Jump to content

Sony Ericsson Xperia Arc S


konstantinoslp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καμία βοήθεια?από ότι είδα αν είσαι στην 4.0.4 πρέπει να βάλεις κερνελ από 4.0.3 και μετά να το κανείς 4.0.4 Γιατί γίνεται αυτό ? και οι κερνελ που κυκλοφορούν κάνουν η θα αλλάξει η γλώσσα? thanks

κάποια βοήθεια για να το ξεκινήσω?

 

για να βάλουμε cm πρέπει πρώτα να γίνει Ροοτ η όχι?

ok. το βρήκα πρέπει να γίνει...αν υπάρχει κανένας σωστός οδηγός για το 4.0.4 (587) για Ροοτ πείτε μου ευχαριστώ

 

κάποια βοήθεια?

Edited by nokisas
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μόλις τα κάνα όλα να είστε καλά για την απλόχερα άπειρη βοήθεια

 

αν μπορεί κάποιος ας πάει με τον explorer στο system app και ας ανεβάσει το ui

 

ας ανεβάσει κάποιος το system ui από το system app 1 λεπτό δουλειά είναι

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Επειδή με το θέμα είμαι άσχετος, μπορώ να το κάνω hot spot και αν ναι πως?

Ευχαριστώ..

 

αν πας στις ρυθμισεις, δικτυα, ασυρματο και δικτυα, περισσοτερα, tethering και hotspot, το δημιουργεις...

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

αν πας στις ρυθμισεις, δικτυα, ασυρματο και δικτυα, περισσοτερα, tethering και hotspot, το δημιουργεις...

Βοήθα λίγο περισσότερο..δηλ. τσεκάρω το φορητό wifi και δουλεύει? Η κάρτα που πρέπει να έχω μέσα αν είναι μόνο για Mobile internet κάνει?

Link to comment
Share on other sites

Βοήθα λίγο περισσότερο..δηλ. τσεκάρω το φορητό wifi και δουλεύει? Η κάρτα που πρέπει να έχω μέσα αν είναι μόνο για Mobile internet κάνει?

 

δε νομιζω οτι θελει μεταπτυχιακο, πατας εκει και δημιουργεις το hotspot βαζοντας το ονομα του wifi και κωδικο. εκτος αν εννοεις κατι αλλο.. Λογικα θα δουλευει και με καρτα για ιντερνετ,δοκιμασε το και μας λες να ξερουμε και εμεις :p

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και καλες γιορτες.

Εχω το arc s και θελω να το κανω root,αλλα επειδη δοκιμασα κανα δυο φορες και δεν πετυχε δεν ξαναδοκιμασα.

Εχει

Εκδοση 4.0.4

Αριθμο εκδοσης 4.1.L.0.8

Εκδοση kernel 2.6.32.9-perf BuildUser@BuildHost#1

Αριθμος μοντελου LT18i

Ειναι αγορασμενο απο εξωτερικο ξεκλειδωμενο σε ελληνικα δικτυα.

 

Ποιον οδηγο πρεπει να ακολουθησω για να το κανω root η να του περασω αλλη εκδοση?

 

Δοκιμασα αυτον και αυτον οπως μου ειπαν καποια παιδια απο εδω, αλλα χωρις αποτελεσμα. Κανω κατι λαθος? Να σημειωσω οτι εχει δοκιμαστε σε windows xp 32bit και windows 7 64bit με κλειστο antivirus και στα δυο.

Συγνωμη αν γραφω σε λαθος ενοτητα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και καλες γιορτες.

Εχω το arc s και θελω να το κανω root,αλλα επειδη δοκιμασα κανα δυο φορες και δεν πετυχε δεν ξαναδοκιμασα.

Εχει

Εκδοση 4.0.4

Αριθμο εκδοσης 4.1.L.0.8

Εκδοση kernel 2.6.32.9-perf BuildUser@BuildHost#1

Αριθμος μοντελου LT18i

Ειναι αγορασμενο απο εξωτερικο ξεκλειδωμενο σε ελληνικα δικτυα.

 

Ποιον οδηγο πρεπει να ακολουθησω για να το κανω root η να του περασω αλλη εκδοση?

 

Δοκιμασα αυτον και αυτον οπως μου ειπαν καποια παιδια απο εδω, αλλα χωρις αποτελεσμα. Κανω κατι λαθος? Να σημειωσω οτι εχει δοκιμαστε σε windows xp 32bit και windows 7 64bit με κλειστο antivirus και στα δυο.

Συγνωμη αν γραφω σε λαθος ενοτητα.

 

ολα καλα το καταφερα τελικα.

Link to comment
Share on other sites

199 κουτατο απο media markt. Θα το προτεινω στην κοπελα μου που θελει κινητο. Για απλα χρηση δηλαδη λιγο ιντερνετ φωτογραφιες μουσικη και κανα παιχνιδακι θα ναι σφαιρατο ετσι ;
:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

199 κουτατο απο media markt. Θα το προτεινω στην κοπελα μου που θελει κινητο. Για απλα χρηση δηλαδη λιγο ιντερνετ φωτογραφιες μουσικη και κανα παιχνιδακι θα ναι σφαιρατο ετσι ;

 

Ναι Μητσο Αλλα μην το παραφορτωσεις με βαρβατες εφαρμογες.;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

199 κουτατο απο media markt. Θα το προτεινω στην κοπελα μου που θελει κινητο. Για απλα χρηση δηλαδη λιγο ιντερνετ φωτογραφιες μουσικη και κανα παιχνιδακι θα ναι σφαιρατο ετσι ;

 

αν και πανεμορφο κινητο, το χαρισα και γω στη δικια μου...θα σου ελεγα λοιπον οχι!

απλα τσαμπα λεφτα οσο ωραιο και ναναι! στα ιδια υπαρχουν κινητα που θα τα ευχαριστηθει στην χρηση πολυ περισσοτερο.. το κινητο αυτο μπουκωνει για πλακα.δεν αξιζει πλεον

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

παιδια με ποια εφαρμογη μπορω να κανω απεγκατασταση εφαρμογων του συστηματος? ειμαι rooted
Link to comment
Share on other sites

παιδια με ποια εφαρμογη μπορω να κανω απεγκατασταση εφαρμογων του συστηματος? ειμαι rooted

 

Titanium backup

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κωστα , και εγω αυτο πιστευω και θα το αγορασει το κιμητο μαλλον :)

 

Νικο , για ενα facebook και για φωτογραφιες-μουσικη μια χαρα πιστευω θα ναι . Παντως δικιο εχεις,ειναι πανεμορφο.

:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Κωστα , και εγω αυτο πιστευω και θα το αγορασει το κιμητο μαλλον :)

 

Νικο , για ενα facebook και για φωτογραφιες-μουσικη μια χαρα πιστευω θα ναι . Παντως δικιο εχεις,ειναι πανεμορφο.

 

Το κινητο απο,τι θυμαμαι εχει τα κλασσικα 340κατι mb διαθεσιμα για εφαρμογες.. οποτε καταλαβαινεις. Γιαυτα που θελει μια χαρα ειναι. Και πολυ καλη καμερα σαυτα τα λεφτα πλεον.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Νικο , για ενα facebook και για φωτογραφιες-μουσικη μια χαρα πιστευω θα ναι . Παντως δικιο εχεις,ειναι πανεμορφο.

Για αυτα μια χαρα ειναι το κινητο. Εκτος και αν η κοπελα ειναι προγραμματιστρια!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Κωστα , και εγω αυτο πιστευω και θα το αγορασει το κιμητο μαλλον :)

 

Νικο , για ενα facebook και για φωτογραφιες-μουσικη μια χαρα πιστευω θα ναι . Παντως δικιο εχεις,ειναι πανεμορφο.

 

επειδη και εγω για αυτα το ειχα, δεν ειναι καθολου μια χαρα. να στο πω αλλιως, facebook+ οτιδηποτε αλλο = λιωσιμο..

εκτος αν παιρνεις ανροιδ για να μπαινεις fb με οπερα μινι, γιατι μονο τοτε το ευχαριστηθηκα το κινητο. Αλλα τοτε παρε ενα Ν8 ναχεις και φωτο..

Αντιθετα οταν πηρα το xperia P και εφαρμογες εβαζα ασυστολα (ομοιως τωρα και με το Τ) και δεν το σκεφτομουν να κλεισω καποια για να ανοιξω καποια αλλη.

και θα σου πω το εξης, αν το παρει, δε θα θελησει να βαλει και ενα skype μετα? ενα viber?

αντε μιλα fb απο την εφαρμογη και να σου ερχεται μηνυμα στο viber..μολις το ανοιξεις και μετα ξανα πας fb θα κρασαρει το 2ο...

Επειδη το ειχα το κινητο μιλαω εκ πειρας, οχι με νουμερα! τα 1.4 μαλλον δεν ειναι αρκετα, η 512 μπουκωνει για πλακα και τα 300κατι της ρομ φτανουν για πολυ βασικες εφαρμογες..

Γενικα ολο το πακετο ειναι τραγικο και το κινητο αυτο αν δεν ηταν τοσο ωραιο δε θα αξιζε ουτε 50 ευρω.

Αποψη μου λοιπον, εφοσον η κοπελα βολευεται με αυτα, παει στο lumia 800 Που ειναι εξισου ωραιο, παει σφαιρα και δε θα κωλωσει πουθενα,

το πηρα στην αδερφη μου που ειναι abu dhabi για να μιλαμε μεσω viber και οταν πηγε εκει το viber κλειδωσε.. μιλαμε απο skype με καμερα λοιπον. το κινητο της παει σφαιρα και το skype δεν κωλωνει πουθενα.

αντιθετα στο arc S, το skype απλα το εσβησα τη 2η μερα..δεν το σηκωνει...1 μηνα μολις βαζευτουν 5-10 εφαρμογες ψοφαει..ειχα βαρεθει να βλεπω μηνυματα για εφαρμογες που δεν αποκρινονται..

και δεν ειμαι ασχετος απο κινητα, ειχα πεταξει ολη τη σαβουρα,μεχρι και ρουτ εκανα, μπουρδες δεν ελαφρυνε τιποτα, και γενικα πληρης απογοητευση.

η κοπελα μου που τοχει απλα της εχω βαλει οπερα και προσεχει να μην το φορτωνει...αλλα γενικα δεν κανει χρηση και της αρεσε τοσο εμφανισιακα που της το εδωσα αντι να της παρω αλλο.

Τελος, για ανροιδ προτεινω το xperia P, VFM ασυζητητι..

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

επειδη και εγω για αυτα το ειχα, δεν ειναι καθολου μια χαρα. να στο πω αλλιως, facebook+ οτιδηποτε αλλο = λιωσιμο...

Νικο εσυ στο Facebook δεν κανεις χρηση αλλα καταχρηση!:p Ο ανθρωπος δεν ειπε οτι θα αφησει το υπολογιστη για να ειναι ολη την μερα μεσα στο fb. Το οτι εσενα δεν σε βολεψε το arc s σαφως και φανηκε. Φωτογραφιες μια χαρα θα βγαζει δεν εχει κακη καμερα. Καλα κανεις που λες τα αρνητικα αλλα οχι να ζηταμε απο 1 μονοπυρηνο επιδοσεις 2 πυρηνου 'η αντιστοιχες wp. Σε αυτη την τιμη αξιζει, σε αυτην ομως οχι να δωσει 20 και 50€ παραπανω γιατι με αυτη την λογικη ας δωσει 450€ και να παρει καλυτερο .

Link to comment
Share on other sites

Επισης τωρα που το fb εγινε full native για android, ρολαρει πολυ καλυτερα..
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επισης τωρα που το fb εγινε full native για android, ρολαρει πολυ καλυτερα..

 

δεν το εχω δοκιμασει τωρα, αλλα η κοπελα μου που το εχει, τα ιδια με μενα λεει.. οσο πιο πολυ το εχει στο fb τοσο πιο πολυ γονατιζει το κινητο..με το καλημερα θελει 20-30μβ και αν κατσεις 10 λεπτα μεσα ο,τι και να κανεις παει πανω απο 60ΜΒ... αν πιστευεις οτι ενα κινητο σαν το αρκ, με τη ραμ που εχει θα σηκωνει fb+ κατι ακομα ανετα..οκ εγω διαφωνω

 

Νικο εσυ στο Facebook δεν κανεις χρηση αλλα καταχρηση!:p Ο ανθρωπος δεν ειπε οτι θα αφησει το υπολογιστη για να ειναι ολη την μερα μεσα στο fb. Το οτι εσενα δεν σε βολεψε το arc s σαφως και φανηκε. Φωτογραφιες μια χαρα θα βγαζει δεν εχει κακη καμερα. Καλα κανεις που λες τα αρνητικα αλλα οχι να ζηταμε απο 1 μονοπυρηνο επιδοσεις 2 πυρηνου 'η αντιστοιχες wp. Σε αυτη την τιμη αξιζει, σε αυτην ομως οχι να δωσει 20 και 50€ παραπανω γιατι με αυτη την λογικη ας δωσει 450€ και να παρει καλυτερο .

 

φιλε μου δεν εκανα καταχρηση, απλα επειδη τυχαινει να μου ερχονται πολλα μηνυματα, τα εβλεπα απο το κινητο μιας και μαρεσε που χτυπουσαν κατευθειαν εκει σαν σμσ.. ηταν βολικο και με γλιτωνε απο κανονικα σμσ καθως πολλοι που αραζαν σπιτι ή που εμπαιναν απο κινητο γλιτωναν και αυτοι λεφτα ενω ημουν εξω...χωρια οτι οκ, και μεσα στο σπιτι οταν αραζω, για 1 μηνυμα που θα στειλω σιγα μην ανοιγω υπολογιστη. φυσικα και θα μπω απο το κινητο αν δεν εχω κατι αλλο να κανω στο pc... η τεχνολογια εξελισεται για να μας βοηθα.για απλα πραγματα λοιπον,ναι αραζω στον καναπε μου και τα κανω απο εκει, και ευχομαι στην κοπελα που θα το παρει, αν θελει να αραζει να το ευχαριστιεται και να μην της βγαζει μνμ: "Η εφαρμογη δεν αποκρινεται, αναμονη ή κλεισιμο.."

μεσα στη μερα η μονη χρηση που του εκανα παραπανω απο το κανονικο ηταν η ανταλλαγη μηνυματων κυριως..μονο με αυτο απλα γονατιζε.. και σου ξαναλεω, θεωρω τα 200 ευρω κριμα, οταν το Lumia 800 κανει 210 και παει σφαιρα, καμια σχεση με το αρκ, (και εφοσον θελει απλη χρηση δε θα την ενοχλησει τυχον ελειψεις σε λεπτομερειεσ που εχει το wp7.5..)

ή ακομα καλυτερα το xperia P Που εχει πολυ καλυτερη καμερα, οθοναρα, και απιστευτη ταχυτητα..

γιατι πας απο το ενα ακρο στο αλλο? δηλαδη να μην μεταφερουμε την εμπειρια μας σε εναν φιλο που ισως μετανοιωσει μια αγορα?

το Ρ εχει θεμα με την μπαταρια,βγαζει μονο μια μερα εφοσον το λιωσεις, αλλα λυνεται αυτο,χαμηλωνεις λιγο ακομα τη φωτεινοτητα, και δεν το λιωνεις :lol:

Οφειλα να μεταφερω την εμπειρια μου γιατι και εγω σε παρομοιες καταστασεις την εχω πατησει απο αυτους που λενε παρτο ειτε επειδη δεν εχουν αντικειμενικη αποψη ειτε επειδη δεν πηγαν ενα βημα παραπερα τη σκεψη τους..

Προτεινω λοιπον να το σκεφτει καλα πριν το παρει. Οσο για κινητο των 450ευρω, οκ ας ειμαστε σοβαροι, 2 εναλλακτικες προτασεις εκανα κοντα στα 200 για κατι πολυ καλυτερο.

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω και εγώ με τον Νίκο. Ειχα το Xperia Neo V που ειναι σχεδον ίδιο με το Arc S και το facebook ηταν τοσο τραγικό που μερικές φορες μου έκλεινε το Poweramp αν ακουγα ταυτόχρονα μουσική. Και δεν είχα τίποτα άλλο ανοιχτό. Σίγουρα το lumia 800 είναι καλύτερη επιλογή. Σε android οπωσδηποτε 1GB ram
Link to comment
Share on other sites

Τι να πω ρε Νικο, με xperia mini pro, ray και για λιγο οσο ειχα το arc δεν ειχα τοσο τρομερο προβλημα. Ποτε δεν θυμαμαι τον εαυτο μου να παραπονιεται για το fb. Και μαλιστα ειμαι πολυ facebookας.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παντως στο site της mediamarkt δεν βλεπω να το εχει, μπορει και να τελειωσε. Ειχε 199€ μονο το λευκο. Τωρα εχει μεινει μονο το μπλε 379€.
Link to comment
Share on other sites

Παντως στο site της mediamarkt δεν βλεπω να το εχει, μπορει και να τελειωσε. Ειχε 199€ μονο το λευκο. Τωρα εχει μεινει μονο το μπλε 379€.

 

υπαρχουν ενα καρο μαγαζια που το εχουν στα 200..ιντερνετικα..

 

Τι να πω ρε Νικο, με xperia mini pro, ray και για λιγο οσο ειχα το arc δεν ειχα τοσο τρομερο προβλημα. Ποτε δεν θυμαμαι τον εαυτο μου να παραπονιεται για το fb. Και μαλιστα ειμαι πολυ facebookας.

 

και εγω στην αρχη δεν ειχα θεμα, αλλα μετα απο 2 μηνες που δεν ειχα μονο το fb στο κινητο, αρχισε να δειχνει την ελειψη στο hw..

και ενταξει, αν και δεν κωλωνω να κανω ρεσετ το κινητο για ψιλου πηδημα, δεν γινεται να το σκεφτομαι ααααν θα κατεβασω μια εφαρμογη μην τυχον και φρακαρει..πχ τωρα την εχω καταβρει με μια εφαρμογη που αλλαζω καναλια και χειριζομαι γενικα την sasmung smart TV μου μεσω wifi, την εφαρμογη της domino pizza, το viber, το skype..βαλε skype και fb στο αρκ μαζι.. με το arc S λοιπον, δοκιμαζα εφαρμογες και μετα τις εσβηνα γιατι μπουκωνε.

ειναι κριμα σημερα που μπορεις να παρεις αλλα κινητα που θα τα ευχαριστηθεις στην χρηση για 1 χρονο και οχι 1 μηνα, να σκας 200 ευρω γιαυτο. εγω μονο αν εκανε 50 ευρω θα το επαιρνα επειδη μαρεσει πααααρα πολυ! για κανεναν αλλο λογο.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia Arc S

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...