν έπεφτε η φωτεινότητα το γκρί γινόταν μώβ.

Γενικότερα τα προϊόντα της Samsung με Amoled δεν παρουσιάζουν τέτοια προβλήματα αλλα η συγκεκριμένες οθόνες που είναι για το Galaxy Nexus είναι προβληματικές σχεδόν σε όλα. Απλά επιλέγεις την καλύτερη σε σχέση με τις άλλες.

 

Καλημέρα παίδες. Όσοι το έχετε στείλει στην αντιπροσωπία για επισκευή τι εμπειρία έχετε; σας εξυπηρέτησαν και αν ναι πόσο γρήγορα; Είναι Ιωάννινα, οπότε θα χρειαστεί να το στείλω Αθήνα. Το προβλημα είναι ότι η τελευταία σειρά pixels κάτω κάτω από την navbar φαίνεται να έχει πρόβλημα. Δεν είναι μεγάλο πρόβλημα, αν είναι να μείνω πολύ καιρό χωρίς συσκευή θα το αφήσω.

 

Η γενική μου εμπειρία με τα service της Samsung είναι καλή εώς και άριστη.

Έκανα μια αλλαγή κατευθείαν εντός DOA και έστειλα 2 φορές σε service την συσκευή για αλλαγή οθόνης. Η αλλαγή DOA και η πρώτη αλλαγή οθόνης έγινε αυθημερών απο την παράδοση της συσκευής μου (Θεσσαλονίκη - Πλαίσιο DOA) (Θεσσαλονίκη - Microtech Service) και την δεύτερη φορά, λάθος μου, που πήγα την συσκευή σε ένα άλλο service στην Θεσσαλονίκη και ενώ αλλάξαν οθόνη (1 εβδομάδα και πήγα το πήρα χωρίς να με ειδοποιήσουν οτι είναι έτοιμο) κατάφεραν και μου καταστρέψαν ένα κομματάκι της πλακέτας.

Δυστυχώς εγώ επειδή έπρεπε να φύγω απο Θεσσαλονίκη το κινητό το τσέκαρα μετά απο 1 εβδομάδα αφού το πήρα (όταν το πήρα το άνοιξα απλά να δώ αν δουλεύει) και διαπίστωσα οτι δεν λειτουργούσε το Volume Down. Το επόμενο πρωί το πήγα στην Microtech και ο τεχνικός μου είπε οτι πρέπει να το στέιλω στα κεντρικά.

Για να μην πολυ-λογώ αρχικά την έβγαλαν εκτός εγγύησης καθώς έλεγαν πως πείραγμα στην πλακέτα δεν μπορεί να είχε γίνει απο το service και θα ήταν δικιά μου κακή χρήση. Βέβαια με αρκετό κυνηγητό και τηλέφωνα συνέχεια μετά απο 1 εβδομάδα μου το επισκεύασαν (αλλαγή πλακέτας) εντός εγγύησης.

Το "κόλπο" είναι οτι απλά ρώτησα την Microtech για την κατάσταση της συσκευής όταν την έδωσα και αν το σφάλμα θα μπορούσε να έχει προέλθει απο το άλλο service. Η απάντηση ήταν οτι η συσκευή ήταν σε άριστη κατάσταση και οτι δεν μπορούν να ξέρουν αν το σφάλμα της πλακέτας έγινε απο εμένα ή το άλλο service. Αυτό λοιπόν πολύ απλά λειτούργησε υπέρ μου. Εφόσον δεν μπορούν να αποδείξουν οτι το κάνατε εσείς τότε είστε εντός εγγύησης. Δεν κατηγορώ την Samsung, φταίει το συγκεκριμένο Service που πήγα το κινητό για 2η αλλαγή οθόνης. Στην υπόθεσή μου τέλος καλό όλα καλά.

Edited by Vgkantis

Samsung Mobiler (Greece) (2013)

Facebook Subscribe (at) facebook.com/Vgkantis

Twitter Follow (at) twitter.com/Vgkantis

Samsung Mobilers GR Fan Page Facebook (at) facebook.com/SamsungMobilers.gr

Link to comment
Share on other sites

Μια βοηθεια παιδια! Μολις εσπασε η οθονη στο nexus μου χωρις να το καταλαβω καν πως εγινε...

Η οθονη δεν δουλευει αλλα το κινητο μοιαζει μα λειτουργει κανονικα. Δεχεται κλησεις πχ, αλλα με σπασμενη οθονη δεν μπορω να κανω τιποτα. Θελω συμβουλες:

1. Πως θα παρω μπακαπ τους αριθμους με σπασμενη οθονη???

2. Που το φτιαχνω? Ποσο θα κοστισει? Ξερει κανεις? Που να εχει αλλαξει σπασμενη οθονη. Μενω επαρχια και εδω υπαρχει μονο καταστημα γερμανος. Να παρω τηλεφωνο στο σερβις της σαμσουνγκ να μαθω ποσο θα κοστισει??

Link to comment
Share on other sites

Μια βοηθεια παιδια! Μολις εσπασε η οθονη στο nexus μου χωρις να το καταλαβω καν πως εγινε...

Η οθονη δεν δουλευει αλλα το κινητο μοιαζει μα λειτουργει κανονικα. Δεχεται κλησεις πχ, αλλα με σπασμενη οθονη δεν μπορω να κανω τιποτα. Θελω συμβουλες:

1. Πως θα παρω μπακαπ τους αριθμους με σπασμενη οθονη???

2. Που το φτιαχνω? Ποσο θα κοστισει? Ξερει κανεις? Που να εχει αλλαξει σπασμενη οθονη. Μενω επαρχια και εδω υπαρχει μονο καταστημα γερμανος. Να παρω τηλεφωνο στο σερβις της σαμσουνγκ να μαθω ποσο θα κοστισει??

 

Για το service δε γνωρίζω κάτι, αλλά οι επαφές σου βρίσκονται στο gmail account που έχεις περασμένο στη συσκευή σου, δε χρειάζεται να κάνεις κάτι. Απλά αν έχεις περάσει κάποιον αριθμό την τελευταία μέρα, κάνε ένα sync στο settings-accounts-google-sync now. Για την επιδιορθωση θα σου πει κάποιος άλλος με εμπειρία.

---Θάνος---

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mediapad M3

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Nexus (I9250)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...